L'Oreal Recital Preference Miedziany Bursztyn - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-06-27, 17:43   #1
Cosmaaaaaaa
BAN stały

Wpisy w blogu: 6

L'Oreal Recital Preference Miedziany Bursztyn

Hej Wlasnie samodzielnie rozjasnialam wlosy - z czarnego. Chcialam zafarbowac sie na kolorek zblizony do mojego naturalnego, ale z tych czarnych wyszedl mi piekny miedziany kolorek ( bardzo zblizony do tego na opakowaniu ''Miedzianego bursztynu'') i chcialam taki zostawic Wyszedl jednak tylko na dlugosc od polowy wlosow.... Blizej glowy oczywiscie byl jasny rudy blond... I tu pojawia sie moje pytanie- myslicie ze z farby, ktora jest w tytule wyjda mi wloski takie jakie chce? Czy te odrosty nie bede jakies czerwone, albo marchewkowe? ( mam juz nalozony ciemny blond na te odrosty- sa ciemniejsze, ale rudawe ....) Wiem, wiem napsocilam.... Moze ktos bedzie umial poradzic?

Edytowane przez Cosmaaaaaaa
Czas edycji: 2009-06-27 o 17:44
Cosmaaaaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 16:48   #2
autumn91
Przyczajenie

Dot.: L'Oreal Recital Preference Miedziany Bursztyn

mi ten kolor wyszedł baaaardzo ciemny brąz, prawie czarny.. a wczesniej rozjaśniałam włosy z czarnego żeby mieć jasne i znów mam czarne.. nie polecam !!
autumn91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 12:14   #3
Elizenda
Przyczajenie

Ten kolor faktycznie wychodzi jak czarny z czerwoną poświatą. Załączam zdjęcie świeżo po farbowaniu, kolor wyjściowy ciemny blond, lekko rudy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00216.jpg (90,6 KB, 345 załadowań)
Elizenda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 15:30   #4
Ala34
Przyczajenie

Mi też wyszedł kolor ciemny, prawie czarny A od kilku lat miałam rozjaśniane kolorem: jasnym machoniowym brązem, ale zdaje się ze już wycowany a odpowiadał mi bardzo kolorystycznie. Miedziany bursztyn patrząc na opakowanie był nieco zbliżony kolorystycznie do jasnego machoniowego brązu, jednak po nałożeniu na włosy jest prawie czarny. Troszkę jestem rozczarowana, ale pewnie sie zmyje z czasem
Ala34 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 19:49   #5
klaudys666
Przyczajenie

Przed farbowaniem mialam właśnie taki kolor jak na opakowaniu i kupilam tą farbę, żeby pozbyć się odrostów i zostać przy takim własnie kolorze. Nie wiem jak to się stało ale przez tą farbe mam teraz prawie czarne włosy z czerwonym połyskiem i rudym kolorem u nasady... Tragednia!! zdecydowanie nie polecam, nawet z jasnych włosów robią się strasznie ciemne... Nigdy więcej tego odcienia
klaudys666 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości