Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-02-01, 11:01   #781
hastamanana
Przyczajenie

Smile Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez Niezapomiiinajka Pokaż wiadomość
Podoba mi się granatowa czerń Chciałabym zafarbować sobie włosy tym właśnie kolorem .
Tylko że mój naturalny kolor to ciemny blond, karnacje mam bardzo jasną...jak wyglądać będzie taka właśnie granatowa czerń do jaśniutkiej karnacji??
(chociaż podobno dobrze wyglądają bardzo ciemne włosy do jasnego koloru skóry, ale nie wiem...)
Proszę o pomoc: czy warto??
A może jednak zostać przy kolorze, którym już się farbowałam- wpadającym w rudość...
Jakie w ogóle kolory polecacie do jaśniutkiego koloru skóry ??

Pozdrawiam
Moim zdaniem kolor Granatowa Czerń pasuje niewielu osobom,a już na pewno nie powinny nim farbować włosów dziewczyny o jasnej karnacji.Przede wszystkim taki odcień bardzo postarza,i chyba jedynie dziewczyny o ciepłej śniadej karnacji i wesołej buźce nie wyglądały by w nim smutno. Ja mój naturalny kolor ciemny blond farbuje tylko kolorami zbliżonymi do naturalnego(rozjaśniać juz nie chce by nie niszczyć włosów),ale kiedyś miałam na głowie ciemny brąz i wyglądało to zdecydowanie źle. A odcień fioletowy do jasnej karnacji,to już w ogóle byłaby katastrofa.
Radzę farbować włosy na kolory zbliżone do naturalnego-wszelkie ciemne blondy i jasne brązy i tak dają na głowie dość ciemny efekt.
hastamanana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 11:54   #782
syndi35
Raczkowanie

Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam dylemat plissss pomóżcie!!!! Wiec zacznę od tego ze mój kolor na włosach się już zmyl na połowie włosów to farba od fryzjera,zatem na reszcie to już moje eksperymenty.Po wstępnym rozjaśnieniu rozjaśniaczem i nałożeniu farby loreal preference jakimś tam popielatym blondzie nie ma już śladu a ja bym bardzo chciała w końcu pożegnać się z wstępnym rozjaśnianiem bo wczoraj musiałam ucharatac włosy 10 cm.z tego właśnie powodu.Tak właśnie poniszczyły mi włosy. I teraz mam dylemat czy już w miarę zdrowsze włosy potraktować garnierem 111 czy przejść na alabastrowy blond 8.1 garnier.W tym drugim przypadku w miarę chyba by się wyrównał z moimi naturalnymi włoskami i nie musiała bym ich traktować rozjaśniaczem ale w drugim przypadku garnier 111 mi się zawsze podobał i właśnie do takiego koloru dążyłam zawsze.Ale teraz jak widzę jakim kosztem to się zastanawiam czy warto.Teraz wyglądam jak dziewczynka z podstawówki w tych krótkich włosach, czuje sie łysa i gola bez moich włosków i co z tego mam.Co sadzicie o tym albatrosowym blondzie 8.1 .Poradzie coś bo przecież aż tak bardzo ciemny to on znowu nie wychodzi co??? a czy to zimny odcień bo w takich mi najlepiej??? nie chciała bym żeby były ciemne bo sie zle czuje w ciemnych odcieniach. Piszcie liczę na Was Kochaniutkie A no jak mi sie uda to zalacze foto z aktualnym kolorem abyście mogły ocenić kolorki dzięki.A to drugie zdjęcie to tak dla porównania jakie były przed katastrofa :-(
wydaję mi się, że lepiej weź ten odcień, co będzie bradziej zbliżony do Twojego koloru włosów. Potem możesz zawsze zafarbować na ten wymarzony

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

dziewczyny ! który kolor mi bardziej pokryje różne kolory na główce, żeby był tylko jeden kolor
orzech laskowy czy czekolada ??
syndi35 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 12:41   #783
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez syndi35 Pokaż wiadomość
wydaję mi się, że lepiej weź ten odcień, co będzie bradziej zbliżony do Twojego koloru włosów. Potem możesz zawsze zafarbować na ten wymarzony

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

dziewczyny ! który kolor mi bardziej pokryje różne kolory na główce, żeby był tylko jeden kolor
orzech laskowy czy czekolada ??
Ja bym bardziej postawiła na czekolade.Orzech laskowy to rudawy odcien i morze gdzie nie gdzie wyjsc nie jednolity odciec calych wloskow skoro twierdzisz ze nie masz jednolitego koloru. P.S. dzieki za twoja rade.A i jeszcze musze sie pochwalic wlasnie dostalam od garniera e-meila z komputerowa symulacjia doboru koloru.Ale jestem w szoku co mi pasuje a co nie hehehehe No ale terz moge isc na zakupki i zakupic farbke C&S
Adzi07 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 13:05   #784
syndi35
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ja bym bardziej postawiła na czekolade.Orzech laskowy to rudawy odcien i morze gdzie nie gdzie wyjsc nie jednolity odciec calych wloskow skoro twierdzisz ze nie masz jednolitego koloru. P.S. dzieki za twoja rade.A i jeszcze musze sie pochwalic wlasnie dostalam od garniera e-meila z komputerowa symulacjia doboru koloru.Ale jestem w szoku co mi pasuje a co nie hehehehe No ale terz moge isc na zakupki i zakupic farbke C&S
oo a gdzie można taką zrobić.
No ok to dzisiaj zrobię czekoladowy brąz !!
Stary 2010-02-01, 14:22   #785
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez syndi35 Pokaż wiadomość
oo a gdzie można taką zrobić.
No ok to dzisiaj zrobię czekoladowy brąz !!
http://www.garnier.pl/_pl/_pl/color-...ex.aspx#/home/ Podaje link to symulacji kolorow
Stary 2010-02-01, 19:04   #786
syndi35
Raczkowanie

dzięki
Stary 2010-02-02, 12:08   #787
czekoladka069
Przyczajenie

Wink Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Witam
Od paru dni śledziłam dokładnie ten temat z ciekawości co do tej farby Dzisiaj pofarbowałam się więc postanowiłam dorzucić dla was fotki Użyłam jasnego blondu 8 i jestem raczej zadowolona z efektu Dodam fotki więc możecie wyrazić swoja opinie co do mojej kombinacji Sorcia że na pierwszej fotce nie widać dokładnie włosków, ale widać przynajmniej kolorek druga fotka już po farbowaniu
Stary 2010-02-02, 13:43   #788
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czekoladka069 Pokaż wiadomość
Witam
Od paru dni śledziłam dokładnie ten temat z ciekawości co do tej farby Dzisiaj pofarbowałam się więc postanowiłam dorzucić dla was fotki Użyłam jasnego blondu 8 i jestem raczej zadowolona z efektu Dodam fotki więc możecie wyrazić swoja opinie co do mojej kombinacji Sorcia że na pierwszej fotce nie widać dokładnie włosków, ale widać przynajmniej kolorek druga fotka już po farbowaniu
No fajnie wyszedl.A jaki masz kolor wyjscieowy.Ja dzis spedzilam pol godzinyprzed tymi farbami i nadal nie wiem.Ale nad tym C&S wlasnie blon lub nr.8 i 8.1 alabastrowy blon sie zastanawiam.Ale chyba wezme ta 8 bo chce zejsc do mojego naturalnego kolorku.Jasne blondy mi zolka a taka farbka to szybko bez ingerencji rozjasniaczy zejde do swego kolor..Tak mysle.A ty jaki masz kolor naturalny??? Bo na tej 1-szej fotce to wloski farbowane juz byly.?? Przynajmniej tak wygladaja ...Dzieki
Stary 2010-02-02, 17:14   #789
laurrra
Przyczajenie

A nie wiecie jak to się zmywa? Tzn czy są odrosty, czy raczej równomiernie?
Kurka, nigdy nie farbowałam i trochę stracha mam :P
laurrra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 17:19   #790
Dizzy Monterio
Przyczajenie

Smile Kolor-Frba bez amoniaku Granier Shine&Color;)

Cześć Dziewczyny mam ogromną nadzieje ze mi pomożecie, bo chcę podkreślić kolor swoich ciemnobrązowych włosów i chcę by lśniły.Chcę sie pofarbować farba garniera Shine&Color jasny brąz bo w tabeli kolorow wychodzi taki jaki ja chce,jeśli nie ta farba ta jaką radzicie? Dodam ze mam fryzure odobna do fryzury Rubika ale jeszcze w blądzie! Z góry wielkie dzieki
Dizzy Monterio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 17:49   #791
olcia lolcia
Raczkowanie

Dot.: Kolor-Frba bez amoniaku Granier Shine&Color;)

farbowałam ta farba-odcien jasny brąz 2miesiące temu i wyszły duuuużo ciemniejsze-taki ciemny brąz z daleka to jak czarny!!dopiero teraz kolor mi się spłukał na taki niby jasny brąz ale to też nie do końca to..farbe kładłam na farbowane włosy jasny brąz,Ty chcesz na naturalne pewnie wyjdzie inaczej ale licz się z tym że wyjdzie na pewno ciemniejszy
olcia lolcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 18:24   #792
kar0link4
Zadomowienie

GG do kar0link4

Ja w niedzielę farbowałam mroźnym kasztanem. Jestem zadowolona z nowego koloru. Dodaję fotki, chociaż nie wyszły za wyraziste.
Pierwsza fotka przed farbowaniem, druga po, w normalnym dziennym świetle, trzecia fotka ze światłem.

Czasami potrzeba odrobiny szaleństwa, by postawić kolejny krok.

Nieustanna marzycielka.!
kar0link4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 21:21   #793
czekoladka069
Przyczajenie

tak farbowane już na pierwszej fotce:P a mój naturalny to blond troche ciemniejszy niż ten na 1 fotce
Stary 2010-02-03, 13:25   #794
pralinek_
Przyczajenie

Witam

czy ktoś jeszcze farbował blondem nr 8 ?
moje naturalne włoski to taki średni blondzik.. pare miesięcy temu rozjaśniłam je lekko, no a ostatnio zafarbowałam szamponem z palette ciemnym blondem i wyszedł mi za ciemny .! chciałabym wrócić do swojego kolorku a z tego co zauważyłam to ten jasny blond c&s jest podobny. tylko czy na moich włoskach tak wyjdzie ? boje się że będzie miał jakiś odcień rudy albo będą siwe.. ; (
pralinek_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 16:21   #795
czekoladka069
Przyczajenie

Moja znajoma fryzjerka mówiła że palette to są jedne z gorszych farb pewnie dlatego nie wyszło Ci tak jak chciałaś. Jak widać u mnie na pierwszej fotce jest dosyć jasny blond i tą farba 8 właśnie zeszłam do takiego ciemniejszego Wydaje mi się że nie masz co się bać napewno nie wyjdą ci rude
Stary 2010-02-03, 16:30   #796
pralinek_
Przyczajenie

a no z tą palette to prawda.. chyba jednak się skusze na ten kolorek
Stary 2010-02-03, 18:03   #797
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Moja znajoma fryzjerka mówiła że palette to są jedne z gorszych farb pewnie dlatego nie wyszło Ci tak jak chciałaś. Jak widać u mnie na pierwszej fotce jest dosyć jasny blond i tą farba 8 właśnie zeszłam do takiego ciemniejszego Wydaje mi się że nie masz co się bać napewno nie wyjdą ci rude
A jak z wydajnością??? Starczyło ci jedno opakowanie?Ja mam włosy do ramion i średnio geste.Myślę ze powinno jedno starczyć.w przeciętnych farbach starczało no ale to jest szampon. A mam jeszcze do ciebie prozbe czy mogla byś zrobić zdjęcie twarzy bo tak jak widzę tylko włosy to nie wiem jak to się ma do karnacji i wogole.Bardzo mi zależny bo chce na dniach kupić ta farbkę.Pliss jak możesz to wrzuć jeszcze ta jedna fotkę co????Z Góry dziękuje

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-02-03 o 19:58
Stary 2010-02-03, 20:52   #798
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hastamanana Pokaż wiadomość
Moim zdaniem kolor Granatowa Czerń pasuje niewielu osobom,a już na pewno nie powinny nim farbować włosów dziewczyny o jasnej karnacji.Przede wszystkim taki odcień bardzo postarza,i chyba jedynie dziewczyny o ciepłej śniadej karnacji i wesołej buźce nie wyglądały by w nim smutno. Ja mój naturalny kolor ciemny blond farbuje tylko kolorami zbliżonymi do naturalnego(rozjaśniać juz nie chce by nie niszczyć włosów),ale kiedyś miałam na głowie ciemny brąz i wyglądało to zdecydowanie źle. A odcień fioletowy do jasnej karnacji,to już w ogóle byłaby katastrofa.
Radzę farbować włosy na kolory zbliżone do naturalnego-wszelkie ciemne blondy i jasne brązy i tak dają na głowie dość ciemny efekt.
kompletnie nie zgadzam się z Tobą,ja mam jasną cerę i jasno niebieskie oczy mój naturalny kolor to ciemny blond/jasny brąz,przez 5 lat fabowałam włosy na granatową czerń i muszę powiedzieć,że cudownie ten kolor komponuje się z jasną cerą i oczami,przy opalonej skórze według mnie wygląda tandetnie.ciemny fiolet też miałam i też wyglądał dobrze...więc osobiście nie zgadzam się z tym co piszesz.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2010-02-03 o 20:54
agata456 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 21:09   #799
czekoladka069
Przyczajenie

wiesz z wydajnością to super też bałam się że jedna farba będzie za mało bo mam dość długie włosy :/ już raz się bawiłam tak że zaczełam farbować i zabrakło mi farby ale jeżeli masz włoski do ramion to starczy napewno postaram się wstawić ci to zdjęcie chociaż mam troche kiepski aparat ale dzisiaj byłam na małym after party więc może coś z imprezy uda się wstawic
Stary 2010-02-03, 21:53   #800
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
wiesz z wydajnością to super też bałam się że jedna farba będzie za mało bo mam dość długie włosy :/ już raz się bawiłam tak że zaczełam farbować i zabrakło mi farby ale jeżeli masz włoski do ramion to starczy napewno postaram się wstawić ci to zdjęcie chociaż mam troche kiepski aparat ale dzisiaj byłam na małym after party więc może coś z imprezy uda się wstawic
DZIĘKUJĘ BARDZO kochana jesteś i czekam
Stary 2010-02-03, 22:47   #801
pralinek_
Przyczajenie

''dzisiaj byłam na małym after party więc może coś z imprezy uda się wstawic ''

ooo byłabym wdzięczna
Stary 2010-02-04, 00:11   #802
czekoladka069
Przyczajenie

Prosze specialnie dla was heh mam nadzieje ze zdjęcie może być
Stary 2010-02-04, 10:21   #803
Adzi07
Zakorzenienie

No i super!!!! Chyba się zdecyduje. Wlasnie nie jest to zolte ani bardzo jasny blond.Taki naturalny.Tylko czy poradzi sobie z moim ciemnym blond odrostem taka belikatna farbka???A raczej szampon.Czy ktos ja nakladal na ciemny blond lub mysi dlond???I jak sie zachowala. czekoladka069 A Tobie jeszcze raz bardzo dziękuje
Stary 2010-02-04, 12:24   #804
hastamanana
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
kompletnie nie zgadzam się z Tobą,ja mam jasną cerę i jasno niebieskie oczy mój naturalny kolor to ciemny blond/jasny brąz,przez 5 lat fabowałam włosy na granatową czerń i muszę powiedzieć,że cudownie ten kolor komponuje się z jasną cerą i oczami,przy opalonej skórze według mnie wygląda tandetnie.ciemny fiolet też miałam i też wyglądał dobrze...więc osobiście nie zgadzam się z tym co piszesz.
To że Tobie jest dobrze w takich kolorach nie znaczy,że innym dziewczynom o jasnej karnacji również by tak było.Generalnie dziewczyny o jasnej karnacji i włosach nie powinny farbować na zbyt ciemne kolory- każdy dobrze wie że to ryzykowna sprawa. A ja osobiście nie znam żadnej dziewczyny która dobrze by wyglądała w fioletowej czerni-moja 8 lat młodsza ode mnie koleżanka wygląda w tym tak że wszyscy ją biorą za starszą ode mnie. A wyjątki się zdarzają i będę zdarzały,tak jak w twoim przypadku,ale jeśli ktoś tu prosi o doradzenie w tej sprawie to lepiej nie pisać "ja wygladam świetnie w tym kolorze więc i ty spróbuj"bo jest wiele dziewczyn,które bo ufarbowaniu włosów na taki kolor uznały że to katastrofa, i poźniej miały wielki problem z pozbyciem się tego odcienia z głowy.
hastamanana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 12:37   #805
Adzi07
Zakorzenienie

Ja tez kiedyś byłam brunetka wręcz czarna i to było straszne.jestem bladynka i tez uważam ze takie połączenie czerni z jasna karnacjia = moim zdaniem nie fajna kombinacja.Ale to mowie z mojego doświadczenia.
Stary 2010-02-04, 12:47   #806
Vesuvio
Rozeznanie

Naturalnie mam ciemny blond, cere jasna, ale nie porcelanowa. Brunetka stalam sie z przypadku, Casting zlapal za mocno
Efekt byl straszny, wygladalam na stara, zmeczona, wrecz chora. Moglam bez dodatkowej charakteryzacji grac upiora w horrorach (znacie Grunge??).
Vesuvio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 16:03   #807
Adzi07
Zakorzenienie

Zostawiam fotke i jeszcze jedno pytanko.Patrzac na moj odrost ,czy poradzi sobie z nim C&S Nr 8 lub 8.1 Jest to mysi wpadajacy w ciemny dlond kolor.Ta czescia farbowana sie nie martwie bo pewnie pokryje.Ale zawsze ten odrost sie musi wyrozniac juz ze wszystkich frarb.Na poczatku jest ok a po tygodniu dwoch zolkie i wpada w rudy.Prosze jak cos wiecie albo macie tak samo to piszcie. Juz szukam na wszelkich polach i nie wiem co robic.Chciala bym miec swoj naturalny kolor i tylko tak o dwa tony jasniejszy.Czy 8 C&S da im rade?? Bede wdzieczna za wszystkie sugestie.Dzieki Ikonki załączonych zdjęć
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-02-04 o 16:04
Stary 2010-02-04, 18:26   #808
Niezapomiiinajka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
ja mam jasną cerę i jasno niebieskie oczy mój naturalny kolor to ciemny blond/jasny brąz,przez 5 lat fabowałam włosy na granatową czerń i muszę powiedzieć,że cudownie ten kolor komponuje się z jasną cerą i oczami,przy opalonej skórze według mnie wygląda tandetnie.ciemny fiolet też miałam i też wyglądał dobrze...
Naprawdę wyglądał dobrze??
Już prawie z niego zrezygnowałam...ale teraz znowu się zastanawiam
A może sprawdzę najpierw szamponetkę tego koloru <granatowa czerń> ...
Niezapomiiinajka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 21:03   #809
czekoladka069
Przyczajenie

Adzi07 nie masz co się bać że inaczej pokryje odrosty i będzie widać Naprawde!! ja miałam zdaje mi się że dużo ciemniejsze i przedewszystkim u ciebie wygląda to na 1cm a ja już miałam 2 może już nawet podchodziło pod 3 cm.... bo to albo mi się nie chciało a to coś i odkładałam jak głupia
Stary 2010-02-04, 21:14   #810
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Adzi07 nie masz co się bać że inaczej pokryje odrosty i będzie widać Naprawde!! ja miałam zdaje mi się że dużo ciemniejsze i przedewszystkim u ciebie wygląda to na 1cm a ja już miałam 2 może już nawet podchodziło pod 3 cm.... bo to albo mi się nie chciało a to coś i odkładałam jak głupia
No wlasnie a ja je narazie probuje zregenerowac i nic z nimi nie robic oprocz wax i serum ale to juz przechodzi moje nerwy i chyba na weeked sie zabiore za doprowadzenie sie do porzadku hehheheheMam trosze sianowate wlosy po tych rozjasniaczach i prasowaniu ich,ze pomyslam ze moze dobrze im zrobi taki miesiadz regeneracji.No ale chyba juz czas na nie.Chyba nie niszczy ta farbka wlosow bo to przeciez szampon,wiedz mam nadzieje ze je jeszcze dodatkowo troszke ujazmi.No nic wzuce fotki jak sie juz pomauje
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości