Stylistka paznokci z mojego miasta-iść czy nie iść? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-07-07, 16:37   #1
Nixie
Rozeznanie

Stylistka paznokci - iść czy nie iść?

Witam! Znalazłam w internecie stylistkę i zastanawiam sie czy iść do niej czy nie. Waham sie ponieważ na swojej stronie ma malo zdjęć, a ja nie jestem fachowcem i cięzko mi na pierwszy rzut oka ocenic właściwy wygląd paznokcia. Te chyba nie są lopatowate:P

Zamieszczam link do strony

http://www.beautynails.zor.pl/index.php?strona=galeria

Proszę o opinie, czy Waszym zdaniem te paznokcie są dobrze zrobione, czy warto tam iść?
Z gory dziekuję.
Nixie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 16:58   #2
MiciaKicia
Zakorzenienie

Dot.: Stylistka paznokci z mojego miasta-iść czy nie iść?

Hm ja może i bym poszła ale nie zrobiłabym frencha.. Tylko jakieś ozdabiane bogato ...Bo te frenche to takie dziwne jakies.
MiciaKicia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 17:01   #3
Nixie
Rozeznanie

Dzięki bardzo, akurat chcę końcowki z białego drobnego brokatu, zeby byl efekt przejscia z bezu do bieli. Jednak proszę o więcej opinii, Wy sie tu lepiej znacie
Stary 2009-07-07, 17:49   #4
bitt
Raczkowanie

GG do bitt

Patrząc na galerię tej dziewczyny to sporo zdjęć (tych ładniejszych) jest kradzionych z różnych stron dla mnie taka osoba jest już niestety 'przekreślona' osobiście nie poszłabym do niej, nie budzi mojego zaufania a patrząc na pozostałe zdjęcia pozostawiają wiele do życzenia
Stary 2009-07-07, 18:49   #5
MiciaKicia
Zakorzenienie

oooo dobrze, że napisałaś o kradzieży zdjęć.. Czyli te forki, które akurat mi sie podobały to pewnie te skradzione to przykre...
no więc autorce odradzam pójście wlaśnie do tego salonu .. niestety Ale napewno znajdziesz kogoś, kto Ci będzie odpowiadać
MiciaKicia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 19:08   #6
Helka 20
Raczkowanie

Na pierwszy rzut oka paznokcie wyglądają estetycznie i zdobienie nawet spoko. Mnie zastanowił jej cennik, za mało jak za zrobienie paznokci, jeszcze takich. Ale dziewczyny powiedziały, że zdjęcia są innej autorki, więc sprawa wyjaśniona. Pewnie dziewczyna nie miała swoich zdjęć ładnych to sobie "zapożyczyła" je delikatnie mówiąc. Odradzałabym, choć możesz się dowiedzieć jakichś informacji o tej stylistce od innych osób.
Pisze, że ukończyła kurs Euro Fashion, a jak się orientuję to renomowana firma. Sama nie wiem. Najlepiej porozmawiać z kimś kto u niej był. Ja po takim kursie i pracując na takich firmach co ona to nie brałabym 50 zł za paznokcie, bo to szkoda by było mojego czasu. Być może się jeszcze uczy, kto wie.

Edytowane przez Helka 20
Czas edycji: 2009-07-07 o 19:14
Helka 20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 20:13   #7
Nixie
Rozeznanie

No ale z drugiej strony, na zdjęciach jest logo Eurofashion, więc może to jej zdjęcia, które na Eurofashion zostały wczesniej umieszczone?

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Aha, dziewczyna daje tydzień gwarancji.
Stary 2009-07-07, 20:19   #8
bitt
Raczkowanie

GG do bitt

troche dziwne że jako domniemana właścicielka zdjęć nie wkleja oryginałów tylko kopie przyznam sie że osobiście nie przekonuje mnie to ani troche

Do tego te łopatowate, proste frenche! Nic a nic nie przemawia do mnie to, szczególnie że przy zdobieniach jest znaczna różnica a przecież technika powinna być ta sama....

edit
Zdjęcia z EF są najprawdopodobniej skradzione użytkownikowi *angela* otwarłam pierwszą galerie i znalazłam zdjęcia z logo ef które znalazły sie na stronie podanej wyżej http://www.eurofashion.com.pl/galeri...p?g=306&z=2703

Do tego Pani pisze że cytuje: "Studio Stylizacji Paznokci "Beauty Nails" posiada autoryzację jako Gabinet Autoryzowany przez firmę kosmetyczną "YASMIN", w którym można zamówić artykuły oraz urządzenia do przedłużania, stylizacji oraz pielęgnacji paznokci wykonywanych techniką żelową jak i akrylową."

hmm jakoś nie widnieje na liście dystrybutorów tejże firmy http://yasmin.com.pl/dystrybucja.html

Dość dziwne skoro autoryzowany gabinet a nie pracuje na tej marce... Resztę pozwolę sobie nie skomentować!

Edytowane przez bitt
Czas edycji: 2009-07-07 o 20:34
bitt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 20:25   #9
byliczka
Zakorzenienie

Nie poszła bym z prostego względu:
tę pracę http://www.beautynails.zor.pl/popup/...p?id_phot=1540
oraz tę: http://www.beautynails.zor.pl/popup/...hp?id_phot=389 dzieli zbyd duży poziom wykonania.
a tydzień gwarancji na paznokcie to żadna gwarancja, moje klientki mają 14 dni jeśli zacznie się dziać z nimi coś co nie jest uszkodzeniem mechanicznym.
Stary 2009-07-07, 20:32   #10
Nixie
Rozeznanie

Serdecznie Wam dziękuję za rady, nie idę tam! Pozdrawiam niezawodne Wizażanki
Stary 2009-07-07, 20:36   #11
Paati89
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Paati89

Widze sporo niedociągnięć. French prosty i jakiś koślawy. Pazurki w większości płaskie, Chociaż niektóre pazurki ładne-aż się wierzyć nie chce ze wykonała je ona? Nie wiem jakoś podejrzanie mi to wygląda, niektóre prace są okropnie niedociągnięte, niektóre ładne.
Moim zdaniem poszukaj innej, pewniejszej stylistki

Paati89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 22:53   #12
Albertyna
Zakorzenienie

Powiem to tak. Pracowałam dziś 11 godzin, zatem może już nie dowidze (niedosłysze na pewno, bo ostatnia klientka miała problem, żeby sie ze mna dogadac ), ale odniosłam wrażenie, ze prace pokazane na fotkach pochodzą z róznych źródeł...
Każda stylistka ma swój sznyt, swój styl. Ja np zauważam, ze moje kursantki robia na początku paznokcie stylem podobne do moich (no w sumie ja je uczę ), potem, po kilku miesiącach tworzą własny wizerunek.
Tu widzę każde zdobienie wykonane w inym stylu....
Nie, wiem, może sie myle, nie chciałabym nikogo oskrażać, bo skoro to są Jej prace, a z róznych momentów Jej kariery (bo się ciągle rozwija), to częśc z nich jest na prawdę łądna... a częsc... mocno średnia delikatnie mówiąc
Stary 2009-07-08, 10:14   #13
Nixie
Rozeznanie

Własnie odniosłam podobne wrażenie, ale nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, dlatego zwróciłam się do Was. Wolę jednak nie ryzykować i udać sie tam, gdzie jest pewniej (chociaż czasem to nawet w salonie nie ma pewności, że będzie wszystko ok). Podpytam koleżanek mam nadzieje, ze kogos polecą
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości