Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-01-18, 15:49   #3091
loss_lauri
Zakorzenienie

Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Niestety mam ten sam problem co Tyteraz używam Nanobase zmieszaną z olejem arganowym.Efekt-gładka buźka ale zmarszczki widać niestety,na to chyba tylko pomoże wstrzyknięcie HA albo botoks
ooo - nanobaza z o. arganowym: moja mieszanka pod oczy
Stary 2011-01-18, 18:09   #3092
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
ooo - nanobaza z o. arganowym: moja mieszanka pod oczy
Wpadłam na to bo sama Nanobase jest koszmarna jeśli chodzi o rozsmarowanie a i rano ciężko ją zmyć"rozcieńczon a"jest dużo przyjaźniejszabędę próbować z innymi olejami
Stary 2011-01-18, 20:40   #3093
sylazbarc
Raczkowanie

A moje oczyska są wrażliwe na olej arganowy... muszę tylko uważać by przypadkiem koło oka nim nie posmarować, więc u mnie pod oczy odpada szkoda....

bo bardzo lubię ten olej
sylazbarc jest offline  
Stary 2011-01-18, 21:39   #3094
durka
Raczkowanie

Jejuuuuuuuuuuu! Na BU wróciło serum migdałowe!
durka jest offline  
Stary 2011-01-18, 22:34   #3095
Apsik13
Zakorzenienie

Dostałam maila z BU, że dziś wysłali mi pakę

Czy ktoś używał już hydrolatu z kocanki?
A jeśli tak, to jakie wrażenia?
Stary 2011-01-18, 23:01   #3096
aaniutek
Rozeznanie

GG do aaniutek

Czy ktoś ma porównanie serum migdałowego i serum azelo??
zastanawiam się które lepsze. potrzebuję specyfiku na przebarwienia po krostach (czerwone i brązowe) a cerę mam śniadą (!)

Edytowane przez aaniutek
Czas edycji: 2011-01-19 o 06:40
aaniutek jest offline  
Stary 2011-01-19, 08:45   #3097
Apsik13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aaniutek Pokaż wiadomość
Czy ktoś ma porównanie serum migdałowego i serum azelo??
zastanawiam się które lepsze. potrzebuję specyfiku na przebarwienia po krostach (czerwone i brązowe) a cerę mam śniadą (!)
Nie miałam ani jednego, ani drugiego, z tym że azelo przyjdzie mi dzisiaj i dopiero po jakimś czasie będę mogła coś powiedzieć.
Ale wzięłam go właśnie ze względu na przebarwienia i szalejącą cerę - krostki, strupki, zaskórniki itd.
No zobaczymy
Stary 2011-01-19, 08:52   #3098
Indicolite
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez durka Pokaż wiadomość
Jejuuuuuuuuuuu! Na BU wróciło serum migdałowe!
a było dobre? wnisokuję że chyba tak

ja zmieszłam wczoraj serum flavo C ciekawe jak mi posłuzy, raz spóbowalam, i się zastanawiam czy będzie dla mnie dobre, szczypie, tak jak napisali w opisie a poza tym jest tak delikatne że ja muszę po tym zastosować jakiś krem bo mam wrażenie zbyt ściągniętej skóry muszę chyba jeszcze sobie jakieś na zmianę do smarowania dokupić

generalnie myślałam że to serum będzie miało bardziej gęstą konsystencję a jest praktycznie wodniste o ile wszystko mi dobrze wyszło

czy któraś z was go używała, może mi coś napisać o efektach?
Indicolite jest offline  
Stary 2011-01-19, 10:48   #3099
kawa.
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Dostałam maila z BU, że dziś wysłali mi pakę

Czy ktoś używał już hydrolatu z kocanki?
A jeśli tak, to jakie wrażenia?
Używałam na całą twarz grzecznie 2 razy dziennie i naprawdę pięknie zmniejszyło mi się zaczerwienienie policzków! ALE nie mogę go używać, bo dla mnie tak przeokropnie śmierdzi, że codziennie przechodziłam katorgę z tym hydrolatem i walczyłam z własnym żołądkiem.
A poza tym TŻ mówił, że skóra mi pachnie zepsutym rosołem...

Po strasznym wysypie uczulenia i powrocie zapalenia skóry wokół ust przestawiłam się TYLKO na olej malinowy - jestem w szoku, że wchłania się do matu i żadnego świecenia skóry nie ma
kawa. jest offline  
Stary 2011-01-19, 11:05   #3100
Apsik13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kawa. Pokaż wiadomość
Używałam na całą twarz grzecznie 2 razy dziennie i naprawdę pięknie zmniejszyło mi się zaczerwienienie policzków! ALE nie mogę go używać, bo dla mnie tak przeokropnie śmierdzi, że codziennie przechodziłam katorgę z tym hydrolatem i walczyłam z własnym żołądkiem.
A poza tym TŻ mówił, że skóra mi pachnie zepsutym rosołem...

Po strasznym wysypie uczulenia i powrocie zapalenia skóry wokół ust przestawiłam się TYLKO na olej malinowy - jestem w szoku, że wchłania się do matu i żadnego świecenia skóry nie ma
Mhm, śmierdzi?
To się siostra nawącha bo właśnie dla jej zamówiłam hydrolat z kocanki
Ale sama też chcę kiedyś spróbować, nawet za cenę tego zepsutego rosołu
Czego się nie robi dla urody.....
Ale jak chce się być pięknym, to trzeba cierpieć
Czasami
Stary 2011-01-19, 12:04   #3101
aaniutek
Rozeznanie

GG do aaniutek

A ja lubię zapach kocankowego hydrolatu
(w dodatku działa jak trzeba)

aaniutek jest offline  
Stary 2011-01-19, 12:05   #3102
Apsik13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aaniutek Pokaż wiadomość
A ja lubię zapach kocankowego hydrolatu
(w dodatku działa jak trzeba)
Czyli to kwestia gustu
Więc już wiem co znajdzie się w następnym zamówieniu
Stary 2011-01-19, 13:23   #3103
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Napisane przez Indicolite Pokaż wiadomość
a było dobre? wnisokuję że chyba tak

ja zmieszłam wczoraj serum flavo C ciekawe jak mi posłuzy, raz spóbowalam, i się zastanawiam czy będzie dla mnie dobre, szczypie, tak jak napisali w opisie a poza tym jest tak delikatne że ja muszę po tym zastosować jakiś krem bo mam wrażenie zbyt ściągniętej skóry muszę chyba jeszcze sobie jakieś na zmianę do smarowania dokupić

generalnie myślałam że to serum będzie miało bardziej gęstą konsystencję a jest praktycznie wodniste o ile wszystko mi dobrze wyszło

czy któraś z was go używała, może mi coś napisać o efektach?
Ja kocham to serum i moja buzia tez robi wszystko wedlug opisu, a poza tym pieknie wyglądza buzie Ja na nie nakladam filtry

NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline  
Stary 2011-01-19, 19:08   #3104
Lenka1000
Rozeznanie

A ja ostatnio przeżyłam zawód BU. Serum flavo C piecze jak diabli i porobiły mi się podskórne "górki". Hydrolat oczarowy sprawia, że czuje sie lepka.
I wróciłam do aptecznych kosmetyków. Widocznie za dużo natury mi szkodzi ;-)
Lenka1000 jest offline  
Stary 2011-01-19, 22:10   #3105
RedFlame
Przyczajenie

A ja wciąż czekam na maila potwierdzającego wysyłkę paczki.... Zakupy zrobiłam w poniedziałek, pieniądze przelałam od ręki... dostałam maila ,że pieniądze dotarły, ale zamówienie coś długo się realizuje mimo, że jedynym produktem składającym się z więcej niż 1 części (który zamówiłam) jest olejek egzotyczny do mycia twarzy! pozostałe rzeczy to 2 oleje i hydrolat...
Nie przywykłam do tak długiego czasu realizacji... mam nadzieję, że jakość produktów wynagrodzi zwłokę
RedFlame jest offline  
Stary 2011-01-19, 22:54   #3106
justysd
Zadomowienie

GG do justysd

Cytat:
Napisane przez RedFlame Pokaż wiadomość
A ja wciąż czekam na maila potwierdzającego wysyłkę paczki.... Zakupy zrobiłam w poniedziałek, pieniądze przelałam od ręki... dostałam maila ,że pieniądze dotarły, ale zamówienie coś długo się realizuje mimo, że jedynym produktem składającym się z więcej niż 1 części (który zamówiłam) jest olejek egzotyczny do mycia twarzy! pozostałe rzeczy to 2 oleje i hydrolat...
Nie przywykłam do tak długiego czasu realizacji... mam nadzieję, że jakość produktów wynagrodzi zwłokę
W mailu podają również link do czasu realizacji - w tej chwili wynosi on ok.10 dni. Od wpłaty do wysyłki wychodzi wg nich ok. 2 tyg.
justysd jest offline  
Stary 2011-01-20, 00:08   #3107
RedFlame
Przyczajenie

Widziałam ten link, ale nie traktowałam go dosłownie hehe wychodzi na to , że powinnam...wydawało mi się, że przy dużych zamówieniach gdzie produkty składają się z wielu elementów ten czas może się tak wydłużyć. Jednak wygląda na to, że dotyczy to i tych "skromniejszych" ;-) ciekawość mnie zje do tego czasu hihihi;-)
RedFlame jest offline  
Stary 2011-01-20, 00:12   #3108
justysd
Zadomowienie

GG do justysd

Cytat:
Widziałam ten link, ale nie traktowałam go dosłownie hehe wychodzi na to , że powinnam...wydawało mi się, że przy dużych zamówieniach gdzie produkty składają się z wielu elementów ten czas może się tak wydłużyć. Jednak wygląda na to, że dotyczy to i tych "skromniejszych" ;-) ciekawość mnie zje do tego czasu hihihi;-)
Mnie też Również dostałam wiadomość w poniedziałek.
To moje pierwsze zamówienie - hydrolat oczarowy i peeling enzymatyczny Już je kocham, a na oczy nie widziałam
justysd jest offline  
Stary 2011-01-20, 01:01   #3109
RedFlame
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość
Mnie też Również dostałam wiadomość w poniedziałek.
To moje pierwsze zamówienie - hydrolat oczarowy i peeling enzymatyczny Już je kocham, a na oczy nie widziałam
Też zamówiłam hydrolat oczarowy jestem ciekawa jak się sprawdzi na mojej mieszanej cerze ze skłonnością do zaskórników. Przyznam, że pokładam w nim duże nadzieje

justysd czy to Twoje pierwsze zamówienie?masz już może jakieś doświadczenie z kosmetykami biochemii?
RedFlame jest offline  
Stary 2011-01-20, 01:11   #3110
justysd
Zadomowienie

GG do justysd

Cytat:
Też zamówiłam hydrolat oczarowy jestem ciekawa jak się sprawdzi na mojej mieszanej cerze ze skłonnością do zaskórników. Przyznam, że pokładam w nim duże nadzieje

justysd czy to Twoje pierwsze zamówienie?masz już może jakieś doświadczenie z kosmetykami biochemii?
Tak jak pisałam wyżej - pierwsze. Ale złożone po dogłębnej lekturze i pokładam w tych naturalnych kosmetykach wielką nadzieję. Mam cerę mieszaną, naczynkową, wrażliwą - ręce mi już opadają co do pielęgnacji
Zaczęłam teraz kurację Effaclar K. Na dzień stosuję Pharmaceris Octopirox, który dobrze radzi sobie z wiecznie podrażnionym nosem zimą. Zaopatrzyłam się też w filtr Bioderma AR
Liczę na ukojenie i uspokojenie po hydrolacie
Na pewno podzielę się wrażeniami
justysd jest offline  
Stary 2011-01-20, 01:32   #3111
RedFlame
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość
Tak jak pisałam wyżej - pierwsze. Ale złożone po dogłębnej lekturze i pokładam w tych naturalnych kosmetykach wielką nadzieję. Mam cerę mieszaną, naczynkową, wrażliwą - ręce mi już opadają co do pielęgnacji
Zaczęłam teraz kurację Effaclar K. Na dzień stosuję Pharmaceris Octopirox, który dobrze radzi sobie z wiecznie podrażnionym nosem zimą. Zaopatrzyłam się też w filtr Bioderma AR
Liczę na ukojenie i uspokojenie po hydrolacie
Na pewno podzielę się wrażeniami
Wiem co czujesz...moja skóra źle reaguje na większość kosmetyków, a szczególnie na te drogeryjne dlatego właściwie je wykluczyłam z użytku. Zwykle objawia się to u mnie wysypem podskórnych grudek.Więc rozumiem frustrację
Obecnie używam głównie produktów naturalnych i aptecznych. Jeśli chodzi o Bioderme to warty uwagi jest też płyn micelarny Sebium
W takim razie pozostaje nam czekać na pojawienie się paczki
RedFlame jest offline  
Stary 2011-01-20, 07:56   #3112
syrenka
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 14

Cytat:
Nie nie dziwi dłuższy termin realizacji, mieli przecież długi okres przerwy chyba od świąt do 7.01 więc zapewne w pierwszych dniach działania sklepu nagromadziło się sporo zamówień.
Ja złożyłam zamówienie jeszcze w piątek 7 stycznia, musiałam być jedną z pierwszych bo paczkę wysłano już w poniedziałek, nie wiem czemu miałabym dłużej czekać z uwagi na to, że miałam duże zamówienie. Widać liczy się kolejność składania zamówień a nie wielkość zamówienia i to jest dla mnie ok.

Cytat:
Nie jestem pewna czy przymiotnik naturalny idealnie pasuje do wszystkich kosmetyków z BU
syrenka jest offline  
Stary 2011-01-20, 08:21   #3113
Apsik13
Zakorzenienie

Ja dokonałam wpłaty za zamówienie 10 stycznia, a 18go dostałam maila o tym, że już wysłali paczuszkę.
Fakt, naczekać to się trzeba i to się strasznie dłuży zwłaszcza jak się z niecierpliwością czeka na coś, co już jest potrzebne...

A ja wczoraj zamiast paczki dostałam awizo i dziś lecę ją odebrać.
Nie chcecie widzieć co się będzie działo jak ją dostanę

Ktoś używał masła jojoba???

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Cytat:
RedFlame, ja też zamówiłam hydrolat oczarowy
A z olejków do mycia twarzy - pomarańczowy.
I jeszcze parę rzeczy......
Stary 2011-01-20, 11:21   #3114
RedFlame
Przyczajenie

Ja chętnie usłyszę co się będzie działo hihihi zdaj relacje jak sprawują się zakupione produkty;-)
RedFlame jest offline  
Stary 2011-01-20, 12:10   #3115
Apsik13
Zakorzenienie

Cytat:
Ja chętnie usłyszę co się będzie działo hihihi zdaj relacje jak sprawują się zakupione produkty;-)
Spoks
Już dzisiaj zacznę szaleć
Stary 2011-01-20, 14:50   #3116
skarpetta
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość

Ktoś używał masła jojoba???
Używałam oleju jojoba, nie masła, aczkolwiek nie z BU.
Uważam, że to jeden z podstawowych olejów, który powinien zagościć w zbiorze biochemiczki
skarpetta jest offline  
Stary 2011-01-20, 14:57   #3117
Apsik13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Używałam oleju jojoba, nie masła, aczkolwiek nie z BU.
Uważam, że to jeden z podstawowych olejów, który powinien zagościć w zbiorze biochemiczki
Dzięki
Zagości od dziś
Stary 2011-01-20, 18:51   #3118
Alassiel
Raczkowanie

KOCHAM serum lemon w połączeniu z żelem hialuronowym z alantoiną i pantenolem! Na razie użyłam tego duetu tylko raz, wczoraj wieczorem i muszę przyznać, że nigdy nie miałam bardziej aksamitnej skóry, coś cudownego po prostu Do tego zniknęło prawie całe zaczerwienienie na policzkach i płatkach nosa (moja zmora, nie potrafił tego ukryć żaden podkład/korektor/puder), skóra ogólnie wygląda ślicznie, jest taka promienna... Nie mogę uwierzyć, a to dopiero pierwsze użycie! Niepotrzebnie się bałam A jak się dodatkowo dzisiaj zmatowiłam pudrem bambusowym z jedwabiem to myślałam, że zagłaskam się na śmierć, taka byłam gładziutka Zastanawiam się tylko, czy używać tego serum codziennie, czy co drugi-trzeci dzień.
Teraz idę ukręcić sobie tonik AHA/BHA 10%, mam zamiar powalczyć z przebarwieniami i śladami po wysypce alergicznej na ramionach
Alassiel jest offline  
Stary 2011-01-20, 19:03   #3119
ckin2u
Zakorzenienie

ale Wam fajnie
ja tez zaczne tam szperac i zloze jakis zamowienie )

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

czy sam zel hialuronowy z alantoina i pantenolem 5 % nawilzy, czy musze go do czegs dodawac? Zastanawiam sie na razie nad nim i nad jakimis hydrolatem, tylko tez do konca jeszcze nie wiem ktorym, ide czytac dalsze posty

ckin2u jest offline  
Stary 2011-01-21, 09:23   #3120
Indicolite
Raczkowanie

a ja wam powiem, że moje zamówienie przyszło błyskawicznie, zapłaciłam i zaraz mi wysłali

i muszę się przyznać że po kilku dniach stasowania olejku monoi plus zel hialuronowy (tak jak zalecają jako dwufazowy nawilżacz) od razu widzę poprawę - odkąd rozpoczęła się zima i okres grzewczy nie mogłam dać sobie rady z suchymi skórkami które się pojawiały wokół nosa i na czole, odkąd używam ww. nie mam skórek a to zaledwie kilka razy
Indicolite jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
aha, bambus, bambusowy, bha, gliceryna, jedwab, owies, puder, tonik, tonik aha/bha

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości