Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-08-13, 13:56   #211
kasiencja
Pani Buka

Wpisy w blogu: 2
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez cierra Pokaż wiadomość
kasiencja a na jaki kolorek kładłaś?
na naturalne odrosty ciemny blond, potem była spłowiała farba o takim rudawym odcieniu (pierwotnie chyba Ciemny Złocisty Blond Garniera) a końcówki ciemne Garnier mi to w miarę wyrównał, tj końcówki nadal mam nieco ciemniejsze ale już wyglądam jak człowiek z ładnym brązem na głowie

kasiencja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 14:04   #212
cytrynka6
Przyczajenie

a jaki byl twoj wyjsciowy kolor?
cytrynka6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 14:56   #213
Nea75
Raczkowanie

Wyślij wiadomość przez MSN do Nea75 Send a message via Skype™ to Nea75

Cytat:
Napisane przez czwórka Pokaż wiadomość
Może być zdjęcie z komórki, zawsze to jakiś zarys koloru będzie. A jeszcze Cię troszeczkę pomęczę, miałas odrost swoich włosów jak farbowałaś? Czy widać różnicę między odrostem a tymi wcześniej farbowanymi? Dzięki
Nie miałam odrostu bo ok 1,5 tygodnia wcześniej malowałam włosy samym alabastrowym blondem który niestety na moich zniszczonych platyną włosach strasznie szybko się wypłukał Ale jak robiłam alabastrowym to przykryło mi idealnie na bardzo równy jeden kolor więc zakładam że pomieszanie alabastrowego i blondu tym bardziej by załapało bu wyszło mi ciemniejsze niż sam alabastrowy.
Zdjęcie załączam [niestety tylko takie dałam radę zrobić sobie sama komórką ] W rzeczywistości kolor jest o jakieś pół odcienia ciemniejszy...

Edytowane przez Nea75
Czas edycji: 2009-10-29 o 12:02
Nea75 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 07:41   #214
czwórka
Raczkowanie

Dziękuję Nea.
czwórka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 11:26   #215
jaimojemarzenia
Raczkowanie

piękny kolor włosów ma ta japonka jak myślicie, ktorym kolorem trzeba by zafarbowac wlosy, kolor wyjsciowy sredni brąz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2008108.jpg (25,3 KB, 743 załadowań)

można przetrwać ten obłędny taniec, zgwałcić uczucia, zabić pożądanie, ale miłość i tak jak zbrodni skazaniec w małej celi serca na zawsze zostanie.
jaimojemarzenia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 11:41   #216
Leseratte
Zadomowienie

Dziś kupiłam szampon w kolorze ciemny blond, jestem ciekawa jak wyjdzie Mam parę cm odrostów - ciemny blond, reszta to rudobrązowe pozostałości po farbowaniu kasztanem i kakao z palette.
Leseratte jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 14:26   #217
marteCka001
Raczkowanie

bubble gum
czekam z niecierpliwoscia, bo rozwazam czy kupic ten orzech laskowy czy lepiej pure paprica z loreala.
marteCka001 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 15:32   #218
Sindy7
Przyczajenie

czesc!!!
Chcialabym sprobowac koloryzacji tym garnierem, wlosy mniej by sie z niszczyly itp. mam tylko kilka obaw np. kolor farby, abym miala jak teraz. Wczesniej mialam geste pasemka, wygladaja jakby byly na calej glowe jasny blond. 2. Musze myc glowe codziennie, bo mam przetluszczajace,wiec nie wiem na jak dlugo to wystarcza?? Wstawie fotke, aktualnego mojego koloru, doradzcie mi kobietki, czy moglabym cos takiego uzyc?? pliss
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia 5-5 jpg.jpg (13,6 KB, 358 załadowań)
Sindy7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 15:53   #219
Rutta
Raczkowanie

witajcie,
ja używałam tego garnierka - kolor (żeby nie skłamać) miodowy kasztan - średni brązik wpadający w kasztan. Na moich ciemych naturalnie wlosach wyszedł prześlicznie. Nie rozjaśnił, ani nie pociemnił, nadał im pieknego blasku i refleksów. Jestem zadowolona.
Włosy wyglądają naturalnie i zdrowo.
Nie zauwazyłam też zeby zniszczył mi włoski ... może za wcześnie. Po każdym myciu uzywał dołączonej do farby odżywki i włosy fajnie sie układają.
Rutta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 12:35   #220
bubble_gum
Raczkowanie

xD Widzę, że nie tylko ja jestem ciekawa jak wyjdzie ten orzech laskowy, więc budzę mamę i farbujemy
bubble_gum jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 13:25   #221
patisonek24
Przyczajenie

Witam serdecznie,
właśnie przed chwilą zafarbowałam włosy na ciemny bląd. Nie byłam pewna tego koloru, ponieważ wcześniej włosy były już wypłowiałe po ciemnym blądzie Casting i po wcześniejszym jeszcze farbowaniu prawie czarnym- na końcach, których teraz się pomału pozbywam... Myslałam, że nie chyci, jednak Pani w drogerii wspomniała, że cimno wychodzi.
No i powiem Wam, że są ciemne... wyblakły kolor i odrosty chyciły, końce wiadomo ciemne, ale ogółem jestem zadowolona farbka kosztowała 9,99 więc Polecam !! Poniżej pokazuję zdjęcia, zrobione w świetle dziennym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP0502.jpg (31,9 KB, 1341 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP0505.jpg (33,0 KB, 927 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP0507.jpg (39,9 KB, 846 załadowań)
patisonek24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 14:17   #222
Leseratte
Zadomowienie

Faktycznie ciemny...ciekawe jak wyjdzie na moich włosach, czy przykryje i wyrówna moje rudości.
Leseratte jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 17:06   #223
Jaberry
Przyczajenie

Prawie sprana miedziana czerwień.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1997mini.jpg (38,5 KB, 683 załadowań)
Jaberry jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 17:11   #224
madzik936
Raczkowanie

Witam kobitkimoje naturalne włoski to takie jakieś "myszowate" ale mniejsza z tym Cały czas farbuje moje kłaki ciemnym brązem palette.Ostatnio zakupiłam czerwoną czerń i jestem bardzo ciekawa co z tego wyjdzie( ale spodziewam sie tylko czarnego z refleksami) fotki przed i po postaram sie wstawic dopiero w poniedziałek teraz juz lece malowac kłaczki hihihih ! Buziaczki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PC300148.jpg (148,5 KB, 244 załadowań)
madzik936 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 20:30   #225
bubble_gum
Raczkowanie

Już po farbowaniu...Efekty są niespodziewane. Kolor na jaki kładłam szampon przypominał ten z opakowania orzecha laskowego, ale miałam swoje ciemnoblond odrosty...Farbę trzymałam dokładnie 20 minut i wyszedł mi brąz z zimnymi refleksami! Cieszę się, że nie wyszedł mi czarny, bo bym się pochlastała...No nic czekam aż się spłucze i wracam do castinga. Zdjęcia wkleje jutro, bo w sztucznym świetle pewnie przekłamane kolory wyjdą
Stary 2009-08-15, 21:22   #226
marteCka001
Raczkowanie

łeeee no to jednak nie zaoszczedze
Stary 2009-08-16, 00:34   #227
nANcY:*
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez madzik936 Pokaż wiadomość
Witam kobitkimoje naturalne włoski to takie jakieś "myszowate" ale mniejsza z tym Cały czas farbuje moje kłaki ciemnym brązem palette.Ostatnio zakupiłam czerwoną czerń i jestem bardzo ciekawa co z tego wyjdzie( ale spodziewam sie tylko czarnego z refleksami) fotki przed i po postaram sie wstawic dopiero w poniedziałek teraz juz lece malowac kłaczki hihihih ! Buziaczki
Chętnie się dowiem jak wyszło Sama jestem ciekawa tego koloru..

Be happy. It drives people crazy.
nANcY:* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 08:35   #228
babyliliana
Przyczajenie

Witam . Ja również zastanawiam się na farbowaniem włosów . mój natrualny to blond taki troche ciemniejszy . a chcialabym jasny . nie wiecie jak wychodzi ? któraś może juz próbowała ?
babyliliana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 09:55   #229
bubble_gum
Raczkowanie

Oto orzech laskowy ;/ zdjęcie niestety nie pokazuje ,,głębi'' tego odcienia, ale myślę, że widać chociaż, że nie jest to orzech laskowy z pudełka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 090816_094018.jpg (27,2 KB, 1640 załadowań)
Stary 2009-08-16, 10:06   #230
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez bubble_gum Pokaż wiadomość
Oto orzech laskowy ;/ zdjęcie niestety nie pokazuje ,,głębi'' tego odcienia, ale myślę, że widać chociaż, że nie jest to orzech laskowy z pudełka.
wg mnie kolor bardzxo ladny
jenny87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 10:20   #231
bubble_gum
Raczkowanie

Dziękuję Mi też się podoba, ale mi po prostu nie pasuje Stąd moja lekka irytacja. Spodziewałam się ciemniejszego odcienia, ale nie aż tak ciemnego i nie zimnego...Dobrze, że to szampon
Stary 2009-08-16, 10:34   #232
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez bubble_gum Pokaż wiadomość
Dziękuję Mi też się podoba, ale mi po prostu nie pasuje Stąd moja lekka irytacja. Spodziewałam się ciemniejszego odcienia, ale nie aż tak ciemnego i nie zimnego...Dobrze, że to szampon
no tak,jak na orzech laskowy jest troche za ciemny ale szybko sie splucze i bedzie ok
jenny87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 17:24   #233
DarkNoir
Zakorzenienie

GG do DarkNoir

eHmm farbowałam włosy 3 tygodnie temu naturalnym brązem. Włosy myje co 2 dni. Kolor z czarnego spłukał mi się do ciemnego brązu z odrostami na skroniach.
Za jakieś 2 tygodnie znów nakładam farbę i tu pojawia się dylemat... Co wybrać - C&S (kolor podoba mi się bardzooo, ale nie wiem czy nie za szybko się zmywa), Casting czy może Joanna Multi Color (nigdy nie używałam ale zachęcają mnie opinie Wizażanek).

W związku z tym mam do Was pytanie: Co sądzicie o trwałości koloru w C&S? Może któraś z wymienionych przeze mnie farb jest trwalsza?
DarkNoir jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 18:37   #234
Kasza Manna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Pokaż wiadomość
eHmm farbowałam włosy 3 tygodnie temu naturalnym brązem. Włosy myje co 2 dni. Kolor z czarnego spłukał mi się do ciemnego brązu z odrostami na skroniach.
Za jakieś 2 tygodnie znów nakładam farbę i tu pojawia się dylemat... Co wybrać - C&S (kolor podoba mi się bardzooo, ale nie wiem czy nie za szybko się zmywa), Casting czy może Joanna Multi Color (nigdy nie używałam ale zachęcają mnie opinie Wizażanek).

W związku z tym mam do Was pytanie: Co sądzicie o trwałości koloru w C&S? Może któraś z wymienionych przeze mnie farb jest trwalsza?
Farbowałam obiema, korzennym brązem z Joanny i ciemnym blondem C&S (kilka dni temu już drugi raz TŻ jest zachwycony kolorem, niech się cieszy ). Trzymają tak samo, u mnie średnio po 2-3 tyg kolor już jest lekko wyblakły i wymaga odświeżenia (wtedy biorę szamponetkę np. Joanny (orzechowy brąz) i mam spokój do kolejnego farbowania).

Wypróbowałam szampon Joanny zachęcona opiniami z kwc, ale po wejściu szamponów C&S wolę te ostatnie. Łatwiej je dostać, często są w promocjach itd. Dla mnie tamte nie były warte zachodu (dość trudno je dostać), a włosy po farbowaniu nie wyglądały tak naturalnie.
Stary 2009-08-16, 19:21   #235
marteCka001
Raczkowanie

o kurcze, patrzylam dzisiaj w sklepie i to byl taki ladny jasny braz wpadajacy w rudy. kolor sam w sobie jest ladny, tylko z rudym nie ma za wiele wspolnego. ale moze po paru myciach bedzie jasniejszy i bardziej rudy? ja kupilam dzis mango i juz sie nie moge doczekać
Stary 2009-08-16, 20:04   #236
ilo16na
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

A czy wlosy po 2,3 tygodniach po farbowaniu nadal blyszcza?
Ja mam problem z matowieniem po farbowaniu i zadne odzywki nie pomagaja
Jedynie nablyszczacz-ale ile go mozna walic

• "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 21:12   #237
DarkNoir
Zakorzenienie

GG do DarkNoir

Jeśli chodzi o błyszczenie to powiem tak i nie ;] na czubku głowy mam mat ale niżej są błyszczące. Nie wiem tylko czy to zasługa resztek farby czy maski Gloria (którą niedawno odkryłam na KWC i powiem Wam,że jest genialna, rewelacyjna, boska i super ;P za 8 zł mały słoiczek lepszy od masek garniera czy elseve, no i co najważniejsze i patriotyczne - polski produkt )

Kasza Manna dzięki za radę - dobry pomysł z tą szamponetką

Edytowane przez DarkNoir
Czas edycji: 2009-08-16 o 21:13
DarkNoir jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 21:49   #238
Kasza Manna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Pokaż wiadomość

Kasza Manna dzięki za radę - dobry pomysł z tą szamponetką
proszę bardzo ja od kilku miesięcy nie farbuję już farbkami trwałymi, więc odpadł mi problem z szybko widocznymi odrostami, ale kolor szybciej się spiera. Szamponetka jest wybawieniem, a nie niszczy włosów (używałam już wielu, przez kilka tyg. nawet farbowałam samymi szamponetkami, co tydzień i nic złego się nie działo, wręcz przeciwnie, włosy nie były przesuszone ). Ogólnie szampon koloryzujący + szamponetka i tak wyjdzie taniej i lepiej dla włosów ( i dla Ciebie, bo nie będziesz się męczyć widokiem odrostów ), niż farba trwała raz w miesiącu.
Stary 2009-08-16, 23:10   #239
Ewelina79
Raczkowanie

A czy wychodzą odcienie czerwieni?
I czy ktoś mi wyjaśni czy farba bez amoniaku naprawdę nie niszczy włosów?
Ewelina79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 08:18   #240
mika100
Przyczajenie

DarkNoir - jeśli chodzi o trwałość to farbowałam Castingiem i po 3 tygodniach kolor był już mocno wypłukany (jasny brąz) i właściwie na moich włosach cieszyłam się najbardziej z koloru przez tydzień. Bo na początku kolor był za ciemny, potem w sam raz a potem spłukany.Natomiast wolę C&S, bo od razu uzyskałam kolor, który bardzo mi odpowiada, dokładnie taki jak na opakowaniu (jasny brąz). Teraz mija trzeci tydzień i nadal są ładne, ale na odrostach, które miałam powoli się spłukuje. zaczynam już je widzieć, ale to tylko ja je widzę. Trochę jestem przewrażliwiona na tym punkcie. Więc jednak polecam Garniera, a i cena super.
Bubble_gum dlaczego chcesz wracać do Casting zaraz po ufarbowaniu Garnierem, skoro jesteś zadowolona z koloru?
mika100 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości