Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-05-27, 10:12   #1201
doswiadczona_trzydziestka
Przyczajenie

Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

No właśnie z tego koloru i firmy tak bardzo byłam niezadowolona: kładłam go na średni/ciemny blond i wyszedł mi kasztan z rudymi refleksami...ogólnie bardzo przyciemnił mi włosy i co więcej nie chciał zejść.... musiałam go potraktować delikatnym rozjaśniaczem żeby się go pozbyć... jeśli chodzi o mnie : nie polecam.
doswiadczona_trzydziestka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 13:14   #1202
agata456
Zakorzenienie

Hejjestem tydzień po farbowaniu jasnym brązem,jestem zachwycona ta farbą.Wyszedł ciemny brąz ale tego się spodziewałam także jestem zadowolona jeżeli chodzi o kolor oprócz tego,moje włosy są miękkie,błyszczące bardzo zdrowo wyglądają,o wiele lepiej niż przed farbowaniem.Przed farbowaniem były bardzo suche,a po farbowaniu wyglądają jakby odżyły,wiem,że to dziwne ale nie mogę się nadziwić jak poprawiła się ich kondycja,jestem już po kilku myciach a włosy nadal pięknie wyglądają
agata456 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 17:40   #1203
goldika
Zakorzenienie

hej
mam do Was pytanko bo widzę, że są tu Panie sotsujące te farby od hohoh
Zazwyczaj używam farb stałych ale z powodu ciąży wolę sięgnąć po coś bez amoniaku. Mój odrost ma już z 6cm i jest w kolorze średniego blondu natomiast reszta zafarbowana jest na brąz.
Chciałam dziś kupić sobie tą farbkę Garniera w kolorze Blond i ciemny blond, wymieszać i taką mieszanką pofarbować się ale popatrzyłam i z tyłu opakowań było, że ciemny blond nie daje się do włosów blond i teraz mam pytanie...
czy po zmieszaniu blond i ciemny blond mogę zaryzykować i nałożyć na włosy? (odrost średni blond, reszta brąz)

Panna Młoda'13

goldika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 19:03   #1204
dusiaczek0303
Przyczajenie

a jaki miałaś wcześniej kolor..??
dusiaczek0303 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 16:08   #1205
22kinga10
Przyczajenie

witam. ; ) przeczytałam z pół tego forum i nie znalazłam nic o kolorze "Złoty jasny brąz" - jest to nowszy kolor tej serii. może ktoś stosował?
http://www.e-commerce.pl/zdjecia/Kol...-65980-big.jpg
22kinga10 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 20:24   #1206
Hotty95
Przyczajenie

Witam serdecznie. Trafiłam na to forum przypadkowo, bo szukałam czegoś o tej farbie i postanowiłam napisać co o niej myśle .
Zafarbowałam włosy kolorkiem 5.5 Mahoń w połowie lutego. Mój naturalny kolorek to ciemny blond i faktycznie kolor wyszedł jak na pudełku .
Niestety włosy zaczęły mi trochę wypadać, ale nie tak znowu tragicznie.
Teraz mamy czerwiec, a kolor nadal jest. Był już kasztanowo-rudy i w końcu zafarbowałam odrosty już drugi raz. Zrobiłam to dzisiaj. Teraz poczekam już chyba aż do spłukania farbki.
Ogólnie jestem z niej zadowolona .
Hotty95 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 16:51   #1207
My_self
Przyczajenie

Dziewczyny, chciałabym pofarbować się ciemnym blondem (bo podoba mi się kolor jak na opakowaniu, baardzo!), a teraz mam włosy w takim mniej więcej odcieniu KLIK, nadawałaby się ta farba dla mnie, wyjdzie taki kolorek? Ile powinnam trzymać na głowie, żeby nie był za jasny/ ciemny?
My_self jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 21:10   #1208
glare8
Przyczajenie

Cześć dziewczyny, czytałam już trochę stron dotyczących tego tematu ale żadna odpowiedź mnie nie usatysfakcjonowała. Mam włosy w kolorze bardzo jasny blond (po rozjaśnianiu) już około roku, moim naturalnym kolorem jest mysi ciemny blond. Chciałabym powrócić do swoich naturalnych włosów, radzicie wybrać blond czy ciemny blond z serii C&S? Nie wyjdzie mi zielonkawy odcien? Najchętniej chciałabym uzyskać kolor taki jak na opakowaniu Garnier Color Naturals blond 7 ale słyszałam, że nie wychodzi taki jak przedstawiają. Czy któraś z Was juz kombonowała w ten sposób? Proszę o Waszą pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Color-Naturals-7-Blond-28217-big.jpg (18,9 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10452_1.jpg (9,8 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg garnier_farba_colorshine_6.jpg (12,6 KB, 40 załadowań)
glare8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 09:51   #1209
ivredevie
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez glare8 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, czytałam już trochę stron dotyczących tego tematu ale żadna odpowiedź mnie nie usatysfakcjonowała. Mam włosy w kolorze bardzo jasny blond (po rozjaśnianiu) już około roku, moim naturalnym kolorem jest mysi ciemny blond. Chciałabym powrócić do swoich naturalnych włosów, radzicie wybrać blond czy ciemny blond z serii C&S? Nie wyjdzie mi zielonkawy odcien? Najchętniej chciałabym uzyskać kolor taki jak na opakowaniu Garnier Color Naturals blond 7 ale słyszałam, że nie wychodzi taki jak przedstawiają. Czy któraś z Was juz kombonowała w ten sposób? Proszę o Waszą pomoc
kiedys polozylam ciemny blond na jasne, prawie platyne ;] przyzwyczajona do jasnego looku bardzo szybko go zmywalam, bo doznalam szoku, wyszedl tak ciemno ;p
teraz znowu mam faze na powrot do naturalnych i chyba skusze sie na blond, nie ciemny blond jak kiedys
ivredevie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 21:04   #1210
madlen131
Przyczajenie

Mam pytanie - kupiłam sobie kolor Alabastrowy Blond, który wyglądał na zdjeciu lekko różowawo i zastanawiam się czy złapie mi na odcień truskawkowego blondu. Czy znacie farbę(najlepiej do 28 myć), dzięki której jest możliwe osiągnięcie takiego koloru?
madlen131 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 17:49   #1211
martys088
Przyczajenie

hej dziewczyny Swoje naturalne włosy mam koloru ciemnego blondu, kiedys miałam czarne ale schodząć z koloru od kilku miesięcy farbuję na taki średni brąz (bardziej ciemny) oczywiście są jaśniejsze refleksy.
Kusi mnie strasznie CZERWONY MAHOŃ. Ale nie wiem jak wyjdzie na tych moich brązowych włosach. Czy któraś mogłaby coś doradzić??
martys088 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 17:51   #1212
Hotty95
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez martys088 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny Swoje naturalne włosy mam koloru ciemnego blondu, kiedys miałam czarne ale schodząć z koloru od kilku miesięcy farbuję na taki średni brąz (bardziej ciemny) oczywiście są jaśniejsze refleksy.
Kusi mnie strasznie CZERWONY MAHOŃ. Ale nie wiem jak wyjdzie na tych moich brązowych włosach. Czy któraś mogłaby coś doradzić??
Powinien w miarę wyjść . Ja mam włosy w kolorze ciemny blond i położyłam tą farbę. Wyszła. U Ciebie może być nieco inny odcień, ale generalnie nie powinno być źle .
Hotty95 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 20:44   #1213
kaledonia
Zakorzenienie

Farbowałam odcieniem Mroźny kasztan i jestem zadowolona z tej farby. Nakładane na ciemny brąz (producent niby nie zaleca) wyszło super! Intensywny kolor, trochę ciemniejszy niż na próbniku, pokrył nawet moje siwe. Włosy mi nie powypadały, łupieżu też nie widzę, suche nie są.

Po zakupie spojrzałam na KWC i się przeraziłam tymi negatywnymi opiniami...to jest łagodna farba bez amoniaku!
Stary 2011-07-02, 11:52   #1214
martys088
Przyczajenie

Jednak nie zrobiłam tego czerwonego, spanikowałam :p kupiłam "jasny brąz" zeby pokryc odrosty i zrobiłam wczoraj. MASAKRA! Włosy mam prawie czarne... :/ ale pocieszam się, że się ten kolor wypłucze z czasem...
Stary 2011-07-02, 12:46   #1215
ifrit
Zadomowienie

ciemny blond 1/2 opakowania
orzech laskowy 1/2 opakowania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04031 (2).jpg (151,1 KB, 248 załadowań)
Stary 2011-07-02, 12:47   #1216
kaledonia
Zakorzenienie

Z ciemnego blondu to faktycznie wyszły ciemne...u mnie ciemny brąz i wyszło też ciemniej niż na próbniku,a i tak szybko się nie wypłukuje...
Stary 2011-07-04, 21:40   #1217
tajemnicza102
Przyczajenie

Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine Intensywna czern

hej dziewczyny..
moj naturalny kolor to ciemny blond..
obecnie mam farbowane..w połowie mój naturalny zamienia sie w brąz
odrosty mam około 5cm reszta do ramion farbowane
Chce zafarbować garnierem do 28myc INTENSYWNA CZERŃ

1) czy farba sie spłucze do końca ?? i po ok 3miesiącach zobaczę znowu moje wlosy i odrosty ??
--bo chce zapuszczać włosy i dojsc do mojego naturalnego -ale wiecie jak to jest..raz człowiek zafarbuje i nie może przestać.. a ja chce żeby ten kolor był przejściowy

POMOCY
tajemnicza102 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 12:22   #1218
martys088
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez tajemnicza102 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny..
moj naturalny kolor to ciemny blond..
obecnie mam farbowane..w połowie mój naturalny zamienia sie w brąz
odrosty mam około 5cm reszta do ramion farbowane
Chce zafarbować garnierem do 28myc INTENSYWNA CZERŃ

1) czy farba sie spłucze do końca ?? i po ok 3miesiącach zobaczę znowu moje wlosy i odrosty ??
--bo chce zapuszczać włosy i dojsc do mojego naturalnego -ale wiecie jak to jest..raz człowiek zafarbuje i nie może przestać.. a ja chce żeby ten kolor był przejściowy

POMOCY
Na czarno Ci nie radze farbować. Jak to pisały inne dziewczyny - niby do 28 zmyć ale wcale się tak ten kolor nie wypłukuje. Znam jedna dziewczynę, która zafarbowała czernią na swój ciemny blond i prawie w ogóle jej nie zszedł ten kolor i teraz musi cały czas farbować żeby zakryć odrosty. A czerń to najgorsza rzecz! później bardzo trudno z niej zejść. Wiem to z własnego doświadczenia. Jeżeli chcesz ciemne włosy to zafarbuj jakimś ciemnym brązem co najwyżej.
Stary 2011-07-05, 12:27   #1219
tajemnicza102
Przyczajenie

Dzięki za rade
PS a ciemne blondy sie zmywają??
Stary 2011-07-09, 17:35   #1220
aqatkaa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez adasiowalenka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.... dzisiaj malowałam włosy kolorem o nazwie czekolada i nie jestem zadowolona, na moich włosach wyszedł zbyt ciemny. Mój naturalny kolor to ciemny brąz. ogólnie chciałam uzyskać jakiś ciepły kolor ale chyba żle wybrałam
ja dzisiaj też zafarbowałam czekoladką i jestem zachwycona. trochę panikowałam bo farbowałam po raz pierwszy i trzymałam tylko 15 min, ale niezbyt szybko miałam nakładana farbę ;] miałam ciemny brąz z niezbyt udanie rozjaśnionymi refleksami. włosy mają cieplutką brązową barwę, mój odcień został pogłębiony, a refleksy są niemal niewidoczne. akurat jakby były od słońca. POLECAM.!
aqatkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 23:24   #1221
tajemnicza102
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez 22kinga10 Pokaż wiadomość
witam. ; ) przeczytałam z pół tego forum i nie znalazłam nic o kolorze "Złoty jasny brąz" - jest to nowszy kolor tej serii. może ktoś stosował?
http://www.e-commerce.pl/zdjecia/Kol...-65980-big.jpg

Tak..ja .. ! nie polecam !
wychodzi rudy odcien a nie brązowy
Stary 2011-07-13, 17:38   #1222
201607040946
Konto usunięte

myślicie,że odcień BLOND 7 pokryje spierającą się czerwień>? (szamponetka). bo chcę kolor zbliżony do doczepów
zdjecie nr 2 - doczepy
nr 3 - obecny, ale sie spiera

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2016-07-03 o 22:58
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 21:48   #1223
martys088
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
myślicie,że odcień BLOND 7 pokryje spierającą się czerwień>? (szamponetka). bo chcę kolor zbliżony do doczepów
zdjecie nr 2 - doczepy
nr 3 - obecny, ale sie spiera
wątpię w to. czerwienie mają to do siebie, że trudno je czymkolwiek zakryć, bo nawet jeśli zakryjesz to jak będzie Ci sie spierał kolor to czerwony troche "wyjdzie". tym bardziej że chcesz na blond zafarbować. więc nie polecam.
Stary 2011-07-16, 10:37   #1224
201607040946
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez aanneke Pokaż wiadomość
Włosy najlepiej wyglądają jeśli są o ton lub dwa przyciemnione. Wtedy możesz mieć pewność, że będą pasowały do Twojej naturalnej karnacji. Blada cera blondynki + czarne włosy = zdecydowanie nie! Jeśli chcesz przyciemnić włosy pomyśl raczej o jakimś brązie (np. 4-naturalny brąz), podejrzewam, że też wyjdzie dosyć ciemny, a Ty zobaczysz jak będziesz się w tym kolorze czuła. Później eksperymentuj dalej. Ale tak gwałtownej zmiany, z blondu na czerń, nie polecam.
e tam, ja też mam naturalne włosy blond, i to taki dosyc jasny, i w wieku 18 lat przefarbowałam się na czarno, efekt był piorunujący ale mimo wszystko pasowało mi, tyle że te odrosty...

teraz marzę o Blondzie 7, ale muszę poczekać,aż czerwień szamponetki się spierze...
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 16:35   #1225
acia_
Przyczajenie

Hej dziewczyny, mam pytanie! Kupiłam parę dni temu dwa opakowania 'Orzecha laskowego'. Jestem naturalną ciemną blondynką, a aktualnie włoski mam koloru miodowego blondu robionego Palette, troszkę spranego z odrostami ciemny blond. Szampon kupiłam zanim przeczytałam ten temat i teraz się boję, że kolor wyjdzie mi za ciemny, a jako naturalna blondynka, w zbyt ciemnym będę wyglądała po prostu źle..
Czy ktoś o podobnym odcieniu do mnie malował może 'orzechem laskowym'? I drugie pytanie: czy jeśli nałożę mieszankę metodą 'szuru-buru' jak ktoś to wcześniej nazwał, czyli tak jak szampon, to zafarbują się równomiernie zarówno malowane wcześniej włosy jak i odrosty? Z góry dzięki za pomoc!
acia_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 18:03   #1226
acia_
Przyczajenie

..

Edytowane przez acia_
Czas edycji: 2011-07-17 o 22:50 Powód: podwójny post
acia_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 18:23   #1227
Gosiek_91
Przyczajenie

GG do Gosiek_91
Unhappy Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Hej dziewczyny, mam problem, moje włosy wyjściowe to taki ciemny blond z refleksami. W tej chwili mam jasny blond z odrostami. Włoski mam bardzo zniszczone, kruszące się i słabe. Nie chce już tego jasnego blondu chciałabym je pokryć jakąś farbą naturalną, ale boję się, że będą w jeszcze gorszym stanie niż teraz, a zarazem mam dość odrostów ;/// myślicie że ta farba je zniszczy?
Stary 2011-07-18, 11:40   #1228
martys088
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez acia_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam pytanie! Kupiłam parę dni temu dwa opakowania 'Orzecha laskowego'. Jestem naturalną ciemną blondynką, a aktualnie włoski mam koloru miodowego blondu robionego Palette, troszkę spranego z odrostami ciemny blond. Szampon kupiłam zanim przeczytałam ten temat i teraz się boję, że kolor wyjdzie mi za ciemny, a jako naturalna blondynka, w zbyt ciemnym będę wyglądała po prostu źle..
Czy ktoś o podobnym odcieniu do mnie malował może 'orzechem laskowym'? I drugie pytanie: czy jeśli nałożę mieszankę metodą 'szuru-buru' jak ktoś to wcześniej nazwał, czyli tak jak szampon, to zafarbują się równomiernie zarówno malowane wcześniej włosy jak i odrosty? Z góry dzięki za pomoc!
Pisałam wcześniej że farbowałam jasnym brązem, który wyszedł prawie czarny. Ale minęły 2 tygodnie, kilka razy głowę umyłam i powoli się spiera na szczęście Więc myślę że śmiało możesz kolorować włosy. Tylko jedna uwaga - nie trzymaj długo farby, max czas to taki jak tam piszą (15 minut czy jakoś tak), bo ja trzymałam dłużej więc efekt był jaki był.
Stary 2011-07-18, 22:05   #1229
wega1993
Rozeznanie

Zastanawiam się nad Czekoladą, ale kusi mnie również ta czekoladka z Loreal Casting. Nie wiem, którą wybrać. Dziewczyny wrzucajcie fotki czekoladki.
Mam włosy średni blond [złociste]. - naturalne.
A zależy mi na takim z rudawym refleksem, coś takiego jak w załączniku.
Który szampon koloryzujący lepiej się spisze? Nie chcę mieć zwykłego mdłego ciemnego blondu [bez obrazy ].

?????
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 249403_10150208171902727_190781042726_7607846_5733358_n.jpg (53,3 KB, 46 załadowań)

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."

wega1993 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 11:21   #1230
wega1993
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
Witam Przed świętami pofarbowałam włosy ta farbą, odcień CZEKOLADA, zdecydowanie trafiony wybór, farba nie zniszczyła mi włosów, odcień rewelacja, włosy odżywione jedyny minus to szybka zmywalność, bo w tej chwili wydaje mi się że powróciłam do naturalnego.

Pierwsze dwa zdj przed pomalowaniem z moim naturalnym kolorem :0 Drugie dwa po farbowaniu, przepraszam za głupawa minę

W ile zmył ci się GARNIER? Miałaś odrosty? Zastanawiam się nad tym samym odcieniem, ale nie chcę mieć odrostów.

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."

wega1993 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości