Zrozpaczona przysz豉 Panna M這da :( Pomocy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-07-01, 14:30   #1
Netk@
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
GG do Netk@

Zrozpaczona przysz豉 Panna M這da :( Pomocy

Witam, wiem, 瞠 niekt鏎e z was na pocz徠ku zaraz mnie okrzycz jak mog豉m by tak naiwna i da si nam闚i na co takiego, ju t逝macze w czym problem...
11 lipca czyli za nieca貫 dwa tygodnie mam 郵ub ( dodam 瞠 jestem w 21 tyg ci捫y), posz豉m wi璚 do fryzjerki z pytaniem czy ma jaki pomys na moje w這sy, kt鏎e maj oko這 7 cm odros swoich szatynkowych w這sk闚 i reszta za ramiona sp這wia豉 farba w kolorze kasztanu. Ona na to 瞠 albo na這篡my ciemn farb na ca這嗆, albo (UWAGA) zrobi mi pasemka. Wi璚 ja zadowolona, 瞠 zaproponowa豉 mi pasemka oczywi軼ie wybra豉m t opcje ( wcze郾iej z 7 miesi璚y temu mia豉m 郵iczne pasemka ja郾iutkie blond na ciemnej podstawie, tylko co mnie napad這 i zrobi豉m potem ca這嗆 kasztanem). Jednak ze wzgl璠u na m鎩 stan ( CI*A) zapyta豉m j czy to aby napewno dobry pomys i czy wszystko wyjdzie tak jak chce, ona na to 瞠 oczywi軼ie, mo瞠 jedynie wyj嗆 ja郾iejszy blond u nasady i ciemniejszy o 2 tony na reszcie.
Wi璚 zabra豉 si do pracy... po oko這 1,5h zobaczy豉m w lustrze efekt, na pierwszy rzut oka wszytsko ok, na g鏎ze jasne na dole ciemniejsze.
Jednak gdy wr鏂i豉m do domu dozna豉m szoku!
Okaza這 si 瞠 owszem na g鏎ze mam super blond ale tylko tam, reszta to ciemno marchewkowo rudy Spr鏏ujcie sobie wyobrazi jak ja teraz wygl康am na dodatek nie da si tego w 瘸dne spos鏏 ukry a stroik co mia豉m przygotowany do w這s闚 pasuje teraz jak pi窷 do oka Nie wspomne ju o tym 瞠 fryzura jak chcia豉m wyglada豉by teraz koszmarnie.Ca陰 reszt dnia przerycza豉m w swoim 堯磬u i my郵a豉m co teraz z tym zrobi.
Pom騜cie....
Tak bardzo chce mie takie 郵iczne pasemka blond.
Dodam jeszcze 瞠 7 lipca jestem um闚iona na pr鏏n fryzur do innej fryzjerki, to moja ostatnia deska ratunku.
Pom騜cie wi璚, lepiej spr鏏owa na這篡 rozja郾iacz jeszcze raz na te rude pasma ( chocia to syzyfowa praca, aby je wszystkie wybra bo zrobi豉 mi ich bardzooo du穎), czy poprostu zn闚 zafarbi ca這嗆 na ciemny br您 ?
Z g鏎y bardzo dzi瘯uj za odpowiedzi.
Stary 2009-07-01, 14:55   #2
czystytlen
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 171
Dot.: Zrozpaczona przysz豉 Panna M這da :( Pomocy

ja bym je zafarbowalam na ciemny braz, a do tej madrej fryzjerki, ktora Ci taki sajgon urzadzila na glowie, w dodatku przed slubem, wybralabym sie i porzadnie ochrzanila! masz sie dobrze czuc na slubie wiec zafarbuj na ten braz.
czystytlen jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-01, 15:51   #3
mg78
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 944
Wpisy w blogu: 2

Zafarbowa na jednolity kolor

mg78 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-01, 16:41   #4
Lady in Blue
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 640

Popieram kole瘸nki
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogl康 - wsz璠zie na zachodzie jest 鈍ietnie, krainy mlekiem i miodem p造n帷e, tolerancja i dobry gust w ka盥ej dzielnicy, a w tej Polsce to sam za軼ianek i ludzi na Vogue'a nie sta

instagram
Lady in Blue jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-01, 17:14   #5
viki1988
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 969

id do fryzjera, nie r鏏 nic sama!!! Poprostu ona za ma這 rozja郾icla Ci pasemka na tych farbowanych w這sach, ale je郵i p鎩dziesz do dobrego fryzjera to on bedzie umia napewno Ci to naprawi... a tak pozatym to ja bym posz豉 z reklamacj do tego salou, a co!
Stary 2009-07-01, 19:09   #6
kovaliq
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Thumbs up Dot.: Zrozpaczona przysz豉 Panna M這da :( Pomocy

A ja Ci radz zr鏏 sobie jakis 豉dny kolor pasujacy do Twoich oczu.Teraz s modne kasztany, jest tego duzo i br您y ale jasne .Nie r鏏 czekolad i ciemnych br您闚 bo wyjdziesz czarna i to dopiero b璠zie szok
ps. teraz baleja瞠 nie s modne juz ,ewentualnie jakie delikatne refleksy
pozdrawiam
kovaliq jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-01, 20:06   #7
tootsie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 605

Cytat:
Napisane przez viki1988 Poka wiadomo嗆
id do fryzjera, nie r鏏 nic sama!!! Poprostu ona za ma這 rozja郾icla Ci pasemka na tych farbowanych w這sach, ale je郵i p鎩dziesz do dobrego fryzjera to on bedzie umia napewno Ci to naprawi... a tak pozatym to ja bym posz豉 z reklamacj do tego salou, a co!
Fryzjerka uprzedzi豉, 瞠 ko鎍闚ki w這s闚 mog byc o dwa tony ciemniejsze, klientka si zgodzi豉, wi璚 nie widz podstaw do reklamacji.

Na twoim miejscu posz豉bym do dobrego fryzjera, 瞠by z rudych pasemek zrobi prawdziwy blond. Dobry fryzjer mo瞠 wszystko

tootsie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-01, 20:46   #8
marmotta
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 307

nie r鏏 nic sama, bo kolor farby na ju pofarbowanych w這sach nie wyjdzie taki jak na opakowaniu. i nie id 7 lipca, id szybciej to przestaniesz si zamartwia (dzidziusiowi szkodzi)powodzenia
marmotta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-01, 22:42   #9
viki1988
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 969

Cytat:
Napisane przez tootsie Poka wiadomo嗆
Fryzjerka uprzedzi豉, 瞠 ko鎍闚ki w這s闚 mog byc o dwa tony ciemniejsze, klientka si zgodzi豉, wi璚 nie widz podstaw do reklamacji.

Na twoim miejscu posz豉bym do dobrego fryzjera, 瞠by z rudych pasemek zrobi prawdziwy blond. Dobry fryzjer mo瞠 wszystko
A faktycznie, masz racj, jak czyta豉m 1 raz to jako inaczej zrozumia豉m tak czy siak fryzjerka obiecywa豉 blond a nie rudy...
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:16.