Szkolenie silhouette DCD co sadzicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-07-01, 14:32   #1
piaskowa21
BAN stały

Szkolenie silhouette DCD co sadzicie?

Czesc dziewczyny mam zamiar wybrac sie na kurs stylizacji paznokci.dokladniej zestaw zel na tipsie www.dcdpaznokcie.pl/site/index.php?o=pokaz_szkolen ie&szkolenie=4498184&p=in fo_instruktor&miasto=7533 05 tu macie adres.Pisalam maila i wiem ze kurs odbywa sie indywidualnie dziennie ok 8h(powiedziano mi ze w ciagu dnia siedzi sie tyle az wykona sie wszystkie czynosci i ze dziewczyny zwykle w te 8 h sie wyrabiaja) a sa 4 dni , dostaje sie 2 certyfikaty z Eurofashion ale tylko niestety w jezyku angielskim (powiedziano mi ze dlatego ze certyfikaty sa prosto z USA)nie wiem czy to nie przeszkadza w znalezieniu pracy powiedzcie jak to jest z tym certyfikatem?Modelka we wlasnym zakresie badz oni zalatwiają, bez zestawu startowego, reszte informacji jest w linku ktory podalam.Prosze wypowiedzcie sie na temat tego kursu bo uzbieranie pieniazkow zajmie mi troche czasu a nie chce wyrzucic pieniedzy w bloto.Bardzo mi na tym zalezy bede Wam wdzieczna za wszelka pomoc.Pozdrawiam

Edytowane przez piaskowa21
Czas edycji: 2009-07-01 o 14:35
piaskowa21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 21:15   #2
AmazingStudio
BAN stały

Dot.: Szkolenie silhouette DCD co sadzicie?

ja robilam z ramienia tej firmy kurs we Wroclawiu,poniewaz Iwona Semczuk takze nalezy do DCD i powiem ze jestem bardzo zadowolona z formy przeprowadzonego szkolenia jak dla poczatkujacych , a kolezanka robila wlasnie w Dzierzoniowie i tez sobie chwalila
AmazingStudio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 09:47   #3
piaskowa21
BAN stały

Dot.: Szkolenie silhouette DCD co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez AmazingStudio Pokaż wiadomość
ja robilam z ramienia tej firmy kurs we Wroclawiu,poniewaz Iwona Semczuk takze nalezy do DCD i powiem ze jestem bardzo zadowolona z formy przeprowadzonego szkolenia jak dla poczatkujacych , a kolezanka robila wlasnie w Dzierzoniowie i tez sobie chwalila
Dziekuje Ci slicznie ja co prawda jestem z Wałbrzycha .W moim miescie tez sa kursy ale prowadzi je asystentka Pani Ani z Dzierzoniowa i wlasnie nie wiem czy isc do asystentki bliziutko czy poswiecic sie i dojezdzac do dzierzoniowa co o tym sadzicie?Lepiej poswiecic sie i robic kurs bezposrednio u dyplomowanej Pani instruktor czy u asystentki blisko?Jak myslicie czy to jakas roznica bo skoro to jej asystentka w uprawnieniach do prowadzenia szkolen to moze posiada taka sama wiedze juz sama nie wiem prosze doradzcie.
piaskowa21 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości