Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-09-30, 09:57   #481
gregia
Zakorzenienie

Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

a ja zrobilam wlosy tym alabastrowym blondem i jest zła liczylam ze wyjdzie jakis fajny blondzik a mam ciemny blond z brazem pomieszany na wlosach, alez sie wkurzylam!!!! a farbowalam na jasny blond oby sie szybko zmył z wlosow
gregia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 10:23   #482
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie

gregia bo ten alabastrowy nie jest polecany do jasnego blondu , tez nie doczytalam i wyszedl mi na poczatku taki szary ciemny ( ale to sie szybko wyplucze) ale z siwa! poswiata na tym jasnym blondzie i to niestety sie wypluwiwalo dluzej :/
zagubiona_w_swoich_snach jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 10:24   #483
aniol_nie_kobieta
Przyczajenie

Niestety muszę troszkę sprostować te moje "ochy" i "achy" na temat tej farby...Tak jak u dziewczyn, minęły 2 tygodnie i po kolorze już pozostały znikome ślady , do tego strasznie zaczęły mi wypadać włosy - podejrzewam,że to też jest spowodowane garnierem

Edytowane przez aniol_nie_kobieta
Czas edycji: 2009-09-30 o 10:25
aniol_nie_kobieta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 10:27   #484
gregia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zagubiona_w_swoich_snach Pokaż wiadomość
gregia bo ten alabastrowy nie jest polecany do jasnego blondu , tez nie doczytalam i wyszedl mi na poczatku taki szary ciemny ( ale to sie szybko wyplucze) ale z siwa! poswiata na tym jasnym blondzie i to niestety sie wypluwiwalo dluzej :/
zagubiona tobie juz sie wypłukal całkowicie ten kolor? jak tak to po jakim czasie?
Stary 2009-09-30, 10:34   #485
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie

troche sie ten szary zmyl po paru dniach jakos po tygodniu calkowice jakos po 3 ale taka poswiata zostala caly czas:/ pod swiatlo mam niektore miejsca siwe:/ , teraz czekam az mi sie wlosy troche naprawia bo strasznie mi sie wysuszyly po garnierze i robie castiong loreala ( sloneczny miod).Robilam garniera 2 razy po 1 myslalam ze moze poprostu mial;am zniszczone wlosy i to nie rpzez to tak wysuszylo ale po 2 juz mam pewnosc ze to rpzez to:/ duzo ilosci odzywki nie pomagaja w rozczesywaniu.Zoabcze jak wyjdzie ten casting bo jesli kolor nie ebdzie mi odpowiadal to wroce do castinga ( ale juz nie alabastrowy a jasny blond) ale najpierw zainwestuje w dobre maski nawijzajace
zagubiona_w_swoich_snach jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 10:58   #486
eveline7
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mykmyk Pokaż wiadomość
Kurcze, to mi naprawde niezle sie wżarł ten kolor, farbowalam 2 tyg temu, myje wlosy codziennie i kolor moze tylko lekko zbrązowiał (bo był niemal czarny!!) Ale tez pewnie dlatego, ze uzywam szamponu i odzywki Syoss do wlosow farbowanych
Powiedz jaki jest ten nowy szampon i maska syoss?
Fajny czy przereklamowany?
Opłaca się kupować?
Pozdrawiam
eveline7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 11:23   #487
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

moim zdaniem...
Syoss to normalna maska odzywaka i szampon jak z kazdej innej drogeryjnej firmy...nic rewelacyjnego a cena unormowana;] ale byly juz watki o tej marce;] zajrzyj w wyszukiwarke
Stary 2009-09-30, 13:34   #488
DarkNoir
Zakorzenienie

GG do DarkNoir
Unhappy Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez zagubiona_w_swoich_snach Pokaż wiadomość
teraz czekam az mi sie wlosy troche naprawia bo strasznie mi sie wysuszyly po garnierze i robie castiong loreala ( sloneczny miod).Robilam garniera 2 razy po 1 myslalam ze moze poprostu mial;am zniszczone wlosy i to nie rpzez to tak wysuszylo ale po 2 juz mam pewnosc ze to rpzez to:/ duzo ilosci odzywki nie pomagaja w rozczesywaniu.Zoabcze jak wyjdzie ten casting bo jesli kolor nie ebdzie mi odpowiadal to wroce do castinga ( ale juz nie alabastrowy a jasny blond) ale najpierw zainwestuje w dobre maski nawijzajace
Heh... Zgadza się ta farba jest "niby" bez amoniaku albo ma coś co amoniak zastąpiło ( i silniej niszczy włosy). Moje nadal są w opłakanym stanie wypadają masakrycznie, są suche). Po każdym myciu nakładam maskę Gloria (jedyna po której mogę włosy normalnie rozczesać).
DarkNoir jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 13:58   #489
eveline7
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
moim zdaniem...
Syoss to normalna maska odzywaka i szampon jak z kazdej innej drogeryjnej firmy...nic rewelacyjnego a cena unormowana;] ale byly juz watki o tej marce;] zajrzyj w wyszukiwarke
Ok, dzięki
Stary 2009-09-30, 14:07   #490
mykmyk
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez eveline7 Pokaż wiadomość
Powiedz jaki jest ten nowy szampon i maska syoss?
Fajny czy przereklamowany?
Opłaca się kupować?
Pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
moim zdaniem...
Podpisuje sie pod tym - to zwykly szampon i odzywka.. Ani nie pachnie ladnie, ani nie ulatwia specjalnie rozczesywania.. (ale moze jednak faktycznie zachowuje kolor, skoro u mnie ta farba trzyma sie bardzo bardzo mocno?)
Stary 2009-09-30, 18:27   #491
rzyrafka
Zakorzenienie

zrobiłam w końcu orzechem laskowym, fotkę zrobię jutor bo dziś mi nie wyszła :/
rzyrafka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 20:58   #492
pxv
Raczkowanie

A ja jestem po drugim malowaniu mroźnym kasztanem i mimo, że trzymałam taki sam czas jak za pierwszym razem to wyszedł ciemniejszy, choć zdążył się już wypłukać całkiem. I tym razem kolor jest jakby mniej nasycony. Szukam innej farby. Plusem nadal jest to, że włosów faktycznie mi nie psuje zbytnio.
pxv jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 21:32   #493
truskawkowawiosna
Moderator

mam wielka prosbe! te ktore dysponuja zdjeciami po farbowaniu, niech wkleja swoje fotki w tym watku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796 wraz z nazwa farby i numerkiem odcienia, taka biblioteka kolorystyczna bardzo sie przyda innym Wizazankom

jezeli ktos wyrazi zgode, to moge pokopiowac Wasze posty ze zdjeciami do tamtego wątku

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2009-09-30 o 21:35
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 23:13   #494
kseniaczek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
mam wielka prosbe! te ktore dysponuja zdjeciami po farbowaniu, niech wkleja swoje fotki w tym watku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796 wraz z nazwa farby i numerkiem odcienia, taka biblioteka kolorystyczna bardzo sie przyda innym Wizazankom

jezeli ktos wyrazi zgode, to moge pokopiowac Wasze posty ze zdjeciami do tamtego wątku
a tak ja poprosze bo len ze mnie

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

a woogole mimo moich obaw ze kolor sie juz splukal (nie wiem gdzie ja mialam oczy) oswiadczam ze nie i ma sie dobrze ale fakt jest troche jasniejszy, ale nadal sliczny wlosow mi wogole ta farbka nie zniszczyla
Stary 2009-10-01, 13:24   #495
gregia
Zakorzenienie

a ja sie ciesze ze tylko polowe farby wykorzystalam i ze moze szybciej sie ten paskudny kolor zmyje z moich wlosow, chyba zaczne myc wlosy 3 razy dziennie
Stary 2009-10-01, 17:30   #496
rzyrafka
Zakorzenienie

Nowa ja
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...7&postcount=31
Stary 2009-10-01, 17:50   #497
asiiura
Przyczajenie

GG do asiiura

Cześć wszystkim
próbowała któraś z was orzecha laskowego ?!
ja mam na głowie vaniliowy blond i troche ciemnego blondu.
boje się,że jak zrobie tą farbą to nie wyjdzie mi fajny kolor.
POMOCY !!!
asiiura jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 20:20   #498
Papillon
Rozeznanie

Czy któraś z Was mogłaby wkleić zdjęcia włosów po Miedzianej Czerwieni 6.45?Mam tą farbę w domu,teraz na włosach yhym brąz/czekolada...trudno określić ale boję się,że nie wyjdzie,bo mam dość ciemne włosy :/
Jak myślicie,farbować?
Papillon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 21:52   #499
kamelka33
Zadomowienie

Kobitki ja około 1.5 miesiąca temu farbowałam włoski ciemnym blondemfajny kolorek, nie za ciemny, raczej chłodny, do teraz praktycznie się nie wypłukał, nadal jest dosyć intensywny, tylko troszkę"sprany"dla mnie to plus, bo zależało mi, żeby szampon się trzymał na włoskachmam pytanie do Was, czy któraś nakładała na taki sprany ciemny blond orzech laskowy i może mi powiedzieć co nieco o efekcie? bardzo mi się ten kolorek podoba i chciałabym spróbować, ale zastanawiam się czy mi to wyjdzie? Chodzi o to, żeby włosy nie były bardzo ciemne, może któraś juz to wypróbowała, będę wdzięczna z fotki co myślicie, ryzykować, czy znów pomalować ciemnym blondem?
kamelka33 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 22:21   #500
Leseratte
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Kobitki ja około 1.5 miesiąca temu farbowałam włoski ciemnym blondemfajny kolorek, nie za ciemny, raczej chłodny, do teraz praktycznie się nie wypłukał, nadal jest dosyć intensywny, tylko troszkę"sprany"dla mnie to plus, bo zależało mi, żeby szampon się trzymał na włoskachmam pytanie do Was, czy któraś nakładała na taki sprany ciemny blond orzech laskowy i może mi powiedzieć co nieco o efekcie? bardzo mi się ten kolorek podoba i chciałabym spróbować, ale zastanawiam się czy mi to wyjdzie? Chodzi o to, żeby włosy nie były bardzo ciemne, może któraś juz to wypróbowała, będę wdzięczna z fotki co myślicie, ryzykować, czy znów pomalować ciemnym blondem?
Ja też chciałabym wypróbować ten kolor na ciemnym blondzie, ale boję się , że wyjdzie rudy. Na opakowaniu tez pod taki rudy podchodzi.
Leseratte jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 22:46   #501
kamelka33
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Ja też chciałabym wypróbować ten kolor na ciemnym blondzie, ale boję się , że wyjdzie rudy. Na opakowaniu tez pod taki rudy podchodzi.

Mnie właśnie chodzi o taki rudy boję się tylko, czy nie wyjdzie jakiś czarny albo poprostu nieładny, dziewczyny pomocy, któraś może doradzić( jeszcze raz wspomnę, że mam na myśli położenie orzecha laskowego na sprany ciemny blond)
Stary 2009-10-02, 09:49   #502
gregia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Pokaż wiadomość
Heh... Zgadza się ta farba jest "niby" bez amoniaku albo ma coś co amoniak zastąpiło ( i silniej niszczy włosy). Moje nadal są w opłakanym stanie wypadają masakrycznie, są suche). Po każdym myciu nakładam maskę Gloria (jedyna po której mogę włosy normalnie rozczesać).
ja chyba tez rozejrze sie za ta maska Gloria bo moje wlosy sa tak przesuszone od rozjasniania, ze tez mam problemy z ich rozczesywaniem, gdzie dostana Glorie? w zwykłej drogeri??
Stary 2009-10-02, 13:44   #503
DarkNoir
Zakorzenienie

GG do DarkNoir

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
ja chyba tez rozejrze sie za ta maska Gloria bo moje wlosy sa tak przesuszone od rozjasniania, ze tez mam problemy z ich rozczesywaniem, gdzie dostana Glorie? w zwykłej drogeri??
Ja kupiłam w drogerii należącej do sieci społem. Nigdzie indziej w Szczecinie jej nie widziałam. Ale radzę szukać w osiedlowych małych drogeriach, bo w takich kolosach jak rossmann jej nie ma.
DarkNoir jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 14:17   #504
eveline7
Raczkowanie

Zbikuel, jak tam twoja czekoladka? Nadal czeka?
Stary 2009-10-02, 21:33   #505
kamelka33
Zadomowienie

Hallo żadna nie farbowała ciemnego blondu na orzech laskowy to może poradzicie, czy mam próbowac, co sądzicie? proszę o pomoc
Stary 2009-10-03, 17:42   #506
rzyrafka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Hallo żadna nie farbowała ciemnego blondu na orzech laskowy to może poradzicie, czy mam próbowac, co sądzicie? proszę o pomoc
kilkanascie postów wstecz pisałam , że ja a potem dodałam linka do fotek nawet
Stary 2009-10-03, 22:29   #507
kamakrk
Zadomowienie

Witam. Ja kupiłam ten szampon i się teraz zastanawiam czy nie za ciemny. Mam teraz na włosach spraną Czekoladę (szampon) z Joanny. Nie orientujecie się może czy naturalny brąz nr 4 wychodzi dużo ciemniejszy niż ta wspomniana przeze mnie czekolada?

[perfectaA]349201[/perfectaA]

Edytowane przez kamakrk
Czas edycji: 2009-10-03 o 22:32
kamakrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 10:33   #508
eveline7
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kamakrk Pokaż wiadomość
Witam. Ja kupiłam ten szampon i się teraz zastanawiam czy nie za ciemny. Mam teraz na włosach spraną Czekoladę (szampon) z Joanny. Nie orientujecie się może czy naturalny brąz nr 4 wychodzi dużo ciemniejszy niż ta wspomniana przeze mnie czekolada?
Z tego co tu dziewczyny pisały to wychodzi prawie czarny, ale wypłukuje się na fajny brąz, lecz nadal ciemny
Stary 2009-10-05, 16:25   #509
sroczka23
Przyczajenie

GG do sroczka23
Unhappy Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Hej dziewczyny! jestem nowa.. dziś pierwszy raz weszłam na wizaż bo buszuję po necie z nadzieją, że rozwiąże swój problem.. Pewnie trochę się rozpisze Na początku to chce Wam napisać, że jesteście świetne, naprawdę wasze rady i opinie mogą zastąpić przyjaciółkę, której brakuje.. Mieszkam w Grecji. Przeczytałam prawie cały wątek. Zainteresowałam się C&S dzięki reklamie, wpisałam w google i tak trafiłam do Was.. Przechodzę do rzeczy: Jeszcze nigdy nie farbowałam włosów sama w domu. Od zawsze robię pasemka blond u fryzjera. Moje naturalne to typowy polski blond czyli "mysi", dosyć jasny. Mam dość pasemek bo bardzo niszczą włosy i zwyczajnie mi się znudziły. Mam sianowate włosy, prawie za każdym razem prasuje, żeby wyglądać jak człowiek. Nie chce mi się biegać do fryzjera z odrostami i za każdym razem płacić sporo kasy. Mam jasną karnacje i niebieskie oczy dlatego raczej odpadają ciemne kolory choć nie ukrywam zawsze marzyłam o czekoladzie Bardzo podoba mi się np. kolor Marty z "Teraz albo nigdy" choć nie mam pojęcia jakbym w nim wyglądała, zawsze byłam blondi i trochę się boję. Czy któraś z Was wie czym mogłabym uzyskać podobny efekt w domu? Może orzech laskowy???? W sumie to chwalicie C&S. Chciałabym po prostu coś zmienić i mieć w końcu miękkie i błyszczące włoski!!! Błagam o pomoc i rady. Zaraz wybieram się do drogerii obadać farby i kolory. ciekawe czy znajdę C&S Z góry wam dziękuję za wszelkie podpowiedzi pozdrawiam
sroczka23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 16:53   #510
Organza78
BAN stały

Cytat:
Napisane przez sroczka23 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! jestem nowa.. dziś pierwszy raz weszłam na wizaż bo buszuję po necie z nadzieją, że rozwiąże swój problem.. Pewnie trochę się rozpisze Na początku to chce Wam napisać, że jesteście świetne, naprawdę wasze rady i opinie mogą zastąpić przyjaciółkę, której brakuje.. Mieszkam w Grecji. Przeczytałam prawie cały wątek. Zainteresowałam się C&S dzięki reklamie, wpisałam w google i tak trafiłam do Was.. Przechodzę do rzeczy: Jeszcze nigdy nie farbowałam włosów sama w domu. Od zawsze robię pasemka blond u fryzjera. Moje naturalne to typowy polski blond czyli "mysi", dosyć jasny. Mam dość pasemek bo bardzo niszczą włosy i zwyczajnie mi się znudziły. Mam sianowate włosy, prawie za każdym razem prasuje, żeby wyglądać jak człowiek. Nie chce mi się biegać do fryzjera z odrostami i za każdym razem płacić sporo kasy. Mam jasną karnacje i niebieskie oczy dlatego raczej odpadają ciemne kolory choć nie ukrywam zawsze marzyłam o czekoladzie Bardzo podoba mi się np. kolor Marty z "Teraz albo nigdy" choć nie mam pojęcia jakbym w nim wyglądała, zawsze byłam blondi i trochę się boję. Czy któraś z Was wie czym mogłabym uzyskać podobny efekt w domu? Może orzech laskowy???? W sumie to chwalicie C&S. Chciałabym po prostu coś zmienić i mieć w końcu miękkie i błyszczące włoski!!! Błagam o pomoc i rady. Zaraz wybieram się do drogerii obadać farby i kolory. ciekawe czy znajdę C&S Z góry wam dziękuję za wszelkie podpowiedzi pozdrawiam
A może farba do włosów o kolorze blond. Jeśli masz jasne włosy to farby blond powinny dobrze łapać włosy na ładny blond. Ja też mam dosyć jasne włosy i farbuję na blond. A są farby, które nie niszczą włosów. Ja używam Loreala i nie niszczy włosów, ale tu jest wątek o Garnierze. Loreal Stockholm nie niszczy włosów, ale czy inne niszczą czy nie to nie wiem, bo nie znam się. Może zobacz jakiś jasny lub bardzo jasny blond z Garniera Color and Shine. Bo jak masz jasne włosy i nałożysz ciemny kolor to czasami może być szok. Wiem po sobie. Miałam kiedyś bardzo jaśniutki blond perłowy i nałożyłam na to jasny blond. Maskra miałam tak ciemne włosy, że ten "jasny blond" nie miał nic wspólnego z jasnym blondem...
Organza78 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości