tatuaż wtedy i dziś.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-07-14, 20:27   #1
zbroziu
Rozeznanie

GG do zbroziu

tatuaż wtedy i dziś....

tak jak w temacie, czyli wklejajcie proszę wasze zdjęcia tatuaży w dniu zrobienia tatuażu i po pewnym okresie...

postanowiłam założyć ten wątek dla osób, które (tak jak ja) nadal wahają się nad zrobieniem tatuaży gdyż obawiają się co się z nim stanie po np. roku.

w takim razie do dzieła....

buźka

66-65-64-63-62-61-60-59-58-57,6-56-55-54-53

WAGA POCZĄTKOWA: 66

CEL: 53

zbroziu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 18:33   #2
Fuzukatsu
Zadomowienie

Dot.: tatuaż wtedy i dziś....

Ja jestem ciekawa, czy czarny tatuaż po jakimś czasie zmieni kolor(nie chciałabym mieć po kilku latach jakiegoś szarego lub zielonego)
Fuzukatsu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 20:19   #3
panna zet
Rozeznanie

Jeśli extremalnie opalasz miejsce gdzie tatuaż się znajduję to pewnie wyblaknie(wystarczy nakładając grubszą warstwę kremu z wysokim filtrem na dziarę aby uniknąć tego typu scen).
Ja ze swoimi się tak nie patyczkuje, a wyglądają tak jak 9 lat temu(zdjęć przed nie posiadam)
Pewnie jest to uzależnione od farbek, ale na tym się kompletnie nie znam, więc nie będę cwaniakować.

Edytowane przez panna zet
Czas edycji: 2009-07-15 o 20:28
panna zet jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 21:45   #4
evak1988
Zadomowienie

GG do evak1988

mi się podoba na goku brzucha ale boje sie jak bedzie wygladac a tak wogole to mam tam rozstepy wiec moge sobie pomazyc
evak1988 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 10:09   #5
blondyna789
Zakorzenienie

ja mam 2 tatuaże, jeden zrobiony jakieś 2,5 roku temu - ciągnie się od boku brzucha do pośladka , a drugi robiony rok temu na stopie nie mam zdjęć tatuażu zaraz po zrobieniu, tylko takie bardziej aktualne

ale co trzeba wiedzieć:
przede wszystkim, że kolor tatuażu ulegnie zmianie, co jest naturalną koleją rzeczy. świeży tatuaż jest jak naklejka, idealnie czarny, błyszczący (smarujemy wazeliną), z czasem naskórek się złuszcza i ta czarna powłoczka odchodzi, zostaje również czarny, tyle że mniej intensywny kolor
następnie przez 8 tygodni nie można opalać miejsca z tatuażem, bo wyblaknie.
nie ma co się czarować, po jakimś dłuższym czasie i tak zrobi się jaśniejszy - taki ciemny grafit, ale nie będzie to ani zielony ani niebieski, więc nie ma co się obawiać (nie będzie efektu więziennego tatuażu, no chyba że zrobi się go w niesprawdzonym salonie).

odpowiednia pielęgnacja tatuażu na samym początku jego posiadania, zaoowocuje ładnym tatuażem także w przyszłości

jeśli ma się jakieś wątpliwości to warto o nich porozmawiać z tatuażystą, u którego zamierzacie robić. niech pokaże wam fotki tatuaży już wykonanych zazwyczaj ma zdjęcia jak wygląda tatuaż zaraz po i po jakimś dłuższym czasie

kiedyś przeczytałam fajną rzecz - nad tatuażem trzeba się zastanowić, bo to decyzja poważniejsza niż małżeństwo
z tatuażem się nie rozwiedziesz
blondyna789 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości