Przesadziłam z opalaniem ! Pomóżcie ! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-07-16, 15:34   #31
angela0033
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Przesadziłam z opalaniem ! Pomóżcie !

droga autorko!! Rok temu miałam to samo co ty. Piszę to już w trzecim poście Mam jasną karnację a chciałam z siebie zrobić murzynkę ( bez komentarza)..... opalałam się gdzie tylko się dało.Miałam co chciałam-byłam ciemna jak mulatka.Po 3 dniach zaczęła mi schodzić skóra.Łuszczyła mi się niesamowicie.Po 4 dniach byłam łaciata jak krowa!! Na twarzy było pełno białych plam,których niczym nie mogłam usunąć.Na ramionach też je miałam (i na rękach). Całe dnie ryczałam jak opętana!! Później zaczęłam unikać słońca.Kupiłam maść Drula (40zł) która poprawiła mi nastrój,bo tuszowała różnice między plamą o naturalną skórą.Plamy zniknęły po około 2 miesiącach.I dlatego uprzedzam wszystkie dziewczyny!!Opalajcie się "z głową". Nie róbcie od razu z siebie murzynek.Nie popełniajcie tego błędu co ja.Dodam że minął rok a na ręku zostały mi jeszcze 3 małe plamki.Na nosie powstały mi piegi(cieszę się ze tylko na nosie), a na plecach mam z 8 pieprzyków.Także radzę unikać słoneczka,i smarować się wysokimi filtrami.Ale się rozpisałam Pozdrawiam

Edytowane przez angela0033
Czas edycji: 2009-07-16 o 15:36
angela0033 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 20:41   #32
pineczka166
Raczkowanie

GG do pineczka166
Dot.: Przesadziłam z opalaniem ! Pomóżcie !

wg. mnie opalanie bez filtrato czysty idiotyzm za przeproszeniem.. ja zwykle opalajac sie (codziennie chodze na basen na caly dzien) nakladam na twarz 50 a na reszte 20 a twarz i tak z reguly przykrwam recznikiem bop sie o nia boje odkad na nosie pojawily sie piegi.. i zaczelam tez bardzo intensywnie odzywiac skore majac nadzieje ze nic jej nie bedzie.. hmm co do twojego wyjscia nad wode bez filtra i to 2 razy ... az nie mam na to okreslenia...
pineczka166 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości