Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-11-30, 22:04   #661
monioloma
Raczkowanie

Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

wgryźć napewno się nie wgryzie, ja przynajmniej po swoich doświadczeniach wiem, że w moim przypadku kolor wymył się do koloru rudego ..
monioloma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 00:00   #662
plemnis
Raczkowanie

GG do plemnis

Jejku, to moj pierwszy post na tym forum, wiec mam nadzieje ze wszystko pojdzie dobrze
A pisze ponieważ czytając Was, jestem juz zdecydowana na c&s czekolada, farbuje u fryzjerki (1 raz ;d) i w związku z tym mam pytanie, ponieważ zasugerowala mi ona, zebym kupila dwa opakowania farbki. Mam włosy brązowe siegajace ramion (pozatym chce ja przy okazji skrocic o 1 cm moze, ale i tak beda do ramion ), nie sa one geste, normalne. Wiec starczy jedno opakowanie czy faktycznie 2? Jak sadzicie?
ps. jestem juz umówiona na piatek, wiec byłabym wdzieczna za odpowiedź do tego czasu własnie, z góry dziekuje
plemnis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 09:21   #663
DarkNoir
Zakorzenienie

GG do DarkNoir

Ja mam włosy do łopatek i jedno opakowanie mi wystarczyło. Ale to też zależy od gęstości włosów.
DarkNoir jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 16:18   #664
doriiska
Zakorzenienie

BaBy Girl najprawdopodobniej będę farbować w sobotę, więc napiszę. Właśnie jasny brąż był taki nijaki.. a Ty kiedy zamierzasz zmienić kolor?
doriiska jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 19:59   #665
BaBy Girl
Rozeznanie

ha w sobotę? to tak jak ja, w sobote idę na pewną imprezkę więc dlatego chciałam mieć świeże włoski , ale tak się coraz więcej zastanawiam czy nie wymienić tego kolorku na jasny brąz...hmmm Widziałam zdjęcia w galerii na innym wątku,są dwie dziewczyny które zrobiły sobie jasnym brązem i moim zdaniem kolor wyszedł cudny,natomiast jest tam jeszcze zdjęcie włosów dziewczyny która farbnęła sobie mroznym kasztanem i mi osobiście tak sobie się to podoba.Wejdz i oceń sama... ja już nie wiem, mam mętlik w głowie

acha dodam że oczywiście najpierw kupiłam farbę zamiast przeglądnąc galerię :/

Edytowane przez BaBy Girl
Czas edycji: 2009-12-01 o 20:01
BaBy Girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 20:47   #666
NAUGHTYxANGEL
Zadomowienie

Post Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

RADOCHA CIEMNY BLOND jest boski wyszedl slicznie, o ton cimniejszy od naturalnego z deliktna poswiata brazu
NAUGHTYxANGEL jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 21:29   #667
doriiska
Zakorzenienie

spodziewam się, że kolor moze wyjść ciemniejszy, byle nie czarny.
poza tym spierze się po paru myciach, więc powinno być ok.
no też chciałam wymienić, ale nie wiem, czy da radę..
doriiska jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 21:38   #668
BaBy Girl
Rozeznanie

NaughtyAngel może wrzucisz fotkę Twojego ciemnego blondu do galerii?

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
spodziewam się, że kolor moze wyjść ciemniejszy, byle nie czarny.
poza tym spierze się po paru myciach, więc powinno być ok.
no też chciałam wymienić, ale nie wiem, czy da radę..
zachowałam specjalnie paragon tak na wszelki wypadek
powaham się jeszcze do piątku myślę i potem podejmę decyzję
Stary 2009-12-02, 12:37   #669
inka198455
Przyczajenie

Question Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Hej farbowal ktos moze wlosy kolorem garnier color shine nr 8 (jasny bląd ) moze ktos cos powiedziec na temat tego odcienia ??????
inka198455 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 11:15   #670
Kaj00nia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez inka198455 Pokaż wiadomość
Hej farbowal ktos moze wlosy kolorem garnier color shine nr 8 (jasny bląd ) moze ktos cos powiedziec na temat tego odcienia ??????

HejNa samym poczatku tego wątku była jakaś dziewczyna,która na ciemny, naturalny blond kładła właśnie ten odcień(jasny blond). Musze przyznac ze wyszedl przeslicznie,taki jasny sloneczny,nie zadna platyna,ani tez nie kacza zolc;p
Kaj00nia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 17:05   #671
inka198455
Przyczajenie

Dzieki za opowiedz, ja zrobilam sobie wczoraj ten kolor i wyszedl bardzo ciemny blad nie jestem za bardzo zadowolona tym odcieniem bo nakladalam ten odcien tez na ciemny blad i wyszed jeszcze ciemniejszy niz mialam, mam nadzieje ze mi sie troche spluka bo mam dosc farbowania wlosow co chwile to inna farba a mazy mi sie wlasnie taki miodowy blad
inka198455 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 20:50   #672
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie

Dziewczyny chcialam sprobowaz ta farbe dostałam nr 9 bardzo jasny blond, zamowilam taki gdyz myslałam ze bedzie najasniejszy z calej seri. A patrzac na opakoanie i modelke na nim to jest ciemny prawie rudawy. Kto z was im malowal na jasne wlosy jaki kolor wychodzi? Boje sie malowac zeby nei przyciemnic swoich wlosow do tej pory malowałam
GARNIER NUTRISSE Farba 100 - Bardzo jasny naturalny blond superrozjaśniający

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 21:22   #673
Nice Sprite
Raczkowanie

Pomalowałam włoski własnie Intensywną czernią i są śliczne!!! Malowałam wcześniej na czekolade z joanny, były takie srednio brązowe z rudowa-kasztanowtm odrostem ok. 3 cm. Pokryło ślicznie, czerń nie jest jak smoła, tylko delikatna, identyczna jak na opakowaniu, wloski ślicznie błyszczą i są w wyśmienitej kondycji

Bardzo spodobała mi sie dołączona odżywka, może wiecie czy jest w sprzedaży taka sama lub bardzo podobna???
jego miejsce zajmie noc...
Nice Sprite jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 14:29   #674
magrest
Zakorzenienie

GG do magrest

Hej A jak długo trzyma się ta farba? Mam kolor czekoladowy.
magrest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 22:55   #675
migotka8901
Przyczajenie

Question Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

[QUOTE=Nice Sprite;15653522]Pomalowałam włoski własnie Intensywną czernią i są śliczne!!! Malowałam wcześniej na czekolade z joanny, były takie srednio brązowe z rudowa-kasztanowtm odrostem ok. 3 cm. Pokryło ślicznie, czerń nie jest jak smoła, tylko delikatna, identyczna jak na opakowaniu, wloski ślicznie błyszczą i są w wyśmienitej kondycji

a mozesz mi powiedziec jak nazywa sie dokladnie ten kolor??? i czy ktoras z Was farbowala granatowączernią? jak wyszedł kolor,ile sie trzymał? itp.przepraszam,za tyle pyt ale jeszcze nie uzywalem tej farby z tej firmy... pozdrawiam cieplutko
migotka8901 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 19:49   #676
omosia
Raczkowanie

Robiłam sobie granatową czerń (swoje miałam ciemny brąz) i wyszły bardzo nienaturalne, takie oczoje bne

Edytowane przez omosia
Czas edycji: 2009-12-09 o 19:50
omosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 21:53   #677
Nice Sprite
Raczkowanie

[QUOTE=migotka8901;1574941 2]
Cytat:
Napisane przez Nice Sprite Pokaż wiadomość
Pomalowałam włoski własnie Intensywną czernią i są śliczne!!! Malowałam wcześniej na czekolade z joanny, były takie srednio brązowe z rudowa-kasztanowtm odrostem ok. 3 cm. Pokryło ślicznie, czerń nie jest jak smoła, tylko delikatna, identyczna jak na opakowaniu, wloski ślicznie błyszczą i są w wyśmienitej kondycji

a mozesz mi powiedziec jak nazywa sie dokladnie ten kolor??? i czy ktoras z Was farbowala granatowączernią? jak wyszedł kolor,ile sie trzymał? itp.przepraszam,za tyle pyt ale jeszcze nie uzywalem tej farby z tej firmy... pozdrawiam cieplutko
kolor o nazwie Intensywna czerń
Stary 2009-12-09, 22:08   #678
migotka8901
Przyczajenie

[QUOTE=Nice Sprite;15768162]
Cytat:
Napisane przez migotka8901 Pokaż wiadomość

kolor o nazwie Intensywna czerń
dziekuje bardzo za odpowiedz)) apowiedz mi jeszcze czy kolor dlugo sie trzyma i po jakim czasie sie zmywa??? pytam bo chcialabym sprobowac tej farby bo do tej pory uzywalam Castinga
migotka8901 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 23:02   #679
goldika
Zakorzenienie

Hej Dziewczyny
ja jestem już uzbrojona w dwa opakowania BLONDu jeszcze z tydzień poczekam, niech moje włoski troszkę odpoczną i biorę się za farbowanie zdecydowałam się na tego Garniera bo niby można go zmyc (w co nie wierzę ) i jak będę dobrze czuła się z tym kolorku to zrobie taki ale trwałą farbką
któraś z Was używała już BLONDu?

Panna Młoda'13

goldika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 15:43   #680
Kaj00nia
Raczkowanie

Hej Dziewczyny!!!
Juz wcześniej miałam styczność z tą farbka i byłam bardzo zadowolona,dlatego tez przy kolejnym farbowaniu wybralam takze ta firme z tym ze inny kolor.
Tym niesamowitym kolorem jest jasny braz.
Kladlam go na wloski w kolorze jasny braz,ktore byly efektem farbowania blondami
Tak jak przypuszczalam wyszedl ciemny,nawet ciut bardziej niz mi sie wydawalo ze wyjdzie.
Ale co jest genialne?
Kolor wyszed bez zadnych czerwieni,rudosci,bez zadnych innych poswiat.
Jest po prostu brazowy!Piekny ciemny chlodny odcien brazu,ktory jak ciut wyjasnienieje,bedzie wyglada naturalnie(teraz jest odrobinke za ciemny do mojej karnacji).Ale to moze byc efekt tego iz troszke go przetrzymalam w obawie iz wyjdzie za jasny;p
W taki oto sposob stalam sie z Pani chyba Lata Pania Zima.
Co ciekawe ciemne kolory nie zawsze postarzaja.Ostatnio dowiedzialam sie ze wygladam mlodziej niz w blond(na podstawie zdjecia z 2 liceum,czyli mlodziej niz 4 lata wczesniej..)
Pozdrawiam Was i na prawde polecam te szampony,gdyz w nich jako pierwszych z farbek do wlosow jestem w stanie mniej wiecej przewidziec co mi wyjdzie na glowie

Edytowane przez Kaj00nia
Czas edycji: 2009-12-10 o 16:02
Kaj00nia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 12:45   #681
24tusia24
Raczkowanie

cześć dziewczyny! po przestudiowaniu całego wątku postanowiłam że i ja skuszę się na to coś Popędziłam wiec do sklepiku i nabyłam dwa opakowania Alabastrowego blondu i dopiero w domu zauważyłam że ten alabastrowy blond jest nie wskazany do malowania włosów bardzo jasny blond dlaczego? a ja właśnie niedawno rozjaśniałam włosy,samodzielnie w domu, z tym że efekt mi sie nie podoba bo wyszło mi na głowie żółtko i chciałam sobie je przyciemnić albo zrobić cos na zasadzie pasemek, ale teraz nie wiem co robić? spróbować tym alabastrowym? jak myślicie?
24tusia24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 21:45   #682
Cola_Ola
Zakorzenienie

Cześć jestem tu nowa
Uwielbiam szaleć z włosami, a teraz mnie naszło na farbowanie. Dlatego, że mam dosyć słabe włosy staram się używać niby tych farb mniej szkodliwych, bez amoniaku. Na początku spróbowałam PALETTE COLOR SHAMPOO w kolorze bordowym. Włosy naturalne mam w kolorze brązu. Złapało mi włosy ale przyciemniło i w świetle była poświata ciemnej czerwieni. Podobało mi się nawet, ale po paru myciach z koloru zostały mi czerwone pasemka i wrócił mój brąz gdzieniegdzie. Teraz chcę użyć GARNIER COLOR & SHINE w kolorze czerwona czerń, ponieważ bardzo mi się podobają takie kolory, ale jak już wspomniałam z Palette odrazu mi się zmył. Czy mogę liczyć, że ten utrzyma się dłużej, że wogóle złapie mi na taki wymarzony kolor i czy bardzo niszczy włosy mimo iż jest bez amoniaku. Pozdrawiam.
Cola_Ola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 21:59   #683
Nice Sprite
Raczkowanie

[QUOTE=migotka8901;1576858 9]
Cytat:
Napisane przez Nice Sprite Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo za odpowiedz)) apowiedz mi jeszcze czy kolor dlugo sie trzyma i po jakim czasie sie zmywa??? pytam bo chcialabym sprobowac tej farby bo do tej pory uzywalam Castinga
Używałam kiedyś castinga od jasnych brązów po hebanową czerń i własnie hebannową czerń castinga moge porownac do intensywnej czerni garniera, odcien podobny, ale po garnierze widze ze nie wymywa sie tak szybko jak catsing na moich wlosach. Wloski cały czas bardzo ładnie błyszcza, kondycja ok, narazie jestem zadowolona

załączam fotke dla zainteresowanych
Stary 2009-12-12, 20:30   #684
omosia
Raczkowanie

na pewno wyjdzie Ci ten kolor na Twoich wloskach, ale na pewno nie bedzie ten kolor taki sam jak na opakowaniu. z własnego doświadczenia musze powiedziec ze kolor bedzie sie utrzymywac dlugo.predzej doczekasz sie odrostow niz zniknięcia koloru:P
omosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 20:46   #685
kmb1
Zakorzenienie

To ja przestrzegam przed kładzeniem koloru: Czerwony mahoń na blond. Miałam włosy blond z refleksami bardzo jasnego blondu (naturalnie miałam z góry prawie platynę a od spodu prawie brąz-dziwna matka natura ) . W każdym bądź razie kolor na moich włosach wyszedł czerwono-buraczkowo-fioletowy. Teraz-po tygodniu spłukuje się do różowego rudego-kolor jest obrzydliwy!!
Niestety, włosy mam delikatne , więc dopiero za tydzień mogę farbować i nawet nie wiem czego użyć na takie włosy... Na pewno nic z tej firmy-chciałabym teraz wyjść na orzech laskowy jak na opakowaniu,ale wyjdzie ciemniej więc chyba wezmę cynamon wellaton, wella - fryzjerka powiedziała, że terminów nie ma -dopiero po świętach,ale że spokojnie teraz mogę sobie położyć jakiś rudy/jasny brąz bo mam ciemniejsze włoski i wyjdzie (byle lepszej firmy:wella,może l'oreal) .
A na razie się męcze...
kmb1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 21:43   #686
aneczka474
Przyczajenie

hej jak myślicie jakim kolorem warto pofarbować włosy (trzy miesiące temu farbowanie po raz pierwszy mroźnym kasztem na ciemnym blondzie)?
aneczka474 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 22:25   #687
24tusia24
Raczkowanie

ok, dziewczyny, juz po fakcie! zżarła mnie ciekawość! nie moglam wytrzymać i pomalowalam tym alabastrowym blondem no i efekt jest nie najgorszy, przynajmniej jak dla mnie, na pewno kolor nie taki jak na opakowaniu ale może być. Wcześniej miałam na głowie żółto-pomarańczowe coś a teraz mam ... coś innego! Kolor taki bardzeij siwy, brudny i raczej chłodny. Wrzucam fotki , może sie komuś przydadzą
1,2 przed
3,4,5 po

Nastepnym razem spróbuję ciemnego blondu!

Edytowane przez 24tusia24
Czas edycji: 2009-12-12 o 22:26
Stary 2009-12-12, 22:56   #688
goldika
Zakorzenienie

Moim zdaniem wyglądasz o niebo lepiej po tym farbowaniu. A możesz jeszcze napisać jak preparat potraktował włoski, w sensie czy sporo ich poleciało, czy wysuszył etc?

Panna Młoda'13

goldika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 14:31   #689
24tusia24
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Moim zdaniem wyglądasz o niebo lepiej po tym farbowaniu. A możesz jeszcze napisać jak preparat potraktował włoski, w sensie czy sporo ich poleciało, czy wysuszył etc?
Dziekuję
Jeśli chodzi o kondycję moich włosów to nie zauważyłam zeby coś się z nimi działo, wręcz przeciwnie były mięciutkie i nawet lekko się błyszczały , ale oprócz odżywki dołączonej do C&S użyłam jeszcze swojej Dove repair bo mam długie wlosy a tej było mi za mało, na pewno włosy nie były wyszuszone a i nie widze zwiększonego wypadania, ale to może zasługa Placenty którą odkryłam dzięki wizazowi zużyłam już 5 ampułek! Ja ze swojej strony polecam C&S
Stary 2009-12-13, 15:02   #690
Cola_Ola
Zakorzenienie

Hej dziewczyny
Pomyślałam sobie, że może ktoś będzie chciał zobaczyć, ocenićjak wyszedł kolor "Czerwona czerń" i wstawie fotki. Mi osobiście bardzo siępodoba, wreszcie mam to co chciałam. Włosy narazie ok. Zobaczymy co będzie potem ;p

1. w świetle sztucznym
2. w świetle dziennym
Cola_Ola jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości