Początkująca stylistka paznokci żelowych. - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-10-07, 11:46   #541
Anariel
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 3
Dot.: Paznokcie zelowe

Ehhhh temat rzeka nie ma co dyskutowac...
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie

Anariel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 12:23   #542
cotynato
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Send a message via Skype™ to cotynato

Też tak uważam . Na koniec dodam tylko że nie ćpam i nie palę co uważam za większe zagrożenie dla życia i zdrowia niż zrobienie sobie tipsów. Poza tym wszędzie istnieje zagrożenie zarażenia grzybicą - basen , dom kolegi , prysznic na wycieczce

Miałam nie raz tipsy i tez nie raz z salonu od babeczki z certyfikatem. I powiem wam ze najlepiej wspominam te które robiła mi dziewczyna która nauczyła się na koleżankach. No , to tyle dziękuję

St. zamówień
wym

♥F.M[SIGPIC][/SIGPIC]

[*]
cotynato jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 14:38   #543
isKraMc
Raczkowanie

Ja tez robilam w salonie i to za drogie pieniadze i mialam poprzecierana plytke i na dodatek skaleczyla mnie przy spilowywaniu tipsow:-/ i jeszcze zaczely odpryskiwac po kilku dniach takze po tygodniu juz nie mialam zelu na paznokciach :-/ Normalnie robi mi przyjaciolka ktora uczyla sie na kumpelech i dopiero puzniej byla na kursie zeby dostac prace,i jak ona mi robi to mi sie pazury nawet 2 miesiace trzymaja bez uzupelniania ( bylam za granica i nie mial mi kto dopelnic ) . Nigdy nie przypalila mi plytki ani mnie nie skaleczyla ...
Ja zawsze mowie ze mnie gowno obchodza certyfikaty tylko czy ktos potrafi to robic czy nie ...Malo jest takich z certyfikatami itp co nic nie potrafia ?? Jesli ktos jest zdolny, uwazny i ma do tego smykalke to uwazam ze moze sam sie nauczyc i to glupota ze ten co po kursie to Ci krzywdy z paznokciem nie zrobi yhmmm oczywiscie a malo przypadkow wynoszenia grzyba z salonow ??

***!!!MOja MetaMorfoza!!!***
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=292268

Edytowane przez isKraMc
Czas edycji: 2009-10-08 o 16:27
isKraMc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 22:56   #544
MILA LASKA
Przyczajenie

Witam.Ja i tak kiedys pewnie sproboje sobie zrobic sama moze nie szybko.Zrobie to dopiero jak zobacze jak to sie odbywa czyli jak stwierdze ze podolam sama pozdrawiam....
MILA LASKA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 19:16   #545
MILA LASKA
Przyczajenie

Zgadzam sie z toba .Jak ktos chce i ma smykalke to i papier jest niepotrzebny.Mozna miec papier i odstawiac lipe.Mam znajoma ktora jest fryzjerka po szkole i z wieloletnim starzem ,a wcale nie jestem z niej zadowolona.Moja kolezanka jest bardzo mlodziutka swiezo po szkole i bez starzu a robi wlosy super .Pozdrawiam .
MILA LASKA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 09:56   #546
Miirinda
Przyczajenie

zgadzam sieee.... mozna wysztkiego sie dowiedziec i nauczyc bez kursu. a Tu nie wiem... wszytskie z jakaks zloscia odsylaja na kurs po jakim kolwiek pytaniu dziewczyny ktora sama cos chce'zdzioalac' . dlaczego tak sie dzieje.... ? nie wiem... .. nic powodzenia samouczka....=))
Miirinda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 10:13   #547
RoksiSK
Zadomowienie

Mhm... może dlatego, że średnio kilka razy w tygodniu pojawia się ktoś z pytaniem typu: "Cześć. Chciałabym sobie zrobic paznokcie żelowe. Napiszcie proszę, co mi jest potrzebne..."
Naprawdę wystarczy w wyszukiwarce znaleść hasła:
- zestaw startowy,
- żel,
- primer,
- cleaner.........itd...... .
Wszystko jest się w stanie znaleść. Trzeba jedynie przysiąść kilka razy, najlepiej po kilka godz i wszystko jasne
Warto przeczytać najnowsze tematy (tzn. z 2-3 stron) z działu Przedłużanie paznokci i naprawdę człowiek nie zadaje już takich ogólnych pytań, tylko szczegółowe, konkretne, na które zawsze ktoś odpowie.
Tak od siebie dodam - polecam branżowe pisemka - naprawdę warto. Wiem sama po sobie.

Edytowane przez RoksiSK
Czas edycji: 2009-10-28 o 10:15
RoksiSK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 10:15   #548
Patka75
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Też tak uważam . Na koniec dodam tylko że nie ćpam i nie palę co uważam za większe zagrożenie dla życia i zdrowia niż zrobienie sobie tipsów. Poza tym wszędzie istnieje zagrożenie zarażenia grzybicą - basen , dom kolegi , prysznic na wycieczce

Miałam nie raz tipsy i tez nie raz z salonu od babeczki z certyfikatem. I powiem wam ze najlepiej wspominam te które robiła mi dziewczyna która nauczyła się na koleżankach. No , to tyle dziękuję

A ja dodam ze robiac paznokcie bez umiejetnosci i podstaw higieny mozna sie zarazic WZW co jest skazaniem klientki na chorobe do konca zycia gdyz moze ona ujawnic sie po kilku latach a wczesniej zrobic spustoszenie w organizmie. Jezeli wykryje sie od razu leczenie jest drogie i bolesne i nie ma pewnosci ze kiedys z choroby wyjdziesz, natomiast wykrycie po kilku latach prowadzi do ciezkich powiklan i smierci.....
To apropo zagrozenia zycia
Patka75 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 10:16   #549
cotynato
Zakorzenienie

ja tez jestem samoukiem i chciaabym zadac pare pytan , ale nie ma sensu na wizazu bo zamiast pomocy zostane wysmiana albo ... odeslana na kurs

St. zamówień
wym

♥F.M[SIGPIC][/SIGPIC]

[*]
Stary 2009-10-28, 12:20   #550
RoksiSK
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
ja tez jestem samoukiem i chciaabym zadac pare pytan , ale nie ma sensu na wizazu bo zamiast pomocy zostane wysmiana albo ... odeslana na kurs
Zadaj w odpowiednich wątkach, to zawsze ktoś odpowie
Stary 2009-10-28, 19:48   #551
paula211
Rozeznanie

siedzę tu od niedawna, sama jakiś cudów nie robię ale denerwują mnie pytania typu "chce sobie zrobić tipsy co mam kupić" lub "chcę sobie zrobić tipsy czy to trudne bo przecież wystarczy pomalować 3 razy żelem bo widziałam jak mi kosmetyczka robiła to co w tym trudnego" i co mam powiedzieć? Może że zanim poszłam na kurs też mi się wydawało to banalne ale jak poszłam i usłyszałam takie hasła jak tunel, krzywa C czy linia stresu to już łatwe nie było... proponuję żeby te dziewczyny które chcą zadawać pytania na temat przedłużania paznokci niech najpierw poczytają trochę o budowie i chorobach i niech zdobędą trochę wiedzy teoretycznej bo to wszystko takie proste to się tylko wydaje ;/ kupcie sobie zestaw startowy najlepiej na allegro i potem będziecie robić takie cos http://www.ibutik.pl/ogloszenie/zele...ratajach-27141
paula211 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 19:55   #552
Anariel
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 3

No wlasnie, ja sie troche z Toba zgodze. Jeszcze dziewczyna chce pieniadze za cos takiego...
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie

Anariel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 20:11   #553
paula211
Rozeznanie

i pewnie ma więcej klientek niż niejedna dziewczyna robiąca o niebo lepsze paznokcie po kursach;/
Stary 2009-10-28, 20:19   #554
Patka75
Raczkowanie

i pewnie pod niejednymi takimi cudenkami wyrastaja grzybki, zielone bakterie itp. I dziewcze nieswiadome zagrozen na pytanie co to, czemu, co z tym zrobic odpowiada ze tak jest po tipsach, a nieswiadomo klientka slepo wierzy i dalej kladzie zel akryl i doprowadza do godnego ubolewania stanu pazury a potem je leczy miesiacami slono placac za taniosc pseudo i dziwny towor na pazurach.
Patka75 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 20:23   #555
cotynato
Zakorzenienie

Nie wiem co wam daje pisanie tego ,ale ok

St. zamówień
wym

♥F.M[SIGPIC][/SIGPIC]

[*]
Stary 2009-10-28, 21:29   #556
paula211
Rozeznanie

nic po prostu próbujemy uświadomić zarówno klientki jak i niedoświadczone dziewczyny zaczynające robić paznokcie na własną rękę bez kursu a co za tym idzie bez żadnej wiedzy na temat chociażby chorób którymi bardzo łatwo zarazić klientkę, każdemu się wydaje że to nic takiego bo przecież co się może stać ale robiąc paznokcie np w domu i nie stosując zasad higieny czyli chociażby dezynfekcji pilników możesz narazić kogoś na zieloną bakterię lub grzybicę a nie wiem czy fajnie będzie jak wleci ci do domu oburzona klientka zacznie krzyczeć że jej coś takiego na paznokciach zrobiłaś i będziesz mieć z tego powodu nieprzyjemności bo Cię zaskarży?
Stary 2009-12-28, 15:02   #557
Lively_
Przyczajenie

Wink Dot.: Początkująca stylistka paznokci żelowych.

Hej dziewczyny, zagląda tu jeszcze ktoś?
Chciałabym się zapytać czy któraś z was może robiła kurs paznokci we Wrocławiu? bo ofert jest dużo a nie wiem które są warte tego, by się na nie wybrać
Lively_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 15:12   #558
byliczka
Zakorzenienie

Dot.: Początkująca stylistka paznokci żelowych.

Odezwij się do przedstawiciela Perfect Beauty na Wrocław
Tam na pewno warto.

Kiniuszka po terminologi jakiej używa te ktoś kto pisał opisy na stronę wnioskuje że kurs jest kompletnie nie wart uwagi. Chocby ze względu na zwroty typu:
STYLIZANTKA

zdanie typu:
Profesjonalne szkolenia w Centrum Szkoleniowym Estyma przeprowadzane są według najnowszych i jak najbardziej przyswajalnych metod nauczania z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu używanego.

Co to w ogóle znaczy??

haha
Nasze zalety:
- nie szkolimy na wybranej marce tylko mamy dużą gamę

DUŻĄ GAMĘ CZEGO PRZEPRASZAM?

NAJLEPSZE JEDNAK JEST TO ŻE MOZNA ZROBIC KURS TRENERSKI U TEJ PANI!!
Brawa dla niej.

O kolejny smaczek:
Tipsy żelowe na formie 80zł
nie dośc ze TIPSY to na dodatek żelowe i dodatkowo na formie!!
miałyście kiedyś takie luksusy?

Edytowane przez byliczka
Czas edycji: 2009-12-28 o 15:18
byliczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 15:43   #559
SMAKUSIA
Rozeznanie

Hehehe no co chcesz Byli 'wosz end goł'

SMAKUSIA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 15:23   #560
Lively_
Przyczajenie

Hej dziewczyny, mam jeszcze pytanko.
Wiele osób, z tego co zauważyłam na forach, poleca lampy i inne produkty firmy activ. Sprawdziłam ich stronkę i prowadzą również kursy. Któraś z was może była na takim kursie lub może ocenić czy to wystarczy do pierwszych prób robienia sobie pazurków żelem?
Dodam, że to szkolenie trwa tylko 1 dzień i kosztuje 350 zł

http://activeshop.com.pl/newsdesk_in...&newsdesk_id=3

Co o tym sądzicie?
Stary 2009-12-30, 20:07   #561
RoksiSK
Zadomowienie

Natalkajjj zgadzam się z Tobą I tak jak napisałaś, trzeba mieć faktycznie smykałkę. Potrzeba też sporo samozaparcia, chęci "wiedzy".
Wiesz, tu nie zniechęca się młodych dziewczyn, a raczej stara się przemówić im do rozumu. Czytam te wątki regularnie, i min. raz na tydzień pojawia sie pytanie, co kupić na start. Wiele dziewczyn strasznie się zapala, kupuje zestaw z Allegro i robi najczęściej krzywdę sobie i innym.
Wiele jest jednak dziewczyn bez świstka potwierdzającego, że ukończyły kurs. Jednak czytają, zadają konkretne pytania, a wstawiając wątek do galerii chętnie przyjmują krytykę, bo chcą się uczyć. Takie osoby nie są "mieszane z błotem".
Stary 2009-12-31, 02:31   #562
Sieciunia
Zadomowienie

Ja mimo, ze kursu jescze nie mam to tez jestem przerazona tym co pisza niektore dziewczyny... Zestawu z Allegro tez balabym sie zamowic. A z tego co czytalam w innych watkach sa dziewczyny, ktore pracuja na AllePaznokcie i wcale nie narzekaja i niekoniecznie musza to byc pseudostylistki. Tez popieram kursy i sama sie wybieram na niego w styczniu, chociaz nie do kocna zdecydowalam na jaki. A co do dziewczyn, ktore mowia, ze beda robic tylko sobie tez mnie to denerwuje, bo w wiekszosci jak juz kupia materialy i zrobia sobie pare razy jakies lopaty pozniej robia innym. I rzeczywiscie wiekszosc dziewczyn nie zwraca uwagi na to, ze sa za szerokie lub przepilowane plytki. Juz nie mowiac o tym, ze potem mowi sie, ze "akryle niszcza paznokcie". Oczywiscie jesli ktos robi paznokcie bez kursu, ale robi to dobrze i z odpowiednia higiena to ok, ale najczesciej tak nie jest, co widac po wszystkich zdjeciach na nk np... Pierwszych nieudanych paznokci przede wsyzstkim nawet w zadnych geleriach bym nie umeszczala. Ale skoro dziewczyna nie wie co jest nie tak, to jescze sie takimi chwali...:/
Stary 2009-12-31, 10:04   #563
AmazingStudio
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Lively_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam jeszcze pytanko.
Wiele osób, z tego co zauważyłam na forach, poleca lampy i inne produkty firmy activ. Sprawdziłam ich stronkę i prowadzą również kursy. Któraś z was może była na takim kursie lub może ocenić czy to wystarczy do pierwszych prób robienia sobie pazurków żelem?
Dodam, że to szkolenie trwa tylko 1 dzień i kosztuje 350 zł

http://activeshop.com.pl/newsdesk_in...&newsdesk_id=3

Co o tym sądzicie?

Ja osobiście na tym kursie nie bylam,ale mialam kursantki ,ktore kiedys tam sie na niego wybraly i powiem szczerze ze ich wiedza na temat stylizacji byla zadna.
AmazingStudio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 10:36   #564
byliczka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez natalkajjjjj Pokaż wiadomość
Sorry, że się wtrącam w wątek, ale uważam jak niektóre moje przedmówczynie, iż da się nauczyć samej robić paznokcie (szczególnie żelowe). Często certyfikat to tylko zwykły kawałek papieru--> świadczy o tym chociażby wasz post o pseudostylistkach! Taka pseudostylistka mimo, że jest po kursach potrafi zrobić taką kaszanę i mieć znikomą wiedzę!!! A znajdą się osoby, które będą tak zaciekle szukały informacji i wszystkiego, że będą dużo lepsze od tych, które wydały kasę na kurs! Mówię tak, ponieważ sama w ten sposób się nauczyłam... czytałam wszędzie, w podręcznikach, w internecie, dopytywałam po kryjomu kosmetyczki (wiadomo, że mogłaby nie udzielić informacji ze względu na konkurencje). Kupiłam taki tani zestaw z allegro, próbowałam pierwsze na własnych paznokciach, potem na siostry, mamy, kuzynek, bratowej... NIGDY NIKOMU NIE ZROBIŁAM KRZYWDY. Wszystko robiłam metodą prób i błędów... wiadomo, na początku nie było idealnie a z zestawu z allegro pozostawiłam jedynie waciki bezpyłowe, gilotynkę, patyczki, ozdoby, słabą, lecz działającą dobrze lampę, hmm... no i tipsy zaczęłam dokupywać coraz więcej ozdób, żele lepszych firm, lepszy pędzelek, lepszy cleaner, primer (w zestawie z allegro nawet o "czymś takim" nie wspomnieli) itp. itd. Jestem od niedawna na wizażu, ale to jak zniechęcacie młode dziewczyny trafiło we mnie i postanowiłam je pocieszyć. Aczkolwiek uważam, że ktoś kto w ogóle nie ma smykałki artystycznej i zadatków na stylistkę nie powinien nawet myśleć o tym! WYMAGA TO DUŻEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI, BO NASZA HIGIENA ODPOWIADA ZA CZYJEŚ ŻYCIE I ZDROWIE. Mnie zawsze ciągnęło do paznokci... tak też się stało. Kurs zrobiłam po ok.1,5 roku ale uważam, że jedyną rzeczą jaką dodatkowo z niego wyniosłam to, to że lepiej używać primera w pędzelku niż sprayu... DLATEGO TEŻ KURS, TO BYŁA DLA MNIE CZYSTA FORMALNOŚĆ. Pozdrawiam
Primer w sprayu????
gdzie to taki nabyć można?

Ja jestem po kilku kursach i warsztatach i każdy nowy jest dla mnie kopalnią nowej wiedzy, więc śmieszy mnie jak czytam że dla Ciebie kurs był formalnością , no ale...
Stary 2009-12-31, 11:05   #565
sunniva2007
Rozeznanie

W sumie krem z botoksem, lub jakies plynne jego pochodne tez mozna kupic na allegro, strzykawki w apatece i robic zabiegi sobie i kolezankom....
Pamietajcie, ze popyt czyni podaz, im wiecej nieswiadomych kientek na tanie, domowe uslugi tym wiecej sie pseudostylistek szerzy to tak jak z markowymi ciuchami i podrobami - nie stac cie na oryginalny portfel od armaniego za np.1000 zl, to mozna kupic za 20 od armana (widzialam osobiscie), wyglada identycznie! tylko jak sie blizej przyjrzysz to wykonanie tandetne do potegi n-tej!
Co do szkolen we Wroclawiu-polecam Amazing Studio, po nowym roku mam w planach wybrac sie do Justyny na szkolenie z pedicure i zdobie akrylowych
sunniva2007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 14:04   #566
Albertyna
Zakorzenienie

Primer w sprayu??!!!
Ałłłaaaaa zabolały mnie skórki!!!!!
Podejrzewam, że chodzi o odtłuszczacz- bo te bywają w sprayu

No coż, podejrzeam, że jest też kilka innych fajnych smaczków, o których natalkajjjjj, po prostu nie wspomniała, bo o nich nadal nie wie.

"Zmysł artystyczny" i kupa ozdób nie wystarczy do prawidłowej stylizacji paznokci, a pisanie o odpowiedzialnościi higienie nie mając o tym bladego pojęcia i radosnie komus robiąc paznokcie- dla mnie zakrawa na konkretna hipokryzje.

Kursy bywają rózne, można ukończyc kurs, gdzie było na sali 15 dziewcząt i jedna instruktorka i nadal miec podobna wiedzę, jak z kursów na Al.
Stary 2009-12-31, 16:34   #567
byliczka
Zakorzenienie

O, pięknie słowa na kończący się rok
Stary 2009-12-31, 18:22   #568
Albertyna
Zakorzenienie

Wolałabym by były bardziej optymistyczne.
Zatem

Wszystkim dzielnym i mądrym dziewczynkom (a także chłopcom jezeli tu są ), życze w Nowym Roku samych sukcesów w pracy, wielu zadowolonych klientek i pędu do ciągłego zgłebiania wiedzy i poszerzania swoich horyzontów.

Teraz lepiej, nie
Stary 2010-01-09, 12:14   #569
Lively_
Przyczajenie

Question Dot.: Początkująca stylistka paznokci żelowych.

Witam w nowym roku, jeszcze jedno pytanko mam
w oczekiwaniu na kurs chciałam zakupić mini frezarkę, o taką konkretnie
http://allegro.pl/item870616486_mini...akcesoria.html
ponieważ już teraz mogłaby mi się przydać do własnych pazurków, moje pytanie jest takie czy w czasie późniejszym, po skończonym kursie ta mini frezarka będzie wystarczająca do obróbki pazurków żelowych czy czegoś jeszcze mogłoby mi brakować w takim zestawie?
Stary 2010-01-09, 13:15   #570
Natii890706
Zadomowienie

wg mnie to to jest ok do drewna lub innych takich rzeczy ;p
Natii890706 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
ozdoby, paznokcie, paznokcie tipsy żelowe, pomoc, stylistka paznokci, tipsy żelowe, żele

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości