Jak pozbyć się czarnego koloru z włosków??? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-01-06, 12:20   #61
malwka
Raczkowanie

Dot.: Jak pozbyć się czarnego szamponu koloryzującego.?pomocy!

O NIE! to musze czekać aż odrosną?? nie podoba mi się to bo właśnie zapuściłam je za łopatki i trwało to ponad 3 lata (od długości za brodę) a pewnie najlepiej by było jakbym obcięła z 10-15 cm tych czarnych "końcówek" i już nie farbowała na taki ciemny (albo najlepiej wcale) - może by się udało wrócić do naturalnych... aha a zapuszczam z myślą o fryzurze na mój własny ślub (niby jeszcze data nie ustalona ale pewnie gdzieś na 2 lata) i boję się że jak obetne to nie zdążą urosnąć trudno będę farbować na jakiś jasny brąz odrosty i powoli obcinać końcówki. Ej ale czemu niby płukanki nic nie dadzą na farbowane przecież ich używają też farbowane blondynki żeby zmienić odcień...
Stary 2011-01-06, 13:19   #62
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały

Wpisy w blogu: 6

Narazie poczekaj, może zejdzie ten pigment albo po pół roku wypłucze się na tyle, że zrobi się z niego jasny brąz. Polecam stosowanie szamponu przeciwłupieżowego i myć nim włosy, on bardzo głęboko oczyszcza i szybciej kolor się zmywa. Ale jeśli nie masz łupieżu to masuj nim tylko same włosy, bo zrobisz sobie łupież... Doskonale Cię rozumiem, też zapuszczam włosy 3 lata na mój ślub, ale ja mam go już za 9 miesięcy. 3.09 i też mam włosy za łopatki. I też chciałabym zmienić kolor, ale nie chcę ich teraz dekoloryzować bo się zniszczą i tak dalej...

Rośliny i zioła stosowane we fryzjerstwie, które mają za zadanie zmienić kolor (orzech ma pogłębić brąz itp) - napisałaś rumianek - owszem działają rozjaśniająco, ale niestety tylko na naturalne pigmenty włosa, działa lekko rozjaśniająco, na włosach tworzą się refleksy. A to, że są w kosmetykach dla farbowanych blondynek, to jest tylko hmm CHWYT MARKETINGOWY. Tak więc farbowane brunetki śmiało mogą kupować maski z rumiankiem bo pigmentu to nie ruszy
FryzjerstwoMojaPasja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 16:44   #63
rapunzel8
Zadomowienie

palette trudno jest wywabić, ale można spróbować. polecam wątek o dekoloryzacji

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311500
rapunzel8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 20:52   #64
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały

Dekoloryzacja to bardzo marny pomysł, szczególnie jeśli chodzi o szampon. Po co tak niszczyć włosy?
Stary 2011-01-07, 18:18   #65
nnatalcia123
Przyczajenie

hej, ja tez farbuje wlosy czernia z Palette i robie to juz od jakiegos roku co 3 miesiace jakos, chociaz co jakis czas uzywalam szamponow innych firm i musze przyznac ze kazde mycie glowy to chyba mocne wyplukiwanie koloru bo woda jest granatowa. Glowe myje co drugi dzien i za kazdym razem jest tak, do tego uzywam odzywek i maski do wlosow po podobno to tez pomaga w wyplukaniu. Prawdopodobnie pomaga sok z cytryny jak i plukanka: 2 łyżki stołowe na litr chłodnej przegotowanej wody. Do ciemnych włosów lepszy jest ocet jabłkowy, do jasnych zwykły z białego wina albo cytrynowy. Ja chce sie pozbyc tego czarnego bo chcialabym sie zrobic na rudo... A jak sadzicie, czy gdybym teraz te czarne (troche juz wyblakle) zrobila szmponetka na rudo to widac byloby efekt????
nnatalcia123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 19:57   #66
moniczka_90
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Efekt było by widac tylko na odrostach, końcówki dalej miałabys czorne jak noc, co najwyżej w słońcu mogłoby być widać lekką poświate.
moniczka_90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 20:01   #67
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Efekt było by widac tylko na odrostach, końcówki dalej miałabys czorne jak noc, co najwyżej w słońcu mogłoby być widać lekką poświate.
Dokładnie zresztą czarny pigment cieżko przykryć nawet farbą... A co dopiero szamponem.
Stary 2011-01-07, 20:20   #68
nnatalcia123
Przyczajenie

hmmm, poczekam troche i wtedy sprobuje, moze jak jeszcze kilkanascie razy umuje glowe to wtedy bedzie lepiej z tym rudym... Sprobowaca zawsze mozna, jak nie wyjdzie to zostane przy czarnym....

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

a dokladnie chce taki kolor
http://dojrzewamy.pl/devel/files/51373.jpg

i z czarnego nie da rady przejsc??
Stary 2011-01-07, 21:45   #69
moniczka_90
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Ooo uwierz mi, ze tez bym taki chciała ale bezpośrednio na czarny to nawet nie ma na co liczyć, że taki wyjdzie. Na czarną farbe cokolwiek byś nie nałozyła to wyjdzie czarne. Musiałabyś uzyć rozjaśniacza ale pytanie czy warto niszczyc włosy ?!
moniczka_90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 23:05   #70
MM-1968
Rozeznanie

Proponuję maskę WAX - mnie farba po niej schodziła niesłychanie szybko i jeszcze gdzies słyszałam, że szampon przeciwłupieżowy....tylko jaki? - chyba odpowiednik nizoralu na laboratorium urody o tym było....chyba taki, który zawiera ketokonazol

- spirulina, -wieczorem,
- biotebal, priorin,-rano
-magnez B6, w ciągu dnia
-pielęgnacja włosów: szampon biotebal , pharmaceris, long 4 lash, henna+indygo, henna orientana, ocet jabłkowy
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/

Edytowane przez MM-1968
Czas edycji: 2011-01-07 o 23:08
MM-1968 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 10:23   #71
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały

Cytat:
Napisane przez MM-1968 Pokaż wiadomość
Proponuję maskę WAX - mnie farba po niej schodziła niesłychanie szybko i jeszcze gdzies słyszałam, że szampon przeciwłupieżowy....tylko jaki? - chyba odpowiednik nizoralu na laboratorium urody o tym było....chyba taki, który zawiera ketokonazol
Ohh słynna maska Wax. W składzie same chemikalia nie licząc ekstraktu z henny, na początku składu SLS i parabeny. NIE POLECAM!!!
Stary 2011-01-08, 12:31   #72
pati0111
Rozeznanie

Może chodzi o polski wax L'biotica z bardziej przyjaznym składem
pati0111 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 14:03   #73
nnatalcia123
Przyczajenie

Mojej kolezanki ciotka (a jest ona fryzjerka) powiedziala ze mycie w soku cytryny mi rozjasni wlosy a nie zniszczy ewentualnie ocet bo to takie stare domowe sposoby.... Postanowilam ze bede myc w tej cytrynie wlosy przy kazdym myciu i do tego szampon przeciwłupieżowy i zobacze czy beda jakies efekty po tyg i wtedy ewentualnie pomaluje je na rudo... A jezeli to nie pomoze to bede czekac bo napewno nie uzyje rozjasniacza....
Stary 2011-01-08, 18:31   #74
kembirna
Przyczajenie

GG do kembirna
Question pozbyć się czerni za pomocą pasemek..pomocy

Witam!
mam czarne włosy farbowane szamponem koloryzującym palette do 24 myć.Chce się tego pozbyć.Wczoraj byłam w salonie fryzjerskim i powiedzieli mi ,że można się tego pozbyć za pomocą dużej ilości pasemek w jasnym kolorze a potem nałożyć na to brązową farbę.Co o tym myślicie? Miał ktoś coś podobnego robione?Prosze o rady
kembirna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 19:40   #75
kasia1433
Raczkowanie

Dot.: pozbyć się czerni za pomocą pasemek..pomocy

Cytat:
Napisane przez kembirna Pokaż wiadomość
Witam!
mam czarne włosy farbowane szamponem koloryzującym palette do 24 myć.Chce się tego pozbyć.Wczoraj byłam w salonie fryzjerskim i powiedzieli mi ,że można się tego pozbyć za pomocą dużej ilości pasemek w jasnym kolorze a potem nałożyć na to brązową farbę.Co o tym myślicie? Miał ktoś coś podobnego robione?Prosze o rady
Wejdź na wątek o dekoloryzacji włosów
Hmmm.... ja tak intensywnie myślę, po jakiego diabła palić włosy do jasnego blondu i potem kłaść na to brąz, czyli przeskakiwać ze skrajności w skrajność, nie lepiej delikatnie w całości rozjaśnić o kilka tonów i położyć na to brąz? Po co ten blond?

kasia1433 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 19:58   #76
black_sun
Rozeznanie

Dot.: pozbyć się czerni za pomocą pasemek..pomocy

taaa... miałam coś podobnego robione, ale na włosy kilkakrotnie [jakieś 3 lata ] farbowane ciemnymi brązami.
efekt - spalone włosy, i chyba mózg przy okazji bo nie reklamowałam usługi wtedy
black_sun jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 13:07   #77
nnatalcia123
Przyczajenie

ja scieram go octem takim zwyklym, robie roztwor 50 na 50 i szoruje glowe... woda sie robi ciemno brazowa, pozniej myje glowe szamponem i duuuzo odzywki a pozniej jedwab... robilam to wczoraj i sa nawet jakies efekty... planuje tak robic prze tydzien albo dwa przed kazdym myciem glowy ale nie codziennie...
Stary 2011-01-10, 00:22   #78
rapunzel8
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
Dekoloryzacja to bardzo marny pomysł, szczególnie jeśli chodzi o szampon. Po co tak niszczyć włosy?
miałam wielokrotnie robioną dekoloryzację rozumianą jako ściąganie koloru, a nie rozjaśnianie. włosom to nie szkodzi ani trochę. i akurat usunięcie szamponu, czyli półtrwałej farby jest bardzo łatwe(aczkolwiek palette, to niestety nie dotyczy, bo ten produkt się mocno wżera we włosy).

polecam więc jednak lekturę wątku, bo są już inne metody- nie tylko proszek rozjaśniający + woda 12 % i spalone włosy. można łatwo i bez szkody dla włosów usunąć kolor w domu albo u fryzjera(jak znamy takiego, który rozumie różnicę między dekol., a rozjaśnianiem)
Stary 2011-01-10, 14:52   #79
nnatalcia123
Przyczajenie

to jak w domu mozna to sciagnac??? zeby wlosow nie niszczyc??
Stary 2011-01-10, 15:54   #80
kasia1433
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez nnatalcia123 Pokaż wiadomość
ja scieram go octem takim zwyklym, robie roztwor 50 na 50 i szoruje glowe... woda sie robi ciemno brazowa, pozniej myje glowe szamponem i duuuzo odzywki a pozniej jedwab... robilam to wczoraj i sa nawet jakies efekty... planuje tak robic prze tydzien albo dwa przed kazdym myciem glowy ale nie codziennie...
Polemizowałabym tym octem. Niektórzy do ostatniego płukania dodają octu, by farba nie wypłukiwała się za bardzo. Czytałam tu opinie fryzjerek, by po farbowaniu koniecznie zakwaszać włosy co pomaga w dłuższym utrzymaniu koloru

kasia1433 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 23:41   #81
rapunzel8
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez nnatalcia123 Pokaż wiadomość
to jak w domu mozna to sciagnac??? zeby wlosow nie niszczyc??
przeczytaj wątek
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311500

najczęściej stosowane dekoloryzatory, to
prosalon color peel,
elgon,
renee blanche.
wszystkie są na kwc
Stary 2011-01-13, 17:35   #82
kembirna
Przyczajenie

GG do kembirna
Exclamation Dekoloryzacja czarnych włosów..Doradźcie mi..

Witam!
Po raz pierwszy w życiu zafarbowałam włosy szamponem koloryzującym z palette do 24 myć w kolorze czarnym.A miałam wcześniej w odcieniu średniego brązu.Każdy mówi,że skoro to szampon koloryzujący to się zmyje.Jednak już próbowałam wielu sposobów i efektów żadnych..Ostatnio dużo słyszałam o dekoloryzacji np.produktami elgon? co o tym sądzicie? i czy to dobry sposób,żeby pozbyć się farby? czy może zrobić pasemka?Wiem,że były już takie wątki jednak jest ich tak dużo,że nie wiem już co mam robić.Doradźcie:pros i:
kembirna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 19:51   #83
rapunzel8
Zadomowienie

Dot.: Dekoloryzacja czarnych włosów..Doradźcie mi..

Cytat:
Napisane przez kembirna Pokaż wiadomość
Witam!
Po raz pierwszy w życiu zafarbowałam włosy szamponem koloryzującym z palette do 24 myć w kolorze czarnym.A miałam wcześniej w odcieniu średniego brązu.Każdy mówi,że skoro to szampon koloryzujący to się zmyje.Jednak już próbowałam wielu sposobów i efektów żadnych..Ostatnio dużo słyszałam o dekoloryzacji np.produktami elgon? co o tym sądzicie? i czy to dobry sposób,żeby pozbyć się farby? czy może zrobić pasemka?Wiem,że były już takie wątki jednak jest ich tak dużo,że nie wiem już co mam robić.Doradźcie:pros i:
ja zwykle się nie denerwuję na zadawane w kółko te same pytania, ale już mi się odechciewa.. wystarczy przeczytać 3 strony wątku o dekoloryzacji wybrane na chybił- trafił i/lub recenzje produktów do dekoloryzacji na kwc
Stary 2014-09-29, 17:10   #84
devinette109
Przyczajenie

Dot.: Jak pozbyć się czarnego koloru z włosków???

Hej dziewczyny
Miałam podobny problem. Od ok.4 lat malowałam włosy na kolor czarny. Praktycznie co miesiąc, ponieważ moje odrosty były bardzo widoczne. W końcu postanowiłam coś w swoim wyglądzie zmienić. Zastanawiałam się bardzo długo co zrobić aby zejść do jaśniejszego koloru. Szukałam ratunku na wielu forach. Przeszukałam "cały" internet aż pewnego razu wpadłam na produkt Zmywacz koloru do włosów firmy UBER. Zaczęłam szukać opinii, oglądać zdjęcia, filmy dziewczyn, które wykonały zabieg na włosach własnie tym zmywaczem. W końcu zdecydowałam się i zamówiłam zmywacz. Efekt po 1 razie jak widać na zdjęciach gdzie nie gdzie pozostałości ciemnego koloru zostały. A wiec postanowiłam powtórzyć zabieg. Jestem mega mega zadowolona. W jasnym kolorze jest mi lepiej, czuje się super. Włosy są w takiej kondycji jakiej były. Także z czystym sumieniem polecam Wam owy produkt.

https://www.facebook.com/ZmywaczKoloruDoWlosowUber
Link do strony firmy Uber na facebooku. Możecie liczyć tam na fachową pomoc w razie jakichkolwiek pytań
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10647838_743045259096392_1274494639_n.jpg (64,9 KB, 7 załadowań)
devinette109 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości