Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-07-12, 16:17   #1
_Beata_
Raczkowanie

Smile

Pierwsza zmiana koloru- pytanie

Witam
moj naturalny kolor wlosow to sredni blond, (bo ni to jasny, ni to ciemny) podoba mi sie ten kolor jednak mam pelno naturalnych pasemek, niestety w zołtym kolorze ktore strasznie mi sie nie podobaja i sprawiaja ze moje wlosy mają cieply odcien:/ chce to zmienic.
pomyslalam,ze kupie sobie szampon koloryzujacy popielaty lub metaliczny -jasny- blond i nim potraktuje cale wlosy...
pytanie, jaki bedzie efekt? czy cale wlosy nabiora chlodnego odcienia bez zmiany koloru czy tez moje jasniejsze lecz zolte pasemka stana sie jasniejsze?? obawiam sie tego drugiego...
nigdy nie zmienialam koloru wlosow, nie wiem czego sie spodziewac...
_Beata_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 18:17   #2
Chatul
ma zielone pojęcie

Dot.: Pierwsza zmiana koloru- pytanie

Cytat:
Napisane przez _Beata_ Pokaż wiadomość
Witam
moj naturalny kolor wlosow to sredni blond, (bo ni to jasny, ni to ciemny) podoba mi sie ten kolor jednak mam pelno naturalnych pasemek, niestety w zołtym kolorze ktore strasznie mi sie nie podobaja i sprawiaja ze moje wlosy mają cieply odcien:/ chce to zmienic.
pomyslalam,ze kupie sobie szampon koloryzujacy popielaty lub metaliczny -jasny- blond i nim potraktuje cale wlosy...
pytanie, jaki bedzie efekt? czy cale wlosy nabiora chlodnego odcienia bez zmiany koloru czy tez moje jasniejsze lecz zolte pasemka stana sie jasniejsze?? obawiam sie tego drugiego...
nigdy nie zmienialam koloru wlosow, nie wiem czego sie spodziewac...
Już lepiej kup srebrną albo fioletową płukankę do włosów. One likwidują żółty odcień z włosów. Do kupienia w Rossmannie, obok szamponetek i farb. Koszt to około 5-8 zł, ale są niesamowicie wydajne.
A, gdyby Ci początkowo wyszły fioletowe włosy to po prostu umyj je szamponem, na pewno zejdzie
Stary 2009-07-13, 10:53   #3
_Beata_
Raczkowanie

Smile Dot.: Pierwsza zmiana koloru- pytanie

dziekuje za pomoc rozumiem, ze te plukanki te przyciemnia koloru wlosow, a jedynie nadadza zminy odcien... ps. mam nadzieje ze zolte pasemka naturalne nie wyjda fioletowe mimo wszystko
pozdrawiam
_Beata_ jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości