Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-01-12, 13:17   #3061
shamrok
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Indicolite Pokaż wiadomość
ja też właśnie się zastanawiam co kupić
nie chciałabym wydać za dużo na początek rzeczy wydawały mi się stsosunkowo tanie ale wczoraj zobaczyłam ze one mają bardzo małe objętości - więc wcale tak tanio nie wychodzi mam nadzieję że rezultaty będą warte ceny

w związku z tym moje pytanie czy któraś z was miała jakies masło z BU?
bo nie wiem co lepiej kupić masło czy olejek? chodzi mi o pielęgnację ciała

do twarzy pewnie wybiorę jakieś serum i żel HA

czy mogę narazie stosować micel Avene do twarzy rano i wieczorkiem zamiast hydrolatów?
na rano mam zimowy krem Iwostin SPF 15
ale brak mi czegoś na noc - czy moze na noc wystarczy samo serum? czy serum mogę dwa razy dziennie? czy raczej ułożyc to sobie jakoś tak żeby raz dziennie?

sama nie wiem w sumie co wybrać żeby wyszło to dobrze na moją zmęczoną cerę, w miarę normalną, teraz w zimie dość wysuszona i liczne zmarszczki (l.33)

czy ten tonik PHA lepiej stosować co 2 dzien?
Ja zmywam sie wieczorem micelem ( akurat mam perfecty) potem mieszam na dloni zel hialuronowy i serum 3xrose i smaruje tym twarz, szyje . Rano przemywam twarz zimna woda i mieszam zel hialuronowy z serum z wit C i nakladma na twarz i szyje - i tyle. nie uzywam dodatkowo zadnych kremow , mleczek , tonikow- niestety prawie wszystkie mnie zapychaja , nie wchlaniaja sie i mam potem odwoniana cere. To jest moja pielegnacja zimowa , a w lecie nic nie zmienie , oprocz extra kremu z filtrem ( faktor 50 ROC - tylko ten mnie nie zapycha) rano i tyle. P miesiacu takiej kuracji moge powiedziec ze cera mi sie rozjasnila, piegi zniknely, zmarszczki ktore mialam w wyniku odwodnienia zniknely. U mnie minimalizm sie sprawdzil - nie ma co przesadzac z kosmetykami, Wygladam 5 lat mlodzej

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Acha opakowania sa male , ale ja juz mam je miesiac czasu , uzywam co dzien i :
zel hialuronowy - zuzylam 1/3
serum 3x roze - 1/3
serum z wit C 1/2

wiec sa dosc wydajne. Ja daje tylko po 3 krople zawsze. Kiedy mi sie skoncza przejde na zwykly krem az do nastepnego zamowienia -zrobie sobie taka 3 tygodniowa przerwe i juz.

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Puder pędzlem, jak każdy sypki puder, po prostu. A jeśli chodzi o włosy i wypadanie, to może lepiej olej rycynowy/skrzyp/pokrzywa? W każdym sklepie zielarskim, tanie i stare sposoby.
Na BU jest serum nazywa sie GRANAT EKO - i dziala jak krem z filtrem - nie ma wysokich faktorow ale chroni przed UVA i UVB , dodatkowo serum z wit C ma tez takie wlasciwosci , wiec skoro nie chcesz stosowac kremow to zamow te sera. nie dadza one takiej ochrony jak porzadny krem , ale to zawsze cos.
shamrok jest offline  
Stary 2011-01-12, 15:32   #3062
Gaabbi
Wtajemniczenie

Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Edytowałam tzn. skasowałam moją wiadomość, bo ze względu na mój wrodzony brak cierpliwości, zamówienie na kosmetyki, które poddałam Waszej ocenie, już złożyłam :P
Także teraz już czekam na paczkę, a następny mój wpis będzie zapewne dotyczył doznań po pierwszej przygodzie z biokosmetykami
Pozdrawiam.

Edytowane przez Gaabbi
Czas edycji: 2011-01-12 o 18:39
Gaabbi jest offline  
Stary 2011-01-12, 20:01   #3063
asix86
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość

Niemniej chciałabym spróbować ponownie, jednak tym razem proszę o radę. Mam 27 lat. Cierpię na ŁZS - czerwone, suche placki pojawiają mi sie na twarzy i głowie, także trzeba to uwzględnić . Niestety oprócz tego moja cera często robi mi niespodzianki w postaci krostek, zaskórników.

Ekspertki doradźcie mi coś proszę
Na suche placki warto wypróbować serum odbudowujące.
Stary 2011-01-13, 09:24   #3064
Indicolite
Raczkowanie

shamrok dziękuję za odpowiedz

moje zamówienie przyszło
zamówiłam sobie narazie na próbę serum flavo C
zel hialuronowy
i olejek monoi

zobaczymy

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Na suche placki warto wypróbować serum odbudowujące.
tez właśnie się nad nim zastanawiałam bo rano jak się budzę to mam pełno małych suchych skórek
Indicolite jest offline  
Stary 2011-01-13, 18:29   #3065
Tomaan
Raczkowanie

Mod: do skasowania, pomyłka

Edytowane przez Tomaan
Czas edycji: 2011-01-13 o 18:30
Tomaan jest offline  
Stary 2011-01-13, 20:54   #3066
Vegetka
Zakorzenienie

do mnie dotarły dziś :
- olej myjący bezzapachowy
- olej malinowy surowy
- żel hialuronowy 1%
- hydrolat aloesowy

ogólnie skórę mam suchą, miejscami bardzo cienką szczególnie pod oczami.

użyłam narazie wszystkiego dwa razy
- olej myjący ładnie wszystko zmywa, nawet badziewny tusz z maybelline który zakupiłam i nic nie chciało go domyć
- żel hialuronowy i olej malinowy - jako nawilżacz zamiast kremu - za pierwszym razem dodałam za mało oleju i trochę miałam napiętą skórę, już za drugim razem dodałam więcej oleju i było w porządku...
-hydrolat - stosuję przed kremem , jako tonik - jeszcze nie mam zdania nt tego produktu
Vegetka jest offline  
Stary 2011-01-13, 21:31   #3067
sylazbarc
Raczkowanie

Witam

Też od jakiegoś czasu kupuję na BU, kupiłam kilka produktów i częśc okazała się nie do "strawienia" dla mnie a inne bardzo sobie chwalę

Moje hity:
olejek myjący pomarańczowy, hydrolat oczarowy i masło kokosowe

Natomiast do maseczki z glinki Argiletz dodaję oleje tamanu i arganowy a rozrabiam hydrolatem... cudna maseczka bardzo plecam....

Tamanu jak dla mnie śmierdzi obrzydliwie nie do wyrzymania ale z glinką jakoś to zniosę
Arganowy używam czasem do kremów i pomógł mi się pozbyć "gęsiej szyi" cudo
Kokosowy uwielbiam za zapach i gładkość na skórze

Totalna porażka:
- hydrolat z rózy damaceńskiej - "spalił" mi twarz, 2 tyg. musiałam ją leczyć
sylazbarc jest offline  
Stary 2011-01-14, 12:16   #3068
misterybusiness
Raczkowanie

Używam od jakiegoś czasu olejku myjącego do twarzy bezzapachowego. Do tej pory byłam z niego zadowolona, dokładnie zmywał wszystkie zanieczyszczenia z twarzy. Ale ostatnio po przemyciu nim buzi i dokładnym spłukaniu mam na twarzy tłustą warstwkę oleju! Co mogło się stać?
Przed użyciem zawsze wstrząsam opakowanie.
Stary 2011-01-15, 20:07   #3069
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Dziewczyny mam dylemat, chce kupić serum tylko nie wiem jakie.Mam mieszaną skórę, niemiłosiernie błyszczącą się po obu stronach nosa-przez co starsznie widocznie są porymam przebarwienia i popękane naczynka.No i mimiczne zmarszczkiJak myślicie które powinnam, wybrać?Myślę o serach:
Serum odbudowujące
Serum-olejek regenerujący 3xROSE
Serum-olejek regulujący LEMON EKO
Serum AZELO-oliwkowe

Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2011-01-15 o 20:14
SzatAnka71 jest offline  
Stary 2011-01-15, 21:37   #3070
kawa.
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez misterybusiness Pokaż wiadomość
Używam od jakiegoś czasu olejku myjącego do twarzy bezzapachowego. Do tej pory byłam z niego zadowolona, dokładnie zmywał wszystkie zanieczyszczenia z twarzy. Ale ostatnio po przemyciu nim buzi i dokładnym spłukaniu mam na twarzy tłustą warstwkę oleju! Co mogło się stać?
Przed użyciem zawsze wstrząsam opakowanie.
A temperaturę w łazience i wody do mycia nie masz niższą niż jesienią? Miałam takie same doświadczenia, a tłusta warstwa zostawała mi na twarzy, bo używałam zbyt chłodnej wody do mycia - po zwiększeniu temperatury wszystko wróciło do normy
kawa. jest offline  
Stary 2011-01-15, 22:30   #3071
misterybusiness
Raczkowanie

Dzięki za odpowiedź podkręcę trochę kaloryfer.
Stary 2011-01-15, 22:34   #3072
niejestemtwoja
Zakorzenienie

nigdy nie kupowałam żadnych naturalnych kosmetyków. mam pytanie- czy to prawda, że smarując mlekiem twarz pozbywamy się krostek ? ale podobno to także rozjaśnia cerę, tak ?

12.05.13 r. - ostatnie farbowanie włosów
23.12.13 r. - blond pasemka
niejestemtwoja jest offline  
Stary 2011-01-16, 01:51   #3073
Kachnaaaa
Zakorzenienie

Mam w domu kilka produktów z BU,ale teraz jestem zmuszona całkowicie wdrążyć je w pielęgnacje twarzy..
Otóż chyba wszystkie kremy mnie zapychają,tzn powodują takie grudy widoczne pod światło
Jestem na kuracji duacem,więc nie chcę marnować tego efektu i muszę mieć coś naprawdę nie zapychającego,a przy tym baardzo dobrze nawilżającego i lekko natłuszczającego
Planuję dokupić olej tamanu i frakcje sojową.
Frakcja ma być na dzien pod makijaż,a na noc czy też po przyjściu do domu i zmyciu makijażu po południu ma być właśnie ten olejek tamanu mieszany z kwasem hialuronowym.
Do tego jako tonik hydrolat z kocanki (lub oczarowy,bo w sumie krzywdy raczej nie robił).

Macie może jakiejś inne propozycje,co ukręcić w tej sytuacji?
Chodzi mi jedynie o coś na dzień pod makijaż i jakąś kombinacje super nawilżajacą i lekko natłuszczającą na noc.

Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2011-01-16 o 01:54
Kachnaaaa jest offline  
Stary 2011-01-16, 11:26   #3074
EmilaDz78
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Mam w domu kilka produktów z BU,ale teraz jestem zmuszona całkowicie wdrążyć je w pielęgnacje twarzy..
Otóż chyba wszystkie kremy mnie zapychają,tzn powodują takie grudy widoczne pod światło
Jestem na kuracji duacem,więc nie chcę marnować tego efektu i muszę mieć coś naprawdę nie zapychającego,a przy tym baardzo dobrze nawilżającego i lekko natłuszczającego
Planuję dokupić olej tamanu i frakcje sojową.
Frakcja ma być na dzien pod makijaż,a na noc czy też po przyjściu do domu i zmyciu makijażu po południu ma być właśnie ten olejek tamanu mieszany z kwasem hialuronowym.
Do tego jako tonik hydrolat z kocanki (lub oczarowy,bo w sumie krzywdy raczej nie robił).

Macie może jakiejś inne propozycje,co ukręcić w tej sytuacji?
Chodzi mi jedynie o coś na dzień pod makijaż i jakąś kombinacje super nawilżajacą i lekko natłuszczającą na noc.
Mnie frakcja niezle zapychała,ale każda cera jest inna.
Z BU dobrze sprawowało sie serum na okolice oczu i naczynka ,dodawałam kroplę na dłoni jakiegoś olejku i kładłam na całą twarz,gdyby nie to że w mleczku jedwabnym (składnik serum) sa parabeny w składzie to byłby to mój hicior.
Niestety musisz dojsć metodą prób i błędów co dla ciebie jest nalepsze.
EmilaDz78 jest offline  
Stary 2011-01-16, 12:26   #3075
ckin2u
Zakorzenienie

ja tez nie moge uzywac ZADNYCH kosmetykow drogeryjnych, te 'apteczne' tez na mnie nie dzialaja ;(
mam srasznie pozapychane pory, ta twarz jest taka nie swieza i paskudna, mam ochte odstawic to wszystko i nie uzywac niczego, tylko ze mam tez odwodniona twarz i wiem ze bedzie masakrycznie sciagnieta.. juz sama nie wiem, mam wybierac miedzy nawilzeniem a zapchanymi porami? :/

weszlam na BU i zainteresowal mnie ten zel:
http://www.biochemiaurody.com/sklep/hyaluronicgel.html

wiem ze pewnie jest tu pelno opinii, zaraz sie wezme za czytanie i mam nadzieje, ze znajde cos dla siebie, z checia bym zamowila jakies produkty z BU tylko nie bardzoe jeszcze wiem o co tam wlasciwie chodzi
ckin2u jest offline  
Stary 2011-01-16, 13:13   #3076
Kachnaaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Mnie frakcja niezle zapychała,ale każda cera jest inna.
Z BU dobrze sprawowało sie serum na okolice oczu i naczynka ,dodawałam kroplę na dłoni jakiegoś olejku i kładłam na całą twarz,gdyby nie to że w mleczku jedwabnym (składnik serum) sa parabeny w składzie to byłby to mój hicior.
Niestety musisz dojsć metodą prób i błędów co dla ciebie jest nalepsze.
To z frakcji jednak rezygnuje..
Kurcze jak ja bym chciala iść po prostu do drogerii,nie patrzyć na skład tylko wpakować krem do koszyka
Wrr jestem znów w totalnej kropce..

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
ja tez nie moge uzywac ZADNYCH kosmetykow drogeryjnych, te 'apteczne' tez na mnie nie dzialaja ;(
mam srasznie pozapychane pory, ta twarz jest taka nie swieza i paskudna, mam ochte odstawic to wszystko i nie uzywac niczego, tylko ze mam tez odwodniona twarz i wiem ze bedzie masakrycznie sciagnieta.. juz sama nie wiem, mam wybierac miedzy nawilzeniem a zapchanymi porami? :/

weszlam na BU i zainteresowal mnie ten zel:
http://www.biochemiaurody.com/sklep/hyaluronicgel.html

wiem ze pewnie jest tu pelno opinii, zaraz sie wezme za czytanie i mam nadzieje, ze znajde cos dla siebie, z checia bym zamowila jakies produkty z BU tylko nie bardzoe jeszcze wiem o co tam wlasciwie chodzi
Mam ten żel,ale sam na pewno nie wystarczy do nawilżania
On jest w sumie taką podstawą do mieszania ze soba różnych składniów,ale sam nie poradzi sobie.
Aha i nie zapomnij że gdybyś jednak chciała spróbować go solo to tylko i wyłacznie na wilgotna skore,np psikniętą hydrolatem bo inaczej będzie dodatkowo wysuszał,położony na suchą skórę.

Kachnaaaa jest offline  
Stary 2011-01-16, 13:17   #3077
ckin2u
Zakorzenienie

kurcze no to juz nie wiem, probowalam tylu rzeczy

tez bym chciala miec zwykly krem zwykly tonik i miec idealna cere, a ona jest po prostu paskudna i jak juz uda mi sie ja nawilzyc to jest pozapychana
w dodatku jest szara zmeczona mam naczynka pelno plam, i juz nie wspomne o moim tradizku na brodzie ;\ i bliznach
ckin2u jest offline  
Stary 2011-01-16, 14:02   #3078
durka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość

kurcze no to juz nie wiem, probowalam tylu rzeczy

tez bym chciala miec zwykly krem zwykly tonik i miec idealna cere, a ona jest po prostu paskudna i jak juz uda mi sie ja nawilzyc to jest pozapychana
w dodatku jest szara zmeczona mam naczynka pelno plam, i juz nie wspomne o moim tradizku na brodzie ;\ i bliznach
Ja również próbowałam wiele rzeczy, ale poprzestałam na naturalnych kosmetykach choć czasem również mam ochotę użyć normalnego kremu.
Obecnie używam żel hialuranowy roślinny lub 1%. Łączę go głównie z olejem tamanu i z płynną wit. C którą dodaję do oleju z nasion malin. Wit. C w płynie kupuję na mazidłach ale na BU też jest w zestawie:
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumoil-C.html
wit. C świetnie rozświetla poszarzałą skórę
Do tego hydrolat z róży damascena ekologiczny. Z niego też robię tonik z kwasem mlekowym wg. przepisu Lorri z ZSK - fajnie oczyszcza skórę
W zeszłym roku kwasiłam się LHA i fajnie oczyściła mi się skóra.
Polecam również serum azelo-oliwkowe, które fajnie działa również na trądzik.
Skórę mam z trądzikiem, z plamkami i bliznami jak TY także nie poddawaj się
Pamiętaj, że każda skóra jest inna więc pielęgnacja jest sprawą indywidualną
durka jest offline  
Stary 2011-01-16, 18:33   #3079
anna2662
Przyczajenie

Witajcie dziewczyny,

Pozwolcie, ze wkleje swoj post z iinego watku. Wizazanka, ktora mi tam odpisala polecila mi spytac Was.
--
Z gory przepraszam, jezeli popelnie jakies bledy, bo jestem tu nowa. Przejrzalam ten temat, ale czesto poslugujecie sie takimi skrotami kosmetykow, ze kurs koreanskiego to przy tym blahostka
Chcialabym w zwiazku z tym zapytac Was o rade w doborze kremow do twarzy.
W tym roku koncze 30 lat, mam cere tlusta, swiecaca oraz z zaskorniakami. Tendencja do zapychania sie porow i bardzo rzadko pojawia mi sie jakas niespodzianka. Cera nie uczuleniowa, a w dotyku bardzo twarda i sztywna. Na policzkach wydaje sie sucha. Pojawily mi sie pierwsze zmarszczki mimiczne wokol oczu, zmarszczki na czole (mama zawsze mnie ostrzegala abym nie marszczyla czola), zmarszczki wokol ust od czestego usmiechania i brzydka zmarszczka na nosie, dzieki ktorej moj ogromny nos wyglada jak u klowna. Do tego mam systematycznie fioletowe worki pod oczami.
Czy moglybyscie polecic mi jakies kremy na dzien, na noc i pod oczy? Zupelnie nie wiem co kupic, a w KWC dominuja kremy dla cery suchej.
--

Po przeczytaiu watku o BU zastanawiam sie nad:
- czysty zel hialuronowy 1%
- serum-olejek odmładzający RENEW z retinolem 1.0%
- serum na okolice oczu i naczynka

Czy to dobry wybor na moje ''dolegliwosci''?

Z gory dziekuje i serdecznie pozdrawiam.
anna2662 jest offline  
Stary 2011-01-16, 22:33   #3080
misterybusiness
Raczkowanie

Czy zakup serum-olejku z witaminą C oraz masła żurawinowego i stosowania ich w połączeniu nie będzie czasem bez sensu? Ponoć zbyt duże stężenie witaminy C działa rodnikotwórczo.
Stary 2011-01-17, 00:30   #3081
Revelyn
Raczkowanie

Ja mogę z czystym sumieniem polecić Olejek Regulujący Lemon (sprawdził się, podleczył wypryski, cera rzeczywiście mniej się przetłuszcza), olej kokosowy (jest naprawdę wszechstronny no i ten zapach!!!). Ponadto pudry: bambusowy z jedwabiem i perłowy, gdyż ostatnie doskonale kombinują się z filtrami.

Przy okazji chciałam zapytać: nie macie problemów ze składaniem zamówień? Kiedy klikam "kupuj" bądź przechodzę do formularza zakupów, wyskakuje mi strona przeglądarki a link nie otwiera się

Czyżby Biochemia zawiesiła wykonanie zamówień, czy to tylko u mnie dzieją się takie rzeczy?
Revelyn jest offline  
Stary 2011-01-17, 07:18   #3082
skarpetta
Wtajemniczenie

Płyn rozmarynowy i mleczko jedwabne podrożało!
skarpetta jest offline  
Stary 2011-01-17, 11:01   #3083
sylazbarc
Raczkowanie

A ja zamówiłam sobie znowu olejek myjący pomarańczowy i hydrolat oczarowy ...mam nadzieję, że paczka dzisiaj już przyjdzie

I tak się zastanawiam, że mogłam zamówić coś pod oczy, mam straszne zmarszczki mimiczne pod oczami, ale co się dziwić jak się ma grubo po 30-tce.
Dziewczyny co polecacie na okolice oczu i zmarszczki ?
sylazbarc jest offline  
Stary 2011-01-17, 15:07   #3084
honey1012
Wtajemniczenie

Witam ostatnio przeglądam BU i myśle nad jakimś serum mam cere tłusta,odwodniona,naczynk owa myślicie że serum lemon na noc byłoby ok? Nie używam filtrów

SZCŚLIWA
honey1012 jest offline  
Stary 2011-01-17, 20:46   #3085
Indicolite
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sylazbarc Pokaż wiadomość
I tak się zastanawiam, że mogłam zamówić coś pod oczy, mam straszne zmarszczki mimiczne pod oczami, ale co się dziwić jak się ma grubo po 30-tce.
mam ten sam problem

ja narazie bedę produktować serum flavo C
mam nadzieję że mi to wyjdzie, miałam dziś ale muszę druknąć instukcję aby mieć to przed okiem i zobaczymy narazie rano i na noc nawilżam sobie olejkiem monoi + żel hialuronowy, tylko ze generalnie u mnie to problem z systematycznością nieraz jak już padam po uśpieniu dzieciaków to nawet mi się nie chce uruchamiać tego całego smarowania i idę spać - muszę się wziąć za siebie [COLOR="Silver"]

Edytowane przez Indicolite
Czas edycji: 2011-01-17 o 20:48
Indicolite jest offline  
Stary 2011-01-17, 21:09   #3086
sylazbarc
Raczkowanie

Indicolite też tak własnie rozmyślałam nad tym serum... no ale może ktoś tu używał i ma jakieś zdanie w tym temacie bo na KWC to niewiele wyczytałam.

Ja na razie używam do mojej buźki taki zestaw: olejek do mycia, psikam hydrolatem, daję serum ANR i teraz krem Kerium DS (bo walczę z suchymi czerwonymi plackami na twarzy). Tylko ta skóra pod oczami nie daje mi spokoju, właściwie powieki też ;(

No i najważniejsze musi działać szybko i bez zbędnych kosmicznych zabiegów bo nie ma czasu przy moich szkrabach ...

Edytowane przez sylazbarc
Czas edycji: 2011-01-17 o 21:13
sylazbarc jest offline  
Stary 2011-01-18, 02:08   #3087
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Witam ostatnio przeglądam BU i myśle nad jakimś serum mam cere tłusta,odwodniona,naczynk owa myślicie że serum lemon na noc byłoby ok? Nie używam filtrów
Serum z wit.C najlepiej na dzień stosować

NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline  
Stary 2011-01-18, 10:33   #3088
Apsik13
Zakorzenienie

Cześć Maniaczki BU

Za mną dwa zamówienia z BU, z niecierpliwością czekam na trzecią paczkę, która idzie, idzie i dojść nie może.
I wiecie co?
Poprzez przerwę w stosowaniu hydrolatu neroli, który pięknie oczyszczał moją wredną i trudną cerę, jej stan się pogorszył Chyba przyzwyczaiłam buzię do jednoskładnikowego toniku i jego zbawiennego działania, że teraz kiedy stosuję sklepowy tonik - zapycha mnie
Dlatego teraz zamówiłam aż 3 hydrolaty, żeby przypadkiem mi nie zabrakło Nie mówiąc o innych produktach, za które znowu zabuliłam...
Oczarowy, cytrynowy i rozmarynowy - ten ostatni również do skóry głowy.

Nigdy więcej toników sklepowych z mega listą składników!

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Od miesiąca używam serum lemon eko właśnie na noc w połączeniu żelem hialuronowym 1% i na początku było git, ale potem działanie jakby słabsze.
Nie obwiniam za to samego serum, tylko tak jak mówiłam wcześniej przerwę w stosowaniu hydrolatu, który ładnie oczyszczał mi buzię. Poza tym stosuję krem AA Help bo jednak ratuje mi buzię kiedy jest odwodniona, ale też i zapycha Więc jak tu serum może poradzić sobie samo....
Jednak teraz przyjdzie zamówione masło jojoba, którego będę używać zamiast kremu, hydrolaty, serum azelo, olejek do mycia buzi i dopiero wtedy wszystko razem stosowane z głową i umiarem da pożądany efekt.
A nawet jak cera się zbuntuje, to jeszcze pozostaje puder bambusowy do ukrycia tego i owego

Edytowane przez Apsik13
Czas edycji: 2011-01-18 o 10:34
Apsik13 jest offline  
Stary 2011-01-18, 12:59   #3089
Falabella
Zakorzenienie

A ja sobie zamówiłam olejek z róży rdzawej i olej skwalanu, mam zamiar mieszać i nakładać na noc, po Brevoxylu
No i kolejne opakowanie oleju kokosowego

Oprócz tego zamówię niedługo puder perłowy do zmieszania z bambusowym i olejek myjący eco pomarańczowy oraz peeling enzymatyczny z bromelainą.

Falabella jest offline  
Stary 2011-01-18, 13:21   #3090
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:
Napisane przez sylazbarc Pokaż wiadomość
A ja zamówiłam sobie znowu olejek myjący pomarańczowy i hydrolat oczarowy ...mam nadzieję, że paczka dzisiaj już przyjdzie

Niestety mam ten sam problem co Tyteraz używam Nanobase zmieszaną z olejem arganowym.Efekt-gładka buźka ale zmarszczki widać niestety,na to chyba tylko pomoże wstrzyknięcie HA albo botoks

Tagi
aha, bambus, bambusowy, bha, gliceryna, jedwab, owies, puder, tonik, tonik aha/bha

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości