Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-11-12, 14:49   #1231
Shazney
Zakorzenienie

Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak wy nakładacie żel hialuronowy tzn. czym ? Tym dołączonym patyczkiem do mieszania ?
Rękoma, a żeby było bardziej szczegółowo, to palcami

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline  
Stary 2009-11-12, 15:06   #1232
Liiii
Zakorzenienie

Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
hehe tak myślałam ( głupie pytanie :P )

Liiii jest offline  
Stary 2009-11-12, 15:22   #1233
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2009-11-12, 16:07   #1234
Falabella
Zakorzenienie

asix 86, może dorzuć jeszcze serum na blizny z BU.

Falabella jest offline  
Stary 2009-11-12, 16:15   #1235
asix86
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Falabella Pokaż wiadomość
asix 86, może dorzuć jeszcze serum na blizny z BU.
Hmm właściwie to go jakoś przeoczyłam, a faktycznie jest interesujący.
Niestety ale zamówienie już zrobiłam, ale jakoś obawiam się serum LEMON gdyż zawiera kwas BHA, a stosuję atrederm, który jest retinoidem. Może powinnam zamówić przy następnym zamówieniu to serum. Dzięki Falabella
Stary 2009-11-12, 17:30   #1236
Julianka_7oo7
Zadomowienie

Czekam własnie na moje drugie zamówienie z BU, i przy okazji Dziewczyny muszę Wam zostawić tutaj peany dziękczynne, bo gdyby nie Wy i te zbiory waszych biochemicznych rozmów chyba bym wpadła w jakąs tradzikową depresje. Dla mnie o jest wielki sukces że w ciągu kilku tygodni udało mi sie zapanowac nad dżunglą na mojej twarzy. Oprócz lekarstw to własnie produkty z BU dodatkowo utrzymują zadziwiające efekty. Jestem Wam wdzięczna i zostawiam niniejszym wielkie DZIĘKUJĘ.
Julianka_7oo7 jest offline  
Stary 2009-11-12, 22:48   #1237
nynka87
Zakorzenienie

GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
Zamówiłam, zamówiłam, hahhaa!

Wreszcie się zdecydowałam na pierwsze biochemiczne zamówienie. Wszystko z BU, jeszcze się nie czuję na siłach odmierzać wszystko z mazideł

Zamówiłam:

Żel hialuronowy z alantoiną i pantenolem 5% - 50ml
Butelka 50 ml z atomizerem
Maseczka czereśniowa - 50 ml
Olej z pestek malin - surowy - 15 ml
Masło shea - 50 g
Puder bambusowy z jedwabiem - 55 ml
Serum-olejek regulujący LEMON + tamanu - 30 ml
Hydrolat oczarowy - 130 ml
Serum-olejek antyoksydacyjny GRANAT ECO - 30 ml
Pudełko na puder sypki - 7 g
Olejek myjący - egzotyczny ECO - 120 ml
Hydrolat z róży damascena EKOLOGICZNY - 150 ml

Oby szybciutko doszło
ile kosztuje takie zamówienie??
Stary 2009-11-12, 23:13   #1238
honey1012
Wtajemniczenie

Dziewczyny ma ktoras porównanie pudru bambusowego z jedwabiem z pudru z jedwabiem i owsem ?

SZCŚLIWA
honey1012 jest offline  
Stary 2009-11-13, 10:05   #1239
Lenkapuma
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ma ktoras porównanie pudru bambusowego z jedwabiem z pudru z jedwabiem i owsem ?
Tak.
Ten drugi daje bardziej naturalny efekt. Biel bambusa została przełamana owsem.
Mat daje ten sam, a czy utrzymuje się dłużej? Hmm... nie mam z tym większego problemu, więc się nie wypowiem

Lenkapuma jest offline  
Stary 2009-11-13, 10:23   #1240
ktsw
Zakorzenienie

czy któras zakupila juz to mleczko do wlosów?? jak wrazenia?
http://www.biochemiaurody.com/sklep/milk-silk.html
ktsw jest offline  
Stary 2009-11-13, 10:35   #1241
Ag4
AGA :)

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
Czekam własnie na moje drugie zamówienie z BU, i przy okazji Dziewczyny muszę Wam zostawić tutaj peany dziękczynne, bo gdyby nie Wy i te zbiory waszych biochemicznych rozmów chyba bym wpadła w jakąs tradzikową depresje. Dla mnie o jest wielki sukces że w ciągu kilku tygodni udało mi sie zapanowac nad dżunglą na mojej twarzy. Oprócz lekarstw to własnie produkty z BU dodatkowo utrzymują zadziwiające efekty. Jestem Wam wdzięczna i zostawiam niniejszym wielkie DZIĘKUJĘ.
Które produkty z BU stosujesz?

Aga
Ag4 jest offline  
Stary 2009-11-13, 13:23   #1242
peorth
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
ile kosztuje takie zamówienie??
160 zł razem z przesyłką.
no ale mam zapas na troszkę
peorth jest offline  
Stary 2009-11-13, 13:51   #1243
Siwaaa21
Raczkowanie

Witam zaczynam przygode z tymi wynalazkami
troszke się tu naczytałam i dziś zrobiłam pierwsze zamówinie z BU
Hydrolat geraniowy
Konserwant - Rokonsal ND
Olej kokosowy EKOLOGICZNY
Olejek myjący - egzotyczny ECO
Serum antyok.flavo-C15EF(+ Komp.silikonowy)
Tonik z kwasem PHA 6%
Na poczatek tyle, mam nadzieje że sobie poradze z produkcją
Siwaaa21 jest offline  
Stary 2009-11-13, 14:49   #1244
bosti
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Siwaaa21 Pokaż wiadomość
Witam zaczynam przygode z tymi wynalazkami
troszke się tu naczytałam i dziś zrobiłam pierwsze zamówinie z BU
Hydrolat geraniowy
Konserwant - Rokonsal ND
Olej kokosowy EKOLOGICZNY
Olejek myjący - egzotyczny ECO
Serum antyok.flavo-C15EF(+ Komp.silikonowy)
Tonik z kwasem PHA 6%
Na poczatek tyle, mam nadzieje że sobie poradze z produkcją
produkcja jest banalnie prosta. sama zobaczysz, że wkrótce BU nie będzie Ci wystarczac i przerzucisz się na ZSK i mazidła, żeby robic fajniejsze, własne miksturki

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline  
Stary 2009-11-13, 17:22   #1245
Reavela
Zadomowienie

moje następne zamówienie z BU ja na razie jestem oczarowana hydrolatem geraniowym olejkiem myjącym! i w ogóle co będę wypisywać, bo wszystko kocham

a teraz zamówiłam;
serum na blizny,
hydrolat cytrynowy,
olejek myjący pomarańczowy,
tonik z kwasem 10 %,
peeling z bromeliną,
maseczkę z limonką.
Reavela jest offline  
Stary 2009-11-13, 21:22   #1246
honey1012
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość
Tak.
Ten drugi daje bardziej naturalny efekt. Biel bambusa została przełamana owsem.
Mat daje ten sam, a czy utrzymuje się dłużej? Hmm... nie mam z tym większego problemu, więc się nie wypowiem
Czyli ten z owsem nie bieli?

A czy ktos ma doswiadczenie z bambusowym z owsem i wie jak z utrzymywaniem sie matu ?

I jeszcze pytanko zastanawiam sie na peelingiem bursztynowym pisze ze do kazdego rodzaju cer do naczynkowej tez ?

SZCŚLIWA
honey1012 jest offline  
Stary 2009-11-13, 22:55   #1247
Julianka_7oo7
Zadomowienie

Cytat:
Które produkty z BU stosujesz?
Ag4, używam olejku myjącego z pomarańczą, toniku PHA 6%, co trzeci czwarty dzień, żelu hialuronowego z pantenolem i alantoiną, serum na blizny i hydrolatu oczarowego.

Teraz czekam na drugą paczkę z serum flavo-c, hydrolatami( z kocanki i z migdałów) i maseczką wulkaniczną.

Sama kuracja przeciwtradzikowa oparta głównie na Brevoksylu, ale dzieki kosmetykom z BU, mimo sladów po tradziku moja cera wyglada na zdrową. Jest od kilku lat wreszcie, po prostu ładna. I widzę ze sie ma wreszcie bardzo dobrze.
Na dzień jak jestem w domu o mieszam Humektan z serum na blizny, i co mnie cieszy widze poprawę. Dla mnie te male efekty to i tak Cud nad Wisłą. Frustracja zwiazana z moja cerą wyniosła sie z mojej głowy, mam nadzieje ze na dobre.

Dzięki
Julianka_7oo7 jest offline  
Stary 2009-11-14, 00:10   #1248
Narc
Wtajemniczenie

hej,
czy po zastosowaniu toniku z kwasem 10 % nakładacie jakiś krem? Nie czuję dużego ściagania, raczej delikatne, ale skóra jest jakby naciągnięta, gładka i bardzo się świeci.
Nie mam żadnego kremu z Bu, więc nie wiem czy jest sens nakładania czegoś co może popsuć efekt toniku.. może humakten? albo odrobina wody z mocznikiem?
A może lepiej nic nie nakładać tylko dopiero rano ?

Przymierzam się do większego zamówienia,ale za jakiś czas dopiero. Teraz zamówiłam tylko tonik, bo szybko potrzebowałam czegoś dobrego i mocnego.
Czy myślicie ,że mogę używać tego toniku w ten sposób -
rano przemycie twarzy tonikiem ziaja aloesowym z mocznikiem
wieczorem- zmywanie żelem babydream, tonik z BU , humakten.

proszę o jakieś wskazówki
oczywiscie filtr fotostabilny mam chodzi mi glownie o noc, czy powinnam cos nalozyc na tonik czy nie.
Narc jest offline  
Stary 2009-11-14, 10:47   #1249
Lavanda
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
hej,
czy po zastosowaniu toniku z kwasem 10 % nakładacie jakiś krem? Nie czuję dużego ściagania, raczej delikatne, ale skóra jest jakby naciągnięta, gładka i bardzo się świeci.
ja już niczego nie nakładam, nie mam potrzeby

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Czy myślicie ,że mogę używać tego toniku w ten sposób -
rano przemycie twarzy tonikiem ziaja aloesowym z mocznikiem
wieczorem- zmywanie żelem babydream, tonik z BU , humakten.
prawdę mówiąc.. kieruj się potrzebami Twojej skóry
to że ja przykładowo potrzebuję humektanu na noc przy tym toniku nie znaczy że każdemu on wystarczy czy w ogóle będzie potrzebny na przykład
Lavanda jest offline  
Stary 2009-11-14, 18:10   #1250
ktsw
Zakorzenienie

no i mam problem, nie wiem co wybrac - serum olejek z wit C, serum 3x rose, czy żel hialuronowo-peptydowy cera raczej bezproblemowa, jedynie profilaktyka przeciwzmarszczkowa i rozswietlenie, pomooocy
ktsw jest offline  
Stary 2009-11-14, 19:15   #1251
Ineso
Matka Smoka

Cytat:
Napisane przez Reavela Pokaż wiadomość
ja na razie jestem oczarowana hydrolatem geraniowym o
moje największe rozczarowanie BU

Mam do was pytanie - stosuje co drugi dzień tonik BHA 2% juz od ponad miesiąca i póki co tylko więcej podskórnych pryszczy na czole i zaskórniaków na policzkach. Złuszczanie było minimalne przez jeden dzień.
Normalne to??!
Ineso jest offline  
Stary 2009-11-14, 19:27   #1252
paspartu
Wtajemniczenie

Przymierzam sie do zakupów na BU i mam pytanie do was który z hydrolatów najlepiej byście mi poleciły? Mam cerę przetłuszczającą się, z niedoskonałościami i paroma śladami. Który będzie dla mnie najlepszy?

Zastanawiam się też nad maseczkami do twarzy.
Wulkaniczna z limonką czy wulkaniczna z ogórkiem?
Stary 2009-11-14, 19:40   #1253
bosti
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
no i mam problem, nie wiem co wybrac - serum olejek z wit C, serum 3x rose, czy żel hialuronowo-peptydowy cera raczej bezproblemowa, jedynie profilaktyka przeciwzmarszczkowa i rozswietlenie, pomooocy
serum C i żel hial., mieszaj sobie razem na dłoni przed aplikacją

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Przymierzam sie do zakupów na BU i mam pytanie do was który z hydrolatów najlepiej byście mi poleciły? Mam cerę przetłuszczającą się, z niedoskonałościami i paroma śladami. Który będzie dla mnie najlepszy?

Zastanawiam się też nad maseczkami do twarzy.
Wulkaniczna z limonką czy wulkaniczna z ogórkiem?
oczarowy
maseczki wulkaniczne generalnie efekt dają znikomy, polecam maseczkę morską z perłami - zapach niezbyt przejemny, ale za to efekt

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline  
Stary 2009-11-14, 20:07   #1254
jennifer2006
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Czyli ten z owsem nie bieli?

A czy ktos ma doswiadczenie z bambusowym z owsem i wie jak z utrzymywaniem sie matu ?
Ja mam bambusowy z jedwabiem i owsem. W ogóle nie bieli i w ogóle nie widać, że ma się puder na twarzy. Gdy nie używałam kwasu 10% to matowił super, niestety ostatnio przez ten kwas strasznie łój mi się wydziela, no i z tym sobie ten puder nie radzi.
jennifer2006 jest offline  
Stary 2009-11-15, 10:49   #1255
jumaatt
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
Jeśli profilaktyka, to na pewno olejek z wit C, wymiatacz wolnych rodników Żel hialuronowy na pewno się przyda, ale jeśli cera bezproblemowa i młoda, to po co z peptydami? Peptydy przeznaczone są raczej na już istniejące zmarszki. Kup tańszą wersję żelu, to może uda się i na serum 3x rose w ten sposób przyoszczędzić
jumaatt jest offline  
Stary 2009-11-15, 19:45   #1256
ktsw
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
serum C i żel hial., mieszaj sobie razem na dłoni przed aplikacją
Cytat:
Napisane przez jumaatt Pokaż wiadomość
Jeśli profilaktyka, to na pewno olejek z wit C, wymiatacz wolnych rodników Żel hialuronowy na pewno się przyda, ale jeśli cera bezproblemowa i młoda, to po co z peptydami? Peptydy przeznaczone są raczej na już istniejące zmarszki. Kup tańszą wersję żelu, to może uda się i na serum 3x rose w ten sposób przyoszczędzić
dziekuje pieknie za pojasnienie cera beproblemowa, ale niestety juz nie taka mloda - trzydziecha sie zbliza wielkimi krokami. Kupie serum-olejekw wit. C + zel hialuronowy, oczywiscie najchetniej kupilabym wszystko na raz tylko boje sie ze nie starczy mi czasu na używanie tych wszystkich wynalazków choc serum 3 x rose korci strasznie
ktsw jest offline  
Stary 2009-11-15, 21:04   #1257
alkaxy
biegam dla Zabawy

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Mam do was pytanie - stosuje co drugi dzień tonik BHA 2% juz od ponad miesiąca i póki co tylko więcej podskórnych pryszczy na czole i zaskórniaków na policzkach. Złuszczanie było minimalne przez jeden dzień.
Normalne to??!
Z łuszczeniem - tak. To słabiutki tonik sprawa, może nie być mocniejsze.
Co do innych reakcji - oczyszczanie albo coś Twojej skórze nie pasuje.
alkaxy jest offline  
Stary 2009-11-16, 08:48   #1258
Ag4
AGA :)

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
Ag4, używam olejku myjącego z pomarańczą, toniku PHA 6%, co trzeci czwarty dzień, żelu hialuronowego z pantenolem i alantoiną, serum na blizny i hydrolatu oczarowego.

Teraz czekam na drugą paczkę z serum flavo-c, hydrolatami( z kocanki i z migdałów) i maseczką wulkaniczną.

Sama kuracja przeciwtradzikowa oparta głównie na Brevoksylu, ale dzieki kosmetykom z BU, mimo sladów po tradziku moja cera wyglada na zdrową. Jest od kilku lat wreszcie, po prostu ładna. I widzę ze sie ma wreszcie bardzo dobrze.
Na dzień jak jestem w domu o mieszam Humektan z serum na blizny, i co mnie cieszy widze poprawę. Dla mnie te male efekty to i tak Cud nad Wisłą. Frustracja zwiazana z moja cerą wyniosła sie z mojej głowy, mam nadzieje ze na dobre.

Dzięki
Dziękuję!

Zamówię sobie ten sam zestaw pewnie
i oby mi pomógł

Aga
Ag4 jest offline  
Stary 2009-11-16, 09:16   #1259
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Z łuszczeniem - tak. To słabiutki tonik sprawa, może nie być mocniejsze.
Co do innych reakcji - oczyszczanie albo coś Twojej skórze nie pasuje.
Ja się w zeszłym roku nie łuszczyłam po BHA 2%... A teraz zrobiłam znowu (wcześniej nie mogłam ze względu na wyjazd do słonecznego kraju) i nie wiem czy oni nie zmienili aby receptury? Bo teraz nie śmierdzi jak poprzednio... Ale mimo to efekt jest wart wytrzymania, pokochałam ten tonik

Właśnie dostałam też maseczkę morską z perłami, ale nie miałam czasu użyć. No i fakt, wulkaniczna za dużo nie robi, choć mieszam ją z ekstraktami jeszcze dla wspomożenia efektu.

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2009-11-16, 10:20   #1260
Narc
Wtajemniczenie

A co robić ze złuszczającą się skórą po toniku 10 %? ścierać peelingiem mechanicznym ?
Narc jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
aha, bambus, bambusowy, bha, gliceryna, jedwab, owies, puder, tonik, tonik aha/bha

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości