letnia zmianka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-07-01, 13:04   #1

letnia zmianka

Witam was serdecznie. Chce zmienic wyglad nie do poznania oczywiscie w granicach normalnosci:_), co mozecie doradzic??? Pozdrawiam i dziekuje za podpowiedzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20090614581.jpg (136,4 KB, 204 załadowań)
age jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 13:25   #2
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986
Dot.: letnia zmianka

Jak zmienic wyglad całkowicie too hmmm....moze inny kolor wlosów jestes dosc blada na tym zdjeciu to moze jakies blond pasemka..albo calkiem przyciemnic wlosy na braz w stylu palonej kawy no i henna brwi na braz a co do fryzury to ja bym zapuszczala wloski
ineska1986 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 13:29   #3

wlasnie zapuszczam tylko cholery rosnac nie chca. Mam strasznie slabe wlosy i caly czas sie krusza
Stary 2009-07-01, 13:57   #4
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

sa rozne sposoby aby szybciej rozly i sie nie kruszyly najwazniejsze to regularne podcinanie i nasaczanie je serum.. glownie tu chodzi o konce. No i przestrzeganie zasad takich jak nie szaarpanie mokrych wlosow waskim grzebieniem nie tarcie ich recznikiem po umyciu itp no i najlepiej by schły naturalnie odzywki,seru,jedwab no i podcinanie moooze akurat pomoze a na pewno nie zaszkodzi hehehe tez zapuszczam a wlosy mam spalone z rozjasniacza i dziennego prostowanie i mojego eksperymentowania z kolorem jednym slowem masakra ale coz.... koszt pieknahehehe
Stary 2009-07-01, 14:14   #5
dottta
Zakorzenienie

Jak sie kruszą to nie radze farbowanie a zwłaszcza rozjaśnianie Może lepiej je pocieniować jednak i zacząć wzmacniać.
dottta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 14:26   #6
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

najbardziej niszczy amoniak...mozna wykorzystac szamponetki, lecz ja temu nie ufam...albo farby castinga...na 28 myc ale sa bez amoniaku...tzreba jednak dobrze zastanowic sie nad kolorem bo nie wychodza wiarygodnie jak na pudelku
Stary 2009-07-01, 14:39   #7

bardzo dlugo mialam blad wloski i chyba najlepiej mi w takim kolorze... ale ostatno zaczely mi wlosy strasznie wypadac , pracuje na szklarni w duchocie i pelno tam chemii , wiec chyba przez to, dlatego ufarbowalam na ciemniejsze... chcialam przedluzyc wlosy ale w tym stanie to chyba niewskazane bo mi wsytkie jush wyleca
Stary 2009-07-01, 22:11   #8
Sherrie
Rozeznanie

wydaje mi sie ze blond jest dla Ciebie... pasemka powinny super wygladac
Sherrie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 19:58   #9
marina06
Raczkowanie

Wg mnie w blond włosach wyglądałabyś sztucznie, masz piękne ciemne oczy i idealnie zgrałyby się z ciemnymi włoskami, poeksperymentuj na początek z jasnym brązem jak ci się nie spodoba to i tak kolor ci zejdzie, ewentualnie jeżeli jesteś w stanie przejść większą metamorfozę pofarbuj się na średni brąz (na początku włosy będą wyglądały na czarne) . A co do makijażu to zainwestuj w podkład troszkę ciemniejszy, dopasowany do opalenizny reszty ciała , zazdroszczę cery nie potrzebujesz mocnego krycia więc problemu raczej nie będzie z doborem kolor błyszczyka też tak niebardzo pasuje do twojego makijażu na zdjęciu, proponuje użyć zalotki i mocno wytuszować rzęsy i podkreślić je czarną kredką (zazdroszcze koloru tęczówki)
marina06 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości