Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-09-13, 10:23   #811
paulllaa
Przyczajenie

Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Po raz pierwszy użyłam wczoraj pudru perłowego (na skórę z odrobiną korektora pod oczami i na płatkach nosa) i całą noc nie świeciłam się,wyglądała bardzo naturalnie,co u mnie jest rzadkością.Zachwalałam na KWC puder Shiseido spf 32 ,a okazuje się ,że niepozorny puder perłowy mimo,że nie daje mocnego krycia sprawia ,że moja cera wygląda zdecydowanie lepiej.Minusem jest tylko opakowanie i to,że jest go tak malutko więc zapewne szykuje się następne zamówienie
paulllaa jest offline  
Stary 2009-09-13, 10:49   #812
marcheweczka
Raczkowanie

Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

A co wygląda lepiej - glinka żółta, czerwona czy mix?
Przy filtrze Babydream puder propolisowy wysiada, nie wspominając już o destabilizacji.
marcheweczka jest offline  
Stary 2009-09-13, 11:10   #813
aeronauta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marcheweczka Pokaż wiadomość
Przy filtrze Babydream puder propolisowy wysiada, nie wspominając już o destabilizacji.
Ja się przyłączam do pytania, którą glinką najlepiej tuningować puder: białą, żółtą czy może czerwoną?
aeronauta jest offline  
Stary 2009-09-13, 12:43   #814
bosti
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez marcheweczka Pokaż wiadomość
na razie mam tylko żółtą, dodałam jej ok. 1/3 na porcję pudru jak nasypywałam do pudełeczka z sitkiem. w pudełeczku wygląda niezbyt ciekawie bo strasznie żółto ta mieszanka, ale na twarzy prezentuje się bardzo ładnie, stapia się z kolorem skóry i wygląda o wiele naturalniej niż sam biały bambusek
jak nabędę glinkę czerwoną, to dodam troszkę, ale chyba mniej niż żółtej, żeby nie było za różowo (ale dziwnie to brzmi )
a tak swoją drogą, to już nieźle podrasowałam swój puder - do bambusowego z jedwabiem dodałam perłowy oraz troszkę allantoiny, no i teraz jeszcze glinka

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Ja się przyłączam do pytania, którą glinką najlepiej tuningować puder: białą, żółtą czy może czerwoną?
wydaje mi się, że wszystko zależy od koloru cery. jeśli jesteś bladolica, to głównie białą plus odrobina żółtej lub czerwonej itd.
z czerwoną to za bardzo nie wiem, bo nie sprawdzałam, ale skoro z żółtą mi wyszło, to przypuszczam, że czerwona też się nada, ale odcień mieszanki będzie bardziej wpadał w róż?? może ktoś ma czerwoną i zechce zrobić test i podzielić się z nami spostrzeżeniami
bosti jest offline  
Stary 2009-09-13, 16:53   #815
inc0rrect
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Hej,
co byloby lepsze na chrosty na dekoldzie i ogolnie do pielegnacji dekoldu: Tonik AHA 8% czy tonik PHA 6%??

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline  
Stary 2009-09-13, 19:05   #816
Tweet
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Hej,
co byloby lepsze na chrosty na dekoldzie i ogolnie do pielegnacji dekoldu: Tonik AHA 8% czy tonik PHA 6%??
z własnego doświadczenia polecam AHA 8% albo BHA 2%, mi też czasami coś na dekolcie wyskoczy i teraz używam właśnie BHA, PHA też miałam, ale w ogóle mi nie służył, wypryszczyło mnie po nim jeszcze bardziej i zostawiał jakąś taką lepiącą warstwę na skórze
Tweet jest offline  
Stary 2009-09-13, 20:07   #817
ktsw
Zakorzenienie

ja mam mega wysyp, główny podejrzany: serum flawo c
ktsw jest offline  
Stary 2009-09-14, 11:22   #818
aeronauta
Zakorzenienie

Widziałyście nową wersję pudru bambusowego ?
Puder bambusowy (jedwab + owies): http://www.biochemiaurody.com/sklep/...oosilkoat.html
Chyba ta wersja będzie mniej bieląca, jak myślicie?
aeronauta jest offline  
Stary 2009-09-14, 11:41   #819
Shpilcia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Widziałyście nową wersję pudru bambusowego ?
Puder bambusowy (jedwab + owies): http://www.biochemiaurody.com/sklep/...oosilkoat.html
Chyba ta wersja będzie mniej bieląca, jak myślicie?
też mi się tak wydaje już na nią szczerzę zabki
Shpilcia jest offline  
Stary 2009-09-14, 17:07   #820
dotka95
Zakorzenienie

GG do dotka95

Teraz naprawdę nie wiem, który wybrać!
Stary 2009-09-14, 21:53   #821
braworka
Zakorzenienie

mi olej plus HA nie pasuje,
nawet po pół h czuję tłustą warstwę na twarzy,
a miałam olej z arbuza, jojoba, żurawina, róża, malina,
żaden nie wchłonął się do matu,
od kilku mc stoją w lodówce...

może kiedyś skusze się na frakcje sojową....
braworka jest offline  
Stary 2009-09-14, 22:18   #822
magrat16
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
mi olej plus HA nie pasuje,
nawet po pół h czuję tłustą warstwę na twarzy,
a miałam olej z arbuza, jojoba, żurawina, róża, malina,
żaden nie wchłonął się do matu,
od kilku mc stoją w lodówce...

może kiedyś skusze się na frakcje sojową....
U mnie niby cera się błyszczy lekko po takim nawilżeniu, jednak nie wygląda na tłustą, ani ja nie czuję tłustej poświaty. Na noc też ich nie stosujesz?
Ten puder z owsem brzmi ciekawie
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)

03.10.2015
magrat16 jest offline  
Stary 2009-09-14, 22:37   #823
lorane
Rozeznanie

GG do lorane

Dziewczyny, a ile zazwyczaj nakladacie oleju? Moze to po prostu wynika z tego, ze za duzo? Ja zazwyczaj robie tak, ze spryskuje twarz woda termalna lub hydrolatem, daje na palce 3 krople oleju i masuje jeszcze mokra buzie. Lekkie oleje przy tej metodzie wchlaniaja sie do matu

Nie wiecie przypadkiem co z olejkiem myjacym waniliowym?Nie ma go chwilowo czy wycofali? Mimo, ze wielu osobom zapach nie pasowal, przyznam, ze ja kupowalam olejek myjacy w BU tylko i wylacznie dla zapachu
lorane jest offline  
Stary 2009-09-14, 22:55   #824
inc0rrect
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

uuu to ja daje jedna krople oleju (malutka) i mieszam ją z zelem HA 1% a olej i tak wychodzi ze mnie potem w ciągu dnia

Zaraz po nalozeniu jest ok - mat, makijaż jest ładny, ale później w ciągu dnia on poprostu wychodzi na wierzch, to już nawet nie wygląda jak sebum tylko jak twarz pomazana olejem

ale ja mam bardzo sucha skore, wiec może dlatego on nie potrafi się wchłonąć

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline  
Stary 2009-09-14, 23:26   #825
Natalia 1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Hej,
tonik mleczno- różany AHA 8% , jest boski . PHA 6% mnie wypryszczało , wiele podchodów robiłam i zawsze to samo
Natalia 1 jest offline  
Stary 2009-09-15, 01:31   #826
Migdał
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
ja mam mega wysyp, główny podejrzany: serum flawo c
u mnie też, niestety też zaczynam podejrzewać to serum, bo przecież nie żel HA A po zwykłym juwicie było tak pięknie, to mi się zachciało lepszego serum- no to mam, wysyp
Migdał jest offline  
Stary 2009-09-15, 07:41   #827
Heroldin
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lorane Pokaż wiadomość
Nie wiecie przypadkiem co z olejkiem myjacym waniliowym?
Pisałam do BU, bo też mnie zaskoczył jego brak. Dostałam odpowiedź : został wycofany z oferty na stałe. Tak samo jak hydrolat z zielonej herbaty.
Heroldin jest offline  
Stary 2009-09-15, 10:11   #828
motylek1007
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lorane Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ile zazwyczaj nakladacie oleju? Moze to po prostu wynika z tego, ze za duzo? Ja zazwyczaj robie tak, ze spryskuje twarz woda termalna lub hydrolatem, daje na palce 3 krople oleju i masuje jeszcze mokra buzie. Lekkie oleje przy tej metodzie wchlaniaja sie do matu
tez kiedys dawalam tak malo olejku, ale nigdy bym ich chyba nie skonczyla, teraz daje wiecej i "bezpośrednio" na buzie, bo rece czesto mam mokre
wchłania mi sie przez okolo 20 minut, ale wszystko sie wchłonie

musze pochwalic Skwalen, używam pare tygodni i nic mnie nie zapycha, nic a nic, a buzie mam po nim niesamowicie mięciutką za to olejek z rózy rdzawej jest sredni, w sumie nie widze zadnej róznicy po nim a przed nim

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline  
Stary 2009-09-15, 11:25   #829
judith20
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Pisałam do BU, bo też mnie zaskoczył jego brak. Dostałam odpowiedź : został wycofany z oferty na stałe. Tak samo jak hydrolat z zielonej herbaty.
to chyba załapałam sie na ostatnie butelki waniliowego... Różany i pomarańczowy są ok??

używam też toniku mleczno-różanego. I tutaj mam pytanie. Chcę go stosować do 2 - 3 dni. Ale chyba nie można używać go na stałe? Czy można? jeśli nie można to po jakim czasie należy go odstawić?

olej z pestek malin jest boski
judith20 jest offline  
Stary 2009-09-15, 11:54   #830
magrat16
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
miałam go kupić w następnym zamówieniu może po listach od klientów wprowadzą ponownie

03.10.2015
magrat16 jest offline  
Stary 2009-09-15, 12:06   #831
ktsw
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Migdał Pokaż wiadomość
u mnie też, niestety też zaczynam podejrzewać to serum, bo przecież nie żel HA A po zwykłym juwicie było tak pięknie, to mi się zachciało lepszego serum- no to mam, wysyp
moja cera tak zareagowała ma połączenie serum z effakclarem efekt jest taki, ze boje sie teraz czegokolwiek używać, moj pierwszy zakup na biochemii
ktsw jest offline  
Stary 2009-09-15, 12:41   #832
Shee'naz
Wtajemniczenie

Ciekawam strasznie pudru z owsem. Miałam brac bambusa z jedwabiem, ale w ostatniej chwili pojawiła sie ta nowosc, ktora ma niby nie bielic Zobaczymy...
Shee'naz jest offline  
Stary 2009-09-15, 13:14   #833
lorane
Rozeznanie

GG do lorane

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
miałam go kupić w następnym zamówieniu może po listach od klientów wprowadzą ponownie
Tez mam taka nadzieje, bo zamawialam tylko dla zapachu wanilii
Rozany jest dla mnie za mdly, taki mocno miodowy, pomaranczowy niby jest ok, ale waniliowy po prostu uwielbialam.
W tej sytuacji wole kupic butle oliwy z oliwek, emulgator i mieszac sama dodajac jakis olejek eteryczny - duzo ekonomiczniej.
lorane jest offline  
Stary 2009-09-15, 13:15   #834
Lenkapuma
Zakorzenienie

Zaintrygowała mnie nowa wersja bambusowego z mąką owsianą Ale będę musiała poczekać z zakupem, bo mam jeszcze bambuska z jedwabiem, perłowy użyty kilkanaście razy i diamentowy użyty kilka razy Mieszanek już próbowałam i nie spisują się, więc zanim każdy puder zużyję z osobna...

Lenkapuma jest offline  
Stary 2009-09-15, 13:20   #835
magrat16
Zakorzenienie

słuchajcie czy tylko mój puder perłowy zbija się w małe kuleczki w opakowaniu? Potrząsam przed użyciem, ale się nie rozbijają, w dodatku nabierane na pędzel uciekają. Już nie mam pomysłu na ten puder, za to bambus+jedwab spisuje się świetnie

03.10.2015
magrat16 jest offline  
Stary 2009-09-15, 13:24   #836
Shee'naz
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość
Zaintrygowała mnie nowa wersja bambusowego z mąką owsianą Ale będę musiała poczekać z zakupem, bo mam jeszcze bambuska z jedwabiem, perłowy użyty kilkanaście razy i diamentowy użyty kilka razy Mieszanek już próbowałam i nie spisują się, więc zanim każdy puder zużyję z osobna...
możesz w sklepie ze zdrowa zywnoscia dokupic mała ilosc koloidalnej maki owsianej i wzbogacic bambusa z jedwabiem a bedziesz miała to samo co na BU
Ta koloidalna maka to dobry bajer, mozna np. kupic na mazidłach bromelanine tylko, a zwyklych sklepach mleko w proszku i make owsiana ( lub nawet zmielic płatki owsiane) i krecic niedrogo peeling z bromelanina

Cytat:
słuchajcie czy tylko mój puder perłowy zbija się w małe kuleczki w opakowaniu? Potrząsam przed użyciem, ale się nie rozbijają, w dodatku nabierane na pędzel uciekają. Już nie mam pomysłu na ten puder, za to bambus+jedwab spisuje się świetnie
Mam, co prawda tylko próbkę od jednej miłej Wizażanki - ale u mnie zachowuje sie tak samo niestety... O wiele bardziej wole bambusa z jedwabiem. Teraz zamawiam z owsem dodatkowo
Shee'naz jest offline  
Stary 2009-09-15, 13:48   #837
judith20
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez judith20 Pokaż wiadomość
to chyba załapałam sie na ostatnie butelki waniliowego... Różany i pomarańczowy są ok??

używam też toniku mleczno-różanego. I tutaj mam pytanie. Chcę go stosować do 2 - 3 dni. Ale chyba nie można używać go na stałe? Czy można? jeśli nie można to po jakim czasie należy go odstawić?

olej z pestek malin jest boski
aloalo!
judith20 jest offline  
Stary 2009-09-15, 14:02   #838
dudkaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
możesz w sklepie ze zdrowa zywnoscia dokupic mała ilosc koloidalnej maki owsianej i wzbogacic bambusa z jedwabiem a bedziesz miała to samo co na BU
Ta koloidalna maka to dobry bajer, mozna np. kupic na mazidłach bromelanine tylko, a zwyklych sklepach mleko w proszku i make owsiana ( lub nawet zmielic płatki owsiane) i krecic niedrogo peeling z bromelanina
Tak właśnie zrobiłam, kupilam mleko a płatki zmieliłam całkiem fajnie wyszło, jest mocniejszy ten peeling od BU, na wrazliwą cerę może nawet za mocny...
Czekam na kolejną paczuszkę, zamowilam flavo w nowej wersji ale i tak użyję alkoholu...
dudkaaa jest offline  
Stary 2009-09-15, 14:08   #839
Shee'naz
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
Tak właśnie zrobiłam, kupilam mleko a płatki zmieliłam całkiem fajnie wyszło, jest mocniejszy ten peeling od BU, na wrazliwą cerę może nawet za mocny...
Czekam na kolejną paczuszkę, zamowilam flavo w nowej wersji ale i tak użyję alkoholu...
Ja tak samo Tez dodam ociupine alkoholu mimo wszystko . Nie zaszkodzi.

Co do peelingu, miałam duze obawy, czy własnoreczny nie wyjdzie za mocny ale ryzyk fizyk . Teraz zamowiłam z BU, potem juz bromelanine na mazidłach
Shee'naz jest offline  
Stary 2009-09-15, 16:16   #840
Lenkapuma
Zakorzenienie

Cytat:
Mam tak samo. Zamiast pędzla spróbuj użyć puszku, powinno być lepiej z nakładaniem

Lenkapuma jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
aha, bambus, bambusowy, bha, gliceryna, jedwab, owies, puder, tonik, tonik aha/bha

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości