Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-02-04, 22:36   #811
czekoladka069
Przyczajenie

Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No wlasnie a ja je narazie probuje zregenerowac i nic z nimi nie robic oprocz wax i serum ale to juz przechodzi moje nerwy i chyba na weeked sie zabiore za doprowadzenie sie do porzadku hehheheheMam trosze sianowate wlosy po tych rozjasniaczach i prasowaniu ich,ze pomyslam ze moze dobrze im zrobi taki miesiadz regeneracji.No ale chyba juz czas na nie.Chyba nie niszczy ta farbka wlosow bo to przeciez szampon,wiedz mam nadzieje ze je jeszcze dodatkowo troszke ujazmi.No nic wzuce fotki jak sie juz pomauje

OOO to ja już czekam z niecierpliwościa!! Napewno będzię super mi się tak spodobał ten color and shine że już chyba nie będę w ogole kombinowała z jakaś inna farba Powodzenia Adzi07
Stary 2010-02-07, 18:37   #812
izabelka_007
Zadomowienie

Wrzucam fotkę mojego "jasnego" brązu, po 2 myciach. Jestem zadowolona, kolor jest jednolity, włosy nie wypadają, są miękkie i lśniące.
Farbowałam na zmyta mokkę z rudymi pasemkami. Polecam!
izabelka_007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 12:08   #813
lenka611
Raczkowanie

Hej dziewczyny, mam pytanie czy któraś z Was farbowała włosy kolorem
czerwony mahoń?? Zastanawiam się czy ten kolor jest bardzo intensywny?? Powiedzcie mi jeszcze jeśli możecie czy ta farba jest wydajna??mam włosy za ramiona 1 opakowanie wystarczy??
mam nadzieje ze kolor spierze się jako tako o tych 28 myciach.
Stary 2010-02-11, 20:12   #814
Spiffy0303
Przyczajenie

A jak wychodzi Wam na włosach ciemny blond? Bardzo proszę o fotki
Spiffy0303 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 20:35   #815
chita
Przyczajenie

a ja dzisiaj zakupiłam 6.45 miedziana czerwień
zobaczymy co z tego wyjdzie.
tylko tylko...mam jedno pytanie. może i głupie ale dotąd farbowałam się tylko szamponetkami co mam nadzieję usprawiedliwia moją niewiedzę
mianowicie...przy robieniu próby alergicznej zauważyłam że krem koloryzujący jest biały. czy tak powinno być? po połączeniu z mleczkiem utleniającym toto zmienia dopiero kolor?
chita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 21:07   #816
czekoladka069
Przyczajenie

tak dopiero po zmieszaniu zmieni się kolorek farbowalam na jasny blond i kolor farby był brązowy
Stary 2010-02-11, 21:30   #817
lenka611
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez chita Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj zakupiłam 6.45 miedziana czerwień
zobaczymy co z tego wyjdzie.
tylko tylko...mam jedno pytanie. może i głupie ale dotąd farbowałam się tylko szamponetkami co mam nadzieję usprawiedliwia moją niewiedzę
mianowicie...przy robieniu próby alergicznej zauważyłam że krem koloryzujący jest biały. czy tak powinno być? po połączeniu z mleczkiem utleniającym toto zmienia dopiero kolor?
Mogłabyś zamieścić jakieś fotki jak już ufarbujesz włoski??
Stary 2010-02-11, 21:47   #818
chita
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez czekoladka069 Pokaż wiadomość
tak dopiero po zmieszaniu zmieni się kolorek
to dobrze, uspokoiłaś mnie już myślałam, że to ja mam jakiś wadliwy egzemplarz, bo krem koloryzujący tak na logikę powinien mieć jakiś kolor (tak myślałamXD)

Cytat:
Napisane przez lenka611 Pokaż wiadomość
Mogłabyś zamieścić jakieś fotki jak już ufarbujesz włoski??
uhm, pewnie
Stary 2010-02-11, 22:13   #819
czekoladka069
Przyczajenie

hmm... no z jednej strony to masz racje z tym kremem koloryzujkacym xD heheh
Stary 2010-02-12, 21:37   #820
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czekoladka069 Pokaż wiadomość
hmm... no z jednej strony to masz racje z tym kremem koloryzujkacym xD heheh
I jak tak kolorek się trzyma??? ja dałam ostatni raz szanse loreal exelence 10.21 Wiedz zobaczę jak będzie się zachowywał.Stad jeszcze nie ma tu moich fotek.Jestem ciekawa czy twój kolorek się trzyma?
Adzi07 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 10:16   #821
czekoladka069
Przyczajenie

hmm..wydaje mi się ze ostatnio stały się jaśniejsze albo mi się tylko zdaje hehe xD ale tak jak z koleżankami rozmawiałam o moich włoskach i nowej farbie każda mówiła że teraz wygladaja tak naturalnie jakby nie były farbowane więc jestem zadowolona
Stary 2010-02-13, 21:23   #822
mi.a
Zakorzenienie

dorzucam zdjęcia Alabastrowego Blondu nr 8.1 na włosach na poziomie 9-10

jestem bardzo zadowolona, włosy nic a nic się nie zniszczyły, są mięciutkie. zobaczymy jak ze zmywaniem, zależy mi na trwałości przez kolejne dwa tygodnie, bo później mam małą metamorfozę głowy ;-)

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 21:36   #823
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
Pieknie

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-03-03 o 21:45
Stary 2010-02-13, 22:09   #824
mi.a
Zakorzenienie

[QUOTE=Adzi07;17172441]
Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość

Pieknie
dziękuję
w ogóle, to wydaje mi się, że znalazłam szampon (wspomniany alabastrowy blond), który idealnie zgadza się z moim naturalnym kolorem włosów, co bardzo mnie cieszy, bo za jakieś pół roku zamierzam zacząć wracać do naturalnego ;-)

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 10:10   #825
Adzi07
Zakorzenienie

mi.a No to super.Zazdroszczę Ci ja chyba już nigdy nie zejdę do mojego naturalnego.Jak już raz się zaczęło tak chyba już zostanie.No ale nie ma co marudzić bo i tak jestem zadowolona-jak zarazie

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

czekoladka069 To świetnie.Najważniejsze abyś Ty się dobrze czoła z tym czuła.
Stary 2010-02-14, 14:58   #826
k4rka
Raczkowanie

dziewczyny,

a czy któraś z Was uzywała Casting Loreal'a i Garniera? który Waszym zdaniem lepszy i godny polecenia?
bo z tego co czytam i widzę dużo bardziej podobaja mi się odcienie Garniera - chcę zrobić sobie jasny brąz, a Castingi wychodzą duzo ciemniej...
ale z drugiej strony widze, ze Castingi maja lepsze opinie jakosciowe, lepsza kondycja wlosow, lepszy polysk
jak uwazacie?
k4rka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 12:58   #827
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Niezapomiiinajka Pokaż wiadomość
Naprawdę wyglądał dobrze??
Już prawie z niego zrezygnowałam...ale teraz znowu się zastanawiam
A może sprawdzę najpierw szamponetkę tego koloru <granatowa czerń> ...
zapraszam na wątek o czarnowłosychja obecnie mam brąz ale jakoś źle się w nim czuję nie pasuj do moich błękitnych oczu i jasnej cery o niebo lepiej czułam się w czerni.Wiadomo,że makijaż musi być nieco mocniejszy,chodzi mi głównie o makijaż oczu,więc zależy też jak lubisz się malować bo moim zdaniem przy leciutkim makijażu twarz ''znika''gdy ma się czarne włosy.Ja używam jasnego podkładu,czarnej kredki lub eyelinera do tego odrobina różu i jest ok.Dużo jest przeciwniczek czerni uważają,że wygląda tandetnie,sztucznie itd tyle samo jest zapewne przeciwniczek tlenionego blondu.Ale to Twoja decyzja.Zapraszam na wątek czarnowłoseja dziś idę do drogerii bo granatową czerń color&shine

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez hastamanana Pokaż wiadomość
To że Tobie jest dobrze w takich kolorach nie znaczy,że innym dziewczynom o jasnej karnacji również by tak było.Generalnie dziewczyny o jasnej karnacji i włosach nie powinny farbować na zbyt ciemne kolory- każdy dobrze wie że to ryzykowna sprawa. A ja osobiście nie znam żadnej dziewczyny która dobrze by wyglądała w fioletowej czerni-moja 8 lat młodsza ode mnie koleżanka wygląda w tym tak że wszyscy ją biorą za starszą ode mnie. A wyjątki się zdarzają i będę zdarzały,tak jak w twoim przypadku,ale jeśli ktoś tu prosi o doradzenie w tej sprawie to lepiej nie pisać "ja wygladam świetnie w tym kolorze więc i ty spróbuj"bo jest wiele dziewczyn,które bo ufarbowaniu włosów na taki kolor uznały że to katastrofa, i poźniej miały wielki problem z pozbyciem się tego odcienia z głowy.
"ja wygladam świetnie w tym kolorze więc i ty spróbuj"-przepraszam ale nic takiego nie napisałam!ja tylko wyraziłam swoje zdanie a chyba mam do tego prawo,napisałam jak było w moim przypadku ale nie napisałam nic takiego,żeby spróbowała bo ja w nim dobrze wyglądam więc nie wiem, chyba wzięłaś te słowa z księżyca.Nie będę się kłócić forum jest do wyrażania swoich opinii a nie do kłótni,ale następnym razem nie cytuj czegoś czego ktoś nie napisał.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2010-02-15 o 12:53
agata456 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 13:31   #828
55Justyna55
Przyczajenie

Proszę o informację, mam strasznie zniszczone włosy, przez lata farbowane na platynowy blond, potem brązy w końcu czarny, potem schodzenie z czarnego i obecnie mam taki rudawy z ciemniejszymi pasemkami, strasznie źle czuję się w tym kolorze i chciałabym go trochę przyciemnić. Włosy są w strasznym stanie czy mogę je pofarbować Garnierem czy się nie zniszczą i nie odpadną Proszę o pomoc ponieważ nie mogę znieść mojego widoku w obecnym kolorze, a może polecicie coś innego co by mi jeszcze bardziej nie zniszczyło włosów.
55Justyna55 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 14:50   #829
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

jesli masz zniszczone to moze lepiej nie farbuj w ogole...albo np farba bez amoniaku color & shine..tylko ze taka moze ci z zniszczonych splynac ....a jesli chcesz z amoniakem to mysle ze garnier nutrisse jest dobrym wyborem...moze inne wizazanki poradza ci lepiej....;]

Edytowane przez ineska1986
Czas edycji: 2010-02-19 o 14:51
ineska1986 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 14:50   #830
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 55Justyna55 Pokaż wiadomość
Proszę o informację, mam strasznie zniszczone włosy, przez lata farbowane na platynowy blond, potem brązy w końcu czarny, potem schodzenie z czarnego i obecnie mam taki rudawy z ciemniejszymi pasemkami, strasznie źle czuję się w tym kolorze i chciałabym go trochę przyciemnić. Włosy są w strasznym stanie czy mogę je pofarbować Garnierem czy się nie zniszczą i nie odpadną Proszę o pomoc ponieważ nie mogę znieść mojego widoku w obecnym kolorze, a może polecicie coś innego co by mi jeszcze bardziej nie zniszczyło włosów.
użyj profesjonalnego szmaponu koloryzującego (np.Richesse L'oreal, Color Touch Welli, Color Sync Matrixa - wszystkie można nabyć na allegro i w hurtowanich fryzjerskich) z oksydantem nie wyższym niż 3%
Stary 2010-02-20, 11:22   #831
chita
Przyczajenie

No więc obiecane przeze mnie zdjęcia miedzianej czerwieni (wybaczcie, że dopiero teraz)
Są średnie, bez flesza mi w ogóle nie chciały wychodzić
No, ale to jedno bez flesza też dam (coby było widać różnicę).

Muszę dodać, że (co może nie do końca widać na zdjęciach) kolor wyszedł całkiem podobny do tego na opakowaniu (ku mojemu zdziwieniu...i zadowoleniu zresztą)
A, mój naturalny kolor to blond, przed farbowaniem garnierem był lekko rudawy po wcześniejszym wakacyjnym farbowaniu szamponetką.

I jeszcze jedna rzecz. Mam włosy m/w do pach. I ledwo starczyło mi jedno opakowanie farby (a właściwie nie starczyło...końcówki są trochę niedofabowane). Więc przy trochę dłuższych włosach polecam dwa opakowania (mimo że szamponetki zawsze mi starczało jedno)

Edytowane przez chita
Czas edycji: 2010-02-20 o 11:29
Stary 2010-02-20, 12:50   #832
Nonesense
Przyczajenie

Mam pytanie właśnie kupiłam sobie farbę do włosów garnier color & shine odcien czekolada tylko że dostałam okresu 1 dzień. I nie wiem czy sie opłaca farbować . Doradzicie??
Nonesense jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 13:13   #833
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

HMMM...JA MIALA TERAZ TAKA SAMA SYTUACJE... i ze wzgledu na to ze tobyl moj jedyny dzien wolny i zafarbowalam i normalnie chwycilo;] kwestia czy sie wyplucze szybciej;]
Stary 2010-02-20, 13:30   #834
viki1988
Zakorzenienie

przecież okres nie wpływa na to jak włosy się zafarbują, niby jak by miał wpływać skoro włosy to martwa tkanka? jesli by to była prawda to np. lakier z pazokci przy okresie powinien szybciej odpryskiwać
Stary 2010-02-20, 14:19   #835
Agatau88
Zakorzenienie

Ja juz ktorys raz slusze o tym okresie i farbowaniu. Dziewczyny oswieccie mnie i poprzyjcie argumenty odpowiednia wiedza jak okres wplywa na farbowanie, jestem bardzo ciekawa. Sama oczywiscie w to nie wierze ale może rzeczowe argumenty jakos o tym swiadcza
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 21:15   #836
Nonesense
Przyczajenie

Zafarbowałam włosy na czekolada a wyszedł taki rudobrązowy ;D ale i tak mi się podoba tylko ciekawe ile się będzie trzymał
Nonesense jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 09:43   #837
Deborah23
Zadomowienie

Wczoraj farbowałam włosy "Blondem 7".Jestem bardzo zadowolona,kolor wyszedł taki sam jak na opakowaniu.Włosy są niezniszczone,nawet powiedziałabym,że w lepszym stanie niż przed farbowaniem.W rzeczywistości kolor jest nieco chłodniejszy i ciemniejszy niż na zdjęciu.
Pierwsze przed,drugie po.
Deborah23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 19:09   #838
hastamanana
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
zapraszam na wątek o czarnowłosychja obecnie mam brąz ale jakoś źle się w nim czuję nie pasuj do moich błękitnych oczu i jasnej cery o niebo lepiej czułam się w czerni.Wiadomo,że makijaż musi być nieco mocniejszy,chodzi mi głównie o makijaż oczu,więc zależy też jak lubisz się malować bo moim zdaniem przy leciutkim makijażu twarz ''znika''gdy ma się czarne włosy.Ja używam jasnego podkładu,czarnej kredki lub eyelinera do tego odrobina różu i jest ok.Dużo jest przeciwniczek czerni uważają,że wygląda tandetnie,sztucznie itd tyle samo jest zapewne przeciwniczek tlenionego blondu.Ale to Twoja decyzja.Zapraszam na wątek czarnowłoseja dziś idę do drogerii bo granatową czerń color&shine

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

"ja wygladam świetnie w tym kolorze więc i ty spróbuj"-przepraszam ale nic takiego nie napisałam!ja tylko wyraziłam swoje zdanie a chyba mam do tego prawo,napisałam jak było w moim przypadku ale nie napisałam nic takiego,żeby spróbowała bo ja w nim dobrze wyglądam więc nie wiem, chyba wzięłaś te słowa z księżyca.Nie będę się kłócić forum jest do wyrażania swoich opinii a nie do kłótni,ale następnym razem nie cytuj czegoś czego ktoś nie napisał.

Ło matko,kobito! Ja nie cytowałam w tym zdaniu ciebie(o czym każdy wie,kto czytał twoją wypowiedź),tylko pisałam w sensie ogólnym,przykładowo. A to dlatego bo dziewczyna na forum prosiła o radę,większość forumowiczek odradziło jej drastyczną zmianę odcienia,a ty napisałaś że wyglądasz w tym ok,co dało jej nadzieję ,że i ona będzie wyglądać w tym nieźle. Nie musisz czegoś pisać bezprośrednio,by zadziałało zachęcająco na konkretną osobę;-) Jak ktoś tu prosi o doradzenie czy przy pewnym typie urody bedzie w czymś dobrze wyglądał,a druga osoba mu pisze "ja mam taki typ urody i wyglądam w tym dobrze"(UWAGA:to przykład,a nie cytat z Ciebie),to czy tego chce czy nie, daje zachętę do owej zmiany wyglądu. Mogłaś nie pisać "spróbuj",ale forumowiczka i tak odebrała to jako głos "za".Właśnie dlatego napisałam ten PRZYKŁADOWY,WYSOCE HIPOTETYCZNY tekst
I nie mam zamiaru się o to kłócić,ani też przepraszać-to jest internet i wszystkie wypowiedzi są mocno uproszczone,przez co dochodzi do takich nieporozumień.
hastamanana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 17:50   #839
czekoladka069
Przyczajenie

Cześć dziewczyny:P farbowałam włosy color and shine o ile pamietam 2 albo 3 luty dzisiaj jest juz 22 luty a kolorku juz nie ma hehe mam odrosty po starym farbowaniu ktore przeciez pokryła ta farba garniera 20 dni to mało ale czego mogłam się spodziewać bo farbie bez amoniaku ale mimo to i tak jestem zadowolona bede pokrywac ta farba wloski caly czas az wkoncu bede mogla wrocic do swojego koloru przestać farbować i nie martwić sie odrostami wiem że to może potrwać wieki ale warto się przemęczyć przez ten rok chociaż
Stary 2010-02-24, 18:37   #840
kruszyna90
Rozeznanie

Dziewczyny czy wyszlaby mi Czerwona Czerń na sprane czarne wlosy ?

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości