Koloryzacja cienkich, słabych włosów! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-07-16, 00:52   #1
satoshi
Przyczajenie

Unhappy

Koloryzacja cienkich, słabych włosów!

Witajcie
Niestety natura poskąpiła mi pięknych, gęstych włosów i od zawsze miałam je cienkie, ze skłonnością do wypadania .
Z biegiem czasu włosy stały się bardziej wyblakłe, gdzieniegdzie nawet siwe .. Myślałam, więc o małej rewolucji na mojej głowie i chciałabym zmienić kolor włosów Aktualnie są brązowe, trochę wypłowiałe, bez połysku. Chciałabym je przyciemnić i zamaskować pierwsze oznaki siwizny. Czy są jakieś produkty, które nadawałyby się do moich włosów, nie zniszczyły ich, a umożliwiłyby uzyskanie pożądanego efektu? Bardzo się boję , że tego typu kosmetyki doszczętnie osłabią moje, i tak już słabe, włosy i będzie wypadać ich znacznie więcej .
Dodam, że muszę myć je codziennie, ewentualnie co drugi dzień, więc również zależałoby mi na czymś, co nie schodzi po dwóch myciach
Bardzo proszę Was o rady i może podanie jakichś konkretnych produktów. Dzięki!

ps.
(Przejrzałam archiwum, widziałam kilka podobnych wątków, ale nie znalazłam tam odpowiedzi na moje wątpliwości. Bardzo przepraszam jeśli gdzieś pojawiło się podobne do mojego pytanie)
satoshi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 09:33   #2
katja2407
Raczkowanie

Dot.: Koloryzacja cienkich, słabych włosów!

Najlepszym rozwiązaniem będą farby profesjonalne, bo są dużo łagodniejsze dla włosów niż te drogeryjne. Z takich farb mogę polecić firmę Renee Blanche oraz FarmaVita. O farbach Renee było już kilka wątków, więc można sobie poszperać na forum. A jeśli chodzi o FarmaVitę, to jak dla mnie te farby są super, ładnie kryją siwiznę, długo się utrzymują na włosach i nie tracą połyskuPoza tym są śliczne odcienie brązów( ładniejsze niż w R.B.)
katja2407 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości