Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-06-03, 19:01   #4591
Shazney
Zakorzenienie

Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez oshin85 Pokaż wiadomość
No pieknie a ja wlasnie zamowilam ale na szczescie nie zaplacilam jeszcze i juz nie wiem jaki zamowic Mialam oczarowy(uczulal),roza damascena(uczulal)i aloes( nie uczulal niby ale po dluzszym stosowaniu wydaje mi sie ze skora byla po nim przemeczona)... i nie wiem jaki zamowic
Doradzcie
Ja już spasowałam - nie używam hydrolatów . Kiedyś bardzo mi podchodził ten z róży damascena i cytrynowy. Potem coś się popsuło, tylko co?

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline  
Stary 2011-06-03, 19:17   #4592
Loouisse
Rozeznanie

Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Ja już spasowałam - nie używam hydrolatów . Kiedyś bardzo mi podchodził ten z róży damascena i cytrynowy. Potem coś się popsuło, tylko co?
Ja myślę, że sposób powstawania hydrolatu powoduje, że nie każda partia jest taka sama. Tzn. moga być róznice w ilości olejku czy czegoś tam. Sama po sobie widzę, że nie każdy oczarowy działa tak samo.
Loouisse jest offline  
Stary 2011-06-03, 20:38   #4593
blue_apple
Zakorzenienie

Cytat:
No pieknie a ja wlasnie zamowilam ale na szczescie nie zaplacilam jeszcze i juz nie wiem jaki zamowic Mialam oczarowy(uczulal),roza damascena(uczulal)i aloes( nie uczulal niby ale po dluzszym stosowaniu wydaje mi sie ze skora byla po nim przemeczona)... i nie wiem jaki zamowic
Doradzcie
dla mnie zawsze hydrolaty były jak woda... wysuszająca w dodatku
lubiłam za to nagietkowy, ale to nie w BU...
blue_apple jest offline  
Stary 2011-06-03, 22:04   #4594
Aimee_J
Zakorzenienie

Cytat:
Doradzcie
Miałam z róży damascena i zrobił mi masakrę na twarz.
I nie straszcie mnie, że ten aloesowy tak działa Kupiłam butelkę dla siebie i dla TŻeta - szczególnie dla niego - i tera czekam na przesyłkę
Aimee_J jest offline  
Stary 2011-06-03, 22:50   #4595
oshin85
Raczkowanie

Dziekuje bardzo dziewczyny
blue_apple gdzie moge dostac nagietkowy??Czy geraniowy ma mocny zapach?? damascena i oczar maja i mnie uczulily
Aimee_J aloesowy jako jedyny nie powodowal u mnie buraka ..tylko ze na twarzy przy drugiej buteleczce dojrzalam male grudki na twarzy (taka kaszka delikatna ) lecz na 100 % nie moge stwierdzic ze to byla wina tego hydrolatu ...zel odzywczy jest numerem jeden wsrod podejrzanych .
Pozdrawiam wszystkie eksperymentujace chemiczki ...biochemiczki
Stary 2011-06-03, 22:53   #4596
biała_czekolada
Rozeznanie

Cytat:
blue_apple gdzie moge dostac nagietkowy??Czy geraniowy ma mocny zapach?? damascena i oczar maja i mnie uczulily
Aimee_J aloesowy jako jedyny nie powodowal u mnie buraka ..tylko ze na twarzy przy drugiej buteleczce dojrzalam male grudki na twarzy (taka kaszka delikatna ) lecz na 100 % nie moge stwierdzic ze to byla wina tego hydrolatu ...zel odzywczy jest numerem jeden wsrod podejrzanych .
Geraniowy ma intenstywny zapach ja go lubie, ale to kwestia gustu, moim zdaniem jest dominujacy

S.J.Lec

http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline  
Stary 2011-06-03, 23:41   #4597
Aimee_J
Zakorzenienie

Cytat:
Oby ni się nie dziao, bo szkoda by go było Szczególnie, że bardziej myślałam o TŻecie i jego skórze nawet niż o sobie
Odżwyczy żel właśnie powoli kończę. Kiedy stosowałam go samodzielnie nie bardzo mi służył. Gdy zaczęłąam go mieszać dosłownie ze wszystkim: maseczki, kremy, to skubaniec okazał się boski
Ale aktualnie czekam na peptydowy
Aimee_J jest offline  
Stary 2011-06-04, 00:03   #4598
kawa.
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
może Twoja skóra zwyczajnie go nie toleruje, jeśli ma go za dużo...
Tak było u mnie po kilku miesiącach stosowania olejku myjącego.
A próbowałaś hydrolatu z kocanki na naczynka?
Ja zastosowałam raz i prawie padłam trupem od tego zapachu
Ale efekty jak widzę po opiniach są pozytywne
Geraniowy stosowałam jesienią (było ok), potem poszedł w odstawkę i w lutym sięgnęłam po niego kolejny raz i mnie wysypuje wszędzie tam, gdzie psiknęłam - nawet na dekolcie prysnęło mi się przypadkiem i wieczorem już wyprysk Zapach mocny, może być dla niektórych zbyt intensywny.
Kocanka, ach kocanka - na samo wspomnienie mi się cofa Gdyby nie to, że naprawdę działał, to bym go wyrzuciła przez okno, byle daleko. Bo do kibla nie miałam serca wylewać - jeszcze kibel by mi tak śmierdział, to już bym chyba musiała się wyprowadzić... W osłupienie mnie wprawiło zdanie z BU: "Od strony aromaterapeutycznej, zapach kwiatów kocanki wpływa na organizm uspokajająco, antydepresyjnie i oczyszczająco na drogi oddechowe." AAA!!! Na drogi pokarmowe też działa oczyszczająco, szczególnie górne...
Aloesowy jest bardzo przyjemny - nie ma zapachu, dobrze nawilża. Zaniepokoiła mnie wypowiedź jednej wizażanki o podrażnianiu przez niego naczynek przy dłuższym stosowaniu. Pogrzebałam we wszystkich moich książkach i nie znalazłam nic na ten temat jego działania pro-rumieniowo. Jak ktoś coś więcej wie, to proszę o info
Neroli pachnie ładnie z daleka, nakładany na twarz już mnie dusi - zbyt intensywny jak na mój gust. Działanie - nie zauważyłam ;P Ale nie używałam długo, bo na reszcie hydrolatu zrobiłam tonik z kwasem salicylowym
Róza stulistna jak dla mnie pachnie pięknie, działanie nawilżająco-łagodzące (oczywiście jak ktoś nie ma uczulenia ;P), szału nie ma. Ale ten zapach...
Róża damascena nie używałam - tylko sztachnęłam się z butelki jak zamawiałam koleżance. Zapach taki bardziej "szlachetny" niż róży stulistnej, ale mi mniej odpowiada.
Oczarowy działa świetnie na pory (moje na pewno) i może coś tam robi moim naczynkom, ale pod tym względem nie sięga do pięt kocance (bleh)
Więcej z BU nie używałam, po cyrkach z zamykaniem i otwieraniem sklepu przerzuciłam się na mazidła i zsk i tam się zaopatruję w hydrolaty.

Cytat:
Bezzapachowe lub bardzo delikatnie pachnące są, oprócz aloesowego, hydrolat ze słodkich migdałów i z zielonej herbaty (mazidła, zsk). Jak oczar cię uczulił, to nie sięgaj w ogóle po geraniowy - jest bardzo intensywny.

Pytanie do koneserów kocanki Czy olej z kocanki też tak niemiłosiernie śmierdzi jak hydrolat? Jak tak, to czy ten smród też się za człowiekiem ciągnie jak po hydrolacie?

Edytowane przez kawa.
Czas edycji: 2011-06-04 o 00:11
kawa. jest offline  
Stary 2011-06-04, 09:49   #4599
mgielka321
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kawa. Pokaż wiadomość
Aloesowy jest bardzo przyjemny - nie ma zapachu, dobrze nawilża. Zaniepokoiła mnie wypowiedź jednej wizażanki o podrażnianiu przez niego naczynek przy dłuższym stosowaniu. Pogrzebałam we wszystkich moich książkach i nie znalazłam nic na ten temat jego działania pro-rumieniowo. Jak ktoś coś więcej wie, to proszę o info
Już wiem gdzie to czytałam: książka zielarska mojego TZta cytuję:
"Uwaga! Nie należy stosować aloesu w czasie ciąży, przy nadciśnieniu i kruchości naczyń. Długotrwałe stosowanie tego leku może spowodować zaburzenia w ogólnej godpodarce sodu i potasu w organizmie, a wyższe dawki uszkadzają wątrobę. - Zioła w polskim domu wyd.1987"
To drugie zdanie dotyczy raczej picia soku aloesowego.
Wydaje mi się, że chodzi o to, że aloes ma właściwości silnego pobudzania krążenia, więc jeśli ktoś ma skłonność do pękania naczynek, to takie wzmorzone krążenie może powodować ich pękanie.
Wszędzie w necie jak czytam aloes jest polecany do cery naczynkowej, więc trochę to dla mnie nie zrozumiałe.

poszukuję choćby na niucha : Cartier Must, Rochas Absolu, Donna Karan Black Cashmere, Demeter Dirt

Edytowane przez mgielka321
Czas edycji: 2011-06-04 o 09:52
mgielka321 jest offline  
Stary 2011-06-04, 10:35   #4600
blue_apple
Zakorzenienie

Cytat:
http://naturaliskosmetyki.pl/

w ogóle miałam wrażenie, że te ich hydrolaty wszystkie mają prawie taki sam zapach... czarnej herbaty
ale już nie pamiętam, żadnego nie skończyłam, tylko się zmarnowały

[wcześniej napisałam, że na mazidłach, ale coś mi się pomyliło ]

Edytowane przez blue_apple
Czas edycji: 2011-06-04 o 10:37
blue_apple jest offline  
Stary 2011-06-04, 11:03   #4601
gidran
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kawa. Pokaż wiadomość
Pytanie do koneserów kocanki Czy olej z kocanki też tak niemiłosiernie śmierdzi jak hydrolat? Jak tak, to czy ten smród też się za człowiekiem ciągnie jak po hydrolacie?
No to ja chyba jestem koneserem, bo mnie zapach hydrolatu z kocany całkiem się podobał i nie rozumiem tych wszystkich womitów na samo jego wspomnienie (w przeciwieństwie do geraniowego, który wali niemiłosiernie balkonowymi/klatkoschodowymi pelargoniami). Macerat zaś prawie w ogóle nie pachnie. To co wonieje jak się mocno wwąchać to takie zioła. Zresztą jest on na bazie oleju ze słonczenika, który jest na pierwszym miejscu składu.
Stary 2011-06-04, 11:35   #4602
pseudofeministka
Zakorzenienie

mgielka321 moglabys mi napisac jak dziala na Twoje wlosy Jantar?Bo rozumiem ,ze to ta odzywka ? Tez wlasnie zamowilam i czekam az przyjdzie,jestem ciekawa efektow.

Moja cera przezywa ostatnio bardzo dobry okres;d Juz swobodnie wychodze bez podkladu;d Tylko nie wiem za bardzo za sprawa czego;d Czy to kwiatowy czy peeling enzymatyczny czy azelo;d

Dokładka: Oleje, hybrydy, Bioetika, Lucy Minerals , rosyjskie:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline  
Stary 2011-06-04, 12:01   #4603
mgielka321
Zadomowienie

Pseudofeministko, tak, to ta odżywka z Farmony. Tak do końca trudno mi powiedzieć, co konkretnie robi ten Jantar, bo używam oprócz tego różnych innych masek itp. Natomiast na samym początku używania, to co mi się rzuciło w oczy to taki lekki push up jaki robił na włoskach (w moim przypadku to OK bo ja mam przyklap zawsze), odbijał je tak od nasady (kładę tylko jako wcierkę na skórę głowy), potem się chyba włosy przyzwyczaiły i już nie było to tak widoczne. Jeśli chodzi o właściwości antyprzetłuszczające to też w tych pierwszych 3 tyg. używania mogłam dzień dłużej odczekać z myciem bo włosy u nasady były mniej przetłuszczone. Mam też bardzo dużo tzw. baby hair, ale to też może być związane z tym, że przez 3 miesiące brałam Vitapil. Napewno ten Jantar ma b. dużo dobrych składników i naturalnych i nie ma alkoholu więc nie wysusza ani włosów ani skóry głowy.

I żeby nie było tak offtopowo. Kurcze, zastanawiam się kiedy przyjdzie moja przesyłka z BU, bo zapłata 23.05. a ja zamówiłam serum flavo C, które ma w składzie hydrolat cytrynowy, który w sklepie jest nadal niedostępny. Zastanawiam się ile jeszcze będę musiała czekać.

poszukuję choćby na niucha : Cartier Must, Rochas Absolu, Donna Karan Black Cashmere, Demeter Dirt
mgielka321 jest offline  
Stary 2011-06-04, 12:11   #4604
PannaEwelina
Zakorzenienie

Dziewczyny,
dla mocnego zmatowienia, dla skóry mieszanej ze skłonnością do dużego świecenia lepszy będzie puder bambusowy czy dry-flo? (No i dobrze by było, gdyby nie był bardzo widoczny jako wykończeniowy)
Doradźcie cokolwiek

Blog

Kolekcje makijażowe wiosna/lato 2014

PannaEwelina jest offline  
Stary 2011-06-04, 12:18   #4605
fabregasowa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
dla mocnego zmatowienia, dla skóry mieszanej ze skłonnością do dużego świecenia lepszy będzie puder bambusowy czy dry-flo? (No i dobrze by było, gdyby nie był bardzo widoczny jako wykończeniowy)
Doradźcie cokolwiek
Dry-flo jest niewidoczna ale raczej słabo matuje.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...0#post52630770
fabregasowa jest offline  
Stary 2011-06-04, 13:51   #4606
Callitus
Zakorzenienie

Dla mnie hydrolat geraniowy pachnie jak paprotka, do tego jej zapach jest naprawde mocny. Ja za nim nie przepadam
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline  
Stary 2011-06-04, 14:04   #4607
pseudofeministka
Zakorzenienie

Ja nie wiem o co tyle szumu z tymi hydrolatami? One naprawde tak dzialaja? Ja nigdy nie wiaze wielkich nadzieji z tego typu produktami. Maja nie podrazniac i odswiezac;d Bo nie sadze,aby tkai hydrolat robil cokolwiek wiecej;d

Stary 2011-06-04, 14:42   #4608
biała_czekolada
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ja nie wiem o co tyle szumu z tymi hydrolatami? One naprawde tak dzialaja? Ja nigdy nie wiaze wielkich nadzieji z tego typu produktami. Maja nie podrazniac i odswiezac;d Bo nie sadze,aby tkai hydrolat robil cokolwiek wiecej;d
Ja glownie rozrabiam z hydrolatami maseczki

S.J.Lec

http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline  
Stary 2011-06-04, 15:16   #4609
Loouisse
Rozeznanie

Cytat:
Ja nie uważam, żeby hydrolaty coś robiły poza odświeżaniem, dlatego chwilowo zrobiłam sobie przerwe i kupiłam tonik z Urody do przemywania skóry po powrocie z pracy lub po przebudzeniu.
Hydrolatów używam dla zapachu. Śmierdzących nie kupuję, chyba że nie wiem że smierdzą

Myślę, że niektóre dziewczyny za duzą wage przywiązują do hydrolatów i mają za dużo rozteek przy wyborze. Ja tam wypróbowałam wszystkie z BU, poza kocanką. Tak naprawdę nie ma co sie zastanawiać który wybrać.
Loouisse jest offline  
Stary 2011-06-04, 15:25   #4610
calliope86
Zadomowienie

Z tego co wyczytałam to część wizażanek ma problem ze stosowaniem hydrolatu a właściwie z jego działaniem. A czy wobec tego nie można go np rozcieńczyć, żeby zmniejszyć jego stężenie? Jeśli tak można to jak to zrobić i czego ewentualnie dodać?

calliope86 jest offline  
Stary 2011-06-04, 15:55   #4611
asiaer
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
Doradźcie cokolwiek
Używałam obu i absolutnie polecam dry-flo. Bambusowy nieco wysuszał i trzymał mat o wiele krócej niż dry- flo, który jak dla mnie wymiata
asiaer jest teraz online  
Stary 2011-06-04, 17:40   #4612
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Ja nie uważam, żeby hydrolaty coś robiły poza odświeżaniem, dlatego chwilowo zrobiłam sobie przerwe i kupiłam tonik z Urody do przemywania skóry po powrocie z pracy lub po przebudzeniu.
Hydrolatów używam dla zapachu. Śmierdzących nie kupuję, chyba że nie wiem że smierdzą

Myślę, że niektóre dziewczyny za duzą wage przywiązują do hydrolatów i mają za dużo rozteek przy wyborze. Ja tam wypróbowałam wszystkie z BU, poza kocanką. Tak naprawdę nie ma co sie zastanawiać który wybrać.
Ja tam nigdy nie kupowalam hydrolatow, tylko tyle,ze z wymianki do probek zlapalam. I w sumie zanim ich nie wyprobowalam to tez sie zastanawialam,co jest w nich zakletego skoro dla wiekszosci dziewczyn ktore chca kupic jakis hydrolat jest to pole do mega ogeomnych rozwazan;D A tu tak jak napisalas - nie ma nad czym sie zastanawiac;d

Stary 2011-06-04, 17:54   #4613
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asiaer Pokaż wiadomość
Używałam obu i absolutnie polecam dry-flo. Bambusowy nieco wysuszał i trzymał mat o wiele krócej niż dry- flo, który jak dla mnie wymiata
Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
Dry-flo jest niewidoczna ale raczej słabo matuje.

Wezmę chyba dry-flo, może się sprawdzi u mnie, bo już mi pomysłów brakuje

Blog

Kolekcje makijażowe wiosna/lato 2014

PannaEwelina jest offline  
Stary 2011-06-04, 17:56   #4614
oshin85
Raczkowanie

Cytat:
Ja tam nigdy nie kupowalam hydrolatow, tylko tyle,ze z wymianki do probek zlapalam. I w sumie zanim ich nie wyprobowalam to tez sie zastanawialam,co jest w nich zakletego skoro dla wiekszosci dziewczyn ktore chca kupic jakis hydrolat jest to pole do mega ogeomnych rozwazan;D A tu tak jak napisalas - nie ma nad czym sie zastanawiac;d

Jest niestety..jak wybiore nie taki to mam buraka albo inne dziwadztwa ...a niedosyc tego(i to jest najwazniejsze) to nie wiem czy to na pewno ten hydrolat ..czy nie jakies inny specyfik mnie uczula ...wiec wchodze na forum .. rozwazam ..razem z innymi
Stary 2011-06-04, 19:08   #4615
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:
Jest niestety..jak wybiore nie taki to mam buraka albo inne dziwadztwa ...a niedosyc tego(i to jest najwazniejsze) to nie wiem czy to na pewno ten hydrolat ..czy nie jakies inny specyfik mnie uczula ...wiec wchodze na forum .. rozwazam ..razem z innymi
No ja rozumiem,ale jezeli jakis hydrlat Cie podraznia to po co uzywac? Wlasnie dla mnie wyznacznikiem jest to,zeby nie podraznial i odswiezal;d Te ktore mam na szczescie mi tego nie robia, ale jakby robily to zrezygnowalabym z nich,skoro niczego nie wnosilyby do mej pielegnacji;d

Stary 2011-06-04, 21:11   #4616
oshin85
Raczkowanie

Cytat:
No ja rozumiem,ale jezeli jakis hydrlat Cie podraznia to po co uzywac? Wlasnie dla mnie wyznacznikiem jest to,zeby nie podraznial i odswiezal;d Te ktore mam na szczescie mi tego nie robia, ale jakby robily to zrezygnowalabym z nich,skoro niczego nie wnosilyby do mej pielegnacji;d

Tak jeżeliby niczego nie wnosily do pielegnacji a przeciez sluza jako tonik i tylko dlatego je uzywam ...oczywiscie nie te co mnie uczulaja szukam innych i rozwazam zakup kierujac sie opiniami forumowiczek
Stary 2011-06-05, 01:41   #4617
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:
Tak jeżeliby niczego nie wnosily do pielegnacji a przeciez sluza jako tonik i tylko dlatego je uzywam ...oczywiscie nie te co mnie uczulaja szukam innych i rozwazam zakup kierujac sie opiniami forumowiczek
Nie no oczywiscie jak Ci sluza hydrolaty to jak najbardziej korzystaj;d To nie jest tak,ze robie komus jakies wyrzuty z tego tytulu Tylko zastanawiaja mnie te wewnetrzne rozterki dziewczyn zamierzajace je kupic;d A ten hydrolat to nic niezastapionego;d Co innego serum, kremetc;d

Stary 2011-06-05, 10:19   #4618
oshin85
Raczkowanie

Cytat:
Nie no oczywiscie jak Ci sluza hydrolaty to jak najbardziej korzystaj;d To nie jest tak,ze robie komus jakies wyrzuty z tego tytulu Tylko zastanawiaja mnie te wewnetrzne rozterki dziewczyn zamierzajace je kupic;d A ten hydrolat to nic niezastapionego;d Co innego serum, kremetc;d

Zgadzam sie Hydrolat to tylko hydrolat... tonik
Stary 2011-06-05, 12:59   #4619
Paris167
Raczkowanie

złożyłam kolejne zamówienie, czas dostawy dobija, ale wolę poczekać niż kupować coś innego. Ze sklepem mazideł i ZSK (czy jakoś tak) sobie nie radzę.
Zamówiłam (częściowo pod wpływem waszych wypowiedzi):

1 x Eliksir winogronowy
2 x Hydrolat oczarowy
1 x Masło TUCUMA
1 x Olej tamanu EKOLOGICZNY
1 x Olejek myjący - pomarańczowy
1 x Płyn wzmacniający do włosów
1 x Serum-olejek regulujący LEMON EKO
2 x Żel hialuronowy z alantoiną i pantenolem 5%
nie wszystko dla siebie! część zamówienia dla mamy część dla koleżanki
Paris167 jest offline  
Stary 2011-06-05, 16:15   #4620
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Paris167 Pokaż wiadomość
złożyłam kolejne zamówienie, czas dostawy dobija, ale wolę poczekać niż kupować coś innego. Ze sklepem mazideł i ZSK (czy jakoś tak) sobie nie radzę.
Zamówiłam (częściowo pod wpływem waszych wypowiedzi):

1 x Eliksir winogronowy
2 x Hydrolat oczarowy
1 x Masło TUCUMA
1 x Olej tamanu EKOLOGICZNY
1 x Olejek myjący - pomarańczowy
1 x Płyn wzmacniający do włosów
1 x Serum-olejek regulujący LEMON EKO
2 x Żel hialuronowy z alantoiną i pantenolem 5%
nie wszystko dla siebie! część zamówienia dla mamy część dla koleżanki
No to dokonalas bardzo dobrego wyboru. W zasadzie wiekszosc (przynajmniej z tego co ja zdarzylam sie naczytac i tez wiem po sobie) to hity pielegnacyjne szczegolnie jezeli chodzi o tamanu czy zel z pantenolem i alantoina. Z serum lemon z bolem w sercu pozegnalam sie,bo wiazalam spore nadzieje z kwasem BHA No,ale niestety nie sprawdzil sie wiec poszedl w swiat.

Zamknij wątek

Tagi
aha, bambus, bambusowy, bha, gliceryna, jedwab, owies, puder, tonik, tonik aha/bha

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości