30 krótkie czy długie? scinac? prosze o rade - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-07-24, 18:47   #31
isKraMc
Raczkowanie

Dot.: 30 krótkie czy długie? scinac? prosze o rade

Ktos tu zwrocil uwage na temat ciemnej kreski na dolnej powiecic wiec do tego sie juz czepiac nie bede ale moim zdaniem ta krecha zamiast brwi to poraszka i dziwi mnie ze zadna z dziewczyn tego nie skomentowala.

Zmien te brwi niech sa troche gsciejsze i nadaj im delikatniejszy luk jsli sa za jasne do twoich wloskow to zrob henne lub przyciemniaj je jakos delikatniej cieniem

***!!!MOja MetaMorfoza!!!***
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=292268
isKraMc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 19:12   #32
S1oneczko
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez isKraMc Pokaż wiadomość
Ktos tu zwrocil uwage na temat ciemnej kreski na dolnej powiecic wiec do tego sie juz czepiac nie bede ale moim zdaniem ta krecha zamiast brwi to poraszka i dziwi mnie ze zadna z dziewczyn tego nie skomentowala.

Zmien te brwi niech sa troche gsciejsze i nadaj im delikatniejszy luk jsli sa za jasne do twoich wloskow to zrob henne lub przyciemniaj je jakos delikatniej cieniem
Zwrócili uwagę zwrócili w swojej symulacji fryzur jedną brew zrobiłam grubsza i troszke bardziej zokragloną. Przyznaje, że nie wyszło tak jakbym chciała, bo niestety nie umiem az tak dobrze operowac photoshopem, ale róznice widac) To takie dyskretne podkreslenie problemu Naturlne brwi nie rzucaja się az tak w oczy, ale faktycznie mogłyby byc bardziej gęste. Pomijam tą kwestie, bo w temacie chodziło o fryzury i pewnie dlatego nikt nie zwracał na to uwagi

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Dwa ostatnie najlepsze. Blond odpada zdecydowanie

No na tym ostatnim z falowanymi czerwonymi włosami niczym mała złośnica) hehe Strsznie odmłodziły buzię Tez mi sie nie podoba blond, nawet jego zimny odcień- cera wygląda na zmęczoną, niczym po ciężkiej chorobie. Podobne złe wrażenie odnoszę jeżeli chodzi o grzywkę na bok- tez cos nie gra. Krótkie włosy w tym przypaku maksymalnie postarzają niezaleznie od koloru.
S1oneczko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 07:29   #33
bettty04
Przyczajenie

dokładnie. Masz naprawe zadbane, piękne włosy. Myślę ,że zmiana koloru -jak zauważyły poprzedniczki- dobrzeby CI zrobiła. a jeżeli ta zmiana przyniesie chęć jescze innej zawsze możesz stopniowo obcinać ile pożytecznego w jednym ;] z taką długością mozesz co tydzień mieć inną fryzurke
bettty04 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 12:07   #34
TOMORROW
Zakorzenienie

tak poza tematem-na tym zdjęciu bardzo przypominasz Anię Kaperę z You Can Dance
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Fota!-0443.jpg (33,5 KB, 19 załadowań)
TOMORROW jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 12:10   #35
momi262926
Przyczajenie

NIe ścinaj ja kiedyś ściełam a teraz zapuszczam i już nigdy nie zetnę póki nie zpuszczę!
momi262926 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 15:36   #36
olunek
Zadomowienie

GG do olunek

hej ,
kochane dziekuje za odp. przepraszam ze tak pozno sie odzywam ale nie mam czasu na wizaz ostatnio a jak juz mam chwilke to nie ma internetu
moj naturalny kolor to braz , ciemny plus pojedyncze cienkie pasemka z cieplym odcieniem- taka pokrecona jestem . brwi - sa juz grubsze a ich kolor to czarny maja dlugie sztywne wloski ktore za chiny nie chca sie ukladac
. co do kreski to juz pisalam wyzej ze to byla tylko proba khola .
co do koloru wlosow nie wiem czy zmienie bo trzeba byloby dekoloryzacji lub demakijazu a z doswiadczenia wiem [ juz kilka razy mialam jasniejsze ]ze duzo lepiej czuje sie w ciemnych no i caly czas sie waham. zaznaczam ze one nie sa czarne sa bardzo ciemno brazowe. teraz tez mysle o odswiezeniu koloru brazem z loreala.
i pytanie do was jeszcze czy moja twarz jest trojkatna ??? i czy jestem zima czy latem? bo ktos mi wczesniej napisal ze ja to lato
jeszcze raz wielkie dzieki za bardzo przydatne rady

DOKĄDKOLWIEK PÓJDE, PONIOSĘ ZE SOBĄ TWÓJ PIERWSZY KRZYK....
paula darcy

dukan
68......67.....65..... .63....61.....58.....57:l ove:.....55
olunek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 18:40   #37
moonikaa44
Rozeznanie

Nieważne jaki wiek ,ważne ,że włosy piękne - tak więc ścinać nie warto!
Co do koloru to może jakieś delikatne rozjaśnienie ? Do brązu
moonikaa44 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 19:41   #38
S1oneczko
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez olunek Pokaż wiadomość
hej ,
kochane dziekuje za odp. przepraszam ze tak pozno sie odzywam ale nie mam czasu na wizaz ostatnio a jak juz mam chwilke to nie ma internetu
moj naturalny kolor to braz , ciemny plus pojedyncze cienkie pasemka z cieplym odcieniem- taka pokrecona jestem . brwi - sa juz grubsze a ich kolor to czarny maja dlugie sztywne wloski ktore za chiny nie chca sie ukladac
. co do kreski to juz pisalam wyzej ze to byla tylko proba khola .
co do koloru wlosow nie wiem czy zmienie bo trzeba byloby dekoloryzacji lub demakijazu a z doswiadczenia wiem [ juz kilka razy mialam jasniejsze ]ze duzo lepiej czuje sie w ciemnych no i caly czas sie waham. zaznaczam ze one nie sa czarne sa bardzo ciemno brazowe. teraz tez mysle o odswiezeniu koloru brazem z loreala.
i pytanie do was jeszcze czy moja twarz jest trojkatna ??? i czy jestem zima czy latem? bo ktos mi wczesniej napisal ze ja to lato
jeszcze raz wielkie dzieki za bardzo przydatne rady

Podczas dobierania fryzury wyszło, że masz trójkatny kształt twarzy Na 100% jestes zimą- typ królewny śniezki)
S1oneczko jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości