w這sy br您owe na rude - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2009-07-06, 11:49   #1
bylegdzie
BAN sta造

Wiadomo軼i: 13

w這sy br您owe na rude

kradzie to窺amo軼i - wstawione zdj璚ia przedstawiaj inn osob

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-02-17 o 15:32
bylegdzie jest offline  
Stary 2009-07-06, 13:31   #2
tootsie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 605
Dot.: w這sy br您owe na rude

Nie rozumiem o co ci chodzi z odrostami?
Obawiam si, 瞠 瘸den z tych kolor闚 nie wyjdzie na br您owych w這sach bez wcze郾iejszej dekoloryzacji.

tootsie jest offline  
Stary 2009-10-17, 12:34   #3
malvin
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 266

mam pytanie dotycz帷e tego tematu A wi璚 mam naturalnie br您owe w這sy [taki jasno/鈔edni br您] nie by造 nigdy farbowane [2 razy da豉m na nie szamponetk 6-8 my kt鏎a ca趾owicie zesz豉 w okre郵onym czasie] i czy na takie naturalne w這sy mo積a rzuci co rudego? czy wyjdzie? chodzi mi o taki ciemny rudy/br您owo-rudy kolor. A do tego chcia豉bym aby kolor zszed po jakim czasie 瞠bym nie musia豉 farbowa ju potem zawsze. Czy lepsza b璠zie do tego celu farba czy henna? mo瞠cie poleci jaki konkretny kolor/mark? W gre nie wchodzi wczesniejsze rozjasnianie w這s闚. my逮 瞠 na moje w這sy powinien wyj嗆 taki ciemny rudy

Nie znalaz豉m dok豉dnie takiego na necie ale co w ten dese z za陰cznika, wa積e 瞠by nie wpada w czerwony tylko w豉snie w rudy, moze by ciemniejszy ni na tych fotkach
malvin jest offline  
Stary 2009-10-19, 10:10   #4
malvin
Raczkowanie

wie kto co na ten temat?
malvin jest offline  
Stary 2009-10-19, 10:57   #5
ineska1986
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648
GG do ineska1986

jak chcesz na jakis czas to szampon koloryzujacy ale on sie calkiem nie splucze nawet szamponetka zostawi jakis slad...loreal casting na fajne rude odcienie;] i na naturalne wlosy powinny chwycic cos w stylu bursztyn czy karmel
Stary 2009-10-19, 14:25   #6
malvin
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Poka wiadomo嗆
jak chcesz na jakis czas to szampon koloryzujacy ale on sie calkiem nie splucze nawet szamponetka zostawi jakis slad...loreal casting na fajne rude odcienie;] i na naturalne wlosy powinny chwycic cos w stylu bursztyn czy karmel
dzi瘯i za odpowied znalaz豉m i rzeczywi軼ie 豉dny ten bursztyn na moich w這sach pewnie wyjdzie ciemniejszy wi璚 fajnie tylko w豉郾ie boj sie 瞠 nie zejdzie i zostan odrosty i bede musia豉 p騧niej farbowa :/ szamponetka taka zwyk豉 na kilka my ca趾owicie zesz豉 po tych kilku myciach mo瞠 i przy szamponie koloryzuj帷ym bedzie podobnie? albo henna ma wi瘯sze prawdopodobie雟two ca趾owitej zmywalno軼i?
malvin jest offline  
Stary 2009-10-19, 17:40   #7
ineska1986
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648
GG do ineska1986

o hennie nie mam zielonego pojecia wiec ci nie pomoge...a o castingu duuuzo czytalam i sama nim robilam i on na pewno sie calkowicie nie splucze;] chyba ze ty bedziesz wyjatkiem

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:11.