Co zmienić w sobie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-06-27, 22:47   #1
crist
Przyczajenie

Co zmienić w sobie?

Nie wiem co zmienić;] Chodzi o wygląd. Zmienić fryzurę (kolor,cięcie,uczesanie), styl ubierania się, karnacja, kształt brwi ... ? Dodam że jestem nie wysoka. Doradźcie coś

http://photos.nasza-klasa.pl/1719458...462a69dea.jpeg

http://photos.nasza-klasa.pl/1719458...6df9a0ce7.jpeg

A i jeszcze takie dod.pyt. Na ile lat wyglądam?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3462a69dea.jpg (146,3 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 56df9a0ce7.jpg (59,7 KB, 94 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2009-06-28 o 10:22 Powód: załączenie zdjeć - regulamin!
crist jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 23:29   #2
All_that_jazz
Zakorzenienie

Dot.: Co zmienić w sobie?

Masz okrągłą twarz-proponuję dopasować uczesanie do jej kształtu.
Figury nie widać bo jedno zdjęcie siedzące a drugie jakaś dziwnie wycięta głowa.
Widzę,że masz wąsik na górną wargą.Wart byłoby się go pozbyć.
Widzę też cerę naczynkową-warto się o nią zatroszczyć odpowiednimi dermokosmetykami.Może część naczynek na policzkach warto byłoby zamknąć u kosmetyczki?
To tak na szybko.
Kształt brwi masz ok, nie ma potrzeby mocnej regulacji.
Kolor włosów też masz ładny.
Na jednym zdjęciu widać wydatny brzuszek.jeśli to stan stały a nie wynik zatrzymania wody w organizmie w czasie okresu to tu masz pole do popisu-warto zadbać o brzuch (lekka dieta czyli np. bez napojów gazowanych, jogurty z probiotykami typu activia, ćwiczenia na mięśnie brzucha).

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Jeśli nie jesteś wysoka wybieraj stroje w jednolitym kolorze, a już napewno złym pomysłem jest połączenie jak to w sukience na zdjęciu-gdy góra mocno odcina się od dołu w talii i przecina optycznie sylwetkę na pół jeszcze ją skracając i podkreślając krótką talię i krótką , ciężką ze względu na biust i opadające ramiona górną część ciała.
Podpatrz jak styliści ubierają Evę Longorię z serialu Gotowe na wszystko (w serialu i na oficjalne wyjścia)-jej strój ma niwelować jej niski wzrost.
Jeśli wybierasz spodnie to wybieraj krótki mikroszorty albo długie spodnie zakrywające wierzch buta-będziesz wyglądać na wyższą.
Spódnice przed kolano, nie dłuższe.
Unikaj spódnic i sukienek maxi.
Na zdjęciu masz za ciemny kolor kredki.
Skoro jesteś ciemną blondynką i masz brwi blond wybieraj złotą albo jasnobrązową kredkę a nie ciemny brąz czy czarny.
Wygląda na to,że masz krótką szyję więc trzymaj się dekoltów V.
Wybieraj miękkie tkaniny-welury, dzianiny.Unikaj sztucznych, mocno obciskających bo twój biust będzie w nich wyglądał jakby miał zaraz eksplodować i nadawał sylwetce ciężkości.Przy wysokim wzroście to jeszcze ujdzie ale przy niskim wygląda fatalnie.
Polecam ci bluzki zakładane, najlepie wiązane w talii.Będziesz w nich wyglądać smukło.
Przydałyby ci się lekki makijaż ust bo masz wąskie, szczególnie górną wargę.
Jeśli nie lubisz ciężkiego makijażu (sama go nie lubię) polecam ci przynajmniej błysczyki, najlepiej z połyskującymi drobinkami-optycznie powiększą ci usta.
Na ile wyglądasz? Też pytanie! Jak każda kobieta- na tyle na ile się umalujesz i zrobisz
Cieakwe ile ty byś mi dała jak bym ci tak podlinkowała moje zdjęcie na nk??(oczywiście bez podglądania mojego wieku np. na forum w moich postach)
Jeszcze a propos sukienki-czerń jest dla blondynek za ciężka, gasi barwę włosów.Na wielkie wyjścia dla blondynki idealne jest złoto , biel, czerwień bo podkreśla naturalny blask włosów. Także z czernią w szafie z ubraniami blondynki powinno być raczej oszczędnie i raczej z dala od głowy i włosów.
All_that_jazz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 10:41   #3
crist
Przyczajenie

Dot.: Co zmienić w sobie?

Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
Masz okrągłą twarz-proponuję dopasować uczesanie do jej kształtu.
Figury nie widać bo jedno zdjęcie siedzące a drugie jakaś dziwnie wycięta głowa.
Widzę,że masz wąsik na górną wargą.Wart byłoby się go pozbyć.
Widzę też cerę naczynkową-warto się o nią zatroszczyć odpowiednimi dermokosmetykami.Może część naczynek na policzkach warto byłoby zamknąć u kosmetyczki?
To tak na szybko.
Kształt brwi masz ok, nie ma potrzeby mocnej regulacji.
Kolor włosów też masz ładny.
Na jednym zdjęciu widać wydatny brzuszek.jeśli to stan stały a nie wynik zatrzymania wody w organizmie w czasie okresu to tu masz pole do popisu-warto zadbać o brzuch (lekka dieta czyli np. bez napojów gazowanych, jogurty z probiotykami typu activia, ćwiczenia na mięśnie brzucha).

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Jeśli nie jesteś wysoka wybieraj stroje w jednolitym kolorze, a już napewno złym pomysłem jest połączenie jak to w sukience na zdjęciu-gdy góra mocno odcina się od dołu w talii i przecina optycznie sylwetkę na pół jeszcze ją skracając i podkreślając krótką talię i krótką , ciężką ze względu na biust i opadające ramiona górną część ciała.
Podpatrz jak styliści ubierają Evę Longorię z serialu Gotowe na wszystko (w serialu i na oficjalne wyjścia)-jej strój ma niwelować jej niski wzrost.
Jeśli wybierasz spodnie to wybieraj krótki mikroszorty albo długie spodnie zakrywające wierzch buta-będziesz wyglądać na wyższą.
Spódnice przed kolano, nie dłuższe.
Unikaj spódnic i sukienek maxi.
Na zdjęciu masz za ciemny kolor kredki.
Skoro jesteś ciemną blondynką i masz brwi blond wybieraj złotą albo jasnobrązową kredkę a nie ciemny brąz czy czarny.
Wygląda na to,że masz krótką szyję więc trzymaj się dekoltów V.
Wybieraj miękkie tkaniny-welury, dzianiny.Unikaj sztucznych, mocno obciskających bo twój biust będzie w nich wyglądał jakby miał zaraz eksplodować i nadawał sylwetce ciężkości.Przy wysokim wzroście to jeszcze ujdzie ale przy niskim wygląda fatalnie.
Polecam ci bluzki zakładane, najlepie wiązane w talii.Będziesz w nich wyglądać smukło.
Przydałyby ci się lekki makijaż ust bo masz wąskie, szczególnie górną wargę.
Jeśli nie lubisz ciężkiego makijażu (sama go nie lubię) polecam ci przynajmniej błysczyki, najlepiej z połyskującymi drobinkami-optycznie powiększą ci usta.
Na ile wyglądasz? Też pytanie! Jak każda kobieta- na tyle na ile się umalujesz i zrobisz
Cieakwe ile ty byś mi dała jak bym ci tak podlinkowała moje zdjęcie na nk??(oczywiście bez podglądania mojego wieku np. na forum w moich postach)
Jeszcze a propos sukienki-czerń jest dla blondynek za ciężka, gasi barwę włosów.Na wielkie wyjścia dla blondynki idealne jest złoto , biel, czerwień bo podkreśla naturalny blask włosów. Także z czernią w szafie z ubraniami blondynki powinno być raczej oszczędnie i raczej z dala od głowy i włosów.

Po zdjęciach trudno czasami coś zobaczyć albo źle zobaczyć heh
Nie mam cery naczynkowej (na szczęście^^) na zdjęciu pewnie tak jakoś wyszło. Nie mam też brzuszka, poprostu tak na zdjęciu wyszło. A co do ust się zgadzam
Ostatnio zastanawiałam się nad zrobieniem sobie balejażu (tzn.kolory bardzo stonowane do mojego naturalnego, trochę ciemniejsze) Pasowałaby mi taka zmiana? Dodam że w te lato się opalęto też bd inaczej wyglądać
crist jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości