dziwny efekt kremu do depilacji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-07-09, 01:36   #1
Shadii
Wtajemniczenie

dziwny efekt kremu do depilacji

Użyłam przed chwilą kremu do depilacji na bikini - i znów to samo,co zwykle, więc piszę, bo już nie mam pojęcia jak temu zaradzić. Po każdym kremie skóra nie jest gładka,tylko zostaje na niej szczecinka - tak,włoski są krótksze,ale nie wychodzą tylko zostają króciutkie,niektórych nawet nie widać, ale wyczuwam je dłonią. Czy coś robię źle? Pomóżcie proszę. Nigdy jeszcze nie miałam całkowicie gładkiego bikini i pach,już nie mam pojęcia co robić,eh.

Kremu użyłam z Veet Rasera, kolor różowy,kupiłam go niedawno żeby wypróbować. Poza tym mam już wypróbowane wszystkie kremy z Veet do depilacji i żaden nie działa jak należy ;(

Proszę o pomoc.
Shadii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 19:41   #2
Shadii
Wtajemniczenie

Dot.: dziwny efekt kremu do depilacji

Up
Stary 2009-07-09, 19:51   #3
buba22
Przyczajenie

Wydaje mi sie,ze nie robisz nic zle.Ja tez tak mialam,dlatego uzywam maszynki jesli chodzi o bikini,bo daje duzo lepszy efekt.A wszystkie te kremy sa do bani!A rowniez probowalam wielu,takze nie przejmuj sie
buba22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 20:45   #4
Shadii
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez buba22 Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie,ze nie robisz nic zle.Ja tez tak mialam,dlatego uzywam maszynki jesli chodzi o bikini,bo daje duzo lepszy efekt.A wszystkie te kremy sa do bani!A rowniez probowalam wielu,takze nie przejmuj sie
Po maszynce masz zupełnie gładką skórę? Jak Ty to robisz ? Ja mam zawsze tą głupią szczecinkę, nawet po depilatorze i wosku.
Stary 2009-07-09, 21:16   #5
majkens
Raczkowanie

Po prostu masz bardzo silne włosy i stąd problemy ja pod pachami miałam nawet po 2-3 włosy z jednej cebulki i nie było szans na gładkość w żaden sposób, podejrzewam że szczecinka o której mówisz to włosy prześwitujące spod skóry stąd nieciekawy efekt. Jedyne co mogę Ci poradzić to depilacja laserowa z której ja jestem b. zadowolona-GŁADKOŚĆ JEST MOŻLIWA ! Kosmetyka estetyczna idzie tak na przód, że nie ma się co męczyć-trzeba korzystać, we Wrocławiu mam sprawdzone centrum terapii laserowej na jaracza 75 ale najważniejsze jest to aby była to klinika z prawdziwego zdarzenia i laser aleksandrytowy-przetestowałam parę ten jest the best
majkens jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 00:14   #6
magdzia22a
Przyczajenie

GG do magdzia22a
Smile Dot.: dziwny efekt kremu do depilacji

ja bardzo polecam depilacje woskiem u kosmetyczki
pierwsze 2-3 zabiegi troszke bolą ale potem włoski sa cienkie,słabe i rzadkie. super bo masz gładka skóre przez 4 tyg. a nie tak jak te kremy czy maszynka bo ona jeszcze bardziej stymuluje twoje włoski (stają sie mocniejsze,ciemniejsze) i fajnie ze mozna depilowac woskiem całe ciało
bardzo polecam naprawde poboli tylko troszke a potem super
magdzia22a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 09:40   #7
korina
Przyczajenie

Wosk i depilator jest dobry, ale trwale nie usunie owłosienia. Ja miałam problem z wrastającymi włoskami, dosłownie koszmar Włoski wrastały pod skórę i dostawałam zapalenia mieszka włosowego okropnie to wyglądało (przebijałam je później szpileczką, bo włoski nie mogły same wyjść).

Mój kłopot powoli znika chodzę na depilację laserową pach, cena nie jest zastraszająca, a Pani wykonująca zabieg miła. Za 1 zabieg pach płacę 100zł!!
Ta depilacja to pikuś w porównaniu do plastrów czy depilatora, prawie w ogóle nic nie czuć.

Jakby ktoś pytał to ja z Wrocławia
korina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 11:30   #8
Leseratte
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Użyłam przed chwilą kremu do depilacji na bikini - i znów to samo,co zwykle, więc piszę, bo już nie mam pojęcia jak temu zaradzić. Po każdym kremie skóra nie jest gładka,tylko zostaje na niej szczecinka - tak,włoski są krótksze,ale nie wychodzą tylko zostają króciutkie,niektórych nawet nie widać, ale wyczuwam je dłonią. Czy coś robię źle? Pomóżcie proszę. Nigdy jeszcze nie miałam całkowicie gładkiego bikini i pach,już nie mam pojęcia co robić,eh.

Kremu użyłam z Veet Rasera, kolor różowy,kupiłam go niedawno żeby wypróbować. Poza tym mam już wypróbowane wszystkie kremy z Veet do depilacji i żaden nie działa jak należy ;(

Proszę o pomoc.
Mam IDENTYCZNY problem, wczoraj zastosowałam krem z bielendy wieczorem, a dziś po przebudzeniu widzę włoski, oczywiście dłuższe niż wczoraj.Chyba muszę się pogodzić, że pozostaje mi maszynka i to codziennie Masakra będzie jak pojadę na wakacje...Co do lasera, to w moim przypadku odpada.

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

dziewczyny, znacie może jakieś sposoby, żeby włoski na bikini nie odrastały tak szybko, tzn drugiego dnia po depilacji? byłabym wdzięczna za odpowiedź
Leseratte jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 23:22   #9
Shadii
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Mam IDENTYCZNY problem, wczoraj zastosowałam krem z bielendy wieczorem, a dziś po przebudzeniu widzę włoski, oczywiście dłuższe niż wczoraj.Chyba muszę się pogodzić, że pozostaje mi maszynka i to codziennie Masakra będzie jak pojadę na wakacje...Co do lasera, to w moim przypadku odpada.

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

dziewczyny, znacie może jakieś sposoby, żeby włoski na bikini nie odrastały tak szybko, tzn drugiego dnia po depilacji? byłabym wdzięczna za odpowiedź
Eh, czyli nie jestem jakaś "inna"
Do pytania się dołączam, bo już mam dosyć, a maszynką codziennie po bikini sobie jeździć nie mogę (krostki itd.)

Tak w ogóle ostatnio znalazłam sposób na mega gładką skórę w okolicach bikini - nakładam ten (nieszczęsny ) krem Veet Rasera, czekam jakieś 5 minut (lepiej dłużej,ale czasem mi się nie chce ) a potem nie zmywając go jadę zwykłą maszynką jakby był pianką do golenia. Robię to we wszystkie strony, bo niestety moje włoski na bikini rosną jak chcą . Zaraz po - cudownie gładka skóra, jeszcze nigdy takiej nie miałam. Pierwszy raz cała uchachana poszłam spać,ale niestety rano już jest szczecinka Chyba mam szalenie mocne włoski.
Może jednak się ten sposób komuś przyda, bo nie wszystkim odrastają jak zwariowane (mojej koleżance - dopiero po 3 dniach, po goleniu maszynką )
Pozdrawiam Was
Stary 2009-07-26, 10:02   #10
Leseratte
Zadomowienie

Może pomoże Kupiłam wychwalany na KWC krem do depilacji Eveline, zobaczymy, czy da radę...
Stary 2009-07-26, 15:28   #11
Shadii
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Może pomoże Kupiłam wychwalany na KWC krem do depilacji Eveline, zobaczymy, czy da radę...

Napisz proszę później jak działa )
Stary 2009-07-26, 15:48   #12
Leseratte
Zadomowienie

dobrze
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości