Długość włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-08-17, 12:43   #1
karolciatt
Przyczajenie

GG do karolciatt

długośc włosów

witam mam pytanie kiedys cieniowałam włosy al esłyszałam z eone sie nie układaj czy to prawda kocham miec włosy proste wiec uzywam prostownicy ale to włosy niszczy wiec jak mam sie obciac mam srednie włosy do ramion i bardzo cienkie ale jest ich dużo
karolciatt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-17, 22:36   #2
BeataWi
Wtajemniczenie

GG do BeataWi
Re: długośc włosów

Kopiuje ci moja odpowiedz z tematu "proste wlosy!..." moze wyprobuj tego zamiast obcinac
Ja osobiscie uzywam do prostowania wlosow GOLDWELL Trendline
straightener extreme do zakupienia w salonie fryzjerskim. Wygladza fale i loki,rozprostowuje wlosy do kolejnego mycia
wlosow,poprawia rozczesywalnosc wlosow i chroni przed goracym powietrzem suszarki.Po myciu wlosow nakladam zel na wlosy,rozczesuje je i to wszystko-sa proste po wyschnieciu.
Do modelowania-wyciagniecia kilka pazurkow uzywam gumy a.head tecni.art z Lorealu professionnel,ktory rowniez mozna kupic w salonie fryzjerskim.Polecam i pozdrawiam.

Becia69

http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-30, 15:24   #3
zuni
Rozeznanie

GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
długosc

jkestem bardzo niską dziewczyną jak na swój wiek, jestem bardzo drobna, bardzo szczupła, bardzo sie za to lubie bo u nas czesto sie widzi dziewczyny wyższe od chłopców przez co wszystkie sa załamane bo nie mja sie z kim umaiwac tylko duzo starsi im zostają .czytałam ze fryzura powinna byc proporcjonalna do reszty ciala,mam długie włosy za łopatki czy to mnie optycznie jeszcze bardziej skaraca?? czy powinnam nosic krótkie włósy ?? ps jestem zdesperowana tak jak wynika zpoprzednich postów i jestem gotowa na sciecie włosów na krótko i tak planuje to od miesiaca i chce byc pewna pps z jednej strony w krótrzych włosach pewnie bym lepiej wygladała ale jak widze modelki z wabikami po pas to mi sie robi smutno
zuni jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-30, 16:02   #4
Gruby_Louie
Raczkowanie

Re: długosc

Włosy krótkie optycznie wydłużają sylwetkę, a długie ją skracają. Ale pisałaś przecież, że lubisz swoją drobną budowę, więc moze nie warto skracać włosów na siłę ? Długie włoski sprawiają że wyglądasz bardziej kobieco, tak mi się wydaje. Pamiętaj, że włosy zawsze można ściąć, ale potem długo trzeba czekać żeby odrosły, chyba, że stac Cię na zabieg "przedłużania" włosów. Przemyśl to dobrze, to musi byc Twoja decyzja, podejmij ją tak, żeby nie żałować przez kolejne 2-3 lata (bo zapuszczanie włosów trochę trwa).
Gruby_Louie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-30, 21:18   #5
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

pysia-jeśli lubisz długie włosy,to nie skracaj ja też mam takie dylematy i na razie zostanę przy długich.Coć do odważnych świat należy Mnie tam kusi jakaś zmiana,a Ciebie nie?
Co do wzrostu-nie zawsze wysokie dziewczyny są załamane Nie jest jakąś regułą ,ze można umawiać się TYLKO z wyższymi chłopakami

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-30, 21:36   #6
Kiya
Zakorzenienie

jeśli zetniesz włosy na krótko a potem zmienisz zdanie to czeka Cie przynajmniej rok zapuszczania(sama to przeżyłam) co jest niewygodne,jeśli lubisz swoje długie włosy to nie ścinaj ich zupełnie,tylko np. do ramion,ta długość jest opytmalna dla wszystkich sylwetek,zawsze możesz też nosić włosy spiete w koński ogon co (jak czytałam)optycznie wydłuża sylwetkę.
Stary 2005-01-30, 21:39   #7
hair
Rozeznanie

> Co do wzrostu-nie zawsze wysokie dziewczyny są załamane Nie jest jakąś regułą ,ze można umawiać się TYLKO z wyższymi chłopakami

Popieram, nigdzie tak nie jest napisane . Pysia, czytalam gdzies ze masz 14 lat (ale nie jestem pewna, jesli sie myle to przepraszam ), wiec problemu wzostu narazie nie widze. A tak wogole lepiej jakbys wszystkie pytania co do Twojej fryzury nowej wrzucila w jeden tamat.
Jesli podobaja Ci sie dlugie wlosy - to nie widzie powodu zeby scinac, jesli masz ochote na krotkie - szalej!
hair jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 18:33   #8
dancerka
Przyczajenie

Długość Włoosków ;D

Nie mogłam nigdzie znaleźć takiego wątku..

Jak mierzyć włosy?

Czy trzeba sie pochylić i mierzyć od karku?

Prooszę o pomoc Drogie Wizażanki ;*
dancerka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 20:13   #9
tootsie
Zakorzenienie

Dot.: Długość Włoosków ;D

najlepiej mierzy się włosy z czubka głowy

tootsie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 21:50   #10
Rafcio666
Przyczajenie

Długość włosów

Witam
Chciałbym się dowiedzieć jaka jest minimalna długość włosów,nie licząc oczywiście 0. Czy można ogolić się na 1mm? czy nie jest to możliwe?
Pozdrawiam
Rafcio666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 22:27   #11
legallybrunette
Rozeznanie

Dot.: Długość włosów

mozna
Stary 2009-07-01, 11:13   #12
karolynka90
Zakorzenienie

Dot.: Długość włosów

jasne, ze mozna
karolynka90 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości