Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-10-01, 16:30   #1051
maggry
Raczkowanie

GG do maggry
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

a ja myślałam żeby tak ponad 10 potrzymać;o
może podkradnę mamie bo przez przypadek też kupiła c&s ale ciemny blond o ile się nie mylę..
chyba jutro wezmę się za włosy po wizycie u fryzjera zobaczymy co wyjdzie z tego
maggry jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 15:23   #1052
lunalina
Przyczajenie

Witam! Póltora miesiąca temu malowałam C&S Naturalny brąz moje naturalne, jasno brązowe włosy. Do tej pory kolor sie trzyma, jest bardzo ciemny, aczkolwiek na początku wyszedł czarny.
Zamierzam pozbyc się jakoś tego koloru szamponem przeciwłupieżowym i płukankami z rumianku. Chcę żeby się sprał na brąz. I nie wiem, czy nie lepiej byłoby pomalować jaśniejszym C&S ?
Tylko też nie moge się zdecydować na odcień. Coś z brązu. Ale żeby nie było rude.
Co polecacie?
lunalina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 20:49   #1053
maggry
Raczkowanie

GG do maggry

dzisiaj rano postanowiłam pofarbować włoski c&s jasny brąż. Trzymałam 10 minut i nie wyszły czarne;D tylko ciemno brązowe. bardzo ciemno brązowe. ogólnie kolorek ładny, podoba mi się ale nie taki chciałam miał to być powrót do naturalnych (ciemny blond)

byłam jeszcze wczoraj u fryzjera i wyszła ogólnie ładna fryzurka wyszła

Edytowane przez maggry
Czas edycji: 2010-10-03 o 20:55
maggry jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 12:33   #1054
aga6919
Przyczajenie

Witam mam pytanko co do kolorku 6.45 miedziana czerwien prawie rok farbuje wloski farba loreal preference bardzo intensywna miedz moje wloski sa rude,ale nie jakos wsciekle prosze o doradzenie jaki kolorek wybrac z garniera color&shine zeby byl jak najbardziej zblizony do rudosci w sklepie widzialam ze pojawily sie nowe odcienie czaerwieni,jakos: bardzo gleboka czerwien i chyba intensywna miedziana cos takiegonie pamietam dokladnie czy ktos orientuje sie jaki kolorek najlepiej wybrac,zeby moje wloski nie byly ciemniejsze dzieki
aga6919 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 21:42   #1055
hameron
Raczkowanie

W zeszłym roku farbowałam na Mroźny Kasztan, ładny odcień, ale nie jakiś specjalnie intensywny Moim włosom (wtedy ciemny szatyn) nadał baardzo ładny, rudy kolor (przebłyski) Tak więc polecam, zresztą dużo dziewczyn chwali
Stary 2010-10-09, 21:51   #1056
goldika
Zakorzenienie

ja uzylam koloru 7 blond. jestem bardzo zadowolona, stosowalam na wlosy mocno rozjasnione na koncach, u nasady blond z poziomu 9mniej wiecej. kolor wyszedl intensywny, rownomierny i taki jak na opakowaniu. wlosy w stanie nienaruszonym

Panna Młoda'13

goldika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 14:54   #1057
_Kari_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ja uzylam koloru 7 blond. jestem bardzo zadowolona, stosowalam na wlosy mocno rozjasnione na koncach, u nasady blond z poziomu 9mniej wiecej. kolor wyszedl intensywny, rownomierny i taki jak na opakowaniu. wlosy w stanie nienaruszonym
Ja tez dzis ta frbą zrobiłam włosy...te na jasnym blondzie...ale mi wyszły jednak troche cimeniejszy... ale prawie jak moj naturalny Pewnie sie wypłucze po kilku myciach, ale ja chce wrocic do naturalniejszych kolorów...choc lubie blond ciekawe jaki by byl o ton jasniejszy kolorek...
_Kari_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 18:42   #1058
_cherry_
Rozeznanie

Zachęcona pozytywnymi opiniami o tej farbie, kupiłam kolor blond, chce stopniowo przejść z ciemnego blondu na odcień jaśniejszy. Położyłam na dość spore odrosty i kolor przyzwoicie się wyrównał, odrosty wyszły bez żółtych tonów... ale. Jest duże ALE- bardzo zaczęły wypadać mi włosy. Wcześniej farbowałam castingiem i nie miałam z tym problemu, a jeszcze wcześniej miałam gęste pasemka robione farbą z amoniakiem i też mi nie wypadały. A po tej farbie to masakra jakaś, na szczotce, na poduszce szkoda bo myślałam że znalazłam tańszy odpowiednik castinga. Nie polecam, bo musiałam się nieźle natrudzić i wydać kasy na różne odżywki i wcierki żeby zahamować wypadanie.
_cherry_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 13:57   #1059
yudi
Raczkowanie

Mój "Naturalny brąz" już się lekko wypłukał, po miesiącu zaczął przypominać brąz :P Taki odcień mi odpowiada, ale mam już odrosty - który kolor wychodzi jako średni brąz w rzeczywistości, nie tylko z nazwy? "Jasny brąz" wychodzi za ciemno, kiedyś nim farbowałam, miałam prawie czarne włosy.
yudi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 14:31   #1060
caroline2324
Zakorzenienie

Też miałam ten problem, jasny brąz mi wychodził zbyt ciemny więc wzięłam ciemny blond, prawie nie różni się od obecnego koloru a pokrył mi odrosty.

Teraz chciałabym coś z rudym. Orientujecie się może co by wyszło, gdybym zmieszała szampon garniera 36 myć "czerwona czerwień" i ciemny blond? wyszedł by taki rudawy? Teraz mam taki ciemny brąz, ale poczekam aż się spłucze jeszcze.

Nigdy nie byłeś i nigdy nie będziesz częścią mojego świata...
... jesteś jego całością.

caroline2324 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 15:05   #1061
yudi
Raczkowanie

Cytat:
Też miałam ten problem, jasny brąz mi wychodził zbyt ciemny więc wzięłam ciemny blond, prawie nie różni się od obecnego koloru a pokrył mi odrosty.
Moglabys wrzucić zdjęcie tego ciemnego blondu? Czy on wychodzi jak brąz?
Stary 2010-10-12, 15:19   #1062
caroline2324
Zakorzenienie

ale moich włosów czy opakowanie?

Nigdy nie byłeś i nigdy nie będziesz częścią mojego świata...
... jesteś jego całością.

caroline2324 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 15:23   #1063
Madaaa
Zakorzenienie

Półtora miesiąca temu pofarbowalam na "orzch laskowy" kolor wyszedl zupelnie inny i nic z orzechem nie mial wpsolnego. Wyszedł mi bardzo ciemny brąz. Po paru myciach troche zbladł, o do dzisiaj nie mam zadnych odrostów Planuje znowu się farbnąc, tylko tym razem wezme odcien jaśniejszy.Chociaz efekt po orzechu laskowym mi sie podobal, jednak wolę troche jasniejsza z racji tego ze na zime bladzioch jestem na buzi
Madaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 15:26   #1064
goldika
Zakorzenienie

ja jestem tydzien po farbowanie i kolor mi sie juz wyplukal i sa o polowe jasniejsze z ruda poswiata...

Panna Młoda'13

goldika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 16:35   #1065
yudi
Raczkowanie

caroline2324 - Twoich włosów, o ile to możliwe. Na opakowaniu kolory i tak sa przekłamane.
Stary 2010-10-12, 22:35   #1066
marta200
Raczkowanie

ja używalamkoloru "orzech laskowy" i wyszedł bardzo ciemny (być może troszkę przetrzymałam go na głowie,ale moim zdaniem kolory farb tego rodzaju zawsze wychodzą ciemniejsze niż na opakowaniu)po ok miesiącu kolor "sprał się "do ładnego brązu-jak na opakowaniu. Fajnei byłoby uzyskać taki kolor na początku, ale cóż...
marta200 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 13:53   #1067
poprostu
Zakorzenienie

Ja używam tej farby namówiła mnie koleżanka ponieważ odrosty i tak się farbuje co miesiac czy dwa zależy jak tam kto farba niby się spłukuje tzn przez chyba 4 mycia jeszcze widać w wodzie jak spływa a później już nie więc jak chcesz oszczędzić sobie włosy a kolor mieć na stałe to polecam
poprostu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 14:26   #1068
Madaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez poprostu Pokaż wiadomość
Ja używam tej farby namówiła mnie koleżanka ponieważ odrosty i tak się farbuje co miesiac czy dwa zależy jak tam kto farba niby się spłukuje tzn przez chyba 4 mycia jeszcze widać w wodzie jak spływa a później już nie więc jak chcesz oszczędzić sobie włosy a kolor mieć na stałe to polecam
Mi przy myciu w wodzie koloru farby nie widac Ja pofarbowaniu bardzo dokladnie splukuje glowe tak, że leci czysta woda.
Madaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 14:32   #1069
poprostu
Zakorzenienie

Ja po farbowaniu myję głowę ileś razy i mocno spłukuję aż woda jest przeźroczysta ale np następnego dnia jak dam nura w wannę to i tak widzę, że jeszcze barwi wodę ;D
Stary 2010-10-19, 15:21   #1070
anitka0304
Przyczajenie

Witam! Mam pytanie. Dotąd farbowałam włosy Garnierem Nutrisse "naturalny jasny blond" chciałabym sprobowac cos nowego i pomyslalam wlasnie nad Color & Shine. tez jakis blondzik tylko sie zastanawiam czy te farby poradza sobie z moimi odrostami ktore sa w kolorze typowo mysim.
anitka0304 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 18:39   #1071
hameron
Raczkowanie

Napewno nie bierz ani blondu, ani ciemnego blondu, bo wychodzą brązowe Jest specjalna linia z garniera "blondy"
Stary 2010-10-23, 10:23   #1072
anitka0304
Przyczajenie

No ok a co polecasz?? interesuje mnie cos podobnego do tego http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...w=1024&bih=547
tylko na tym obrazeczku z boku co jest z odcieniami to wogole nie ma koloru podobnego do mojego sa tylko same typowe jasne blondy. i nie wiem czy moje by wogole zlapalo a jak juz by zlapalo to na jaki. jak to jest wogole z tymi farbami?? one rozjasniaja wlosy?
anitka0304 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 17:24   #1073
agata456
Zakorzenienie

Hej dziewczynymam nadzieję,że coś mi doradzicie.Mam włosy farbowane ciemno brązowe,ciemny brąz po jakimś czasie matowieje i robi się nijaki...więc pomyślałam o nadaniu mu jakiejś fajnej poświaty czerwonej/bordowej,i chciała się poradzić czy taki efekt uzyskam po użyciu koloru Mroźny kasztan?podkreślam,że chcę uniknąć rudości
agata456 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 13:19   #1074
poprostu
Zakorzenienie

a ciemny braz masz naturalny czy farbowany i jaka farba?
Stary 2010-10-29, 21:21   #1075
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez poprostu Pokaż wiadomość
a ciemny braz masz naturalny czy farbowany i jaka farba?
farbowaneCastin g Jasny Brąz.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2010-10-29 o 21:22
agata456 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 20:29   #1076
hameron
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez anitka0304 Pokaż wiadomość
No ok a co polecasz?? interesuje mnie cos podobnego do tego http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...w=1024&bih=547
tylko na tym obrazeczku z boku co jest z odcieniami to wogole nie ma koloru podobnego do mojego sa tylko same typowe jasne blondy. i nie wiem czy moje by wogole zlapalo a jak juz by zlapalo to na jaki. jak to jest wogole z tymi farbami?? one rozjasniaja wlosy?

Jeśli chcesz uzyskać efekt taki jak na opakowaniu, najlepiej wybierz odcień o kilka tonów jaśniejszy. Dla przykładu-chcesz ciemny blond, kup jasny blond.
A jeśli masz włosy dość jasne, najlepiej regularnie płucz włosy rumiankiem. Mi bardzo pomaga, widać efekty, a płuczę dopiero 3 dzień.
Stary 2010-11-03, 08:32   #1077
caira
Raczkowanie

Wczoraj zrobiłam sobie włosy ciemnym blondem,dodam że mój kolor wyjściowy to raczej ciemny blond.Włosy wyszły niestety bardzo ciemne wręcz- ciemny brąz.Taki ciemny brąz uzyskałam kilka miesięcy temu po piance Perfect Mousse Schwarzkopfa -jasny brąz.Dlatego jestem strasznie zdziwiona że ciemny blond Garniera wyszedł tak ciemny.Zastanawiam sie czy aby za jakiś czas jak ten kolor się w miare wymyje nie kupić blondu z Garniera-bo skoro ciemny blond wychodzi brązowy to może blond wyjdzie ciemny blond.Co o tym myslicie??Czy któraś z Was robiła włosy 7 BLOND.

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

Do Marciar7.Jaki miałaś kolor przed położeniem tego jasnego blondu-swoje naturale czy po farbowaniu ciemnym blondem garniera.Pytam bo wczoraj położyłam na włosy ciemny blond i wyszły bardzo ciemne(ciemny brąz)tez chce je troche rozjaśnić i nie wiem czy moge coś zastosowac teraz czy lepiej poczekać aż ten kolor sie wypłucze.Masz może zdjęcia w ciemnym blondzie i teraz po farbowaniu jasnym blondem???
caira jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 20:17   #1078
linaya
astro-loszka

Ja właśnie użyłam tej farby kolor Czerwona Czerń. Mam naturalne brązowe włosy. Na zdjęciu na opakowaniu kolor taki rudobrązowy, a mi wyszedł...czarny z bordowym połyskiem

Ale muszę przyznać, że włosy sa miekkie, błyszczące i ładnie pachną

"A weź ty takie rady zwiń w ciasny rulonik i rozważ znaczenie słowa czopek"

linaya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 11:48   #1079
olastar91
Raczkowanie

Ja kupiłam czekoladę. Wyszła trochę ciemniejsza niż na opakowaniu, ale ja z natury mam dość ciemne włosy. Kolor ładnie się trzyma. Farbowałam nim miesiąc temu, a dziś koleżanka z pracy, z którą się widzę codziennie pytała się czy farbowałam znów włosy. Nadal się błyszczą. Farba nie niszczy włosów i tak pięknie pachnie i ta cena...
olastar91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 19:57   #1080
laadyem
Przyczajenie

mam pytanie.. Mój naturalny kolor to ciemny blond . Chciałabym je nieznacznie przyciemnić.. Koleżanka powiedziała mi, ze ciemny blond wychodzi ciemniejszy niż na opakowaniu coś jak jasny brąz ale nie jestem tego taka pewna Jaki odcień mi w tej sytuacji polecacie?
laadyem jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości