Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-01-07, 15:23   #1111
Kinomanka022
Przyczajenie

Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cześć Dziewczynki! Słuchajcie, ostatnio farbowałam włosy farbą Garnier Color & Shine i był to naturalny brąz, który wyszedł CZARNY! Przeraziłam się i wpadłam w szok, nie wiedziałam co powie mama (jestem młoda, jeszcze mieszkam z rodzicami). Naturalnie mam taki ciemny blond, którego nienawidzę, bowiem ma on zielono-mysi odcień ;| WIedziałam, ze na pewno chcę mieć ciemniejszy kolor, ale nie czarny, a ten naturalny brąz, którym ostatnio robiłam wyszedł taki ;( Nie liczę dokładnie myć włosów, ale ponieważ myję je codziennie (inaczej i tak mam przetłuszczone nastepnego dnia), i zapewne było ich już co najmniej z 50 a farba nadal jest bardzo ciemna i dalej trzyma.. Wkurzyłam się, bo chcialam zejść do ciepłych brązów. Oczywiście mam odrosty, chyba z 4 cm od nasady, wiem masakra.. Postanowiłam w końcu coś z tym zrobić i właśnie dzisiaj w Rossmanie kupiłam... Garnier Color & Shine Jasny brąz. Nie mam pojęcia czego dokona ten kolor na moich włosach, czy je troche rozjaśni, czy będą jeszcze ciemniejsze, no ale na pewno nie będzie odrostów.. ,,Zabieg'' chcę wykonać dzisiaj wieczorem , a rezultat udokumentować i Wam pokazać, jeśli oczywiście tego chcecie. Więc dzisiaj wieczorem sie okaże co z tego będzie, musi być dobrze, choć za każdym razem farbuję ze strachem i nadzieją, że producent nie pomylił farby z opakowaniem
Kinomanka022 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 20:02   #1112
CLARA_F
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kinomanka022 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki! Słuchajcie, ostatnio farbowałam włosy farbą Garnier Color & Shine i był to naturalny brąz, który wyszedł CZARNY! Przeraziłam się i wpadłam w szok, nie wiedziałam co powie mama (jestem młoda, jeszcze mieszkam z rodzicami). Naturalnie mam taki ciemny blond, którego nienawidzę, bowiem ma on zielono-mysi odcień ;| WIedziałam, ze na pewno chcę mieć ciemniejszy kolor, ale nie czarny, a ten naturalny brąz, którym ostatnio robiłam wyszedł taki ;( Nie liczę dokładnie myć włosów, ale ponieważ myję je codziennie (inaczej i tak mam przetłuszczone nastepnego dnia), i zapewne było ich już co najmniej z 50 a farba nadal jest bardzo ciemna i dalej trzyma.. Wkurzyłam się, bo chcialam zejść do ciepłych brązów. Oczywiście mam odrosty, chyba z 4 cm od nasady, wiem masakra.. Postanowiłam w końcu coś z tym zrobić i właśnie dzisiaj w Rossmanie kupiłam... Garnier Color & Shine Jasny brąz. Nie mam pojęcia czego dokona ten kolor na moich włosach, czy je troche rozjaśni, czy będą jeszcze ciemniejsze, no ale na pewno nie będzie odrostów.. ,,Zabieg'' chcę wykonać dzisiaj wieczorem , a rezultat udokumentować i Wam pokazać, jeśli oczywiście tego chcecie. Więc dzisiaj wieczorem sie okaże co z tego będzie, musi być dobrze, choć za każdym razem farbuję ze strachem i nadzieją, że producent nie pomylił farby z opakowaniem
Chętnie zobaczę rezultat farbowania, bo kusi mnie ten jasny brąz
Stary 2011-01-07, 22:22   #1113
Kinomanka022
Przyczajenie

Kochane! Wracam wraz z moim nowym cudownym kolorem! Jestem bardzo zadowolona Włosy się troszkę rozjaśniły no i ten połysk!!
Nie wiem czy zdjęcia odzwierciedlą tak dokładnie tą zmianę, ale na żywo są piękne i pachnące. Nie napiszę że wyszły za ciemne, bo właśnie na takich robiłam, a teraz mam nieco jaśniejsze, z czego jestem bardzo zadowolona. Wreście mogę się ludziom na oczy pokazać.
Szczerze polecam - Garnier Color & Shine 5 Jasny brąz, cuda się zdarzają Polecam
PIERWSZE ZDJĘCIE --> PRZED
DRUGIE ZDJĘCIE --> PO
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wloski1.jpg (25,8 KB, 317 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wloski2.jpg (22,7 KB, 384 załadowań)

Edytowane przez Kinomanka022
Czas edycji: 2011-01-07 o 22:25
Stary 2011-01-07, 23:09   #1114
CLARA_F
Wtajemniczenie

hm...i nie wiem co mam zrobić X)
Stary 2011-01-07, 23:12   #1115
Kinomanka022
Przyczajenie

zrób to co uważasz za słuszne, ale ja jestem bardzo zadowolona
Stary 2011-01-07, 23:17   #1116
CLARA_F
Wtajemniczenie

pewnie, że tak zrobię jestem ciemną blondynką i myślę, że to mogłaby być zbyt duża zmiana. Zostaję przy swoim Póki co
Stary 2011-01-07, 23:22   #1117
Kinomanka022
Przyczajenie

Też jak wspominałam jestem ciemną blondynką, tylko sęk w tym że naturalny kolor był taki nijaki, stąd wzięło się to farbowanie Najważniejsze to czuć się dobrze, we własnej skórze i.... włosach ;-)

Czas edycji: 2011-01-07 o 23:24
Stary 2011-01-08, 13:24   #1118
Kinomanka022
Przyczajenie

Ej no dziewczyny piszcie coś, to nie fair że ja się tak wysilam i dbam żeby jakoś Wam to przedstawić, żeby opisać o swoim doświadczeniu, a Wy nawet nie raczycie coś napisać. Sorry, ale to powinno działać w dwie strony, aby było uczciwie... Wiem, że jest Was dużo i tylko podglądacie moje zdjęcia, a żeby już dać coś od siebie to taki problem??
Stary 2011-01-08, 16:38   #1119
saltys
Przyczajenie

o tak! Twoj kolor sie zmienil i sa jasniejsze , no moje niestety tez sa czarne i mialam taki przypadek jak Ty ; < teraz tylko poczekam 3 miesiace , bo chce by wlosy odpoczely(lecze skore glowy) i poloze jasny braz , cokolwiek co rozjasni moje wlosy , nie odwaze sie teraz bo mama by mnei zabila , ja myje glowe co 2- 3 dni , ale wiecie co?ludzie mowia ze wygladam fajnie, mozliwe dlatego ze mam poswiate lekkiego rudego i kolor nie jest juz taki kruczo czarny , do odezwania ;*
saltys jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 18:03   #1120
Kinomanka022
Przyczajenie

A też to też miałaś tak, że kładłaś jakiś brąz, a wyszedł czarny..?
Producenci powinni dać wzmiankę, że kolor może wyjść ciemniejszy,
bo to trochę oszustwo na niekorzyść klienta, a o tych powinno się dbać
Dzisiaj przy świetle dziennym kolor jest piękny i ma ładne refleksy, chociaż trochę inne niż przy sztucznym świetle. Nadal jestem zadowolona i nie żałuję
Stary 2011-01-08, 20:59   #1121
saltys
Przyczajenie

robiłam naturalny brąz ; ) czyli taki jak Ty , ja niestety mam niezle sianko , i musze czyms zadzialac najlepiej naturalny , jezeli znasz jakis dobry sposob to poprosze;>
no wlasnie , powinna byc taka wzmianka , ale wiecej juz nie popelnie takiego bledu , myslisz ze ona chwyci i wlosy beda jasniejsze?
Stary 2011-01-09, 11:03   #1122
201607040946
Konto usunięte

o kurcze, to jesli mam rozjasniane a potem przyciemnione srendim blondem, choc i tak rudawe i wszystko szybko sie spiera - to jesli wezme sredni blond, wyjda mi czarne?:brzy dal: ale przecie i tak wszystko sie z moich wlosow spiera... wiec moze warto zaryzykowac?
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 15:50   #1123
saltys
Przyczajenie

sredni blond nie wyjdzie czarny! ;PP ale uwierz mi , nie chcesz czarnego , nikt go nie chce! ; D
Stary 2011-01-09, 20:54   #1124
Kinomanka022
Przyczajenie

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

do Saltyz --> Oj wiesz co, nie mam pojęcia. Zdziwiłam się że kolor o którym na ogół mówią, że wychodzi ciemny (ten jasny brąz) u mnie wyszedł tak jak widać na fotkach, na tyle jasno, że się sama zdziwiłam.. Jak lubisz eksperymenty, tak jak ja, to możesz spróbować.. już myłam dwa razy głowę i kolorek robi się jeszcze jaśniejszy, więc to chyba była dobra inwestycja A z sianem na głowie, nie mam tego problemu, ale może jakaś odżywka, albo spróbuj włosy opanować pianką i je jakoś ładnie ułożyć??

Czas edycji: 2011-01-09 o 20:56
Stary 2011-01-10, 13:08   #1125
201607040946
Konto usunięte

ja mam włosy "dotkniete" farbą, nawet 2krotnie rozjasniane, wszystko sie z nich spiera, stosuje rozne maseczki i odzywki, ale na razie mam sianko.

zeby odzywic kolor, uzywam wlasnie szamponetek albo takich farb bez amoniaku. po nich zawsze mam gladkie i ladne wlosy. do pierwszego mycia
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 14:08   #1126
loluska
Zakorzenienie

Witam Przed świętami pofarbowałam włosy ta farbą, odcień CZEKOLADA, zdecydowanie trafiony wybór, farba nie zniszczyła mi włosów, odcień rewelacja, włosy odżywione jedyny minus to szybka zmywalność, bo w tej chwili wydaje mi się że powróciłam do naturalnego.

Pierwsze dwa zdj przed pomalowaniem z moim naturalnym kolorem :0 Drugie dwa po farbowaniu, przepraszam za głupawa minę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed1.jpg (56,2 KB, 279 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przed2.jpg (33,9 KB, 250 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlos.jpg (77,4 KB, 312 załadowań)

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie

Edytowane przez loluska
Czas edycji: 2011-01-12 o 17:32
loluska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 17:42   #1127
Kinomanka022
Przyczajenie

Twój kolor przed malowaniem był fajny, teraz trochę sztuczny.
Stary 2011-01-10, 18:17   #1128
CLARA_F
Wtajemniczenie

szczerze? nie widzę znaczącej różnicy. Pewnie na żywo wyglądałoby inaczej
Stary 2011-01-10, 21:06   #1129
loluska
Zakorzenienie

no ja byłam zadowolona poświata była taka bardziej wiśniowa niż na tych zdjęciach mi się podobało

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 23:21   #1130
Kinomanka022
Przyczajenie

ale przynudzacie.. ;|
Stary 2011-01-12, 08:35   #1131
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kinomanka022 Pokaż wiadomość
ale przynudzacie.. ;|
:d
Stary 2011-01-12, 16:21   #1132
Kinomanka022
Przyczajenie

Nie wiem czy kogokolwiek to interesuje, bo mało kto się udziela na tym forum, ale już prawie ślad po mojej farbie zniknął i jestem głupią blondynką! ;D
Stary 2011-01-12, 19:24   #1133
kedud86
Raczkowanie

Kinomanka022 no coś Ty? z tego ciemnegojuż jest blond? dawaj fotki i napisz ile myć minęło
kedud86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 19:35   #1134
Kinomanka022
Przyczajenie

7 myć, no i aż się sama zdziwiłam że tak szybko schodzi, odkrywając mój naturalny. Nawet po tamtym czarnym juz nie ma śladu.. magia.. ;D
Stary 2011-01-12, 19:46   #1135
MonikaFaustyna
Zakorzenienie

Fakt, szybko schodzi. ja zafarbowałam na intensywną czerwień... i teraz powoli zbliżam się do miedzi ... ogólnie wolałam L'Oreal Casting... i się na niego przerzucę znowu
MonikaFaustyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 20:37   #1136
Kinomanka022
Przyczajenie

Może to głupie, ale zastanawiałam się nad fenomenem farbowania włosów.. czyli, dlaczego kobiety to robią? Pierwsze co mi przychodzi na myśl, to, to, że mają kompleks z powodu swojego naturalnego koloru.
Trochę dziwnie, bo jak ktoś jest zakompleksiony, to co z tego że zmieni kolor jak i tak zawsze coś mu się i tak nie będzie podobać, więc i tak będzie miał kompleksy. Nie wiem, może farbują za namową kogoś innego, zapewniając, że ,,jak to by ci było fajnie w tym kolorze``, nagle farbujesz, a tu klapa na całej linii, nie wiadomo czy się ludziom na oczy pokazać. Znam przypadki, gdzie bez zbędnej charakteryzacji pewne znajome osoby mogłyby grać w horrorach główne role, na pewno by odniosły spory sukces. Zupełnie beznadziejnie jest gdy chodzą takie dziewczyny po ulicy z odrostami na pół głowy. Sorry, ale skoro zafarbowały kiedyś włosy muszą się liczyć że odrosty trzeba będzie poprawiać, a to nie koniecznie mały wydatek (przykład głupoty ludzkiej, w stopniu easy).
Albo niektórzy farbują ze względu na to, ze jakaś znana idolka ma fajny kolor. Oczywiście chcemy się do niej upodobnić, zapominając że nie wszystkim jest dobrze w danym kolorze, ze względu na typ urody, karnację, tęczówkę oka i inne czynniki. Może po prostu, niektóre dziewczyny kobiety mają za dużo kasy, same nie wiedzą co z nimi zrobić. Nie dość że ufarbują się najczęściej na czarno, to jeszcze dokładają do tego wizyty w solarium i przyklejane pazury. To niewiarygodne w jak prosty sposób można się oszpecić. Jeszcze do głowy mi przyszła taka myśl, że kobiety farbują włosy w zależności od tego, jaki typ się podoba ich facetom (brunetki, blondynki,szatynki itp.). To jest głupie, bo co zrobimy gdy facet nas rzuci i same się będziemy źle czuły w takim kolorze?? Chyba ze, ktoś się zetnie na łyso, co w dzisiejszych czasach jest normą. Zastanawiałam się też nad ''stereotypem'' blondynek, bo czy kolor włosów może zaważyć na tle wiedzy i umiejętnoości? Odpowiedzmy sobie szczerze, ze to raczej niemożliwe. Stereotyp został przyjęty na podstawie kilku przypadków, które przewinęły nam się gdzieś tam, kiedyś i przez to powstało takie sranie w banie ''jakie to są próżne kobiety''. Oczywiście są takie głupie blondyny, ale starajmy się je odróżniać i nie traktować wszystkich według idei branych ''z księżyca''. Żeby nie było, ja też ufarbowałam włosy, ale zrobiłam to w pełni świadomie, nie pod wpływem chwili. Liczyłam się z tym, że zakup farby na pokrycie odrostów kosztuje. Zrobiłam to dla siebie, wiedziałam że w tym kolorze będzie mi dobrze. Tylko od nas zależy czy mamy zdrowy rozsądek i czy umiejętnie potrafimy go wykorzystać, czy podążamy głupio ''za modą'' ---> OO!! W tym sezonie modny jest rudy, muszę być na czasie i muszę sobie zrobić!! (jak tego nie zrobię, to się zesram). To już jest naprawdę zachowanie warte współczucia.
Stary 2011-01-12, 21:25   #1137
MonikaFaustyna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kinomanka022 Pokaż wiadomość
Może to głupie, ale zastanawiałam się nad fenomenem farbowania włosów.. czyli, dlaczego kobiety to robią? Pierwsze co mi przychodzi na myśl, to, to, że mają kompleks z powodu swojego naturalnego koloru.
Trochę dziwnie, bo jak ktoś jest zakompleksiony, to co z tego że zmieni kolor jak i tak zawsze coś mu się i tak nie będzie podobać, więc i tak będzie miał kompleksy. Nie wiem, może farbują za namową kogoś innego, zapewniając, że ,,jak to by ci było fajnie w tym kolorze``, nagle farbujesz, a tu klapa na całej linii, nie wiadomo czy się ludziom na oczy pokazać. Znam przypadki, gdzie bez zbędnej charakteryzacji pewne znajome osoby mogłyby grać w horrorach główne role, na pewno by odniosły spory sukces. Zupełnie beznadziejnie jest gdy chodzą takie dziewczyny po ulicy z odrostami na pół głowy. Sorry, ale skoro zafarbowały kiedyś włosy muszą się liczyć że odrosty trzeba będzie poprawiać, a to nie koniecznie mały wydatek (przykład głupoty ludzkiej, w stopniu easy).
Albo niektórzy farbują ze względu na to, ze jakaś znana idolka ma fajny kolor. Oczywiście chcemy się do niej upodobnić, zapominając że nie wszystkim jest dobrze w danym kolorze, ze względu na typ urody, karnację, tęczówkę oka i inne czynniki. Może po prostu, niektóre dziewczyny kobiety mają za dużo kasy, same nie wiedzą co z nimi zrobić. Nie dość że ufarbują się najczęściej na czarno, to jeszcze dokładają do tego wizyty w solarium i przyklejane pazury. To niewiarygodne w jak prosty sposób można się oszpecić. Jeszcze do głowy mi przyszła taka myśl, że kobiety farbują włosy w zależności od tego, jaki typ się podoba ich facetom (brunetki, blondynki,szatynki itp.). To jest głupie, bo co zrobimy gdy facet nas rzuci i same się będziemy źle czuły w takim kolorze?? Chyba ze, ktoś się zetnie na łyso, co w dzisiejszych czasach jest normą. Zastanawiałam się też nad ''stereotypem'' blondynek, bo czy kolor włosów może zaważyć na tle wiedzy i umiejętnoości? Odpowiedzmy sobie szczerze, ze to raczej niemożliwe. Stereotyp został przyjęty na podstawie kilku przypadków, które przewinęły nam się gdzieś tam, kiedyś i przez to powstało takie sranie w banie ''jakie to są próżne kobiety''. Oczywiście są takie głupie blondyny, ale starajmy się je odróżniać i nie traktować wszystkich według idei branych ''z księżyca''. Żeby nie było, ja też ufarbowałam włosy, ale zrobiłam to w pełni świadomie, nie pod wpływem chwili. Liczyłam się z tym, że zakup farby na pokrycie odrostów kosztuje. Zrobiłam to dla siebie, wiedziałam że w tym kolorze będzie mi dobrze. Tylko od nas zależy czy mamy zdrowy rozsądek i czy umiejętnie potrafimy go wykorzystać, czy podążamy głupio ''za modą'' ---> OO!! W tym sezonie modny jest rudy, muszę być na czasie i muszę sobie zrobić!! (jak tego nie zrobię, to się zesram). To już jest naprawdę zachowanie warte współczucia.
Całkiem fajny wywód, powinnaś pisać felietony do czasopism . Ja farbuję, bo lubię coś w sobie zmienić od czasu do czasu . Ale raczej trzymam się w tonacjach: brąz - ciemny brąz, ewentualnie miedziany - intensywna czerwień... jakoś nigdy mnie nie fascynowało bycie blond... chociaż raz byłam w wersji "mahoniowa czerń"... ale ponoć byłam na to ba blada ... mi się tam podobało . A kompleksy to ma raczej każdy/a, ja pewnie jakieś też... takie życie . Ogólnie za modą raczej nie chodzę krok w krok... są mody na kolory włosów . W każdym razie jeśli chodzi o mnie, to nie piję, nie palę i nie imprezuję nie wiadomo jak... to lubię sobie co 2 miesiące kupić farbę do włosów i poprawić koloryt czuprynki , tyle.
MonikaFaustyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 22:13   #1138
Kinomanka022
Przyczajenie

Dzięki ;D
Stary 2011-01-13, 19:16   #1139
julcia120
Przyczajenie

Witam
W sierpniu pofarbowałam włosy castingiem, niestety pozostały mi straszne odrosty (koloru mysi blond nawet nie wiem jak to nazwać) a reszta to wypłowiały rudy. Teraz chciałam pofarbować sobie włosy C&S na ciemny blond.
Czy pokryje całe moje włosy bez jakiś tam innych odcieni
(wybieram się na studniówkę i mam nadzieję, że nie będę mieć przykrej niespodzianki )
I jeszcze jedna nurtująca mnie rzecz ;D Czy jak C&S bd schodzić to potem kolor włosów będzie taki jak miałam (czyli ten rudy z odrostami) czy znów zmieni barwę na jakąś inna... ? Mam nadzieje, że wiadomo o co chodzi ;D
julcia120 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 19:59   #1140
oliweczka19
Przyczajenie

Hej Zastanawiam sie od jakiegos czasu nad ufarbowaniem włosów...Obecnie mam swoj naturalny-jasny brąz.Chciałabym je przyciemnic i nie wiem jaki odcien castingu kupic czy jasny czy ciemny braz,bo podobno wychodzi ciemniejszy niz na opakowaniu...A nie chcialabym zeby wyszedl mi czarny;/,tylko ciemny braz...
oliweczka19 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości