Jestem wruszona... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-01-18, 21:18   #1
DominikaS
Zadomowienie

Jestem wruszona...

No wiecie tym zaproszeniem do współpracy... I to od tak wielu osób... Aż się rumienienie i łezka mi się w oku kręci))
Bardzo bym chciała jeszcze sobie pracą zasłużyc na takie uznanie [img]icons/icon7.gif[/img] I będę się starała ....
DominikaS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-18, 21:18   #2
DominikaS
Zadomowienie

Jestem wruszona...

No wiecie tym zaproszeniem do współpracy... I to od tak wielu osób... Aż się rumienienie i łezka mi się w oku kręci))
Bardzo bym chciała jeszcze sobie pracą zasłużyc na takie uznanie [img]icons/icon7.gif[/img] I będę się starała ....
DominikaS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-19, 20:08   #3
zlosliwiec
Gość

Re: Jestem wruszona...

Oj... Donna...
A ja myślałem, ze Ty nie jesteś wcale wstydliwa... a tu masz Donna placek - czerwieni się.
Niech się nie czerwieni ze wstydu (bo i nie ma czego!) tylko niech się czerwieni od pisania tekścików.

... a potem może zrobimy pojedynek na złośliwość? [img]icons/icon7.gif[/img] Tak na łamach wizaż.pl napiszemy sobie tekścik na ten sam temat i zobaczymy, kto będzie bardziej złośliwy... Końqurs, że hej!

[img]icons/icon28.gif[/img]
Od razu mi lepiej...
  Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-19, 20:08   #4
zlosliwiec
Gość

Re: Jestem wruszona...

Oj... Donna...
A ja myślałem, ze Ty nie jesteś wcale wstydliwa... a tu masz Donna placek - czerwieni się.
Niech się nie czerwieni ze wstydu (bo i nie ma czego!) tylko niech się czerwieni od pisania tekścików.

... a potem może zrobimy pojedynek na złośliwość? [img]icons/icon7.gif[/img] Tak na łamach wizaż.pl napiszemy sobie tekścik na ten sam temat i zobaczymy, kto będzie bardziej złośliwy... Końqurs, że hej!

[img]icons/icon28.gif[/img]
Od razu mi lepiej...
  Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości