Początkująca stylistka paznokci żelowych. - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-01-26, 21:33   #331
Golka1984
Przyczajenie

Dot.: Paznokcie żelowe .. problem ;/

ja chciałam zwrócic uwagę na dziewczyny, które eksperymentuja na klientkach, robią paznokcie i nie biorą za nie żadnej odpowiedzialności. Kto wie, jak odzyskać utopione pieniądze włożone w założenie paznoci żelowych? Zapłaciłam za nie 70 zł odpadły mi po kliku dniach!!!!
Golka1984 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 21:44   #332
anick88
Wtajemniczenie

zglosic reklamacje i poprosic o zwrot pieniedzy. w razie trudnosci postraszyc urzedem do spraw konsumenta i ikilkoma innymi instytucjami, najlepiej o trudnych do wypowiedzenia i zapamietania nazwach

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 21:46   #333
byliczka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Golka1984 Pokaż wiadomość
ja chciałam zwrócic uwagę na dziewczyny, które eksperymentuja na klientkach, robią paznokcie i nie biorą za nie żadnej odpowiedzialności. Kto wie, jak odzyskać utopione pieniądze włożone w założenie paznoci żelowych? Zapłaciłam za nie 70 zł odpadły mi po kliku dniach!!!!
W takim razie zajrzyj tutaj:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=269114
Stary 2009-01-27, 01:14   #334
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie

Cytat:

Niektórze dziewczyny eksperymentują, ale nie biorą za to kasy i uprzedzają, że eksperymenty mogą być nietrwałe i ludzie się na to godzą, ale w wypadku, gdy płacisz za nie 70zł powinno wszystko siedzieć na swoim miejscu.
Stary 2009-01-27, 16:25   #335
Golka1984
Przyczajenie

słuchajcie, to ona chce mnie oskarżyć o wyłudzanie pieniędzy, i chce założyc sprawe w sądzie. Z tego co wiem, wcześniej robiła paznokcie w domu, nie miała zarejetrowanej działalności!Nie uprzedzała mnie o niczym. Wiem, że moge ubiegać sie o swoje prawa ale to także wstępuje na drogę sądową. Trochę czytałam o tym w necie, jestem tym tak zniechęcona, najbardziej wnerwia mnie fakt, że ona umywa ręce od wszelkiej odpowiedzialności. Gdybym je uszkodziła, na skutek jakiegoś uderzenia odpadłby mi jeden a nie wszystkie kolejno. Ale specjalnistka tylko na papierku nie przyzna sie przecież do tego, że jej mogło coś nie wyjść. Planowałam powystawiać zdjęcia na swoim profilu i zrobić jej odpowiednią reklamę ale czy to ma sens?
Stary 2009-01-27, 16:45   #336
Golka1984
Przyczajenie

Poza tym, ja dwa dni po założeniu poszłam bo boki zrobiły mi sie czarne jakby obklejone czymś, i zaczęły odchodzić i się zapowietrzać! Zgłosiłam ten problem, to sama sie zastanawiała co sie z nimi dzieje, bo mówi, że nie miała jeszcze takiego przypadku.Ściema, ja jestem jedyna tak? A gdyby nawet to chyba należy sie przyznać,że byc może zrobiła cos źle! Obarczała mnie winą, mówiła, że mam złą płytkę. Ja zasięgnęłam opinii kosmetyczek, której troche dłużej pracują niż ona i nie ma czegoś takiego jak zła płytka, jest co najwyżej uszkodzona płytka mechanicznie, jednak stylistka ma obowiązek wówczas powiedziec o tym klientce, i ewentualnie założyć paznokcie na własna odpowiedzialność, wówczas ja sama wiedziałabym o tym, że nie moge obarczać winą kogoś, bo sama sie na to zgodziłam! A stylistka, zdziwiła się, że mam tak piękna płytkę i chce zakładać paznokcie, powiedziała, że przewaznie zakłada tipsy na obgryzione paznokcie a ja nie obgryzam. Już wtedy mnie cos zaniepokoiło. Pozatym, gdy zakładała mi je, trzęsły się jej ręce i tłumaczyła, że to kwestia dzisiejszej pogody i niskiego cisnienia.Ciekawe, czy tak było naprawdę! Mój narzeczony mi zafundował te paznocie, sam widział co sie z nimi działo i jechał do niej na poprawkę. Słuchajcie, obiecywała, że poprawi mi je, że będzie je robiła do skutku, potem ciągle przekładała spotkania,podając różne preteksty, to jest odpowiedzialne zachowanie? Jeśli ja bym cos schrzaniła, wzięłabym za to odpowiedzialność, tymbardziej, że ja na nic nie choruję, nie przyjmuje żadnych mocnych leków nic! Wówczas, kiedy już byłam wściekła, zaproponowała mi, że zrobi mi dwa razy za darmo, potem się z tego wycofała, bo stwierdziła, że nie stać ją na taki drogi interes, żeby mi za free robić!A na końcu zaproponowała zwrot gotówki w wysokości 50 zł tyle że za moment sie wycofała, kiedy zamiast nr rachunku bankowego podałam jej adres domowy , żeby jesli to możliwe przesłała mi pieniądze przelewem!Niestety zostałam nazwana osobą konfliktową i naciągaczem! Bo upominałam sie o swoje prawa, ona groziła mi sądem i oskarżeniem o wyłudzanie pieniędzy, kiedy wcale jej nie nachodziła, tylko chciałam zwrot w wyskokości 60 zł, bo za 50 zł to ja bym sobie nowych paznokci nie założyła. A naprawić nie chciała za darmo, tylko na początku zażądała 10 zł no ale i tak nie doszło do poprawki! Tak więc jak widzicie sami ani pieniędzy ani paznokci i jeszcze groźby! Jesli ktoś tu na cos naciągnął to ona, bo to ja utopiłam kasę nie mając nic w zamian!Myślę, że spodziewała się, że sama wkrótce zrezygnuję ale napewno nie spodziewała się tego, że będę walczyć o swoje, ale że odpuszczę i zostawie to bez echa! Nie dajcie się wrabiac w jakieś eksperymenty kogoś, kto ma 3 dyplomy i jest wielkim specjalistą i jeszcze oszuka! Chodźcie do sprawdzonych stylistek. Ja zaryzykowałam zmianę i bardzo na tym ucierpliałam!
Stary 2009-01-27, 18:39   #337
Tholie
Raczkowanie

Cytat:
Nie dajcie się wrabiac w jakieś eksperymenty kogoś, kto ma 3 dyplomy i jest wielkim specjalistą i jeszcze oszuka! Chodźcie do sprawdzonych stylistek. Ja zaryzykowałam zmianę i bardzo na tym ucierpliałam!
wiesz ale postaw się na miejscu Pani która robiła paznokcie...

ja miałam taką sytację, że przyszła do mnie dziewczyna na paznokcie, założyłam jej, po 5 dniach przyszła że jeden paznokieć jej odpryskuje i jak zobaczyłam go to był wygryziony zębami razem ze skórkami, nie powiedziłam nic i zrobiłam nowy, ale za pare dni ta sama sytuacja z następnym paznokciem......zorientow ałam się, że dziewczyna chce wymieniać paznokcie w ten sposób po jednym....

dlatego zrozum też panią która za coś ma 3 dyplomy (zakładam, że prawdziwe) że ona też nie może mieć pewności co ty zrobiłaś w domu z tymi paznokciami...

PS: nie bronie jej ale cięzko oceniać po subiektywnej relacji jednej strony
Tholie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 19:30   #338
Patka75
Raczkowanie

Cytat:
Obarczała mnie winą, mówiła, że mam złą płytkę. Ja zasięgnęłam opinii kosmetyczek, której troche dłużej pracują niż ona i nie ma czegoś takiego jak zła płytka, jest co najwyżej uszkodzona płytka mechanicznie, jednak stylistka ma obowiązek wówczas powiedziec o tym klientce, i ewentualnie założyć paznokcie na własna odpowiedzialność, wówczas ja sama wiedziałabym o tym, że nie moge obarczać winą kogoś, bo sama sie na to zgodziłam!
moze nie ma czegos takiego jak zla plytka ale jest za to problematyczna (np. tlusta), hormony tez maja wplyw na to czy paznokcie beda sie nam dobrze lub zle trzymac. Jest kilka czynnikow ktore wlpywaja na stan naszego paznokcia. Nasze paznokcie odzwierciedlaja nas, pokazuja nam ze brak witamin lub mineralow.
Rada dla ciebie - zrob paznokcie u innej stylistki jezeli problem sie powtorzy powinno dac ci to do myslenia ze moze jednak cos jest nie tak u ciebie.
Co do zachowania owej stylistki z trzema dyplomami to moze dla niej bylas pierwszym dziwnym przypadkiem co nie tlumaczy jej irracjonalnego zachowania w stosunku do ciebie.
Patka75 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 19:37   #339
anick88
Wtajemniczenie

dokladnie!tyle panieneczek naciaga w ten sposob, ze to rece az opadaja... a w 80%,to wcale nie jest wina STYLISTKI zakladajacej takie paznokcie( podkreslam dyplomowanej stylistki) ..
tak naprawde, to moze byc wina plytki i wtedy nalezy probowac innych sposobow... ale rownie dobrze, to moze byc wina osoby noszacej paznokcie. mam znajoma, ktora systematycznie maltretowala pazury w buzi, a pozniej sie dziwila, ze jej odpadaja

Stary 2009-01-27, 20:07   #340
Golka1984
Przyczajenie

Słuchajcie, ja chodziłam wcześniej na paznokcie do innej stylistki i trzymały mi bardzo dobrze, skusiłam się tylko dlatego, że podobał mi się sposób i pomysły zdobienia. I wszystko!!! Nie gryzę paznokci, nie biorę do buzi, wykonuję codzienne czynności, nigdzie ich nie uderzam. Wiecie, to dziwne, rozumiem,żeby te paznokcie miały np. już 5 miesięcy ale zaledwie kilka dni i po paznokciach?Ona niby miała dochodzić do tego co im było, nawet mi zaproponowała, że w zamian założy mi drugie za 10 zł, żeby mi pecha nie przyniosły jak będą za darmo. Ale to nie doszło do skutku!!!Ja potrafię się przyznać, jak odpadnie mi jeden czy dwa paznokcie, że coś robiłam spoko, moja wina! Ale mi wszystkie leciały! Nie biegałam z każdym paznokciem osobno, wszystkie pękały mi w połowie z boków. Mówiłam o tym wszystkim, a gdy już od początku zaczęło się coś z nimi dziać szybko do niej biegłam żeby zobaczyć co się dzieje bo były czarne z boków!Nie może być jednak tak, że ktoś umywa ręce od porażek! Wszyscy traktują swoją pracę jako fachową, ale trzeba brać pod uwagę, że nie zawsze wszystko może się udać. Z tego co wiem, jeśli są jakieś zagrożenia wynikające z zagrożenia, że mogą się nie trzymać czy coś, to stylistka ma obowiązek poinformowania o tym klienta! No ale na logikę biorąc kto zrezygnuje z takiej fuchy?Jestem tym mocno rozczarowana i zniechęcona!
Stary 2009-01-27, 20:16   #341
Golka1984
Przyczajenie

Poza tym, ja nie widzę sensu okłamywania kogoś, bo moje miasto jest na tyle małe, że wszystko i tak się wyda. I chyba logiczne jest, że po tym, jak mnie potraktowała, reklama swoje zrobi
Stary 2009-01-27, 20:20   #342
Zizione
Raczkowanie

Może po prostu ją sobie daruj...

jeśli przełkniesz jakoś te 70 zł to szkoda nerwów,po prostu następnym razem idź do kogoś innego i sprawdzonego

A podobały ci się chociaż te pazurki na początku?

Mój nałóg
HOWRSE
Zizione jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 20:21   #343
Patka75
Raczkowanie

ja nie raz rezygnowalam z "takiej fuchy" widzac odchyly od normy np poczatkujaca onycholiza.
raz mialam przypadek ze dziewcze po 4 tyg napisala do mnie na gg ze paznokcie jej odpadly choc tydzien wczesnoiej je zachwalala. Chciala bym zwrocila jej kase. Powiedzialam ok ale musisz przyjechac i pokazac raczaki. Na to dziewcze ze ona mnie nie chce widzec i ze mam jej przelac kase na konto.
Pierwsze co pomyslalam "ocho pewnie jakas bluzeczka jej sie spodobala a nie ma kasy"
Niektore malo powazne klientki stosuja rozne sztuczki.

Jezeli twoje paznokcie pekaly po bokach to przyczyna moze byc to iz za malo zelu bylo w okolicy lini stresu, moze byly za plaskie a moze poprostu dala tyle zelu co kot naplakal.
W tej chwili ciezko jest ocenic sytuacje gdyz jak mniemam z paznocki pozostalo wspomnienie.
Patka75 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 20:55   #344
anick88
Wtajemniczenie

no po pierwsze, to nie widzialysmy tych paznokci, wiec tak naprawde nie mozemy sie wypowiedziec na ich temat. ja bym zupelnie inaczej rozwiazala taka sytucje jako stylistka: zrobilabym zdjecia, spisala na kartce zazalenie klientki, proponowana rekompenstae i sygnowala swoim i jej podpisem..

Stary 2009-01-27, 21:55   #345
Golka1984
Przyczajenie

ale że od razu po założeniu mogłam zdobyć podpis czy co? Bo trochę nie kumam o co kaman
Stary 2009-01-27, 22:02   #346
Golka1984
Przyczajenie

podpis zdobyć? a dokładniej? bo nie kumam?
Stary 2009-01-27, 22:05   #347
anick88
Wtajemniczenie

nie, przy reklamacji. i nie ty tylko ona. w razie jesli mialoby to byc wyludzenie pieniedzy- jest to forma zapobiegawcza.

Stary 2009-01-28, 10:19   #348
Golka1984
Przyczajenie

dla tych, którzy są zainteresowani wyglądem paznokci proszę bardzo zamieszczam fotkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1038580.jpg (46,2 KB, 36 załadowań)
Stary 2009-01-28, 10:32   #349
blondi1041
Rozeznanie

ja na twoim miejscu nie odpuszczalabym, z jakiej racji masz stracic pieniadze tylko dlatego ze ta pani nie umie zrobic porzednie paznokci? sama pisalas ze rece jej sie trzesly jak ci robila moze bylas jej jedna z pierwszych klientek??
a jesli chce sie spotkac w sadzie, to ok, tylko ze mysle ze do tego nie dojdzie skoro nawet nie ma firmy zarejestrowanej.. mozesz jej zaproponowac wizyte ze skarbowki to od razu ci kase odda
p.s. porob wiecej fotek tak na przyszlosc (w razie czego), tak zeby bylo widac data robienia zdjecia

blondi1041 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 12:18   #350
xkarolina17x
Przyczajenie

Dot.: TIPSY ŻELOWE-pytanko?

a co zrobic zeby sie pozbyc paznokci zelowych tylko sama nie u kosmetyczki? nie chce juz uzupełniac dlugo je mam i mi sie znudzily..
xkarolina17x jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 13:20   #351
Lady M
Raczkowanie

Dot.: TIPSY ŻELOWE-pytanko?

Cytat:
Napisane przez xkarolina17x Pokaż wiadomość
a co zrobic zeby sie pozbyc paznokci zelowych tylko sama nie u kosmetyczki? nie chce juz uzupełniac dlugo je mam i mi sie znudzily..
Kombinerki i odrywamy

A tak na serio nie radze brac sie za to samodzielnie. Profesjonalistka zdejmie ci paznokcie i nie bedziesz miala zniszczonej plytki. A sama mozesz zrobic sobie krzywde.
Zelowe pazurki sie spilowywuje.

01.05.2015

Edytowane przez Lady M
Czas edycji: 2009-02-11 o 13:22
Lady M jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 20:38   #352
Monikamiko
Przyczajenie

Paznokcie żelowe

Witam wszystkie Wizażanki . Chciałam zadać pytanie na temat żeli .
Czy takie kupione na allegro o nazwie Em Nail Design są całkiem do bani ???Jeden o poj. 15 ml kosztuje 30 zł . Nie za bardzo uśmiecha mi sie kupować te za 60 zł wzwyż , bo na razie chcę wyćwiczyć się w tych tańszych , a może później przejdę na te "droższe" . Zależy to od tego jak się je nakłada i czy rzeczywiście powstają pod żelem bombelki powietrza ... No i czy są trwałe <na tyle żeby wytrzymały chociaż ponad 2 tyg.>.
A i jeszcze jedno pytanko . Może wybiegam trochę za bardzo w przyszłość , ale chciałam się was spytać jaki żel najlepiej użyć do przedłużenia paznokcia . Szukałam o tym w internecie i na wizazu , ale nie mogłam się doszukać hmmm ....
Czy spośród tych żeli , któryś się do tego nada? : gruntujący,jednofazowy,bu dujący , albo jakiś inny ...
Pliss pomóżcie

Monikamiko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 09:37   #353
byliczka
Zakorzenienie

Dot.: Paznokcie żelowe

Przede wszystkim odpowiadając o żel: Tak, jest do kitu. Nie liczyła bym na długą żywotność paznokci na takim żelu.
Jeśli z kolei chodzi o najlepszy żel do przedłużania to odpowiedź brzmi: NIE MA TAKIEGO. Każdy żel jest inny, specyficzny, mają różne konsystencje, zależy co się komu podoba.
Żele które wymieniłaś na końcu, to żele które dzielą się na metodę 1 i 3 fazową i obydwie te metody są skuteczne.
Stary 2009-07-06, 10:25   #354
potty
Wtajemniczenie

GG do potty

byli cierpliwa jest i dyplomatyczna...

czy mozemy zalozyc watek pt. NAPRAWDE TENDENCYJNE PYTANIE DOT. STYLIZACJI i tam wrzucac takie perelki?

Dziecko poniżej pięciu lat to istota całkowicie szalona.
potty jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 11:37   #355
Tholie
Raczkowanie

ja zrobiłam kurs na em nail i też myslałam że to do bani i zaraz kuiłam od dobrej rady..ale zrobiłam tymi żelami z kursu pare rączek żeby je wykorzystać oczywiście za darmo i ku mojemu zdziwieniu nie zapowietrzaly się...ja nie mogę złego słowa powiedzieć
Tholie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 12:49   #356
Monikamiko
Przyczajenie

dzięki bardzo za odp.
---------------------------------------------------------------------------------
<może to jest tendencyjne pytanie , ale kto pyta nie błądzi >

Edytowane przez Monikamiko
Czas edycji: 2009-07-07 o 14:21
Stary 2009-07-07, 14:45   #357
Helka 20
Raczkowanie

Szkoda kasy wydawać na żele które są do kitu, nawet jak chcesz się na nich uczyć. Lepiej dokupić sobie jakieś ze średniej półki ale te które się sprawdzają, niż po kilku parach rączek dojść do wniosku, że to może być twoja wina, że coś się z paznokciami dzieje. I możesz się zniechęcić, co gorsza wyrzucić żele do kosza i wydać kolejne pieniądze na nowe. Z drugiej strony co cię nie zbije to cię wzmocni. Wybór należy do ciebie.
Helka 20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 15:15   #358
beatka89
Raczkowanie

zgadzam się nie ma co wyrzucać pieniędzy w błoto, właśnie skończyłam kurs stylizacji paznokci i też ćwiczę ale nie na żelach z allegro (nigdy w życiu!) ale na żelach ze średniej półki, markowych zakupionych w hurtowni kosmetycznej, przynajmniej wiem, że jeśli coś nie tak to tylko i wyłącznie moja wina
beatka89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 16:01   #359
paula211
Rozeznanie

dokładnie zgadzam się z dziewczynami. Nigdy nie kupię żadnego żelu na Allegro. Raz kupiłam wybłyszczający w pędzelku (kosztował 12zł a ten którego teraz używam ok 50 zł więc różnica jest) i nie dość że żółknie to jeszcze można go zrywać z paznokci jak stary bezbarwny lakier ;/ także jest to wyrzucenie pieniędzy w błoto bo i tak będziesz musiała kupić nowe materiały.
paula211 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 17:11   #360
Monikamiko
Przyczajenie

No , a co myślicie o zestawach startowych z allegro ???
Odpowiedz

Tagi
ozdoby, paznokcie, paznokcie tipsy żelowe, pomoc, stylistka paznokci, tipsy żelowe, żele

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości