Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-08-18, 09:57   #241
Aluap17
Przyczajenie

Smile Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

A ja dzisiaj będe przechodziła z ciemnej czekolady na alabastrowy blond z garnier color&shine, pasemkami wiem ze wlosy mi sie zniszcza strasznie ale chce wrócic do mojego jaśniutkiego blondu. Co o tym myślicie?
Aluap17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 10:43   #242
Kasza Manna
Zakorzenienie

Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez Aluap17 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj będe przechodziła z ciemnej czekolady na alabastrowy blond z garnier color&shine, pasemkami wiem ze wlosy mi sie zniszcza strasznie ale chce wrócic do mojego jaśniutkiego blondu. Co o tym myślicie?
ja myślę, że takie przejście Ci się nie uda, bo to nie jest rozjaśniacz, tylko szampon koloryzujący.
Stary 2009-08-18, 11:49   #243
madzik936
Raczkowanie

Witam juz jestem po farbowaniu na kolor czerwona czerń i powiem szczerze ze jestem mile zaskoczona.Włosy pieknie lśnia,sa miłe w dotyku.Szkoda ze nie widac dosc dobrze koloru na zdjeciach ale naprawde bardzo ładnie pokryło mi braz i sa śliczne refleksy(w słoncu) To juz bedzie moja farba nr 1 Pierwsze zdjecie jest "przed" a nastepne "po" Pozdrawiam .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed.jpg (44,3 KB, 765 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg page.jpg (28,0 KB, 850 załadowań)
madzik936 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 13:02   #244
kamelka33
Zadomowienie

Zakupiłam dzisiaj Garnier Color& Shine za 11.99 kolor ciemny blond, farbowanie w czwartek, pochwale się jak wyszło a kłaść szampon będę na taki bardzo sprany brąz, zobaczymy co z tego wyjdzie
kamelka33 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 17:39   #245
Leseratte
Zadomowienie

Właśnie dziś farbowałam ciemnym blondem i jestem zachwycona. kolor wyszedł równy, przykrył moje wszelkie rudobrązowe pozostałości po innych farbach.kolor jest jednak dość ciemny, jak zejdzie, to spróbuję z blondem.pozostanę wierna temu szamponowi
Leseratte jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 17:47   #246
Flames
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Kurczę, ja chciałam nałożyć ciemny blond, ale nie mogę nigdzie znaleźć tego odcienia w mojej mieścinie...

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Właśnie dziś farbowałam ciemnym blondem i jestem zachwycona. kolor wyszedł równy, przykrył moje wszelkie rudobrązowe pozostałości po innych farbach.kolor jest jednak dość ciemny, jak zejdzie, to spróbuję z blondem.pozostanę wierna temu szamponowi
A kolor wyszedł Ci bardzo ciemny czy tylko trochę się różni od tego z opakowania?
Flames jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 18:05   #247
Kasza Manna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Flames Pokaż wiadomość
Kurczę, ja chciałam nałożyć ciemny blond, ale nie mogę nigdzie znaleźć tego odcienia w mojej mieścinie...

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

A kolor wyszedł Ci bardzo ciemny czy tylko trochę się różni od tego z opakowania?
nawet na opakowaniu nie przypomina tego, co zwykłyśmy nazywać ciemnym blondem jasny brąz to lepsze określenie
Stary 2009-08-18, 18:46   #248
Leseratte
Zadomowienie

Mnie wyszedł minimalnie ciemniejszy niz na opakowaniu.
Stary 2009-08-18, 19:16   #249
basia2837
Raczkowanie

GG do basia2837

Ja kupiłam miedzianą czerwień i sie boje - mam średni blond odrosty i reszte włosów blond, ale w sumie to kolorowe Nie wiem,czy je malować, czy nie.. Schodzą Wam te farby?? Bo ja wolałabym jednak,żeby ta czerwień zeszła..
Stary 2009-08-18, 19:43   #250
myCocaine
Zadomowienie

Ja jutro, najpóźniej pojutrze mykam do fryzjera obciąć włoski i zaraz po powrocie do domu farbuję C&S
Teraz mój kolor to taki przygaszony rudy, ale chcę z niego zejść. Waham się pomiędzy 'czekoladą' i 'jasnym brązem'. Mam nadzieję, że któraś z tych farb nada moim włoskom ładny brązowy kolorek

Jak już moja głowa będzie "gotowa" - wrzucę zdjęcia
- PARTY HARDER!
myCocaine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 19:50   #251
Kasza Manna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez basia2837 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam miedzianą czerwień i sie boje - mam średni blond odrosty i reszte włosów blond, ale w sumie to kolorowe Nie wiem,czy je malować, czy nie.. Schodzą Wam te farby?? Bo ja wolałabym jednak,żeby ta czerwień zeszła..
jak chcesz, żeby zeszła, to użyj szamponetki, a i tak może Ci czerwień nie zejść do zera
Stary 2009-08-18, 20:34   #252
madziia92
Przyczajenie

Użyłam go dwa tygodnie temu, wybrałam czekoladę a skusiła mnie cena. Kolor po nałożeniu był bardzo ładny niestety szybko się spłukuje, włośów nie zniszczył. Nie planuje ponownego zakupu tej farby :/
madziia92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 20:50   #253
DarkNoir
Zakorzenienie

GG do DarkNoir

madziia92 po dwóch tygodniach całkiem się spłukał? Czy masz tylko odrosty? I jak często myłaś włosy?

Edytowane przez DarkNoir
Czas edycji: 2009-08-18 o 20:52
DarkNoir jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 21:44   #254
Onka85
Raczkowanie

Cześć, dziewczyny ja robiłam tym C&S kolorem jasny brąz. Kolor wyszedł bardzo ładny, lśniący, ale taki ciemny brąz. Jedyny minus zmył mi się w ok. 1,5 tygodnia, jednak odrostów nie widzę, kolor zmywa się równomiernie. Teraz po 2 tyg od farbowania ani śladu nie ma tego szamponu.
Onka85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 21:59   #255
hanajka
Przyczajenie

ja zastanawiam sie nad czekolada ale boje sie ze wyjdzie czarna. a jak ognia unikam tego koloru. jezeli wasze opinie sa mieszane to wole nie ryzykowac i wezme cos z rudosci
hanajka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 22:23   #256
Kasza Manna
Zakorzenienie

tak, trwałość nie jest jego mocną stroną, a szkoda..
Stary 2009-08-19, 18:48   #257
pixse
Przyczajenie

Wink Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

hey hey :P ja dzis pofarbowalam cienny blondem i jest suuuuuuuuuuuuuuuuuuper:ju pi: ta taki zimny jasny braz a wlasnie o taki mi chodzilo hihi o dziewczyny jakby nie patrzec trzebac wybierac zawsze o ton jasniejsze jesli chodzi o ciemno wlose farbowanie ..... jedyne co mi ok wychodzilo to byl casting jasny braz ale po nim niestety wypadaly mi wlosy i musilam szukac cos innegi no i mam hmmm szkoda tylko ze tak malo tej odzywki w castingu bylo lepeij no ale coz .... zdjecia wstawie w przyszlym tygodniu bo teraz jestem on holidays hehhe ......
pixse jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 19:20   #258
Leseratte
Zadomowienie

mam identyczne odczucie - ciemny blond to właśnie taki chłodny kolor i dobrze w moim przypadku, o to chodziło by zniwelować te rude niewiadomoco na głowie
Stary 2009-08-19, 22:00   #259
Lola20
Rozeznanie

Dziewczyny, mam problem - może któraś z Was będzie umiała coś doradzić.
Od około roku farbowałam włosy farbami w odcieniu czerni, jednak w ostatnich miesiącach chciałam tej czerni nadac połysk fioletu i lekko ją rozjaśnić. Uzywałam farb w odcieniach fioletowych - na mojej czerni dawały tylko poświatę, ale niestety moje naturalne odrosty łapały już na nieco jaśniejszy kolor niż miała pozostała część włosów. W zwykłym świetle tego nie widać, ale w sztucznym oświetleniu i pod słońce widać, że włosy przy głowie mają brązowo/czerwonkawy odcień. Chciałam, aby odrosty mniej rzucały się w oczy, ale nie chciałam pokrywać ich zwykłą czarna farbą, ponieważ myślałam o sukcesywnym schodzeniu do ciemnego brązu. W związku z tym wybrałam raz "ciemną czekoladę" z gamy lśniące czernie L'oreal Casting, ale złapało odrosty na dość jasny, rudawy brąz :/ za miesiąc spróbowałam więc z "ciemnym brązem" castinga, który podobno wszystkim wychodził na czarno - trzymałam go na głowie 40 min, a nie 20, jak zalecają, żeby mieć pewność, że "chwyci". Niestety próżne nadzieje - przyciemnił trochę włosy, ale odrosty dalej mają kolor średniego brązu, z czerwonkawą poświatą pod słońce-prawie w ogóle Casting ich nie złapał. Teraz chciałabym pofarbować czernią, bo mam już dosyć tych przebojów. Myślałam o granatowej czerni z szamponów koloryzujących garniera,żeby zbytnio nie niszczyć włosów, jednak trochę się boję, czy są na tyle mocne, żeby pokryć czerwono-brązowe pozostałości po jaśniejszych farbach na moich odrostach Zastanawiam się czy nie lepiej użyć trwałej farby. Czy któraś z Was ma już jakieś podobne doświadczenia i mogła by się wypowiedzieć na temat właściwości kryjących Color&Shine? Chodzi mi zwłaszcza o czernie
Stary 2009-08-19, 23:05   #260
CarmelaSoprano
Zakorzenienie

Dziewczyny a to sie nakłada jak CASTING, taki mjakby szampon na mokre włosy czy na suche?

i co to za kolor alabastrowy blond ?

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.

Edytowane przez CarmelaSoprano
Czas edycji: 2009-08-19 o 23:06
CarmelaSoprano jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 09:39   #261
Naughtyyy
Przyczajenie

Ja mam ochotę spróbować nr 7"Blond".
Obecnie mam włosy w kolorze jasnego blondu wpadającego w platynkę i tzw. "skunksa" z wyplukana czernia tj.jasny braz. Przyznam,że go lubię i trudno mi się przestawić na inny kolor ale moje włosy są już tak niszczone ciągłym rozjaśnianiem i w chwili obecnej nie mam $ zeby co jakis czas biegac do fryzjera na odrosty no i.....
Nie wiem czy mi wyjdzie taki kolor.. Czy nie bedzie przeblysku rudego .. I czy w ogole mi pasuje.
Bo tutaj tez chodzi o karnacje. Naturalnie mam jasna,chlodna.Kolor wlosow dodatkowo to ochladza.chcialabym zeby ten kolor mnie nieco "ocieplil".
stosowala ktoras z Was ten odcien???
pzdr cieplo (:
Naughtyyy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 09:55   #262
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

ja polecam wlasnie kolor 7 czyli blond,kolor jest swietn,do rego wlosy w swietnym stanie
jenny87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 10:24   #263
MonkaIska
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Lola20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam problem - może któraś z Was będzie umiała coś doradzić.
Od około roku farbowałam włosy farbami w odcieniu czerni, jednak w ostatnich miesiącach chciałam tej czerni nadac połysk fioletu i lekko ją rozjaśnić. Uzywałam farb w odcieniach fioletowych - na mojej czerni dawały tylko poświatę, ale niestety moje naturalne odrosty łapały już na nieco jaśniejszy kolor niż miała pozostała część włosów. W zwykłym świetle tego nie widać, ale w sztucznym oświetleniu i pod słońce widać, że włosy przy głowie mają brązowo/czerwonkawy odcień. Chciałam, aby odrosty mniej rzucały się w oczy, ale nie chciałam pokrywać ich zwykłą czarna farbą, ponieważ myślałam o sukcesywnym schodzeniu do ciemnego brązu. W związku z tym wybrałam raz "ciemną czekoladę" z gamy lśniące czernie L'oreal Casting, ale złapało odrosty na dość jasny, rudawy brąz :/ za miesiąc spróbowałam więc z "ciemnym brązem" castinga, który podobno wszystkim wychodził na czarno - trzymałam go na głowie 40 min, a nie 20, jak zalecają, żeby mieć pewność, że "chwyci". Niestety próżne nadzieje - przyciemnił trochę włosy, ale odrosty dalej mają kolor średniego brązu, z czerwonkawą poświatą pod słońce-prawie w ogóle Casting ich nie złapał. Teraz chciałabym pofarbować czernią, bo mam już dosyć tych przebojów. Myślałam o granatowej czerni z szamponów koloryzujących garniera,żeby zbytnio nie niszczyć włosów, jednak trochę się boję, czy są na tyle mocne, żeby pokryć czerwono-brązowe pozostałości po jaśniejszych farbach na moich odrostach Zastanawiam się czy nie lepiej użyć trwałej farby. Czy któraś z Was ma już jakieś podobne doświadczenia i mogła by się wypowiedzieć na temat właściwości kryjących Color&Shine? Chodzi mi zwłaszcza o czernie
Na twoim miejscu wybrałabym trwałą farbę w kolorze "ciemny brąz" i stosowała tylko i wyłącznie na odrosty.
Np. Loreal Excellence. Trwałe farby również spierają się z odrostów ale jest pewniejszym, że je pokryją.

Króliczki
MonkaIska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 10:38   #264
Lola20
Rozeznanie

dziękuję bardzo MonkaIska rzeczywiście wybiore trwałą farbą, bo wolałabym uniknąć kolejnego zawodu po wysuszeniu świeżo farbowanych włosów kiedyś niemal wszystko chwytało mi na czarny lub prawie czarny kolor (każdy brąz itp), a teraz dzieje się coś zupełnie odwrotnego - każdy ciemny kolor niespecjalnie łapie mi odrosty. Nie wiem czemu tak się dzieje, może Castingi, którymi chciałam przyciemnic włosy były zbyt słabe, żeby pokryć pozostałości po jaśniejszej, trwałej farbie z brązowym/czerwonkawym refleksem. W takim razie Garnier Color&Shine też pewnie by sobie z tym nie poradził.

Naughtyyy- a jestes pewna, że cieplejszy kolor włosów będzie dobrze współgrał z Twoim naturalnym, chłodnym typem urody? Czasem człowiek chce na siłę troche się ocieplic/ochłodzić ale potem okazuje się, że niekoniecznie wszytko do siebie pasuje Ja np wyglądam raczej nieciekawie we wszelkich ciepłych/rudawych brązach, kiedyś eksperymentowałam tez z ciepłymi blondami i efekt był niezbyt dobry Jakos ten kolor w innej tonacji niż cera przytłaczał całą resztę
Stary 2009-08-20, 17:45   #265
basia2837
Raczkowanie

GG do basia2837

Gdyby ktoś się wahał co do miedzianej czerwieni: jedno w świetle sztucznym,drugie w naturalnym. Mi się podoba, efekt fajny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01449.jpg (34,7 KB, 917 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01495.jpg (40,6 KB, 595 załadowań)
Stary 2009-08-20, 18:44   #266
goskagb
Raczkowanie

Ja dziś użyłam blondu nr 7, na wyjściowy blond z g. color naturals. Wyszedł na odrostach identyczny jak na opakowaniu, reszta odrobinkę ciemniejsza. Gdy przejrzałam się przy oknie ucieszyłam się, że jest odrobinę chłodniejszy niż c.n. a w słońcu się okazało, że jestem ruda Żałuje teraz, że nie zostałam przy sprawdzonym
goskagb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 18:53   #267
myCocaine
Zadomowienie

ja dziś nałożyłam na swoje włosy czekoladkę Efekt niezły. Zdjęcia wrzucę niebawem, może jeszcze dzisiaj późnym wieczorem
- PARTY HARDER!
myCocaine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 19:07   #268
Ewakuacja69
Rozeznanie

a czy ktoras z was probowala koloru "jesienny lisc" <czy jakos tak >? czy kolorek wyszedl jak na opakowaniu? i czy ladnie sie zmywa?

-15kg!
Ewakuacja69 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 15:33   #269
Sweetasna93
Przyczajenie

A ja mam pytanie takie może głupie ale pierwszy raz farbuje włosy więc czy tą farbę (a właściwie szampon koloryzujący) kładzie się na suche włosy tak jak normalną farbę czy jak??
Sweetasna93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 15:56   #270
Leseratte
Zadomowienie

kładzie się na zwilżone
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości