Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-08-21, 16:20   #271
Sweetasna93
Przyczajenie

Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
kładzie się na zwilżone
ale muszą być umyte wcześniej czy wystarczy że będą zwilżone?
Sweetasna93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 16:26   #272
Leseratte
Zadomowienie

wystarczy je zwilżyć
Leseratte jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 16:37   #273
Sweetasna93
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
wystarczy je zwilżyć
Dziękuję
Sweetasna93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 00:31   #274
Ewakuacja69
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Ewakuacja69 Pokaż wiadomość
a czy ktoras z was probowala koloru "jesienny lisc" <czy jakos tak >? czy kolorek wyszedl jak na opakowaniu? i czy ladnie sie zmywa?
nie wiem skad mi sie wziela nazwa jesienny lisc, bo chodzilo mi o orzech laskowy... ale pytanie ponawiam - czy wychodzi tak jak na opakowaniu i czy ladnie sie zmywa?

-15kg!
Ewakuacja69 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 14:26   #275
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie

Wam tez wyszedl taki straszny mat? uzylam jasnego blondu i sie wkurzam sama na siebie;P
zagubiona_w_swoich_snach jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 15:32   #276
MonkaIska
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez myCocaine Pokaż wiadomość
ja dziś nałożyłam na swoje włosy czekoladkę Efekt niezły. Zdjęcia wrzucę niebawem, może jeszcze dzisiaj późnym wieczorem
Super bo zamierzam go zakupić. Boję się tylko żeby nie wyszedł ciemno na wcześniej farbowanych, chociaż teraz już wypłukanych włosach

Króliczki
MonkaIska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 19:13   #277
cinderella85
Przyczajenie

Wink Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Do Ewakuacja69
Do tej pory farbowalam Castingiem i zawsze bylam niezadowolona
Pierwszy raz wyprobowalam Casting Corol&Shine i to byl wlasnie orzech laskowy swietny kolor ogolnie moge powiedziec ze w porownaniu z Castingiem(bardzo ciemne kolory wychodza)kolory wychodza bardzo swietliste i prawie identyczne z pudelka.Zanim skrytykujemy dana farbe zastanowmy sie jakie sa nasze wyjsciowe wlosy,wiadomo ze na naturalnych kolor wychodzi odrazu ladny,poza tym jesli ktos ma ciemne wlosy a chce uzyskac jasny kolor niech nie bedzie rozczarowany bo to nie farba tylko szampon,trzeba dobierac kolor zblizoy do tych ktory mamy na glowie wtedy nada nam refleksy.Odnosnie orzecha ja mialam ciemne wlosy bo byly jeszcze niezmyte od Castinga na poczatku wyszedl mi miedzy czekolada a kasztanem, w czasie zmywania zrobil sie sliczny kolor wyjasnial byl zblizony z pudelka dzis wlasnie zrobilam drugi raz tym samym kolorem bo juz minal miesiac i wyplukal mi sie i chcialam poglebic odcien.Bardzo polecam Garniera dla mnie sa najlepsze jesli chodzi o bezpieczna koloryzacje i zadawalajacy efektPozdrawiam wszystkich i zycze udanego farbowania
cinderella85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 00:08   #278
bracka
Przyczajenie

Witajcie! Mam dość ciemnobrązowe włosy tak za łopatki. Chcę użyć koloru "czekolada", zależy mi, żeby kolor wyszedł taki jak na opakowaniu. Broń Boże czarny, bo mam bardzo jasną karnację i jak ognia wystrzegam się czerni, bynajmniej na głowie. Pewnie muszę zakupić dwa opakowania? Pozdrawiam!
bracka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 00:17   #279
myCocaine
Zadomowienie

Troszkę mi czasu brakowało, ale.. jutro niedziela i trochę luzu - także wrzucę fotki moich włosków po farbowaniu czekoladą
- PARTY HARDER!
myCocaine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 11:49   #280
3rdMeasurement
Przyczajenie

wrzuc wrzuc prosze cie, bo na moich rozjasnionych juz sie wyplukal kolor- mrozny kasztan i chetnie siegne po cos bardziej ciemniejszego tylko boje sie czerni: D, bo wystarczy ze 7 lat bylam brunetka hehe
3rdMeasurement jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 14:46   #281
jagodzianka612
Raczkowanie

dziewczyny a jak z wydajnoscia farby??bo chche sobie farbowac jasnym brazme ale nie wiem ile opakowan kupic1 czy 2. jak farbiwalam castingiem starczalo m i 1 opakowanie
jagodzianka612 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 16:32   #282
DarkNoir
Zakorzenienie

GG do DarkNoir

Mam włosy za łopatkę i spokojnie starczyło mi 1 opakowanie
DarkNoir jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 19:26   #283
madziia92
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Pokaż wiadomość
madziia92 po dwóch tygodniach całkiem się spłukał? Czy masz tylko odrosty? I jak często myłaś włosy?
DarkNoir
wybacz że tak późno ale nie śledziłam wątku. Całkiem się nie spłukał ale ja widzę znaczną różnicę od koloru od razu po farbowaniu. teraz mam taki jasno brązowy kolor z rudawym odcieniem w wtedy był ciemno brązowy :/ myłam co 2 dni odrosty niecałe 5 mm. Nie polecam farby jeśli ktoś chce miec trwały kolor.
madziia92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 10:54   #284
dota134
Przyczajenie

hej;*
chciałabym wrócić do swojego naturalnego koloru (mysi), obecnie mam spłukany rudy i chciałabym się dowiedzieć, czy ten szampon pomoże mi to przeczekać, czy raczej nie?
wcześniej 2 razy farbowałam castingiem, ale on spierał mi się jak normalna farba i zostawał na odrostach...
pomożecie? ;P
dota134 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 15:30   #285
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

czy ktos ma porownanie jakiegos jasnego blondu z garniera z Castingowym swietlistym blondem?? dp tej pory z swietlistego bylam zachwycona ( trzymam dluzej i jasniejsze wychodza takie nie zlomiae nie popielate w saam raz wrecz na srednim blondzie ,farbuje odrost plus kilka cm juz wczesniej farbowanych i ladnie pokrywa odrost nie rozjasniajac reszty zrownywal kolor gdy kladlam na cale ) korci mnie by sprobowac
Stary 2009-08-25, 16:52   #286
Majka007
Zakorzenienie

Właśnie zmyłam jasny brąz ,wyszedł czarny Następnym razem to chyba kupie ciemny blond :| włosy mi strasznie wypadły po tej farbie.

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 19:44   #287
littlei
Raczkowanie

Większość dziewczyn zachwyca się tą farbą, ja natomiast mam o niej odmienne zdanie. Farbowałam włosy już dwukrotnie, pierw ciemny blond, później mahoń i za każdym razem czuję, że po farbowaniu moje włosy są wysuszone, nie chcą się układać, robią się jak siano. Kolory też nie zachwyciły, szybko robiły się matowe.
Powrócę jednak do innych farb:/
littlei jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 19:46   #288
Marta_
Raczkowanie

Mi tez ta farba nie odpowiada - szybko sie wyplukuje, kolor moze tydzien-dwa byl ladny i wyrazisty.
Stary 2009-08-26, 12:55   #289
mika100
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez littlei Pokaż wiadomość
Większość dziewczyn zachwyca się tą farbą, ja natomiast mam o niej odmienne zdanie. Farbowałam włosy już dwukrotnie, pierw ciemny blond, później mahoń i za każdym razem czuję, że po farbowaniu moje włosy są wysuszone, nie chcą się układać, robią się jak siano. Kolory też nie zachwyciły, szybko robiły się matowe.
Powrócę jednak do innych farb:/
A ja jednak będę bronić tej farby. Farbowałam już dwa razy jasnym brązem i kolor zawsze wychodził taki jak na opakowaniu (nigdy czarny). Nawet pokryło siwe włosy których troszkę już mam. Fakt, że kolor wytrzymał 4 tygodnie, ale to przecież nie jest trwała farba, nie bądźmy zbyt wymagające. Wszystko zależy też jakie mamy włosy i jak o nie dbamy. Moje wyglądają dobrze, są miękkie, błyszczące przez cały czas.Ale zawsze nakładam odżywkę, a raz w tygodniu maseczkę nawilżającą. Ja jestem zadowolona z farby, bo jednak jest zdrowsza dla moich włosów, a i tak muszę co miesiąc farbować, bo szybko mi rosną i widać odrosty. A jakie miałaś wcześniej farby, moze skorzystam z jakiś sugestii i też wypróbuję
mika100 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 13:33   #290
littlei
Raczkowanie

Przetestowałam na swoich włosach już wiele odcieni i wiele marek farb. Od szamponu koloryzującego nigdy nie wymagam, żeby odcień trzymał się na głowie długi czas, bo wiadomo, że z każdym myciem będzie schodził i przechodził w różne inne odcienie
Ja z tej farby nie jestem zadowolona głównie dlatego, że przed farbowaniem moje włosy były w dobrej kondycji, mimo używania farb trwałych z amoniakiem, a po garnierze stały się jakieś suche i kolor bardzo szybko wyblakł, nawet od razu po farbowaniu nie zauważyłam, żeby były błyszczące.
Ostatnio farbowałam włosy farbą wellaton, ta z dołączonym serum pantene i mimo, że ma w składzie amoniak i jest farbą trwałą jestem z efektu bardziej zadowolona, niż po garnierze. Włosy miękkie i błyszczące.
Jednak to tylko moja subiektywna opinia, bo każda z nas ma inne włosy
littlei jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 16:47   #291
madzik936
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mika100 Pokaż wiadomość
A ja jednak będę bronić tej farby. Farbowałam już dwa razy jasnym brązem i kolor zawsze wychodził taki jak na opakowaniu (nigdy czarny). Nawet pokryło siwe włosy których troszkę już mam. Fakt, że kolor wytrzymał 4 tygodnie, ale to przecież nie jest trwała farba, nie bądźmy zbyt wymagające. Wszystko zależy też jakie mamy włosy i jak o nie dbamy. Moje wyglądają dobrze, są miękkie, błyszczące przez cały czas.Ale zawsze nakładam odżywkę, a raz w tygodniu maseczkę nawilżającą. Ja jestem zadowolona z farby, bo jednak jest zdrowsza dla moich włosów, a i tak muszę co miesiąc farbować, bo szybko mi rosną i widać odrosty. A jakie miałaś wcześniej farby, moze skorzystam z jakiś sugestii i też wypróbuję
Ja również bede bronic
madzik936 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 22:13   #292
redo92
BAN stały

Zakupiłam sobie Tę farbę, odcień 5.35, czyli Czekolada. Mam ciemne brąz włosy, i małe odrosty swojego naturalnego brązu, więc nie wiem jak to wyjdzie. Jutro farbowanko, więc na pewno wkleje zdjęcia przed i po
redo92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 13:13   #293
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez redo92 Pokaż wiadomość
Zakupiłam sobie Tę farbę, odcień 5.35, czyli Czekolada. Mam ciemne brąz włosy, i małe odrosty swojego naturalnego brązu, więc nie wiem jak to wyjdzie. Jutro farbowanko, więc na pewno wkleje zdjęcia przed i po
koniecznie ,jestem fankom czekolady z Castingu i jestem strasznie ciekawa jak ma sie do niej ta z garniera
jenny87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 14:08   #294
redo92
BAN stały

Kolor wyszedł dosyć ciemny, ale powiem szczerze, że spodziewałam się tego, gdyż przed farbowaniem miała ciemny brąz.
Zdjecia nie odzwierciedlają za bardzo aktualnego koloru, gdyż to jedynie 3,2 Mpx , dlatego patrzcie na to z przymrozeniem oka
Dwa pierwsze PRZED, następne dwa PO
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1247.jpg (39,9 KB, 624 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1248.jpg (50,0 KB, 705 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1256.jpg (69,6 KB, 783 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1259.jpg (42,8 KB, 768 załadowań)
redo92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 15:02   #295
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez redo92 Pokaż wiadomość
Kolor wyszedł dosyć ciemny, ale powiem szczerze, że spodziewałam się tego, gdyż przed farbowaniem miała ciemny brąz.
Zdjecia nie odzwierciedlają za bardzo aktualnego koloru, gdyż to jedynie 3,2 Mpx , dlatego patrzcie na to z przymrozeniem oka
Dwa pierwsze PRZED, następne dwa PO
kolor w sumie ladny ,ale bardziej podoba mi sie ta czekolada z Castinga, dzieki za fotki
jenny87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 21:49   #296
kasiarzynaa
Zakorzenienie

Bardzo mnie korci by zafarbować włosy na ciemny brąz. Aktualnie mam swoje ciemny brąz (naturalny) i czerwone pasemka, przez które wlasnie chce zafarbować włosy. Jednyny problem to taki, iż boje się, że farba nie pokryje czerwonych pasemek. Jak myślicie?
kasiarzynaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 22:58   #297
Leseratte
Zadomowienie

Ja bym zaryzykowała, mnie ten szampon pokrył różne kolory na głowie, w tym rudy także polecam spróbować.
Leseratte jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 17:34   #298
Naughtyyy
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

No to teraz się pochwalę co mi wyszło

Po wielkim stresie,3mając pudełko w dłoni i czekając na sms od Mojego Słodziaka,że będzie mnie kochał nawet łysą/rudą wzięłam się za farbowanie.
Tzn. siora.ale to małoistotne.Kupiłam 1 opakowanie gdyż czytając opinię jednej z pań tutaj obecnych-na geste i grube(dlugie??eee.jakos tak) wziela 3 opakowania. Na moje cienkie,cieniowane,rzadki e wzielam 1 opakowanie. No i to byl troche błąd.. Bo farbki ledwo starczylo.
Farba ma faaanstastyczny zapach.Zero jakis ostrych chemicznych aromatow.
Po uplynieciu czasu zmywam i ... SZOK !. Włosy na odrostach są.. Rude . Myślę-jak to.przeciez to byl ciemny blond. Siostra macxha ręcznikiem,pociesza heheeee.
Suszarka w rękę,szczotka... Jak zobaczylam ten kolor...
BOSKI ! ( przypominam. miałam nr 7-BLOND).
Włoski mięciutkie,pachnące,fajni e się układały.. ach achhhh !
Te rudości zniknęły przy suszeniu, gdzieniegdzie moje jasne jeszcze prześwitują bo farba chyba źle je pokryła (ale to pod spodem).
jest tylko 1 minus.. Farba nie jest trwała,że niby do 28 myć ale... Ja wątpię że ten kolor wytrzyma 15 myc

Juz sie zastanawiam czy nie walnac jakies tralej farby w tym kolorze..
Bo wszyscy mi mowia ze w takim jest mi 1000 razy lepiej niz w platynie..
A szkoda,ze ten sie tak spiera
Naughtyyy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 20:30   #299
marciqb
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kasiarzynaa Pokaż wiadomość
Bardzo mnie korci by zafarbować włosy na ciemny brąz. Aktualnie mam swoje ciemny brąz (naturalny) i czerwone pasemka, przez które wlasnie chce zafarbować włosy. Jednyny problem to taki, iż boje się, że farba nie pokryje czerwonych pasemek. Jak myślicie?

Żono, czy to Ty? Mówiłam, że pokryje!!!!
marciqb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 22:52   #300
godlesia17
Przyczajenie

Witam wszystkich

Jestem juz tydzien po farbowaniu tym szamponem i powiem Wam, ze kolor nadal ladnie sie trzyma. Kupilam odcien Mahon. Myslalam, ze bedzie on bardziej brazowy niz czerwony, ale wyszlo na odwrot Efekt jednak mnie zadowolil. Wczesniej mialam trzy kolory na wlosach - odrost ciemny blond, wyblakla czekoalde i ciemny braz. Oczywiscie przy nasadzie wlosy sa wsciekle bordowe :P
Jak juz mowilyscie wczesniej, farba bardzo ladnie pachnie. Po wysuszeniu wlosy ladnie sie ulozyly, byly miekkie i blyszczace Jestem bardzo zadowolona z efektu.
Uzywalam kiedys Castingu, ale juz do niego nie wroce, po tym jak ciemna czekolada wogole nie zmyla sie z moich wlosow i do dzisiaj konce wlosow mam czarne. Zainwestuje teraz troche w ta farbe, bo chcialabym powrocic do naturalnego odcienia wlosow. Mam nadzieje ze ta farba, zmyje sie prawie w calosci.
godlesia17 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości