Metamorfoza z ochota ale jak ??? pomozcie mi cos ze soba zrobic!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-06-24, 10:02   #1
justynamartyna
Przyczajenie

Unhappy

Metamorfoza z ochota ale jak ??? pomozcie mi cos ze soba zrobic!!!

Mam ochote cos zmienic ,przede wszystkim fryz, kolor ten aktualny blond to skutek pomylki,mam wrazenie ze mi zupelnie nie pasuje
Poza tym prawie sie nie maluje ,bo raz ze nie mam wprawy to nie wiem w jakich tonacjach robic to powinnam.
Mam koszmarny profil dlugi nos brak podbrodka ,jeszcze 8 miesiecy ponosze aparat ortodontyczny.
Brak mi omyslu na siebie moze ktos cos mi doradzi ????
Bardzo prosze i z gory dziekuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Imagen113.jpg (29,6 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Imagen116.jpg (29,4 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Imagen60 - copia.jpg (9,1 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wesele 050 - copia.jpg (114,7 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zima pl 044 - copia.jpg (18,2 KB, 154 załadowań)
justynamartyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 11:25   #2
monaa01
Rozeznanie

Dot.: Metamorfoza z ochota ale jak ??? pomozcie mi cos ze soba zrobic!!!

troszkę przyciemnij kolorek, np jakiś karmelkowy, ja na Twoim miejscu zostawiłabym grzywkę, ale z tyłu bym wycięła nad karkiem, nie tak krótko jak na zalączonym zdjęciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wiz.jpg (1,6 KB, 716 załadowań)
monaa01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 12:14   #3
justynamartyna
Przyczajenie

tu znalazlam pare fryzurek ktore mi sie podobaja ,ale czy mi pasowac beda ,przy tych lichych,cinkich ,zniszczonych wlosach ?
Ktora wybarc ,a moze cos zupelnie innego by mi pasowalo ?
co do koloru to wczesniej bylam ruda badz czerwona i chyba lepiej sie tak czulam,wrocic do tego czy moze cos nowego ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzury-krotkie-375w490.jpg (23,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury-krotkie-437cc104x124.jpg (5,3 KB, 693 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury-krotkie-485w490.jpg (20,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury-krotkie-518w490.jpg (22,5 KB, 7 załadowań)
Stary 2009-06-24, 12:20   #4
All_that_jazz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez justynamartyna Pokaż wiadomość
Mam ochote cos zmienic ,przede wszystkim fryz, kolor ten aktualny blond to skutek pomylki,mam wrazenie ze mi zupelnie nie pasuje
Poza tym prawie sie nie maluje ,bo raz ze nie mam wprawy to nie wiem w jakich tonacjach robic to powinnam.
Mam koszmarny profil dlugi nos brak podbrodka ,jeszcze 8 miesiecy ponosze aparat ortodontyczny.
Brak mi omyslu na siebie moze ktos cos mi doradzi ????
Bardzo prosze i z gory dziekuje
Wiesz co.Twój obraz samej siebie jest nieadekwatny do rzeczywistości.
Nie masz długiego nosa ani nie brak ci podbródka.Masz natomiast kwadratową twarz (dość mocną szczękę jak na kobietę) i to można zniwelować fryzurą (wycieniowanie na poziomie żuchwy albo przykrycie policzków dłuższymi włosami) .Masz też wysokie czoło.I jak widać pasuje ci przykrywająca je grzywka.I masz zbyt cienkie i zbyt jasne brwi-warto je przyciemnić kredką i nadać im ładniejszy kształt (masz brwi zbyt mocno podniesione do góry, to nadaje twarzy groźny wyraz i wyostrza rysy).
Co do koloru włosów-pasowałyby ci ciemne brązy.Przy okazji można by zrobić mocniejszy makijaż ust, to też odwróciłoby uwagę od konturu twarzy.
No i warto modelować kości policzkowe różem.
All_that_jazz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 12:26   #5
asik123456789
Zakorzenienie

Zgadzam sie z brazami. Ladnie by bylo. I grzywke tez zostaw.
asik123456789 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 12:35   #6
All_that_jazz
Zakorzenienie

Cytat:
tu znalazlam pare fryzurek ktore mi sie podobaja ,ale czy mi pasowac beda ,przy tych lichych,cinkich ,zniszczonych wlosach ?
Ktora wybarc ,a moze cos zupelnie innego by mi pasowalo ?
co do koloru to wczesniej bylam ruda badz czerwona i chyba lepiej sie tak czulam,wrocic do tego czy moze cos nowego ?
To fryzury do twarzy owalnej lub sercowatej a nie kwadratowej.
Zbyt wysoko wycieniowane boki.

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Może ta strona ci pomoże:
http://www.****************/pielegnacja/wlosy/85.html
Z fryzur z grzywką pasowałby ci klasyczny paź.
Grzywka przy twoim kształcie twarzy nie jest zalecana ale nie jest ci w niej źle więc paź nie byłby złym wyjściem.
Stary 2009-06-24, 12:40   #7
justynamartyna
Przyczajenie

Dzieki za odzew ,niestety moj obraz siebie samej jest jak najbardziej adekwatny
Wlasnie machnelam pare fotek profilu,ktory stram sie nie eksponowac
Nochal jak nic ,co do braku podbrodka to ortodontka mi mowi ,ze mam nieproporcjonalnie duza szczeka gorana ,a mala zuchwe-korekta plastyczna -nie stac mnie ,wiec musze szukac innych opcjii
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Imagen117.jpg (28,8 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Imagen118.jpg (29,8 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Imagen119.jpg (30,0 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Imagen120.jpg (31,2 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zaczarowany ołówek.jpg (31,6 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Imagen85.jpg (31,5 KB, 28 załadowań)
Stary 2009-06-24, 12:47   #8
All_that_jazz
Zakorzenienie

Rysunek instruktażowy pokazujący gdzie należy nakładać róż by wymodelować nim kwadratową twarz (tu nazwaną twarzą prostokątną)
Link:
http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/5,9...78165.html?i=7
Stary 2009-06-24, 12:51   #9
justynamartyna
Przyczajenie

Question Dot.: Metamorfoza z ochota ale jak ??? pomozcie mi cos ze soba zrobic!!!

Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
To fryzury do twarzy owalnej lub sercowatej a nie kwadratowej.
Zbyt wysoko wycieniowane boki.

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Może ta strona ci pomoże:
http://www.****************/pielegnacja/wlosy/85.html
Z fryzur z grzywką pasowałby ci klasyczny paź.
Grzywka przy twoim kształcie twarzy nie jest zalecana ale nie jest ci w niej źle więc paź nie byłby złym wyjściem.
Dziekuje bardzo z rady na pewno skorzystam, myslalam caly czas ze mam twarz pociagla,owalna ,ale coz czlowiek uczy sie cale zycie ,niestety nie umiem otworzyc linka z propozycjami fryzurek ,ktore zalanczasz ???
Stary 2009-06-24, 13:14   #10
All_that_jazz
Zakorzenienie

I co nieco o modelowaniu brwi:
http://visageexpert.blog.onet.pl/
Masz wąski nos i co za tym idzie blisko osadzone oczy.Dodatkowo masz je osadzone głęboko.Widzę też lekko widoczne cienie pod oczami.Polecam poszukać dobrego korektora pod oczy-w płynie lub mineralnego.Mogę polecić kamuflaż ArtDeco i korektor Ever Fresh Maybelline.Masz jasną cerę, ja mam średnią-możliwe,że koretktor Infallible L'oreala będzie pasował do twojej karnacji.Radzę wybrac się do drogerii na testy.Nie kupuj korektora w ciemno.Ma być ton albo pół tonu jaśniejszy od twojej karnacji.Nie wcieramy go tylko nakładamy punktowo i wklepujemy.Najlepiej nakładać go na oko nasmarowane wcześniej kremem pod oczy.Wtedy korektor najmniej odznacza się na skórze.

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Korektor można też nakładać pędzlem.
Jak to zrobić?
http://www.pinezka.pl/moda-i-uroda-arch/551-korektory

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Dzieki za odzew ,niestety moj obraz siebie samej jest jak najbardziej adekwatny
Wlasnie machnelam pare fotek profilu,ktory stram sie nie eksponowac
Nochal jak nic ,co do braku podbrodka to ortodontka mi mowi ,ze mam nieproporcjonalnie duza szczeka gorana ,a mala zuchwe-korekta plastyczna -nie stac mnie ,wiec musze szukac innych opcjii
Wiele kobiet ma taką szczękę.Zgadzam się ,że z punktu widzenia ortodontyki jest to problem (m.in. z właściwym zgryzem) ale z punktu widzenia estetyki i twojego wyglądu ten problem nie jest tak duży.I na pewno nie wymaga operacji.
Makijaż różem i odpowiednio dobrana fryzura ci pomoże.
Nos nie wygląda na długi na zdjęciach en face.Jedyne co mogę powiedzieć to to,że jest ostro zakończony i ma niewielki garbek (co zresztą dodaje ci charakteru)-a to da się zamaskować korektorem ciut ciemniejszym od twojej karnacji.

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Fryzurki raz jeszcze:
http://www.****************/pielegnacja/wlosy/83.html

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Ok cały czas wyskakuje błąd więc cytuję zawartość strony:
"eśli masz kwadratowy kształt twarzy, twoje czolo, kości policzkowe i żuchwa są niemalże tej samej szerokości.

Najlepsze fryzury dla twarzy kwadratowej to fryzury raczej bez grzywki, półdługie - włosy powinny kończyć się nieco nad lub nieco pod linią podbródka - nigdy na tej samej wysokości.
Nadanie włosom objętości na czubku głowy świetnie wydłuży i wysmukli Twoją twarz.
Wskazane są także delikatne loki i fale - doskonale złagodzą ostre rysy twarzy i nadają jej nieco miękkości. Włosy powinny trzymać się blisko boków twarzy i tuszować kwadratowy zarys żuchwy.

Niewskazane są fryzury bardzo krótkie, fryzury bardzo długie i proste, fryzury z prostą, zasłaniającą czoło grzywką. Z tego też powodu unikaj m.in. klasycznych fryzur typu Bob (tj. do wysokości podbródka i jednej długości) i upinania włosów w tradycyjny kucyk.

Gwiazdy - twarz kwadratowa: Gwyneth Paltrow, Demi Moore, Angelina Jolie, Isabella Rosellini, Rosario Dawson, Sandra Bullock, Paris Hilton, Audrey Hepburn and Jacqueline Kennedy Onassis."
Zdjęcia skopiuję za chwilkę
Stary 2009-06-24, 13:19   #11
All_that_jazz
Zakorzenienie

Fryzurki z tej strony plus klasyczny paź z innej strony
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg twarz kwadratowa 1.jpg (19,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz kwadratowa 2.jpg (23,8 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz kwadratowa 3.jpg (22,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz kwadratowa 4.jpg (23,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz kwadratowa 5.jpg (14,4 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg klasyczny paź.jpg (12,9 KB, 4 załadowań)
Stary 2009-06-24, 13:28   #12
All_that_jazz
Zakorzenienie

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Jak widzisz przy takim typie twarzy jak twoja świetnym pomysłem są średnie fale i loczki.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-06-24 o 14:27 Powód: Taka opcja raczej odpada na forum,podchodzi pod regulamin.
Stary 2009-06-24, 13:30   #13
justynamartyna
Przyczajenie

Jeszcze raz dzieki ,rady z gornej polki wykorzystam na 100% !!!
Fryzurki super ,ale wszystki z dlugich wlosow ,te na fotkach -u mnie odpada-wlosy mam rzadkie, cienki jak siegaja do ramion to juz katastrofa
Moze w koncu uda mi sie cos ze soba zrobic ,bo lata ma ,ale swojego wizerunku to nie
Prawie sie nie maluje,bo nie wiemjak i w jakich kolorach powinnam to robic ,dalej nie wiem jakim typem urody jestem itp.
Ale w koncu od czegos trzeba zaczac ,od niedawna odkrylam te strone i widze ,ze warto !!!
Stary 2009-06-24, 13:56   #14
All_that_jazz
Zakorzenienie

To powiem ci ,że do rzadkich i cienkich loki to idealna sprawa-unoszą włosy, nadają objętości, sprawiają wrażenie,że włosów jest więcej.Można na nich zrobić naturalnie wyglądające rozświetlające refleksy, które też dodają optycznie objętości.
Odrobina makijażu brwi i różu na pewno by ci nie zaszkodziła.
Naprawdę nie ma brzydkich kobiet.Są tylko zaniedbane.

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Co do typu urody wyglądasz mi na wiosnę(jasna karnacja o ciepłej barwie-nie masz chyba na zdjęciach podkładu?,oczy)
ale do wyrokowania o typie kolorystycznym potrzebne byłoby mi zdjęcie w naturalnym oświetleniu i informacja o naturalnym kolorze włosów.
Jeśli zamieścisz takie zdjęcie będę mogła pomóc.

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Porady dla typu kolorystycznego wiosna:
http://www.we-dwoje.pl/wiosna;-;typy...ykul,1389.html
http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,57901,70672.html

Jestem prawie pewna,że jesteś wiosną.
Ale gdybyś wrzuciła jeszcze zdjęcie w naturalnym świetle mogłabym się upewnić.
Wiosnę i lato łatwo pomylić a odróżnia je karnacja.
Mam wrażenie,że ty masz ciepłą.No ale na zdjęciach różnie to czasem wychodzi.Nie chciałabym wprowadzić cię w błąd.
Ale nie widzę raczej typowego dla lata błękitu w odcieniu twojej skóry na zdjęciach.

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

I jeszcze jeden link:
http://www.we-dwoje.pl/makijaz;w;cie...kul,12440.html
Podaję go z kilku powodów:
-żebyś zobaczyła jak zrobić makijaż w letnich kolorach
-żebyś przekonała się co z człowiekiem może zrobić dobry makijaż
-żebyś zobaczyła jak ładnie łososiowy/brzoskwiniowy róż modeluje kwadratową twarz u osoby o karnacji podobnej do twojej
Stary 2009-06-25, 08:17   #15
justynamartyna
Przyczajenie

Question Dot.: Metamorfoza z ochota ale jak ??? pomozcie mi cos ze soba zrobic!!!

witam ponownie ,wlasnie machnelem fotki zero podkladow tak wygladam z rana trudno sie mówi

Jaki ze mnie typ urody dalej nie wiem czy to ta wiosna.
Czyatłam wątek o typach urody i pewnie ma jakiś mieszany bo 100,to żaden mi nie pasuje.
Opalam się szybko na brazowo,oczy/ szaro niebieskie ze zdecydowaną obwódką wokół tęczówki,za to wokół zrenicy ,zdaje sie miec nieregularna obwódke zielonkawa . Piegi/mam pełno plamekprzebarwień brązowych
Cery określic nie potrafię ,rumienię się dość często ,ale nie pamiętam na jaki kolor raczej bym obstawiała czerwony ,co do kolorów jakie nosze to moja szafa jest pełna czarnych rzeczy ,lubie mocne ciemne zdecydowane kolory,granat ,brąz ,zieleń*ciemną*,biały też lubię.
Zdecydowanie beznadziejnie i blado wygladam w beżowym,kolor kawy z mlekiem ,ogólnie pastelowe barwy wygladam w nich blado i nemicznie nie mam tez żadnej rzeczy w kolorze czerwonym ,którego nie cierpię,to samo jeśli chodzi o róż.
Mój naturalny kolor włosów jest naturalnie mysi ,jako dziecko był to bardzo ciemny blon ,prawie jasny braz ,ale bardziej mysi jak brąz.

tyle o mnie jakim jestem typem ,kto pomoże mi to w końcu odkryć czekam z niecierpliwoscią i o zgrozo załącze te zdjęcia /wyjatkowo nietwarzowe/ ale cóż w dobrej wierze pozdrawiam i z góry wiekie dzieki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BUZIA 020.jpg (149,5 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BUZIA 021.jpg (143,0 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BUZIA 022.jpg (139,7 KB, 76 załadowań)
Stary 2009-06-26, 14:04   #16
All_that_jazz
Zakorzenienie

Hm...Nie wiem czy to dla ciebie dobra wiadomość skoro nie lubisz róży i czerwieni.
Jesteś wiosną.Poniżej zamieszczam link do informacji o tym typie i zdjęcie palety kolorów ubrań, które do niego pasują.
Oprócz tego 2 rady-(nie gniewaj się, staram się po prostu podpowiadać tu dziewczyn jak być bardziej atrakcyjną):
-przydałby się korektor (chyba najlepiej beżowy,kryjący)-pod oczy i na znamiona i piegi,żeby ujednolicić cerę.Pod oczy można kupić też Vanish firmy la femme (to profesjonalny kamuflaż, czasem jest na allegro).
-przydałoby się silne miejscowo działające serum przeciwzmarszczkowe ( na czoło bo robi się mars, i n zmarszczki od uśmiechu)
-zapuść brwi (powinny być gęstsze i mieć inny łuk) i wyreguluj je dopiero u kosmetyczki.
Jeśli masz bardzo rzadkie naturalnie zainwestuj w zestaw do makijażu brwi (paleta-jasne brązy).Brwi będą rosnąć szybciej jeśli będziesz je smarować olejkiem rycynowym.

Link do opisu twojego typu urody:
http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,57901,70672.html

W załączniku zalecana paleta kolorystyczna do ubrań
-
-
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg typ_kolorystyczny_wiosna_paleta.jpg (66,2 KB, 14 załadowań)
Stary 2009-06-26, 14:33   #17
All_that_jazz
Zakorzenienie

Masz twarz kwadratową.
Powinnaś dobrać inną fryzurę odpowiednią do twojego kształtu twarzy-wskazane loczki, fale,włosy półdługie, raczej nie wskazane proste grzywki, jeśli grzywka to asymetryczna -ukośna, na bok.
Włosy powinny przysłaniać troszkę szczękę/linię żuchwy.

I zwróciło moją uwagę,że masz bardzo mętną tęczówkę oka.
Na twoim miejscu zbadałbym nerki, wątrobę i poziom cukru-bo takie oko zdarza się przy cukrzycy i problemach z nerkami.Można też pójść na badanie dna oka bo czasem to objaw tworzącej się katarakty.
Może to też być oznaka przemęczenia oka światłem-noś latem okulary przeciwsłoneczne.Bo za dużo słońca uszkadza mózg i nerwy wzrokowe.
Stary 2009-06-26, 14:36   #18
justynamartyna
Przyczajenie

Dzięki na pewno to ta wiosna ,a ja tak lubie srebro ,a tu piszą ,że mi nie pasuje >*
wogóle się z tym nie zgadzam,co do reszty to masz całkowitą racje coś mocnego na zmarchy muszę sobie fundnąć ,tylko funduszy bark,brwi mam takie praktycznie bez regulecji ,wyrywam to co mi z dołu wyrasta ,ale są to naprawde pojedyncze włoski,spróbuje zapuścić,zobaczymy
A te palety z kolorami całkiem spoko ,oprócz tej środkowej ,bez której się zupełnie obejdę
jeszcze raz dzieki pozdrawiam
Stary 2009-06-26, 15:23   #19
justynamartyna
Przyczajenie

Exclamation Dot.: Metamorfoza z ochota ale jak ??? pomozcie mi cos ze soba zrobic!!!

To mi dałas do myślenia cukier to mam w normie ,co do nerek muszę sie skonsultować z lekarzem ,wątroba kto wie ,z wiekim człowiek się sypać zaczyna,rok temu sobie zdiagnozowałam niedoczynnosc tarczycy poszłam do lekarza ,żeby mnie przebadano na te okolicznosc imasz ,wyszlo ,ze mam 200% czy wiecej mialam stezenie tsh przekroczone ,wiec kto wie co mi tam jeszcze może dolegac .
Oprocz migren,ktore mi zyc nie daja ale to juz inna historia.
Mam prosbe jak tu jeszcze co fryzury masz jakas fotke co moze mi pasowac,ja szukam i szukam tu po necie i nie wiem sama ,ogolny zarys mam co miec na glowie powinnam ,ale chce sobie cos wydrukowac i isc z tym do fryziera ,bo inaczej znow sie nie dogadamy
Co do slonka to tu gdzie mieszkam mam go az za nadto conajmniej do konca wrzesnia
A okularki nosze ,bez tego ani rusz
co myslisz o tym fryzurkach wiem pewnie za proste,ale ja sztucznie włosow tez kręcić nie zamierzam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryz1.jpg (13,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz2.jpg (13,6 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz4.jpg (4,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz5.jpg (11,5 KB, 418 załadowań)
Stary 2009-06-26, 15:53   #20
All_that_jazz
Zakorzenienie

Z tych fryzurek przy twoim kształcie twarzy 1 i 2 od lewej mogą wypaść korzystnie.
Cięcie może być krótkie ale powinno przysłaniać żuchwę.
Przebadać się zawsze warto.
O katarakcie też napisałam bo ludzie się na ogół na to nie badają jeśli nie mają wad wzroku (moja prababcia tak miała) a potem na starość z czasem ślepną .A gdy zaćma już całkowita to dochodzi do degeneracji oka i nawet jeśli przeprowadzi się zabieg wycięcia narośli to wzrok już nie ten bo zachodzą nieodwracalne zmiany w oku. Podobnie wile osób nie wie,że ma cukrzycę a u nich zmętnienie oka też bywa pierwszym objawem.No i duże łaknienie na cukier połączone z brakiem tycia.
Stary 2009-06-26, 15:58   #21
asik123456789
Zakorzenienie

Co do korektora to odradzam vanish. Mialam i on jest okropny. Nie kryje tylko uwypukla since pod oczami, i w ogole jest kiepski. Nie robi nic dobrego. I to nie tylko moja opinia. Radze kupic normalny korektor pod oczy. Wg mnie z tych w przyzwoitej cenie najlepszy jest maybelline. Nie moze byc jasniejszy od cery bo zrobia CI sie plamy i spojrzenie bedzie zmeczone, a calosc szara. Ja mam watpliwosci czy jestes wiosna. Bardziej latem chyba. Twoje naturalne wlosy mialy odcien cieply czy zimny? Uzywalas moze samoopalacza? Bo na zdjeciach Twoja twarz ma lekko cieply odcien co mnie zmyla-gdyby nie to od razu napisalabym ze jestes latem. Dlatego zastanawiam sie czy sie nie oplalalas albo czy uzywalas samooplalacza. Rzeczywiscie mozesz byc type mieszanym. Zgadzam sie co do brwi. Nie obraz sie ale wygladaja bardzo kiepsko. Musisz uzbroic sie w cierpliwosc i zapuscic. Dopiero gdy beda dlugie to idz do kosmetyczki. Sa zdecydowanie za cienkie. To naprawde bardzo psuje Twoj wizerunek. I radze kupic zestaw do makijazu brwi. Bodajze essence ma taka paletke. Mozesz podkreslac je jasnym brazem. Sa malo wyrazne. WLosy bym przyciemnila. Moze byc jasny braz tylko nie umiem powiedziec czy cieply czy zimny.
asik123456789 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 16:12   #22
justynamartyna
Przyczajenie

Diekuje bardzo za rady i porady!!!
Jestescie nieocenione,w zyciu bym nie wpadla ,ze mam tak fatalne brwi
A ta ostatnia fryz mi sie najbardziej podoba i 1 tez ,ale ona ma prosta grzywke ?
Wiec nie wiem ,szukam dalej moze cos mi wpadnie ,no i kolor tez musze wymyslic bo ten tandetny blond ktory mam na glowie to tragedia zupelna
Samopalcza nie uzywam ,mieszkam w Hiszpanii i jest mi zbedny,ale tu tak daje ,ze wytrzymac sie nie da
Nawet jak sie opalam to glowe mam zawze w cieniu -moje migreny sa powodem
No to mam dylemat co do tego typu kolorystycznego
Co do srebra i zlota zdecydowanie lepiej mi w srebrze ,wlosy nie pamietam jakie byly dokladnie farbuje je od 15 rz to juz ponad polowe z tego co mi stuknelo
Co do korektora kupilam rimela i nie bardzo pasuje w sztyfcie robia sie grudy ,trzeba by kupic nowy
Pozaa tym tu generalnie kupic cos w jasnym odcieniu jest bardzo ciezko ,a na te gorne polki mnie nie stac
Zobaczymy co wyjdzie jak sie obkupi w kosmetyki i zetna ,pomaluje to foto zamieszcze i zobaczymy czy mii sie udalo cos naprawic
No i jeszcze te brwii musze sobie wziasc na wstrzymanie )
Stary 2009-06-26, 18:24   #23
All_that_jazz
Zakorzenienie

Co do korektora-ja aktualnie używam pod oczy Maybelline Ever Fresh odcień 01 light beige.
To korektor w płynie.Ja nakładam go na skórę aplikatorem-punktowo a potem wklepuję palcem.Moim zdaniem jest dość dobry.Na twarz jako korektora punktowego używam podkładu Dertmablend Vichy w odcieniu opal 15.Możesz oba przetestować.Z vichy polecam opal bo to najjaśniejszy kolor ale musisz sprawdzić odcień.15 może być dla ciebie za ciemna.Korektory bezowe w płynie są o tyle dobre ,ze maskują niedoskonałości a przy tym używając ich nie trzeba mieć podkładu na całej twarzy.Ja np. nie lubię podkładu na całej twarzy, więc tylko wyrównuję miejscowo koloryt cery korektorem.

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

We wpis wkradł się błąd-powinno być Dermablend oczywiście.
Stary 2009-06-26, 23:13   #24
mir12311
Raczkowanie

justynamartyna-nie przesadzaj,ok?
Fajnie bys wygladala z dluzsza,prosta grzywka i wg.mnie pasowalby Ci jakis ciemniejszy odcien brazu.Pozdrawiam!
mir12311 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 12:21   #25
All_that_jazz
Zakorzenienie

Gdybyś miała problem z wyhodowaniem brwi z pomocą samego olejku rycynowego to polecam ten specyfik:
http://esentia.pl/Talika_Eyebrow_Lip...rwi_p25269.htm
Stary 2009-06-27, 17:24   #26
justynamartyna
Przyczajenie

Dzieki za linka ,co do tego preparatu poczytałam recenzje,jak się na niego zrujnuje to brwi jak co najmniej Tym mieć będe
Ale chwilowo zasiliłam szeregi bezrobotnych ,więc nici z tego
Muszę poszukać tego korektora Maybelline Ever Fresh ,mam nadzieję,że go tu dostanę.
Tak poza tym to pytanie o mój typ urody zamiściłam na innym wątku,bo widziałam ,że tam to powinnam zrobić,a jak widać praktycznie to co osoba to opinia,
Twoją jak najbardziej respektuje ,sama sie typowałam na wiosne ,bądz lato
Poza tym myśle ,że takie ocenianie ze zdjęc to też nie jest najlepsza metoda.
Odkryłam jeszcze 1 dział biochemia urody /o jakież ja powinnam stosowac zabiegi w tym wieku
Jako bezrobotna mam więcej czasu to się podoszkalam ,zrobię się za waszymi poradami na bóstwo i napewno jakąś super robote sobie skołuje,mimo tego pieprzonego kryzysu
Trzeba myśleć pozytywnie,w końcu młoda jestem chociażby tylko duchem
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości