Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-02-25, 12:56   #3481
Voirrey
Raczkowanie

Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
myślę że możesz zacząć od obu tych produktów, np tonik 2x w tyg a co drugi dzień lub codziennie( jeśli nie będzie podrażnienia) serum azelo 2% kwasu salicylowego to niedużo - nie powinno ci podrażnić skóry
http://www.biochemiaurody.com/vademe...m%20AZELO.html - wg zaleceń BU też można je tak stosować
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź

Rozważałam właśnie możliwość równoczesnego stosowania obu produktów, tylko obawiałam się, że może to być za dużo. Aktualnie używam jeszcze toniku PHA 6% i nie chciałabym przesadzić.

Co mnie najbardziej przeraża, to poszukiwania odpowiedniego kremu z filtrem do tych zabiegów. Planuję zacząć od 30 SPF i mam nadzieję, że na teraz i wiosnę wystarczy?
Voirrey jest offline  
Stary 2011-02-25, 13:48   #3482
sunsister
Raczkowanie

Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Voirrey Pokaż wiadomość

Rozważałam właśnie możliwość równoczesnego stosowania obu produktów, tylko obawiałam się, że może to być za dużo. Aktualnie używam jeszcze toniku PHA 6% i nie chciałabym przesadzić.

Co mnie najbardziej przeraża, to poszukiwania odpowiedniego kremu z filtrem do tych zabiegów. Planuję zacząć od 30 SPF i mam nadzieję, że na teraz i wiosnę wystarczy?
Ja bym Ci radziła rozważyc serum migdałowe zamiast tamtych produktów. Mi azelo zupełnei nie podeszło (a też głównym moim problemem są bolące wypryski, głównie na brodzie i czole, po których na długo zostaje ślad) - mam wrażenie, że azelo jeszcze mi pogorszyło. Toniku BHA nie probowalam jeszcze, ale kwas migdałowy, z tego co napisane jest na stronie BU działa antybakteryjnie między innymi. Ja to serum stosuję od 3 tyg. i jak na razie rewelacja, bo poza uciążliwym dość złuszczaniem naskórka, najważniejsze jest, że dziala na wypryski!!! Jak coś mi zaczyna wyłazic, to po 2 dniach taki zaczątek czerwony wypukły bolący, który zwykle mi rósł i się paskudził przez tydzien - się WCHŁANIA! jak dla mnie rewelacja
A najważniejsze przy tym wszystkim jest to, że powoli zaczynam wychodzic z domu BEZ PODKŁADU bo serum migdałowe plus olejki plus mleczko winogronowe niesamowicie wygładza mi skórę!
sunsister jest offline  
Stary 2011-02-25, 14:25   #3483
loss_lauri
Zakorzenienie

Cytat:

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
Ja bym Ci radziła rozważyc serum migdałowe zamiast tamtych produktów. Mi azelo zupełnei nie podeszło (a też głównym moim problemem są bolące wypryski, głównie na brodzie i czole, po których na długo zostaje ślad) - mam wrażenie, że azelo jeszcze mi pogorszyło. Toniku BHA nie probowalam jeszcze, ale kwas migdałowy, z tego co napisane jest na stronie BU działa antybakteryjnie między innymi. Ja to serum stosuję od 3 tyg. i jak na razie rewelacja, bo poza uciążliwym dość złuszczaniem naskórka, najważniejsze jest, że dziala na wypryski!!! Jak coś mi zaczyna wyłazic, to po 2 dniach taki zaczątek czerwony wypukły bolący, który zwykle mi rósł i się paskudził przez tydzien - się WCHŁANIA! jak dla mnie rewelacja
A najważniejsze przy tym wszystkim jest to, że powoli zaczynam wychodzic z domu BEZ PODKŁADU bo serum migdałowe plus olejki plus mleczko winogronowe niesamowicie wygładza mi skórę!
to może właśnie kwas migdałowy? on nie uwrażliwia skóry na słońce ja robiłam tonik z kwasem HA i 5% kwasem migdałowym wg formuły z Mazideł i dla mnie jest idealny - nie podrażnia skóry i świetnie wygładza
Stary 2011-02-25, 14:30   #3484
Kachnaaaa
Zakorzenienie

Jak myślicie,który z tych olejów da najmniejsze prawdopodobieństwo zapchania?
Avocado,z nasion winogron czy z nasion wiesiolka?
Zalezy mi zeby nawilżyl i wyrownał kolor skóry.

Kachnaaaa jest offline  
Stary 2011-02-25, 14:31   #3485
sunsister
Raczkowanie

Cytat:
to może właśnie kwas migdałowy? on nie uwrażliwia skóry na słońce
dlaczego uważasz ze nie uwrażliwia?? to dość silne stężenie kwasu AHA, poza tym gołym okiem widac złuszczanie, więc skóra na pewno jst bardzo wrażliwa. Chyba tylko kwasy PHA nie wymagają rygorystycznego stosowania filtrów, chociaż ja i tak byłabym ostrożna..
sunsister jest offline  
Stary 2011-02-25, 14:49   #3486
Voirrey
Raczkowanie

Cytat:
Cytat:
to może właśnie kwas migdałowy? on nie uwrażliwia skóry na słońce ja robiłam tonik z kwasem HA i 5% kwasem migdałowym wg formuły z Mazideł i dla mnie jest idealny - nie podrażnia skóry i świetnie wygładza
Na początku celowałam właśnie w tonik BHA 2% i/lub azelo, ale czytam właśnie, że dziewczyny skarżą się na powstające niekiedy wypryski. Myślałam jeszcze o serum migdałowym AHA 10%, ale to po jakimś czasie stosowania produktów łagodniejszych. Nigdy nie używałam kwasów AHA i BHA. Nie wiem czy to serum migdałowe nie byłoby zbyt mocne na początek?
Voirrey jest offline  
Stary 2011-02-25, 15:03   #3487
sunsister
Raczkowanie

Cytat:
Na początku celowałam właśnie w tonik BHA 2% i/lub azelo, ale czytam właśnie, że dziewczyny skarżą się na powstające niekiedy wypryski. Myślałam jeszcze o serum migdałowym AHA 10%, ale to po jakimś czasie stosowania produktów łagodniejszych. Nigdy nie używałam kwasów AHA i BHA. Nie wiem czy to serum migdałowe nie byłoby zbyt mocne na początek?
Za mocne? W sensie zbyt intensywnego złuszczania? Nie wydaje mi się, tym bardziej, że możesz to sobie regulowac stosując serum rzadziej, jeśli uznasz, że zbyt mocno Cię złuszcza. Ja stosuję co 2 dzień, bo zależało mi na szybkim efekcie, a i tak łuszczenie jest znośne. Można stosować 2 razy w tygodniu, a punktowo na wypryski. W opisie serum jest, że moze ono stanowic przygotowanie pod silniejsze kwasy, więc naprawdę nie ma się co bac Ja też przed serum nie stosowałam kwasów (kiedys dawno temu Effaclar K) i myślę, że warto się przemęczyc te pierwsze 2-3 tyg., ale widzieć efekt, bo przy słabszych produktach możesz duzo dluzej czekac
sunsister jest offline  
Stary 2011-02-25, 15:56   #3488
Apsik13
Zakorzenienie

Cytat:
Mi azelo zupełnei nie podeszło (a też głównym moim problemem są bolące wypryski, głównie na brodzie i czole, po których na długo zostaje ślad) - mam wrażenie, że azelo jeszcze mi pogorszyło. Toniku BHA nie probowalam jeszcze, ale kwas migdałowy, z tego co napisane jest na stronie BU działa antybakteryjnie między innymi. Ja to serum stosuję od 3 tyg. i jak na razie rewelacja, bo poza uciążliwym dość złuszczaniem naskórka, najważniejsze jest, że dziala na wypryski!!! Jak coś mi zaczyna wyłazic, to po 2 dniach taki zaczątek czerwony wypukły bolący, który zwykle mi rósł i się paskudził przez tydzien - się WCHŁANIA! jak dla mnie rewelacja
Serum migdałowe serio tak działa?

Ja się teraz boję azelo
Zostało mi jeszcze trochę, ale nie będę go już używać, za Chiny ludowe
Dopiero co wyszłam z tych bolących gul... brrr
Stary 2011-02-25, 16:02   #3489
evenstar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość

Ja się teraz boję azelo
wszystko fajnie, ale filtry trzeba stosować nie znoszę tych kremów...
Stary 2011-02-25, 16:03   #3490
PanzerKitty
Wtajemniczenie

Cytat:

Ja się teraz boję azelo
A co ci pomogło na te bolące gule gadaj mi tu zaraz

PanzerKitty jest offline  
Stary 2011-02-25, 16:11   #3491
Apsik13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
A co ci pomogło na te bolące gule gadaj mi tu zaraz
  • odstawiłam azelo
  • zwiększyłam dawkę dzienną witamin z grupy B
  • wypijam więcej tranu niż ustawa przewiduje
Udało się
Stary 2011-02-25, 16:14   #3492
PanzerKitty
Wtajemniczenie

Cytat:
  • odstawiłam azelo
  • zwiększyłam dawkę dzienną witamin z grupy B
  • wypijam więcej tranu niż ustawa przewiduje
Udało się
NO masz ja łykam omegę3 i powiem ci że też mi pomaga na wypryski to znaczy wyskakują ale są dużo mniejsze niż kiedyś

PanzerKitty jest offline  
Stary 2011-02-25, 16:17   #3493
loss_lauri
Zakorzenienie

Cytat:
dlaczego uważasz ze nie uwrażliwia?? to dość silne stężenie kwasu AHA, poza tym gołym okiem widac złuszczanie, więc skóra na pewno jst bardzo wrażliwa. Chyba tylko kwasy PHA nie wymagają rygorystycznego stosowania filtrów, chociaż ja i tak byłabym ostrożna..
http://mazidla.com/component/virtuem...category_id=14
poczytaj o kwasie migdałowym

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Jak myślicie,który z tych olejów da najmniejsze prawdopodobieństwo zapchania?
Avocado,z nasion winogron czy z nasion wiesiolka?
Zalezy mi zeby nawilżyl i wyrownał kolor skóry.
winogronowy jest polecany do cery tłustej więc wydaje mi się że ten
Stary 2011-02-25, 16:29   #3494
Apsik13
Zakorzenienie

Cytat:
NO masz ja łykam omegę3 i powiem ci że też mi pomaga na wypryski to znaczy wyskakują ale są dużo mniejsze niż kiedyś
Ja wolę pić Mollersa
Nie lubię łykać kapsułek bo odbija mi się plastikiem

No ja myślę, że najlepsze kosmetyki nam nie pomogą jak nie będziemy zdrowe od środka
Stary 2011-02-25, 16:38   #3495
PanzerKitty
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja wolę pić Mollersa
Nie lubię łykać kapsułek bo odbija mi się plastikiem

No ja myślę, że najlepsze kosmetyki nam nie pomogą jak nie będziemy zdrowe od środka
Fuj jak możesz pić tran jak byłam mała to rodzice mi dawali tran na łyżeczce do wypicia błe do dziś mam odruch wymiotny jak sobie o tym przypomnę, toż to tłuste i ohydne w smaku

PanzerKitty jest offline  
Stary 2011-02-25, 16:45   #3496
Apsik13
Zakorzenienie

Cytat:
Fuj jak możesz pić tran jak byłam mała to rodzice mi dawali tran na łyżeczce do wypicia błe do dziś mam odruch wymiotny jak sobie o tym przypomnę, toż to tłuste i ohydne w smaku
Ja nie piłam w dzieciństwie, więc mi nie przeszkadza
Łykam z łyżeczki i wypijam razem z herbatką.
Nic nie czuć, serio serio
Poza tym kupuję cytrynowy, więc jak coś to czuć cytrynę i nic więcej
A! Ciekły tran wchłania się od razu i zaczyna działać, zaś kapsułki muszą się jeszcze rozpuścić.
Więc wybieram bramkę nr 1

P.S. Zaraz nas dziewczyny zbojkotują za zmianę tematu z BU
Stary 2011-02-25, 17:02   #3497
Voirrey
Raczkowanie

Cytat:
Hm... To już w końcu nie wiem co wybrać

Powiem szczerze, że wizja stosowania filtrów mnie przeraża, a z chęcią skusiłabym się na kurację kwasem migdałowym, skoro daje świetne efekty. Przy opisie serum migdałowego AHA 10% oraz samego kwasu na stronie BU jest informacja, że filtry są konieczne.
Oświećcie mnie proszę jeśli piszę bzdury.
Voirrey jest offline  
Stary 2011-02-25, 17:06   #3498
sunsister
Raczkowanie

[QUOTE=loss_lauri;25355492]http://mazidla.com/component/virtuem...category_id=14

No ok. To teraz nie wiem, komu wierzyć bardziej
Bo na BU jest napisane co innego, porównaj:
"Dzięki większej wielkości cząsteczek oraz działaniu łagodzącemu, kwas migdałowy jest lepiej tolerowany, nawet przez wrażliwe cery naczynkowe, w porównaniu z kwasem glikolowym nie powoduje podrażnienia, zaczerwienienia, silnego łuszczenia skóry oraz przebarwień pozapalnych. Z tego powodu peelingi kwasem migdałowym są polecane przez cały rok, również latem, jednak to nie oznacza, że podczas stosowania produktów z kwasem migdałowym ochrona przeciwsłoneczna nie jest wymagana. Podobnie jak w przypadku wszystkich innych produktów z kwasami AHA, podczas kuracji kwasem migdałowym nie należy korzystać z solarium i opalać się na słońcu. Obowiązkowe jest stosowanie stabilnych filtrów z wysokim poziomem protekcji SPF 30."
http://biochemiaurody.com/slownik/mandelicacid.html

Ale w sumie, może po prostu należy wypośrodkować . Czyli stosować ochronę, ale nie trzeba max. wysokiej. Co mnie bardzo cieszy
A w ogóle rozważam kupno jakiejś ładnej parasolki przeciwsłonecznej, co Wy na to?? Może nie koniecznie na miasto, ale czasem jak wiosną - latem wychodzę z psem na spacer po osiedlu, bardzo by mi sie przydała Szukałam już w zeszłym roku, ale jakoś nie bardzo... Wiem, że nie może być zbyt jasna, idealna by była jakaś kolorowa, ale lekka.
sunsister jest offline  
Stary 2011-02-25, 17:07   #3499
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:
Hm... To już w końcu nie wiem co wybrać

Powiem szczerze, że wizja stosowania filtrów mnie przeraża, a z chęcią skusiłabym się na kurację kwasem migdałowym, skoro daje świetne efekty. Przy opisie serum migdałowego AHA 10% oraz samego kwasu na stronie BU jest informacja, że filtry są konieczne.
Oświećcie mnie proszę jeśli piszę bzdury.
Fitry powinno się zawsze używać bez względu na to jakiech używasz kosmetyków.Jednak są różne na to zapatrywania.Jeśli dobierzesz dobry dla siebie filtr to nie masz się czego przerażać
Stary 2011-02-25, 17:20   #3500
Voirrey
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Fitry powinno się zawsze używać bez względu na to jakiech używasz kosmetyków.Jednak są różne na to zapatrywania.Jeśli dobierzesz dobry dla siebie filtr to nie masz się czego przerażać
No właśnie to dobieranie i szukanie mnie przeraża, a później cały ceremoniał jego nakładania, matowienia itd. Najchętniej to chciałabym, aby ktoś pokazał mi paluchem, że ten będzie dla mnie odpowiedni.
Obiecuję poprawę...
Voirrey jest offline  
Stary 2011-02-25, 17:26   #3501
sunsister
Raczkowanie

Cytat:
No właśnie to dobieranie i szukanie mnie przeraża, a później cały ceremoniał jego nakładania, matowienia itd. Najchętniej to chciałabym, aby ktoś pokazał mi paluchem, że ten będzie dla mnie odpowiedni.
Obiecuję poprawę...
ehhh, też bym tak chciała ;/
też nie mam dobrego filtra, bo ten ktory mi w miarę służył w zeszłe lato - Anthelios AC do cery mieszanej, teraz po tych wszystkich zabiegach mnie maxymalnie wysusza.. Ja planuję zrobić rundkę po aptekach prosząc o próbki
sunsister jest offline  
Stary 2011-02-25, 17:49   #3502
Kachnaaaa
Zakorzenienie

Cytat:

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

winogronowy jest polecany do cery tłustej więc wydaje mi się że ten
Dzięki za utwierdzenie,tez własnie do niego byłam najbardziej przekonana

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Dziewczyny a stosował ktoś to cudo? (Serum-olejek na blizny)
http://www.biochemiaurody.com/sklep/...-antiscar.html
Zależy mi na wyrównaniu kolorytu cery,pozostawały jakies dosc słabo widoczne slady po niespodziankach,plus ogólnie taka szara,wysuszona,skłonna do zapchania i zmęczona lekami (w trakcie kuracji) buzia.
Nada się?

Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2011-02-25 o 17:51
Kachnaaaa jest offline  
Stary 2011-02-25, 20:05   #3503
sunsister
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Dzięki za utwierdzenie,tez własnie do niego byłam najbardziej przekonana

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Dziewczyny a stosował ktoś to cudo? (Serum-olejek na blizny)
http://www.biochemiaurody.com/sklep/...-antiscar.html
Zależy mi na wyrównaniu kolorytu cery,pozostawały jakies dosc słabo widoczne slady po niespodziankach,plus ogólnie taka szara,wysuszona,skłonna do zapchania i zmęczona lekami (w trakcie kuracji) buzia.
Nada się?
Ja tego nie stosowałam, ale wydaje mi się, że to raczej jest kuracja na świeże blizny, takie słabo widoczne, stare ślady są bardzo trudne do zlikwidowania całkiem. A na szarą, zmęczoną cerę polecam serum 3xROSE. Porównaj sobie składy. Ja używam i jestem bardzo zadowolona z efektu i zachwycona zapachem Na moją skórę działa tak właśnie odżywczo - rozświetlająco, najlepiej w połączeniu z żelem hialuronowym lub mleczkiem winogronowym z mazideł. Nie zapycha!
sunsister jest offline  
Stary 2011-02-25, 20:30   #3504
loss_lauri
Zakorzenienie

[QUOTE=sunsister;25356660]
Cytat:

No ok. To teraz nie wiem, komu wierzyć bardziej
Bo na BU jest napisane co innego, porównaj:
"Dzięki większej wielkości cząsteczek oraz działaniu łagodzącemu, kwas migdałowy jest lepiej tolerowany, nawet przez wrażliwe cery naczynkowe, w porównaniu z kwasem glikolowym nie powoduje podrażnienia, zaczerwienienia, silnego łuszczenia skóry oraz przebarwień pozapalnych. Z tego powodu peelingi kwasem migdałowym są polecane przez cały rok, również latem, jednak to nie oznacza, że podczas stosowania produktów z kwasem migdałowym ochrona przeciwsłoneczna nie jest wymagana. Podobnie jak w przypadku wszystkich innych produktów z kwasami AHA, podczas kuracji kwasem migdałowym nie należy korzystać z solarium i opalać się na słońcu. Obowiązkowe jest stosowanie stabilnych filtrów z wysokim poziomem protekcji SPF 30."
http://biochemiaurody.com/slownik/mandelicacid.html

Ale w sumie, może po prostu należy wypośrodkować . Czyli stosować ochronę, ale nie trzeba max. wysokiej. Co mnie bardzo cieszy
A w ogóle rozważam kupno jakiejś ładnej parasolki przeciwsłonecznej, co Wy na to?? Może nie koniecznie na miasto, ale czasem jak wiosną - latem wychodzę z psem na spacer po osiedlu, bardzo by mi sie przydała Szukałam już w zeszłym roku, ale jakoś nie bardzo... Wiem, że nie może być zbyt jasna, idealna by była jakaś kolorowa, ale lekka.
dziwne, że na Mazidłach piszą co innego a na BU co innego ja się filtruje i tak przez cały rok, czy używam kwasów czy nie.
ja też poszukuję takiej parasolki - najlepiej z materiału blokującego promienie uv (takie jakie można kupić w Japonii) a nie zwykłej, koronkowej które noszą gothic lility.
gdybyś gdzieś znalazła coś ciekawego to daj znać
Stary 2011-02-25, 20:32   #3505
Olena77
Raczkowanie

Cytat:
Ja tego nie stosowałam, ale wydaje mi się, że to raczej jest kuracja na świeże blizny, takie słabo widoczne, stare ślady są bardzo trudne do zlikwidowania całkiem. A na szarą, zmęczoną cerę polecam serum 3xROSE. Porównaj sobie składy. Ja używam i jestem bardzo zadowolona z efektu i zachwycona zapachem Na moją skórę działa tak właśnie odżywczo - rozświetlająco, najlepiej w połączeniu z żelem hialuronowym lub mleczkiem winogronowym z mazideł. Nie zapycha!
Ja też polecam serum 3xROSE To świetny produkt, bardzo wydajny i przyjemny w stosowaniu. Używam je z żelem hialuronowym
Olena77 jest offline  
Stary 2011-02-25, 20:47   #3506
Kachnaaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Cytat:
Napisane przez Olena77 Pokaż wiadomość
Ja też polecam serum 3xROSE To świetny produkt, bardzo wydajny i przyjemny w stosowaniu. Używam je z żelem hialuronowym
3xROSE to takie bardziej dla dojrzałej cery,przeciwzmarszczkowe, a mi na takie rzeczy jeszcze o wiele za wcześnie
No cóż,jak bedę robić zamówienie to może skusze sie jednak na to "serum na blizny,w końcu nie jest takie drogie.

Kachnaaaa jest offline  
Stary 2011-02-25, 20:59   #3507
Arrasando
Rozeznanie

Dziewczyny mam może i głupie pytanie ale czy przy serum Lemon może nastapić wysyp-oczyszczenie? Mam wrażenie że wszystkie zaskórniki mi wychodzą, że się tak wyrażę... aktualnie nie wyglądam za ciekawie
Pytam się bo może coś mnie zapchało, ale myślę chyba, że to lemon działa... Czy ktoś mnie olśni?
..`
Arrasando jest offline  
Stary 2011-02-25, 21:50   #3508
Apsik13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam może i głupie pytanie ale czy przy serum Lemon może nastapić wysyp-oczyszczenie? Mam wrażenie że wszystkie zaskórniki mi wychodzą, że się tak wyrażę... aktualnie nie wyglądam za ciekawie
Pytam się bo może coś mnie zapchało, ale myślę chyba, że to lemon działa... Czy ktoś mnie olśni?
Ja osobiście nie miałam żadnego wysypu, buzia od razu robiła się ładniejsza, a zaskórniki były wręcz miniaturowe i niewidoczne.
Ale niektóre osoby zapycha tamanu, który się tam znajduje, więc... może to?
Stary 2011-02-25, 21:59   #3509
figa84
Zakorzenienie

Dziewczyny mam pytanie. Szykuję się do kolejnego zamówienia na BU. Powiedzcie mi czy serum azelo lub granat nadają się do stosowania pod filtry przy cerze tłustej? Czy długo się wchlaniają, są lżejsze czy cięższe od Lemon?
A i czy stosował ktoś krem sojowy? Kupiłabym mamie, ale nie wiem czy warto....
figa84 jest offline  
Stary 2011-02-25, 22:25   #3510
ignorantka007
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie. Szykuję się do kolejnego zamówienia na BU. Powiedzcie mi czy serum azelo lub granat nadają się do stosowania pod filtry przy cerze tłustej? Czy długo się wchlaniają, są lżejsze czy cięższe od Lemon?
A i czy stosował ktoś krem sojowy? Kupiłabym mamie, ale nie wiem czy warto....
Miałam serum AZELO, teraz używam LEMON. Z tych dwóch AZELO jest lżejsze, to taka mleczna emulsja, u mnie w połączeniu z HA wchłaniało się bardzo ładnie. Natomiast LEMON, no cóż... olejowa postać, ja nie lubię takich tłuściochów, stosuję z HA i nie wchłania się do końca, muszę po jakimś czasie przykładać chusteczkę, żeby zebrać nadmiar, ale za to pięknie pachnie Serum granat nie stosowałam, ale wg opisu będzie podobne do LEMON.
ignorantka007 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
aha, bambus, bambusowy, bha, gliceryna, jedwab, owies, puder, tonik, tonik aha/bha

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości