Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-04-24, 15:18   #901
aga_2108
Przyczajenie

Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez aanneke Pokaż wiadomość
Wczoraj nałożyłam 7-blond. Chciałam pozbyć się rudości i czerwieni, bo bardzo spranym już castingu (farbowałam ponad 3 mies. temu). Liczyłam na jednolity blond, bez tych okropnych czerwieni. Wyszło nierówno, co mnie zdziwiło, bo zawsze moje włosy jednolicie chwytały kolor. W mocniejszym słońcu widać dalej rudości :/
Faktycznie ledwo starczyło farby (może to przez to te nierówności..). Włosy nie są ani trochę zniszczone, przesuszone. Zobaczymy, jak będą się zmywać.

Chyba jednak wrócę do Castinga..

Wrzucam kilka zdjęć. Jak widać, kolor zależy od ustawień aparatu. Najbardziej oddaje go zdj. 2.

1 - przed, przy oknie bez flesza
2,3,4 - po (2,3 przy oknie, bez flesza; 4 z fleszem w pokoju)

Aanneke, jakim castingiem robilas wczesniej włoski?? Mam obecnie taki kolor jak Ty przed farbowaniem na tym zdjeciu i chcialabym sobie zrobić odrosty castingiem
aga_2108 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 15:56   #902
Anethka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez basia188 Pokaż wiadomość
A ta czekolada wychodzi czarna???
U mnie (na rozjaśnianych włosach) wyszła taka mahoniowo-czekoladowa . Szkoda, że już po pierwszym myciu zaczęła się zmywać w ekspresowym tempie...
Stary 2010-04-26, 16:29   #903
aanneke
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aga_2108 Pokaż wiadomość
Aanneke, jakim castingiem robilas wczesniej włoski?? Mam obecnie taki kolor jak Ty przed farbowaniem na tym zdjeciu i chcialabym sobie zrobić odrosty castingiem
Ostatnie farbowanie Castingiem przed nałożeniem Garniera było robione 3 miesiące wcześniej, więc ten kolor to takie pomieszanie mojego i refleksów po Castingu. robiłam Cafe Latte (tylko on na początku wychodzi jak średni brąz, dopiero po ok. miesiącu jest taki jak na opakowaniu)
aanneke jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 22:37   #904
agrestowa_mamba
Przyczajenie

hej wszystkim!
ostatnio stwierdziłam, że chciałabym pofarbować sobie włosy. moja fryzjerka poleciła mi Casting, ale teraz kiedy weszłam na to forum zaczęłam zastanawiać się nad Color & Shine. mam brązowe włosy mniej-więcej do ramion i myję je codziennie (przyzwyczajenie z czasów, kiedy były krótkie). co polecacie na pierwszy raz? chciałabym uzyskać taki kolor jak dziewczyna na tym zdjęciu (ta w dżinsowej kurtce):
http://images2.fanpop.com/images/pho...80-396-594.jpg
czy uważacie że odcień "czerwony mahoń" będzie dobry?
pozdrawiam.
agrestowa_mamba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 02:38   #905
opelka
Raczkowanie

pofarbowałam sobie włosy ta farba nr 7 blond. wyszły brazowe ,sporo ciemniejesze niz kolor sugerowany na opakowaniu wyjsciowy kolor to blond na poziomie 9 . moje pytanie czy ta farba sie tylko wymywa czy moze za jakis czas nie bedzie po niej w ogole śladu. Czy może któras z was była w podobnej sytuacji i wie może czy zostanie ruda poswiata?
opelka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 15:09   #906
aanneke
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez opelka Pokaż wiadomość
pofarbowałam sobie włosy ta farba nr 7 blond. wyszły brazowe ,sporo ciemniejesze niz kolor sugerowany na opakowaniu wyjsciowy kolor to blond na poziomie 9 . moje pytanie czy ta farba sie tylko wymywa czy moze za jakis czas nie bedzie po niej w ogole śladu. Czy może któras z was była w podobnej sytuacji i wie może czy zostanie ruda poswiata?
U mnie po miesiącu nie zostało nic z tego koloru
aanneke jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 19:29   #907
amma91
Przyczajenie

witam Was, dziewczyny

W niedzielę zamierzam pofarbować włosy na MROŹNY KASZTAN. Chciałabym, żeby wyszedł mi z tego ciemny brąz z kasztanowym refleksem, wyjdą mi takie? Załączam zdjęcie moich włosów, nigdy nie farbowane. 1- z lampą o zmierzchu, drugie bez lampy, ale wyszły jaśniejsze, mam taki średni brąz. ponadto mam pytanie- czy wystarczą mi 3 opakowania? Włosy mam prawie do pupy i gęste... Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
amma91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 20:56   #908
izabelka_007
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez amma91 Pokaż wiadomość
witam Was, dziewczyny

W niedzielę zamierzam pofarbować włosy na MROŹNY KASZTAN. Chciałabym, żeby wyszedł mi z tego ciemny brąz z kasztanowym refleksem, wyjdą mi takie? Załączam zdjęcie moich włosów, nigdy nie farbowane. 1- z lampą o zmierzchu, drugie bez lampy, ale wyszły jaśniejsze, mam taki średni brąz. ponadto mam pytanie- czy wystarczą mi 3 opakowania? Włosy mam prawie do pupy i gęste... Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
Myślę że mroźny kasztan będzie za rudy, mimo że masz ciemny brąz włoski (kilka stron wcześniej były fotki włosków z mroźnym kasztanem, wyszlo wg mnie rrrrrruuuuuuuuuuddddddddd doooooooooooo!!!!!!!!!!)

3 opakowania moga nie starczyć, ja farbowałam 2, mam włosy za łopatki, nie za gęstę i było farby akurat.

A wogóle, to masz tak śliczny kolorek włosów że ja bym ich nie farbowała

izabelka_007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 13:41   #909
amma91
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez izabelka_007 Pokaż wiadomość
Myślę że mroźny kasztan będzie za rudy, mimo że masz ciemny brąz włoski (kilka stron wcześniej były fotki włosków z mroźnym kasztanem, wyszlo wg mnie rrrrrruuuuuuuuuuddddddddd doooooooooooo!!!!!!!!!!)

3 opakowania moga nie starczyć, ja farbowałam 2, mam włosy za łopatki, nie za gęstę i było farby akurat.

A wogóle, to masz tak śliczny kolorek włosów że ja bym ich nie farbowała

Dzięki Moje włosy w słońcu są na końcówkach troszkę bardziej rudawe... Jak porównuję kolor z opakowania za swoim, to ja mam tylko trochę jaśniejszy i mniej żywy... Chciałabym, aby farba złapała mi ciemno, ale nie czarno... Ile powinnam ją trzymać na włosach? (Moje pierwsze farbowanie)
amma91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 15:35   #910
SweetBlackDevil
Rozeznanie

ja zawsze trzymam tyle czasu ile jest tam napisanie, bodajż 25 min.
powinnaś kupić 4 opakowania jak nic... ja mam włosy lekko za łopatki i cienkie i 2 opakowania musiałam mieć... powiem ci że tej farby jest jednak według mnie dużo mniej niż np castinga, którego jedno opakowanie starczało na styk
Stary 2010-05-05, 18:58   #911
martucha769
Przyczajenie

Witam miłe panie
mój naturalny kolor włosów to blond, były trochę rozjaśniane, pojawiły się odrosty, nieznaczne ale są. Kupiłam farbę color&shine bardzo jasny blond. Decyzja była dość pochopna, obawiam się, że włosy wyjdę wręcz białe.. mógłby ktoś wstawić jakieś fotki po farbowaniu tym odcieniem (9)
oczekuje raczej ciepłego, waniliowego blondu, a nie platyny...
czekam na odpowiedź
martucha769 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 23:18   #912
kumkumkum1986
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez martucha769 Pokaż wiadomość
Witam miłe panie
mój naturalny kolor włosów to blond, były trochę rozjaśniane, pojawiły się odrosty, nieznaczne ale są. Kupiłam farbę color&shine bardzo jasny blond. Decyzja była dość pochopna, obawiam się, że włosy wyjdę wręcz białe.. mógłby ktoś wstawić jakieś fotki po farbowaniu tym odcieniem (9)
oczekuje raczej ciepłego, waniliowego blondu, a nie platyny...
czekam na odpowiedź
Ja robiłam tym odcieniem... on napewno nie rozjaśni Ci włosów, w moim przypadku przyciemnił, mimo iż kolor wyjściowy był jaśniejszy nawet niż na opakowaniu. Poza tym zdjęice też niewiele Ci powie tak naprawde, to wszystko zalezy od wlosow, od koloru wyjsciowego, od tego czy sa zniszczone.. nie jest on drogi, kup i sprobuj zafarbowac 1 pasemko zobacysz jak Ci wyjdzie
kumkumkum1986 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 23:40   #913
martucha769
Przyczajenie

już zakupiłam kwestia tylko taka czy nie zrobi mi się jeszcze większe tzw. siano na głowie, włosy z natury się puszą... dopiero po zakupie przeczytałam różne opinie i widzę, że po mimo, że amoniaku nie zawiera, to i tak włosy się bardzo niszczą...
Stary 2010-05-06, 17:01   #914
kumkumkum1986
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Daj znac jak wyszlo i czy jestes zadowolona
kumkumkum1986 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 19:02   #915
martucha769
Przyczajenie

już po wszystkim :P niestety za bardzo efektu nie widać... może trochę odrosty pokryło ale poza tym to nastawiłam się na coś trochę innego..martwiłam się nawet że kolor bardzo jasny blond będzie aż za jasny ale nie.. nazwałabym go bardziej blondem, nawet nie takim jasnym... teraz tylko mam nadzieje, że włosy mi nie zaczną wypadać ;P
Stary 2010-05-08, 13:55   #916
Pimpinellanisum
Raczkowanie

Hej, mam pytanie... Jak szybko spłukuje się Wam ta "szamponetka"?? Jestem zrozpaczona. Jakiś czas temu chciałam wrócić do naturalnych włosów, ale okazało się, że z jasnymi wyglądam fatalnie, chciałam zrobić sobie jasny brąz, a wyszły... CZARNE!! Ciesze się, że coś mnie tknęło i wzięłam zmywalną farbę... Ale boje się jak będzie z jej zmywalnością, bo nie mogę patrzeć w lustro :| (btw. kolor wyszedł baaardzo nie równy - a farbuje od 5 lat i nie miałam z tym problemów). Nastepny krok - wizyta u fryzjerki na farbowanie...

Pimpinellanisum jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 16:28   #917
izabelka_007
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Pimpinellanisum Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanie... Jak szybko spłukuje się Wam ta "szamponetka"?? Jestem zrozpaczona. Jakiś czas temu chciałam wrócić do naturalnych włosów, ale okazało się, że z jasnymi wyglądam fatalnie, chciałam zrobić sobie jasny brąz, a wyszły... CZARNE!! Ciesze się, że coś mnie tknęło i wzięłam zmywalną farbę... Ale boje się jak będzie z jej zmywalnością, bo nie mogę patrzeć w lustro :| (btw. kolor wyszedł baaardzo nie równy - a farbuje od 5 lat i nie miałam z tym problemów). Nastepny krok - wizyta u fryzjerki na farbowanie...
Spokojnie, powinna się zmyć do średniego brązu, ja również farbowałam jasnym brązem, wyszły czarne, umyłam kilka razy Head&Shoulders i po kłopocie. Teraz nie ma śladu po tej czarności.
A zmywalność, hm..., dość szybko się zmywa, po nieco ponad m-cu trzeba powtarzać farbowanie, nawet polysk znika, nie mówiąc o kolorze.

izabelka_007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 10:03   #918
moe91
Przyczajenie

jak ja pofarbowalam czernia (nie brązem) to czarne mam ponad rok - mimoze to byla szamponetka na 28 myc. aktualnie sie pozmywaly do jakiegos hmmm kasztanowo-czerwonego (swoja droga ladny kolor) ale czarne nadal sa od polowy dlugosci. ciekawi mnie za ile lat sie zmyja do mojego dosc ciemnego blond...
moe91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 23:39   #919
Pimpinellanisum
Raczkowanie

Moe91 - a tobie szybko się kolor zmywa w trwałych farbach?? Bo mi generalnie dość szybko... No a dodatkowo myje włosy codziennie... Mam nadzieję, że za miesiąc pójdę do fryzjerki żeby coś z tym poradzić i zacząć kierować się do blondu. Boje się, że nie dam sobie rady, bo po prostu jestem uzależniona od farbowania włosów i boje się, że w końcu skończy się to dla mnie źle Wystarczył jeden kryzys a ja znów trzasnęłam sobie na głowie jakąś tragedię... Nie wiem czy przypadkiem nie powinnam iść do psychologa żeby mi pomógł z tym

Pimpinellanisum jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 11:06   #920
moe91
Przyczajenie

nigdy nie mialam na glowie trwalej farby...
a to co mam juz od roku to szamponetka na 28 myc byla...
moe91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 15:33   #921
Asik_
Zakorzenienie

Dziewczyny, naprawde te farby nie niszczą włosów? Można bez obaw stosować? (bez obaw, że sie zniszczą jeszcze bardziej)
Pozdrawiam
Asik_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 15:36   #922
Caramella
Wtajemniczenie

wizualnie nie niszczą, ale mi zaczeły wypadać. kiedyś mi w ogole nie wypadały

co sądzicie o zmieszaniu naturalnego brązu z mahoniem?? chciałabym uzyskać ciemny brąz z czerwonym refleksem...
who we wish we could be
who we want to be with

63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 16:24   #923
DarkNoir
Zakorzenienie

GG do DarkNoir

Cytat:
Napisane przez Asik_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, naprawde te farby nie niszczą włosów? Można bez obaw stosować? (bez obaw, że sie zniszczą jeszcze bardziej)
Pozdrawiam
Mi ta farba totalnie zdewastowała włosy.

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul

DarkNoir jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 20:23   #924
pati100larz
Raczkowanie

GG do pati100larz

Cytat:
Napisane przez Caramella Pokaż wiadomość
wizualnie nie niszczą, ale mi zaczeły wypadać. kiedyś mi w ogole nie wypadały

co sądzicie o zmieszaniu naturalnego brązu z mahoniem?? chciałabym uzyskać ciemny brąz z czerwonym refleksem...
Wydaje mi się, że to dobry pomysł, ale jeśli masz ciemne włosy, to użyj jaśniejszego brązu. W przeciwnym razie wyjdzie Ci czarne bobsko :p
pati100larz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 21:32   #925
Caramella
Wtajemniczenie

wlasnie mam swoje ciemny braz a ostatnio uzywalam jasnego brazu + naturalny braz i wlasnie wyszedl mi bardzo ciemny braz, ale jeszcze nie czarny

boje sie z tego wyjdzie jakies nie wiadomo co ale chyba zaryzykuje

edit:
nie było mahonia, więc zaryzykowam z czerwoną czernią ciekawe co to bedzie
who we wish we could be
who we want to be with

Edytowane przez Caramella
Czas edycji: 2010-05-22 o 14:32
Stary 2010-05-22, 20:39   #926
monia13110
Przyczajenie

Question Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

czy ta farba dziala jak rozjasniacz?
jak zafarbuje alabstrowym blondem na sredni braz to wyjdzie jakis posredni kolor czy wogole nie chwyci?
monia13110 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 09:47   #927
Caramella
Wtajemniczenie

nie dziala jak rozjasniacz. ewentuanie moze wizualnie 'rozswietlic' wlosy i beda wydawaly sie nieco jasniejsze ale podejrzewam, ze jak nalozysz alabastrowy blond na sredni braz to bedzie zerowa roznica

ja za chwile nakadam czerwona czern. z tego co widzialam w watku to wychodzi ciemny braz. oby mi nie wyszla typowa czern
who we wish we could be
who we want to be with

Edytowane przez Caramella
Czas edycji: 2010-05-23 o 09:48
Stary 2010-05-23, 12:35   #928
fryz5
Zakorzenienie

mam pytanie. chcąc uzyskać popielaty brąz ale nie ciemny, moge zmieszać jasny brąz 5 + alabastrowy blond 8.1 bo on ma popielaty odcień. to na całość a na pasemka (rozjaśnione) moge zmieszać róniez alabastrowy blond 8.1 z granatową czernią 2.1 w celu uzyskania niebieskiego? sam kolor mieszanki 2.1 jest ciemno niebieski. wyjdzie takie coś?

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2010-05-23 o 12:51
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 14:18   #929
roztrzepaniec989
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez monia13110 Pokaż wiadomość
czy ta farba dziala jak rozjasniacz?
jak zafarbuje alabstrowym blondem na sredni braz to wyjdzie jakis posredni kolor czy wogole nie chwyci?
Włosów Ci nie rozjaśni raczej (mi lekko przyciemnił, ale miałam włosy podobne do tych na opakowaniu) - za to raczej na pewno ochłodzi Ci odcień, bo alabastrowy tworzy na głowie taką niebieską poświatę aż
Stary 2010-05-23, 16:05   #930
Gagz
Raczkowanie

Ja farbuję sobie włosy intensywną czernią w piątek i zobaczymy co z tego wyjdzie.
Z natury ma taki średni brąz ale po moich eksperymentach z szaponetkami z czarną pianką do włosów się przyciemniły. No i jak ostatnio je podciełem to zobaczyłem że z powrotem mam moj średni brąz i miejscami moje takie rudawe powróciły...bleeech.
Więc jak coś to dam wam znać zaraz po farbowaniu a jak się uda to dam foty.

Ps. mam pytanie pokryje mi te takie rudawe??
Gagz jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości