Konsystencja żeli - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-07-10, 17:59   #1
Quicksand
Raczkowanie

Konsystencja żeli

Zakupiłam ostatnio żel IBD French Xtreme biały. Jest on strasznie gęsty! Do tego stopnia, że kiedy obrócę słoiczek do góry nogami w ogóle się nie zlewa! On taki ma być, czy jest po prostu niedobry/ zepsuty?
Quicksand jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 18:14   #2
Albertyna
Zakorzenienie

Dot.: Konsystencja żeli

Budujące żele mają to do siebie, że są geste. Taka ich uroda
Stary 2009-07-10, 18:16   #3
Veela1
Raczkowanie

A jak Ci to nie pasuje, to spróbuj włożyć pudełeczko na pare minut do miseczki z ciepłą wodą, będzie rzadszy.
Veela1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 18:25   #4
Quicksand
Raczkowanie

To mnie uspokoiłyście Właśnie go sprawdzam i muszę przyznać, że świetnie się takim robi linię uśmiechu

Miałam do czynienia z wiele wiele rzadszym żelem do frencza, stąd to moje zdziwienie, że jest aż tak gęsty.

Dziękuję za tak szybką odpowiedź
Stary 2009-07-10, 22:33   #5
byliczka
Zakorzenienie

Quick IBD jest sam w sobie taki gęsty, bez sensu wkładać go do ciepłej wody, lepiej od razu kupić rzadszy! Ja używam tylko tego i jest on moim ulubionym żelem bo sposób w jaki robie frencza dyskwalifikuje w zasadzie wszystkie żele, jedynie ten się nie rozlewa i można nim zrobić nawet całą łapkę za 1 zamachem Ostatnio Dobra Rada pisała że wprowadzają gęsty żelik, musze go wypróbować
Stary 2009-07-14, 10:01   #6
dzikakura
Raczkowanie

ja mam ten gęsty żel od dobrej rady, naprawdę jest w porządku. |Kolor przyzwoity(nie jest super ekstremalnie biały,ale mi pasuje) no i konsystencja majonezu jak trza. Nic sie nie kurczy, nic nie odrpyskuje, utwardzam go 3,4 minuty, niby dlugo, ale to może wina mojej lampy. Wziełam na próbę 5 ml, ale zamówię większą ilość.
dzikakura jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 10:47   #7
Helka 20
Raczkowanie

A ja ostatnio zakupiłam sobie biały żelik z NSI- bardzo gęsty. Ma konsystencję jak krem NIVEA (ten gęsty). Zobaczymy jak się będzie nim robiło linię uśmiechu, myślę, że dobrze. Bałam się czy się odpowiednio dobrze utwardzi-ale bez problemu. Kiedyś miałam dużo rzadszy żel i on mi bardzo sprawiał kłopot.
Helka 20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 13:18   #8
Quicksand
Raczkowanie

Po kilku próbach stwierdzam, że taki gęsty żel jest idealny do frencza. Zrobiłam sobie lewą ręką (pierwszy raz w życiu robiłam sobie frencza żelem), bez 'mazania', wszystkie palce za jednym zamachem. Bardzo łatwo robi się linię uśmiechu, nawet bardzo zaokrągloną

To porównanie z kremem nivea jest super Właśnie taki jest ten IBD.
Stary 2009-07-15, 18:55   #9
buziak1
Raczkowanie

ja mam niby średnio gęsty biały żel ale jestem strasznie niezadowolona... nie dość, że jest szary to jeszcze tak gęsty, że końcówki frencha wychodzą mi takie bułowate i boję się je bardziej piłować by nie porobić prześwitujących dziur... przez to pazurki wychodzą mi takie ciężkawe...

dzisiaj wreszcie zainwestowałam w rzadki !śnieżno! biały żelik i jestem bardzo zadowolona
trzeba bardziej dokładać się by linia uśmiechu była równa ale za to pazurek jest cienki jak włosek

co do zanurzania pojemniczka w ciepłej wodzie - słyszałam, że żel może się zepsuć przez takie zabiegi...
buziak1 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości