Odchudzanie na zawołanie - Forum Wizaz.pl

Wróć   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Forum poświęcone tylko i wyłącznie zdrowemu odżywianiu, dietom i suplementacji.
Tutaj dyskutujemy tylko o zdrowym odżywianiu, gdzie wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa omawianych diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal. Diety poniżej 1000 kcal mogą być opisywane jedynie w Krzywym Zwierciadle.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-05-29, 21:16   #1
kaskapodole
Przyczajenie

Odchudzanie na zawołanie

Cześć dziewczynki Jeśli któraś z was stosowała diętę " odchudzanie na zawołanie " to napiszcie coś proszę.
kaskapodole jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 08:30   #2
nettuss
Raczkowanie

Dot.: Odchudzanie na zawołanie

a co to za dieta?
możesz ją jakoś przybliżyć?
Stary 2009-05-30, 12:18   #3
Marzeniatko
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=331993

B L O G

Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 10:12   #4
yowia
Raczkowanie

Question Odchudzanie na zawołanie

Na pewno nie jedna z was juz coś na temat tej diety wie, ja odkryłam ją dopiero niedawno. To co wypisuje autorka na stronie wydaje się być nieźle przesadzone ale jednoczesnie zachęcające do wypróbowania Na poczatku niepewnie, teraz chyba bardziej z ciekawości zdecydowałam sie zdobyc ta diete(pewnymi sposoami poniewaz oczywiscie powinnismy ją kupic;p ale nie spieszyło mi się wydac 40zl w koncu internet ma mi do czegoś służyc
Dla tych którzy nie bardzo wiedza o co chodzi i co to jest musze powiedziec ze po przeczytaniu dieta wydaje się być sensowna ( tu głównie chodzi o rozkład odpowiednich grup posiłków(białka oraz węglowodany), coż dawno nie byłam na jakiejs scisłej diecie ( tu mozna jesc 4 posiłki do syta bez liczenia kcal itp poniewaz wazne jest to z JAKICH GRUP jemy produkty) a wiec postanowiłam spróbować i tej i mam pytanie do osób które stosowały tą dietę (o ile są takie), jakie są ich wrażenia no i oczywiście czy jest w ogole warta zachodu? A dla osób które nie wiedzą coż to takiego: http://www.odchudzanienazawolani e.pl/?utm_source=dio&utm_mediu m=web&utm_campaign=review i czekam na wasze zdanie na ten temat Pozdrawiam.
yowia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 14:24   #5
rob4cz3q
Zadomowienie

GG do rob4cz3q

mój wujek schudł 6 kg w 9 dni. to taki przykład. na sobie jeszcze nie próbowałam, ale może się skuszę. ;-)

Edytowane przez rob4cz3q
Czas edycji: 2009-07-16 o 14:32
rob4cz3q jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 15:05   #6
$ylwu$
Zadomowienie

GG do $ylwu$

Cytat:
Napisane przez rob4cz3q Pokaż wiadomość
mój wujek schudł 6 kg w 9 dni. to taki przykład. na sobie jeszcze nie próbowałam, ale może się skuszę. ;-)
6 kg w 9 dni? ojj, może zachęcające, ale chyba bym tak nie chciała... Wydaje mi się, że poleciała mu głownie woda z organizmu, ja bym wolała rozłożyć te 6kg na 2 miesiące. To moje zdanie

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 12:26   #7
monana27
Raczkowanie

Ja tez uwazam ze jest to sensowna dieta, nie 'wymecza' organizmu i dostarcza wiele niezbednych skladnikow odzywczych. ja jestem trzeci dzien na wersji turbo. Jest tu duzo produktow nabialowych oraz warzyw. Idea tej diety to 6 posilkow dziennie, ktore pozwalaja na utrzymywanie glukozy we krwi na w miare stalym poziomie. Dodatkowo poniewaz dieta ta wyklucz chleb i inne produkty na bazie maki, tluszcz spalany jest szybciej.

Goraco polecam ta diete wszystkim ktorzy chca pozbyc sie zbednych kilogramow w relatywnie krotkim czasie

Yowia, czy mozesz mi przeslac na maila podstawowa wersje tej diety. Niestety nie udalo mi sie jej zdobyc. Bardzo bylabym wdzieczna. monana27@interia.pl Dziekuje
monana27 jest offline