Białe plamy po wyrywaniu brwi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-06-29, 22:28   #1
Soulmate
Przyczajenie

Białe plamy po wyrywaniu brwi

Witam,

mam może nie aż tak poważny, ale jednak bardzo przeszkadzający mi problem. Otóż, po wyrywaniu brwi na skórze tuż ponad nimi zostają mi białe plamy w kształcie łuku - dokładnie w tych miejscach, gdzie wyrywałam. Nie wygląda to zbyt ładnie, nawet w połączeniu z makijażem nie da się tego ukryć. Poradźcie proszę co zrobić, by się ich pozbyć. Próbowałam już lekkiego samoopalacza w tych miejscach, by ukryć różnicę kolorystyczną, ale na dłuższą metę nie zdaje egzaminu. Poza tym trudno uzyskać identyczny kolor jak kolor skóry. Dodam jeszcze, że mam śniadą karnację, bardzo ciemne brwi i wyrywam je bardzo często (kilka razy w tygodniu), gdyż błyskawicznie odrastają. Poradźcie coś, bo aż wstyd na ulicę wyjść

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

I z góry przepraszam, jeśli temat się powtarza
Soulmate jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 20:33   #2
atri
Raczkowanie

Dot.: Białe plamy po wyrywaniu brwi

Ja niestety też miałam taki niemiły problem i również mam sniadą karnacje.I to wyglądało nie ładnie.A brwi odrastały mi bardzo szybciutko.Kiedyś z głupoty powyrywałam sobie bardzo dokładnie brwi i te najjaśniejsze włoski i poszłam się opalać na słóneczko tak na godzinke słońce mnie bardzo szybko opaliło jak to przy mojej karnacji bywa.I od tamtej pory juz nie mam tego problemuWyrywam teraz normalnie i niemam żadnego śladu.Nie wiem jak to w twoim przypadku ale warto spróbować .

The good times of today are the sad thoughts of tomorrow

Bob Marley
atri jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 11:18   #3
illegale
Wtajemniczenie

GG do illegale

Mam dokładnie tak samo. Ostatnio mocniej wyregulowałam sobie brwi i w tym miejscu jest białe, myślę, że to dlatego, że miałam gęste i tam mi się skóra nie opaliła (tak jak np. skóra głowy jest biała). Jak się opalisz to się na pewno wyrówna. Ja natomiast chcę mieć jasną cerę i unikam słońca, stosuję filtry, używam peelingów enzymatycznych itd. i mam nadzieję, że też mi się to wyrówna.

Moja mała Amelio, twoje kości nie są ze szkła. Możesz zderzać się z życiem.

illegale jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 11:32   #4
Ankalime
Zadomowienie

w tych miejscach pod lukiem maluj sie rozswietlaczem, w kacikach oczu tez. nie bedzie to sie az tak rzucac w oczy
Ankalime jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
brwi depilacja

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości