Kosmetyki mineralne Signature Minerals - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-07-03, 01:17   #1
rachela
Zakorzenienie

Kosmetyki mineralne Signature Minerals

Signature Minerals to amerykańska firma, wysyłająca swoje produkty do niemal wszystkich krajów świata. W ofercie SM, poza podkładami, różami/bronzerami, korektorami i cieniami, znajdują się także pędzle, kredki do oczu i tusze do rzęs, balsamy i błyszczyki do ust oraz - mydła, kremy do twarzy, i mnóstwo innych naturalnych mazideł.

[Tutaj dostępne są aktualne katalogi produktów SM.]

Godnym uwagi szczegółem jest możliwość zamawiania refili w woreczkach strunowych, w cenach niższych niż produkt o tej samej wadze w pudełeczku.

---

Podkłady Signature Min. występują w jednej, satynowej formule - z delikatnymi drobinkami. Dostępne odcienie tutaj.

Skład: mica, titanium dioxide, iron oxides, zinc oxide; (may contain ultramarine blue).

Dostępne pojemności oraz ceny:
  • 30g sifter jar/10g net wt. ($14.95 full size)
  • 20g sifter jar/ 6g net wt. ($11.95)
  • 10g sifter jar/ 3g net wt. ($ 9.95)
  • Refill Bag - full size/10g net wt ($13.00)

Korektory Signature Min. występują w ciekawej gamie kolorystycznej - obiecująco wygląda szczególnie Soft Mint. Dostępne odcienie tutaj.

Skład: Light Touch Concealer: Kaolin clay, titanium dioxide, zinc oxide, iron oxides. # Bisque and Multi-tasking Concealers: Serecite, iron oxides, titanium dioxide, kaolin clay. # All Color Correctors: Mica, iron oxides, titanium dioxide.

Dostępne pojemności oraz ceny:
  • 20g sifter jar/6g net wt. ($10.00) - full size
  • 10g sifter jar/3g net wt. ($6.95)
  • 30g (foundation size) sifter jar/10g net wt. ($14.00)
  • Refill Bag - full size/ 6g net wt. ($8.80)

Pudry wykończeniowe występują w pięciu odcieniach - tutaj dokładny opis i zdjęcia, a także dostępne pojemności i cennik.

Skład: Angel Wings, Petal Pink, Tawny Tan: Serecite, iron oxides, titanium dioxide, kaolin clay. # Translucent: Serecite. # Soft Radiance: Mica, iron oxides, titanium dioxide

Róże i bronzery występują w dwudziestu odcieniach i są dokładnie opisane przez SM.

Róże: zdjęcia, cennik i opisy kolorów w tabelce - tutaj.
Skład: Mica, iron oxides, titanium dioxide.

Bronzery: zdjęcia, cennik i opisy kolorów w tabelce - tutaj.
Skład: Mica, iron oxides, titanium dioxide.

Cienie do oczu występują w czterech formułach: mat, metaliczny, perłowy, iskrzący (brokatowy).

Odcienie, cennik - a także kredki do oczu i tusze do rzęs dostępne - tutaj.
Skład: Mattes: Serecite, iron oxides, titanium dioxide, kaolin clay. # Metallics, Pearls and Shimmers: mica, iron oxides, titanium dioxide.

Kolekcja pędzli do kosmetyków mineralnych obejmuje cztery serie: z włosia syntetycznego oraz naturalnego, pędzelki kabuki oraz zestawy pędzli. Dodatkowo wprowadzono podział, dzięki któremu można przeglądać wszystkie pędzle wg ich zastosowania: do twarzy (pudry, róże) oraz do oczu.

Dokładne zdjęcia i opisy dostępne tutaj.

Seria pielęgnacyjna Signature Minerals obejmuje, jak wspominałam, mydła (z koziego mleka), toniki, kremy i mleczka do twarzy, maski i peelingi oraz akcesoria do kąpieli.
Link - tutaj.

---

Istnieje możliwość zamówienia bezpłatnego zestawu sześciu próbek - płaci się jedynie za koszty wysyłki, które wynoszą 7,65 dolara.

Jednak - w przeciwieństwie do np. Everyday Minerals - firma SM wprowadziła limity przy bezpłatnych kitach - każdy odcień można zamówić tylko jeden raz, jeżeli chce się go zamówić ponownie, należy wybrać próbkę płatną [opcja Unlimited Samples]. Dodatkowo, jak w przypadku innych firm, obowiązuje limit jednego bezpłatnego zestawu na jedno zamówienie.

Można wybierać dowolne sześć próbek spośród wszystkich podkładów, korektorów, różów i bronzerów oraz cieni do powiek. Wszystkie próbki poza cieniami, są pakowane w pięciogramowe pudełeczka z sitkami.

Dostępne są również różne zestawy.

---

Formy płatności:

SM akceptuje karty: Visa, Mastercard, American Express, Discover, PayPal, US Checks oraz US Money Orders. W zależności od formy płatności zamówienia są przetwarzane w różnym czasie.

Więcej informacji: http://www.signatureminerals.com/security.html

---

Cennik kosztów wysyłki do Polski:

Koszty zależne są od ceny zamawianych produktów.

• koszt $0.00 - $24.99 ---------- wysyłka $7.65 lub $12.25 przesyłką priorytetową
  • koszt $25.00 - $49.99 ------- wysyłka $9.65 lub $13.25 priorytetem
  • koszt $50.00 - $74.99 ------- wysyłka $11.65 lub $14.25 priorytetem
  • koszt $75.00 - $99.99 -------- wysyłka $13.65 lub $15.25 priorytetem
  • koszt $100.00 i wyższe ---- darmowa wysyłka

Termin dostawy podawany na stronie SM to - dla wysyłek poza teren US - 14 do 28 dni roboczych; jednak do mnie próbki dotarły równo po siedmiu dniach od złożenia zamówienia.

Oscar Wilde
rachela jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 01:35   #2
rachela
Zakorzenienie

Dot.: Signature Minerals

W albumie mineralnym dostępne są dwa zdjęcia próbek Signature Minerals - klik.
Zdziwiłam się, że nie ma jeszcze żadnego wątku o tej firmie, zatem voilà

Postanowiłam wypróbować SM głównie ze względu na lekkie znudzenie firmą Everyday Minerals. W pierwszej kolejności skusił mnie korektor Soft Mint oraz bardzo delikatnie wyglądający bronzer. I możliwość wyboru takich próbek, na jakie tylko mam ochotę, choćby to miało być pięć różów i jeden korektor.

Zamówiłam ostatecznie:
  • podkłady 0 Porcelain # 2.3 Light Beige # 4.0 Light,
  • korektor Soft Mint,
  • róż Desiree,
  • bronzer Gran Marine.

Płaciłam kartą kredytową, całe zamówienie trwało - od wrzucenia próbek do koszyka - osiem dni.
Na kopercie dojrzałam pieczątkę urzędu celnego <mdleje>, ale nie zaglądali, przepuścili bez problemu.

Jako że próbki dotarły dzisiaj, zdążyłam jedynie przetestować odcienie na dłoni - pudry mają bardzo aksamitną konsystencję, gładko się nakładają na skórę. Jako istota niewyjściowo blada, od razu machnęłam ręką na odcienie 2.3 i 4.0 - mogą mi służyć co najwyżej jako lekkie bronzery. 0 będzie pewnie zbyt różowy (używam Olive Fair EdM), ale dam mu szansę.
Róż ma dość soczysty odcień, ale jest pięknie koralowy. Korektor i apetycznie karmelowy bronzer zostawiłam na jutro.

Załączam zdjęcia mojego zamówienia, jednocześnie mając nadzieję że ktoś już SM wypróbował i podzieli się doświadczeniem, zdjęciami, opiniami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SM 1.jpg (93,9 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SM 2.jpg (125,2 KB, 118 załadowań)

Oscar Wilde
Stary 2009-07-03, 22:02   #3
szyna
Zadomowienie

Dot.: Signature Minerals

Nieźle to wygląda Plus za pojemniczki, a nie woreczki strunowe Przejrzałam sobie też galerię makijaży przed i po - imponujące Chyba trzeba się bliżej przyjrzeć tej firmie
Stary 2009-07-03, 22:07   #4
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Dot.: Kosmetyki mineralne Signature Minerals

wielkie brawa za świetne posty informacyjne.
mają bardzo fajne cienie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0562_resize.jpg (64,3 KB, 75 załadowań)
rozwielitka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 22:48   #5
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

:brawo: za wątek
Jakby ktoś chciał coś zamawiać to krzyczeć Bardzo fajne mają te pędzle- syntetyczny kabuki czy flat top wyglądają nawet lepiej niż te z EDMU

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 14:51   #6
rachela
Zakorzenienie

Pędzle kuszą mnie podwójnie - wyglądają prześlicznie, a poza tym mój sephorowy mineralny czochrak wygląda jak... ja rano, tuż po wstaniu z łóżka. Słowem, nie za dobrze. No, to nawet trzema słowami.

Podkład jak się obawiałam, nie pasuje do mojej topielcowej karnacji, ALE - i tak jest fenomenalny!

Wczoraj wytrzymał cały dzień - CAŁY - w upale, pod kaskiem na motocyklu i znowu w upale. Trzymał się skóry, nie ścierając na policzkach, i wyglądał bardzo naturalnie. A dodam, że mam cerę mieszaną i EdM zwykle po pięciu godzinach zaczynał paskudnie odstawać, spływać albo wałkować się w załamaniach skóry.
Zastanawiam się poważnie nad zamówieniem pełnowymiarowego odcienia 0 i zmieszania go z odrobiną zielonego i żółtego korektora - bo efekt jest naprawdę świetny.

Korektor Soft Mint bardzo udany - porównując do [znowu] EdM łatwo się go wtapia w skórę, nie ma problemów z zakryciem go podkładem. Drobna uwaga - bardzo mocno rozjaśnia, więc trzeba zachować szczególną ostrożność.

Róż okazał się na skórze bardzo przyjemny i nie tak ostry jak w pudełeczku: ponadto na mnie wpada bardziej w rudość niż koral.

Przewiduję dłuższy romans z Signature M.

W załączniku moje lico w 0 [jak wspominałam, odcień niezbyt mi pasuje] i ze smugą Desiree, której jak widać w ogóle nie widać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg w Signature M..jpg (35,1 KB, 164 załadowań)

Oscar Wilde
Stary 2009-07-06, 19:45   #7
mysha25xx
Rozeznanie

A jak z kryciem w porównaniu do EDM Intensive?Masz śliczną, jednolitą cerę, ja mam liczne ciemne przebarwienia po wypryskach i potrzebuję krycia.Dają radę?
Moje typy to:
Free Sampler
Minerals:
2.3 Light Beige Foundation
5.3 Medium Beige Foundation
7.0 Medium Light Foundation
Bisque Concealer
Mint Color Corrector
Translucent Veil
mysha25xx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 20:02   #8
tootsie
Zakorzenienie

Proszki przystępne cenowo, szkoda tylko, że jest tylko jedna formuła podkładów i taki mały wybór kolorów

tootsie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 22:22   #9
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
A jak z kryciem w porównaniu do EDM Intensive?Masz śliczną, jednolitą cerę, ja mam liczne ciemne przebarwienia po wypryskach i potrzebuję krycia.Dają radę?
Wprawdzie to nie do mnie było skierowane pytanie, ale od siebie powiem, że proszki SM kryją bardzo słabo. Testowałam je już dawno temu, porównałabym krycie do semi-matte z EDM, a więc lekkie wyrównanie koloru, o kryciu przebarwień u mnie nie było mowy. Właśnie z tego powodu na testach zakończyłam przygodę z tą marką.
frantic jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 23:55   #10
rachela
Zakorzenienie

Owszem, krycie jest lekkie; choć z drugiej strony dla mnie formuła Intensive była zbyt tynkowa...
Minerały SM porównałabym do edm'owego Original Glo, efekt równie naturalny. Mysha, wierz mi, mojej cerze daleko od doskonałości, przebarwień mam sporo [stare blizny, alergiczne zaróżowienia wokół nosa], jest co zakrywać. I jak widać, odcień 0 radzi sobie całkiem nieźle.

P.S. Dzisiaj użyłam Gran Marine - osoby o średniej karnacji mogłyby z powodzeniem używać tego bronzera jako podkładu ;] Efekt naprawdę delikatny, odcień idealny dla bladych cer. Moje mineralne chciejstwo zaczyna mnie przerażać, rozważam duże zamówienie. A jeszcze tyle firm kusi, żeby przetestować...

Oscar Wilde
Stary 2009-07-07, 17:54   #11
mysha25xx
Rozeznanie

Dziękuję za odpowiedzi, w takim razie raczej zrezygnuję z zamawiania próbek SM; dla mnie EDM Intensive kryje odpowiednio i nie robi maski jeśli nakłada się go cieniutkimi warstwami albo na mokro, szkoda tylko,że nie jest trwały Zresztą właściwie mam duży Afterglow który bardzo mi odpowiada i zamówiłam prasowańca EDM, sporo próbek wala się w toaletce-chyba powoli popadam w minerałoholizm
mysha25xx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 12:39   #12
jamestown
Avada kedavra.

Rachelo, bardzo fajny watek

Napisalas, ze kolorystycznie nic dla siebie nie znalazlam. Ja mam troszke jasniejsza skore nic Ty i do tej pory wszystko bylo za ciemne.

Powiedz jakie mineraly CI przypasowaly jaka baza i podklad .
Stary 2009-07-08, 20:28   #13
rachela
Zakorzenienie

Wątek dziękuje i cieszy się, że wpadł w oko ;]

Jamestown, obecnie używam głównie Everyday Minerals: podkład w formule original glo albo semi-matte albo matte [kiedyś zaszalałam z zakupami...] - w odcieniu Olive Fair, ale jest dla mnie minimalnie za ciemny. Mimo wszystko używam, bo nic w lepszym odcieniu jeszcze nie znalazłam. I w tym momencie żałuję, że jestem żółtozielona, inaczej z przyjemnością używałabym tej zerówki SM... A tak, wszystko co różowe albo niedostatecznie żółte wygląda na mnie jak prosiaczek i do tego ciemnieje. Natura nie obdarzyła mnie słowiańskim typem urody.
Próbowałam jeszcze podkładu Ethereal, ale niestety próbkę miałam w zbyt ciemnym dla siebie kolorze. Mimo wszystko, zastanawiam się nad testami również tych minerałów, bo konsystencja i efekt na skórze były bardzo zachęcające.

Z Signature Min. polecam najbardziej bronzery i róże, są naprawdę delikatne dla bladych twarzy, łatwe do nałożenia i nie można sobie nimi zrobić krzywdy [smugi, ciemne placki, etc.]. Rozwielitka kusi cieniami... Którymi od zawsze, poza MAC-owym szarym krecikiem, nie potrafię się malować %)
W najbardziej realnym planie mam obecnie próbkowe zakupy w SM, tym razem - skorzystam z opcji Samples Unlimited i wypróbuję trochę cieni. I kolejne róże ;]

W załączniku porównanie 0 z Signature Minerals, Sandy Fair oraz Olive Fair z EdM.
Jak widać 0 jest ślicznie jasne i neutralne, ponadto nie ma tak wyraźnych drobinek.

[Dodam na wszelki wypadek, że tłem do zdjęcia nie był nieodkurzany dywan, tylko podkładka pod kwiatek z parapetu ]

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg porównanie.jpg (97,1 KB, 70 załadowań)

Oscar Wilde
Stary 2009-07-08, 22:04   #14
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Wątek dziękuje i cieszy się, że wpadł w oko ;]

Jamestown, obecnie używam głównie Everyday Minerals: podkład w formule original glo albo semi-matte albo matte [kiedyś zaszalałam z zakupami...] - w odcieniu Olive Fair, ale jest dla mnie minimalnie za ciemny. Mimo wszystko używam, bo nic w lepszym odcieniu jeszcze nie znalazłam. I w tym momencie żałuję, że jestem żółtozielona, inaczej z przyjemnością używałabym tej zerówki SM... A tak, wszystko co różowe albo niedostatecznie żółte wygląda na mnie jak prosiaczek i do tego ciemnieje. Natura nie obdarzyła mnie słowiańskim typem urody.
Próbowałam jeszcze podkładu Ethereal, ale niestety próbkę miałam w zbyt ciemnym dla siebie kolorze. Mimo wszystko, zastanawiam się nad testami również tych minerałów, bo konsystencja i efekt na skórze były bardzo zachęcające.

Z Signature Min. polecam najbardziej bronzery i róże, są naprawdę delikatne dla bladych twarzy, łatwe do nałożenia i nie można sobie nimi zrobić krzywdy [smugi, ciemne placki, etc.]. Rozwielitka kusi cieniami... Którymi od zawsze, poza MAC-owym szarym krecikiem, nie potrafię się malować %)
W najbardziej realnym planie mam obecnie próbkowe zakupy w SM, tym razem - skorzystam z opcji Samples Unlimited i wypróbuję trochę cieni. I kolejne róże ;]

W załączniku porównanie 0 z Signature Minerals, Sandy Fair oraz Olive Fair z EdM.
Jak widać 0 jest ślicznie jasne i neutralne, ponadto nie ma tak wyraźnych drobinek.

[Dodam na wszelki wypadek, że tłem do zdjęcia nie był nieodkurzany dywan, tylko podkładka pod kwiatek z parapetu ]

Bardzo dziekuje za zdjecia .

Dla mnie Sandy Fair byly za ciemne. Ogromna roznica jest miedzy "0" a EDM. Wygladaja bardzo obiecujaco. Ja ostatnio zamowila mineraly z Buff'd? Porcelain jest po prostu biala . Nastepny w kolejnosci nieutralny odcien tez nie wyglada zle, choc na zimie musialabym mieszac go z tym bialym.

Musze koniecznie zamowic w takim razie ta "Zerowke" z SM.
btw: jesli moge jeszcze zapytac, to czego uzywasz jako bazy pod mineraly. Ja uzywam zawsze filtra, dziewczyny w watkach mineralnych mowia o primerach. Jednak te z EDM daja kolor. Zastanawiam sie nad silica z Coastal Scent .

Edytowane przez jamestown
Czas edycji: 2009-07-08 o 22:26
jamestown jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 23:12   #15
rachela
Zakorzenienie

Co do bazy 'pod'.
Ponieważ mam bardzo chimeryczną i problematyczną cerę, najważniejszą cechą mazideł jest dla mnie działanie na skórę; związek z minerałami zajmuje dalszą pozycję. I tak, od dłuższego już czasu stosuję krem z serii Oceanic AA Dermatopica, Ochronny z cucurbityną i witaminą E. Rozumiem ewentualne zaskoczenia - krem jest tłusty, ale o dziwo moja mieszana blada twarz reaguje na niego świetnie. Minerały ładnie się aplikują, szybko stapiają i wytrzymują od rana do wieczora.
Czasem dla odświeżenia spryskuję twarz wodą termalną.
Żadnych ą ę primerów nie używam, boję się nakładać cokolwiek co wykracza poza moje minimum... Po tylu latach walki z problemami skórnymi, trudno mnie przekonać do testowania jakichkolwiek nowych kosmetyków.

A Buff'd linkowała mi znajoma, widziałam to białe cudo - też się zastanawiałam, czy nie zamówić razem z mixing jarem i nie zrobić sobie po prostu idealnej, autorskiej mieszanki... Mocno ten Porcelain kryje?

---

I żeby nie off-topować za mocno, przyznam się do małego zamówienia:

Twarz:
Bisque Concealer
Soft Sunshine Color Corrector
Adobe Sun - Matte Blush
Terra Cotta - Matte Blush
Goddess Bronzer
Soft Radiance Veil

Cienie:
Wild Thyme - Matte Eye Color
Bordeaux - Pearl Eye Color
Grape Crush - SP Eye Color
Passion Punch - SP Eye Color

Oscar Wilde
Stary 2009-07-09, 12:55   #16
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Co do bazy 'pod'.
Ponieważ mam bardzo chimeryczną i problematyczną cerę, najważniejszą cechą mazideł jest dla mnie działanie na skórę; związek z minerałami zajmuje dalszą pozycję. I tak, od dłuższego już czasu stosuję krem z serii Oceanic AA Dermatopica, Ochronny z cucurbityną i witaminą E. Rozumiem ewentualne zaskoczenia - krem jest tłusty, ale o dziwo moja mieszana blada twarz reaguje na niego świetnie. Minerały ładnie się aplikują, szybko stapiają i wytrzymują od rana do wieczora.
Czasem dla odświeżenia spryskuję twarz wodą termalną.
Żadnych ą ę primerów nie używam, boję się nakładać cokolwiek co wykracza poza moje minimum... Po tylu latach walki z problemami skórnymi, trudno mnie przekonać do testowania jakichkolwiek nowych kosmetyków.

A Buff'd linkowała mi znajoma, widziałam to białe cudo - też się zastanawiałam, czy nie zamówić razem z mixing jarem i nie zrobić sobie po prostu idealnej, autorskiej mieszanki... Mocno ten Porcelain kryje?

---

I żeby nie off-topować za mocno, przyznam się do małego zamówienia:

Twarz:
Bisque Concealer
Soft Sunshine Color Corrector
Adobe Sun - Matte Blush
Terra Cotta - Matte Blush
Goddess Bronzer
Soft Radiance Veil

Cienie:
Wild Thyme - Matte Eye Color
Bordeaux - Pearl Eye Color
Grape Crush - SP Eye Color
Passion Punch - SP Eye Color

Buff'd jeszcze nie probowalam. Probki mam, ale wciaz czekam na pedzel a aviza wciaz brak. Przy EDM (za ciemne Sandy Fair) robilam mix kremu Creme FRaiche Nuxe'a i wlasnie Sandy Fair; wychodzil lekko kryjacy krem, ktory byl zrobiony przeze mnie na jasniejszy niz Sandy Fair nalozone jako proszek .
Z testowaniem Buff'd czekam juz na Flat Topa. Dziewczyny porownuja krycie do formuly Intensive z EDM.

Z Buff'd nie polecam cieni. Kolory bardzo ladne, wybor calkiem niezly, ale nalozone na baze nie trzymaja sie dlugo, wchodza w zalamania, w niektorych miejscach nawet sie mocno scieraja . Ja mam bardzo gleboko osadzone oczy, wiec czasami tym tlumacze slabsze cienie (zawsze uzywam bazy Art Deco). Dziewczyny w watku na cienie tez sie skarzyly.
Jesli chodzi o miksowanie, to mam malego stracha. Na mnie wszystko zawsze sie wybitnie utlenia i ciemnieje, wiec ciezko to wywazyc. Poza tym nie mam pojecia w jakich proporcjach to mieszac

Aby rowniez nie offtopowac:

bardzo ladne zakupy.
Stary 2009-07-17, 15:15   #17
rachela
Zakorzenienie

Dostawa ;]

Z miejsca zakochałam się w cieniu Wild Thyme. Niestety namazałam już dzisiaj czarne kreski, więc z testów nici, choć pokusa jest ogromna. Pozostałe cienie są zabójcze, nie tylko ze względu na drobinki, ale i szalone odcienie. I tak:

* Wild Thyme to piękna, chłodna lawenda, wpadająca w szarość. Miał być mat, ale imho to satyna. Bardzo przyjemna, choć nie tak napigmentowana, jak bym sobie tego życzyła.
* Grape - śliwka przełamana złotem i czerwienią [drobinki].
* Passion - wpadająca w pomarańcz czerwień.
* Bourdeaux - czerwień bardzo winna i niesamowicie napigmentowana. Na dodatek diabelsko trwała.

Efekty maziania widać na zdjęciu.

Ponadto - róże, korektory, pudry wykończeniowe.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cienie.jpg (65,0 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz.jpg (87,3 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg smugi.jpg (57,9 KB, 68 załadowań)

Oscar Wilde
Stary 2009-07-25, 19:20   #18
pastereczka
Organizatorka

ja testowalam produkty SM dwa lata temu mniej wiecej i tak:
podklady sredniokryjące, typu EDM w odczuciu, mniej kryjace od intensive
korektory bardzo dobre, pod oczy super, są u nich ekstremalnie jasne podklady rownież, kto zna moje typy z innych firm to tu mi podszedl kolor 5,3 medium beige
pedzel kabuki nie jest tak miękki jak edm
baza pod podklad- podobno rewelacja (silikonowa)

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 13:38   #19
jowinia
Raczkowanie

mam pytanko do osób znających róż "Eggplant" z Signature Minerals. Dostałam jego próbkę przy okazji zakupu na allegro. Nie ma go już w ofercie, może możecie doradzić mi coś podobnego? bo to dokłądnie taki, jakiego szukałam

odpowiem sobie sama: jest to cień do powiek ;] ale trwałość ma niezłą, będzie i mnie różem.

Edytowane przez jowinia
Czas edycji: 2011-06-20 o 19:22
jowinia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
signature minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości