da rade cos z tym zrobic?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-07-02, 11:52   #1
maarttt
Raczkowanie

da rade cos z tym zrobic??

postaram się opisać moj problem
dotyczy moich włosow, otoz jeslki ich nie wyprostuje lub nie zwiaze w kucyk (co robie baaaardzo rzadko, kolejny klopot to odstajace uszy ) to wstdze wyjsc sie z domu.. jeszcze jest niezle, jak myje je rano, teraz w wakacje, ale w rok szkolny po nocy wygladaja bardzo zle.
nie wiem czego to wina probowalam juz wszstkiego, modelowanie na szczotke, odzywki czy szampony do prostych wlosow i do kreconych, pianki...
moze to moja nieumiejetnosc, nie wiem
jednak chcialabym je jakoss zciac, zeby mogly mi ssie po ludzku ukladac i nie przyklapywac po nocy....
dodaje zdjecie moich wloow z tylu po umyciu i wyssuszeniu. nie podobaja mi sie, sa ble........ prostowanie nisszczy
jakies rady?

korzystajac z okazji mslicie ze ladny wyszedlby kolor,, gdybym uzyla szamponetki koloryzujacej marion (chyba miedz)... zobaczcie w guglach potrzebuje odmiany!!!!!!!!!!!!!! pomocy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg p.jpg (146,3 KB, 186 załadowań)
maarttt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 14:01   #2
tokiohotelik
Przyczajenie

Dot.: da rade cos z tym zrobic??

Twoje włosy wyglądają na troche zniszczone i przsuszone , prostownica i codzienne suszenie włosów po myciu daje swoje. Twoje włosy przyzwyczaiły sie do tak częstego mycia i teraz szybko się przetłuszczają , mogą nawet oklapywać po kilku godzinach.
Ja na Twoim miejscu podciełabym je do ramion , i dała się im zregenerować.
Próbowałaś jakiś maseczek na włosy? Albo domowych sposobów?
tokiohotelik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 18:26   #3
All_that_jazz
Zakorzenienie

Podciąć-włosy na długości masz po prostu popalone (to widać).
Poproś fryzjera,żeby zrobił to tak,żeby przykrywały uszy jeśli to rzeczywiście potrzebne.
Odstające uszy można zoperować, można to nawet zrefundować przez NFZ, nie trzeba ich całe życie zakrywać włosami.
Co do włosów polecam:
podciąć, i to sporo
dobre odżywki-balsam Petrole, kallos al latte, L'oreal Intense Repair, można też robić maseczki z rybek Gal z keratyną i tradycyjne z żółtka z olejkiem rycynowym
suplementy- Vitapil, Revalid, w można też tran w kapsułkach-nawilża włosy od wewnątrz
nie suszyć ciepłym nawiewem.Zainwestuj w porządną suszarkę z przyciskiem zimnego nawiewu.Na allegro można taką za niewielką kwotę nabyć.Ja np. tak kupiłam swoją Clatronic. Niby nic a dla włosów kolosalna różnica, nie pali ich.
Jeśli szczotka to z naturalnego, miękkiego włosia-choćby z pateki, taka dla niemowląt.
No i na teraz na lato-jakiś filtr UV na włosy, np. mgiełka czy szampon i odżywka (np.Nivea Brilliant Brown, pianki wellaflex, inter fragrances sun protect czy farmona Jantar, z droższych-L'Oreal Solar Sublime).
No i dieta-polecam nasiona np. musli co rano i sporo białka-ryby,drób,wołowina, banany-betaina budulec włosa.

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

I odpuść włosom narazie wszelkie koloryzacje.
No chyba,że zamiast je podcinać wolisz żeby same się pokruszyły na całej długości.
Widziałam i takie przypadki.
Jeśli jesteś fanką długich to pomyśl,że podcięte odrosną ale będą piękniejsze bo zdrowsze.
All_that_jazz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 19:20   #4
Douceur
Raczkowanie

Czekam na odpowiedź w swoim temacie, ale zapytam też tutaj, ponieważ moje włosy nieraz wyglądają z tyłu tak samo
Jeśli podetnie się włosy krótko, bez żadnego cieniowania ani nic, tylko zupełnie prosto, to będą się tak falowały i wykręcały??
Douceur jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 20:11   #5
dream7
Zakorzenienie

GG do dream7

Kup jakis kosmetyk ulatwiajacy ukladadnie wlosow dobry jest z firmy Joanna i ja bym radzila je jakos wycieniowac tak aby ci sie tak bardzo nie puszyly i ladnie ukladaly...A co do tego farbowania to bym nie rdazila bo masz ladny kolor wlosow ale jak chcesz sa wakacje mozesz sobie poeksperymentowac z wlosmi

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości