Jaki to odcień? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Pokaż wyniki sondy: Który odcień włosów bardziej Ci się podoba?
Platynowy blond 8 47,06%
Naturalny blond 9 52,94%
Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-03-18, 23:16   #1
Czerwona_Sukienka
Zadomowienie

Talking

Jaki to odcień?;>

Tak jak w tytule... jaki to odcień i z jakiej firmy mogła bym go dostać Przy okazji chciała bym sie przywitać http://i1.tinypic.com/rr1rar.jpg (przepraszam ze tak, ale próbowałam dodać jako załącznik i pisało ze jest błąd )
Czerwona_Sukienka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 16:23   #2
Czerwona_Sukienka
Zadomowienie

Dot.: Jaki to odcień?;>

nikt mi nie pomoże ?
Stary 2006-03-19, 16:40   #3
zafirek
Raczkowanie

widzę że nie jestem sama więc się dołanczam ten kolor jest świetny!!! planuję zmianę i ten kolorek by mi odpowiadał tylko że jeszcze nigdy nie farbowałam i się trochę stracham ;]
Stary 2006-03-19, 16:52   #4
Czerwona_Sukienka
Zadomowienie

o jak miło ze nie jestem sama ja już raz farbowalam na "mleczną czekolade" a teraz mam blond pasemka ale potrzebuje zmiany na z okazji wiosny :P
Stary 2006-03-19, 17:13   #5
Lovisa
Zakorzenienie

Moim zdaniem to jest czekoladowy brąz lub jasny złoty brąz, coś w tym guście
Stary 2008-10-25, 23:46   #6
PEACH91
Przyczajenie

Jaki to odcień??

Zawsze marzyłam o pięknych blond włosach

Może wiecie jaką farbą uzyskam taki efekt ::::
74981950_0N8emAO0_6.jpg

74699078_6g3mf9ar_canon4.jpg

74699081_Rzt9O4Z2_canon2.jpg
PEACH91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 14:50   #7
morelle
Wtajemniczenie

Dot.: Jaki to odcień??

To chyba perłowy blont z akcentem złocistego. Tak wychodzi mniej więcej na włosach Wella Koleston 8 lub 9/38.

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Mój aktualny kramik: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1147016
morelle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 19:35   #8
coolasana
Zadomowienie

Jaki to odcień czerwieni?:)

Poniżej pokazuje fotki, jaki to kolorek włosów? wiśnia, mahoń, rubin, burgund czy coś takiego? a może jeszcze jakiś inny? wyszedl by mi taki kolorek na włosach ciemnobrązowych?

może być również ciemniejszy niż ten, nie tak jaskrawy,ale coś takiego;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg l_0e9fba0b09cb4b5d8fcbf6e420795934.jpg (66,8 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_918954682b4c4a86b35bd7a91ed179fe.jpg (46,7 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_e582b9933ffc4f41bdcbc7896aea60e2.jpg (62,3 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b3dcd617350df4d46d2cf7533c28b659500x500.jpg (22,1 KB, 37 załadowań)

coolasana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 21:49   #9
Mion
Raczkowanie

Dot.: Jaki to odcień czerwieni?:)

Trudno określić kolor, ja bym postawiła na jakiś czerwony mahoń, ew. wiśnia. Nie wyjdzie Ci to raczej na brązowych włosach - musisz trochę je rozjaśnić, zanim pofarbujesz na taki kolor. Ponadto, niestety czerwienie się momentalnie zmywają. Ja podobny, tylko trochę ciemniejszy kolor uzyskałam farbując Palette XXL Jackie Brown brązowe włosy - jednak nie polecam jej, spłukała się po tygodniu i strasznie zniszczyła mi włosy.
Mion jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 15:32   #10
Charlie23
Raczkowanie

Jaki to odcień?

...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg adriana-lima4.0.0.0x0.432x708.jpg (44,7 KB, 166 załadowań)

Edytowane przez Charlie23
Czas edycji: 2011-04-11 o 18:06
Charlie23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 16:27   #11
atkka
Raczkowanie

Dot.: Jaki to odcień?

Sama jestem ciekawa. Sliczny kolor, wlasnie taki chce To jakis jasny braz/ ciemny blond z refleksami (?) - tak mi sie przynajmniej wydaje.
atkka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 17:21   #12
tootsie
Zakorzenienie

Cięzko jest okreslić, jaki to jest odcien, ponieważ Lima ma na włosach mnóstwo refleksów i to one wpływają na to jaki jest końcowy efekt kolorystyczny.

tootsie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 08:32   #13
Charlie23
Raczkowanie

...

Stary 2009-09-23, 22:18   #14
Charlie23
Raczkowanie

Czym uzyskać taki kolor włosów?

...

Stary 2009-09-23, 22:53   #15
michalinafist
Raczkowanie

Dot.: Czym uzyskać taki kolor włosów?

sama rozjaśniałam dość długo i nie potrafie doradzić, bo tak naprawde nigdy nie udało mi się uzyskac wymarzonego koloru. fryzjerzy , u których byłam zawsze sprawiali , ze na mojej głwoie zamiast pięknego wymarzonego blondu była żółć. Swoje mam ciemny blond. Sądzę , ze najlepszym wyjściem będzie pójśc do DOBREGO fryzjera , ponieważ sama możesz zbyt mocno zniszczyć włosy(wiem z autopsji). Bardzo mnie zaintrygowałm kolor włosów kobiety, który masz w avatrze. mogłabyś mi przesłać linka do większej tej fotki?
michalinafist jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 09:58   #16
Keira87
Raczkowanie

Dot.: Czym uzyskać taki kolor włosów?

Wydaje mi się, że jeśli użyjesz którejś z tych farb to na odrostach wyjdzie Ci kolor lekko żółty, a na reszcie bardzo jasny blond, jaśniejszy duzo niż ma ta dziewczyna. Mi jej kolor też się bardzo podoba, ale ona ma chyba na swoim średnim blondzie pasemka i stąd taki efekt. Niestety bardzo ciężko uzyskać taki kolor farbując całe włosy Ale powodzenia, może znajdzie się ktoś komu się udało
Keira87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 17:51   #17
Charlie23
Raczkowanie

...

Czas edycji: 2011-04-10 o 17:17 Powód: post pod postem
Stary 2009-09-28, 18:00   #18
Charlie23
Raczkowanie

Dot.: Blond naturalny czy platynowy?

2. Naturalne blondy
Stary 2009-09-29, 11:03   #19
amorkaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Charlie23 Pokaż wiadomość
Z natury jestem tradycyjną polską mysią blondynką. Od zawsze byłam zakochana w platynowym blondzie, często nawet przeglądam zdjęcia z tego typu fryzurami. Jednak mimo iż mam dość jasne włosy i już kilka razy je rozjaśniałam to i tak nie udało mi się wyjść dalej niż na 10 poziom, obecnie i tak je musiałam przyciemnić, gdyż moje włosy były już w rozsypce. Dlatego postanowiłam, że zostanę przy naturalnych blondach na poziomie 8-9. Jednak wciąż marzę o platynowych włoskach, bardzo mi się one podobają, zazdroszczę dziewczynom, które takie mają i jednocześnie w pewien sposób je podziwiam, że tak poświęcają swoje włosy... Nigdy chyba nie spotkałam dziewczyny z platynowymi włosami dłuższymi niż za ramiona, a mi marzy się długość do połowy pleców. Kilka razy już byłam blisko, ale przez te rozjaśnianie włosów wciąż musiałam je ścinać i obecnie mam... za ramiona.
I właśnie z tego powodu iż musze chyba zapomnieć o platynowym blondzie, założyłam ten wątek. Jestem ciekawa jakie jest Wasze zdanie. Czy uważacie, że to naturalne blondy są najpiękniejsze, że prawidłowo dobrane to one najlepiej podkreślają urodę, że nie niszczą włosów dzięki czemu lepiej się prezentują i że nadają twarzy wyrazistości? Czy też może uważacie, że to platynowy blond jest wyjątkowy, daje anielski efekt, pięknie rozświetla twarz i łagodzi rysy, a szkody jakie wyrządza nadrabia wizualnym efektem?
Czekam na Wasze opinie i głosy w sondzie.
Dla ułatwienia dołączam kilka fotek
Ja uważam,że platynowy blond jest piękny Tak jak napisałaś wyżej, daje anielski efekt i łagodzi rysy twarzy ale nie podoba mi się połączenie platynowych włosów z intensywną opalenizną. Moim zdaniem "anielski efekt" daje połączenie jasnej cery z platynowymi włosami Oczywiście nie wszystkim pasują platynowe włosy, nie wszyscy czują się dobrze w tak jasnym kolorze. Musisz sama się przekonać Polecam farbę Wellaton 12/1 bardzo jasny popielaty blond
amorkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 21:47   #20
optyma
Raczkowanie

a moim zdaniem platyna pasuje moze 0,5 % kobiet
reszta wygląda po prostu sztucznie a nie anielsko
optyma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 20:03   #21
Charlie23
Raczkowanie

...

Czas edycji: 2011-04-11 o 18:05
Stary 2009-09-30, 20:42   #22
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez optyma Pokaż wiadomość
a moim zdaniem platyna pasuje moze 0,5 % kobiet
reszta wygląda po prostu sztucznie a nie anielsko
jestem tego samego zdania. z drugiej strony jezeli ktos marzy cale zycie o platynie, powienien sprobowac, przyciemnic zawsze mozna, w druga strone to niestety nie jest tak latwo. jezeli platyna ma wygladac ladnie i zdrowo, to tylko robiona u fryzjera, czesciej poprawiana niz inne odcienie, bo platyna ma to do siebie, ze lubi zolknac, szczegolnie u wloscicielek dosc ciemnych wlosow w dodatku z cieplym pigmentem
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 21:44   #23
betti211
Przyczajenie

Witam
mam pewien problem mój naturalny kolor włosów jest ciemny zastanawiam sie nad pofarbowaniem ich na platynowy blond lub naturalny blond. Pomóżcie ciężko sie zdecydować zastanawiam się czy ten kolor będzie mi wogóle pasował bo to jednak dość mocne rozjaśnienie. Czy może spróbować najpierw pofarbować włosy na naturalny blond a potem ewentualnie na platynowy?? Nie chciałabym zeby były one aż białe chciałabym uzyskać ciemniejszy kolor. Jakiej firmy farba byłaby najlepsza????
betti211 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 21:53   #24
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez betti211 Pokaż wiadomość
Witam
mam pewien problem mój naturalny kolor włosów jest ciemny zastanawiam sie nad pofarbowaniem ich na platynowy blond lub naturalny blond. Pomóżcie ciężko sie zdecydować zastanawiam się czy ten kolor będzie mi wogóle pasował bo to jednak dość mocne rozjaśnienie. Czy może spróbować najpierw pofarbować włosy na naturalny blond a potem ewentualnie na platynowy?? Nie chciałabym zeby były one aż białe chciałabym uzyskać ciemniejszy kolor. Jakiej firmy farba byłaby najlepsza????
nie radze sie bawic w to sama w domu, koniecznie idz do fryzjera, eksperymentowac moga blondynki i jasniejsze szatynki, skoro masz ciemne wlosy, samodzielne farbowanie moze dac efekt wstretnych, pomaranczowo-zoltych wlosow, konieczny bedzie rozjsniacz a potem farba

moim zdaniem powinnas najpierw sprobowac z ciemnym blondem/jasnym brazem w chlodnej tonacji, takich kolorow nie bedzie tak ciezko uzyskac, zobaczysz jak czujesz sie w jasniejszych wlosach, potem zdecydujesz czy rozjasniac dalej

radykalna zmiana koloru-tylko i wylacznie fryzjer, jezeli chcesz wygladac ładnie, a nie tandetnie
mikroREKLAMA
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2009-09-30, 22:00   #25
betti211
Przyczajenie

mam włosy brązowe farbowałam je ostatnio na kasztanowy brąz ale jednak wolalabym coś jaśniejszego, czyli spróbuje z ciemnym blondem dzięki za odpowiedź

Chciałabym usyskać któryś z tych kolorów też są ciekawe tylko jakiego koloru farby użyć bądź na początek szampony koloryzującego moze firmy JOANNA??

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2009-09-30 o 22:06
betti211 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 22:07   #26
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
mam włosy brązowe farbowałam je ostatnio na kasztanowy brąz ale jednak wolalabym coś jaśniejszego, czyli spróbuje z ciemnym blondem dzięki za odpowiedź

Chciałabym usyskać któryś z tych kolorów też są ciekawe tylko jakiego koloru farby użyć bądź na początek szampony koloryzującego moze firmy JOANNA??
myslalam, ze masz niefarbowane wlosy, to zupelnie zmienia postac rzeczy... jasniejsza farba zupelnie nie chcwyci na farbowanych wlosach, nie ma szans, potrzebna jest dekoloryzacja, a dopiero potem nalozenie koloru, pozostaje Ci tylko fryzjer...
mikroREKLAMA

Stary 2009-10-25, 10:25   #27
Charlie23
Raczkowanie

Jak uzyskać taki odcień

...

Czas edycji: 2011-04-11 o 18:05
Stary 2009-11-04, 03:28   #28
daylight
BAN stały

Cytat:
Z natury jestem tradycyjną polską mysią blondynką. Od zawsze byłam zakochana w platynowym blondzie, często nawet przeglądam zdjęcia z tego typu fryzurami. Jednak mimo iż mam dość jasne włosy i już kilka razy je rozjaśniałam to i tak nie udało mi się wyjść dalej niż na 10 poziom, obecnie i tak je musiałam przyciemnić, gdyż moje włosy były już w rozsypce. Dlatego postanowiłam, że zostanę przy naturalnych blondach na poziomie 8-9. Jednak wciąż marzę o platynowych włoskach, bardzo mi się one podobają, zazdroszczę dziewczynom, które takie mają i jednocześnie w pewien sposób je podziwiam, że tak poświęcają swoje włosy... Nigdy chyba nie spotkałam dziewczyny z platynowymi włosami dłuższymi niż za ramiona, a mi marzy się długość do połowy pleców. Kilka razy już byłam blisko, ale przez te rozjaśnianie włosów wciąż musiałam je ścinać i obecnie mam... za ramiona.
I właśnie z tego powodu iż musze chyba zapomnieć o platynowym blondzie, założyłam ten wątek. Jestem ciekawa jakie jest Wasze zdanie. Czy uważacie, że to naturalne blondy są najpiękniejsze, że prawidłowo dobrane to one najlepiej podkreślają urodę, że nie niszczą włosów dzięki czemu lepiej się prezentują i że nadają twarzy wyrazistości? Czy też może uważacie, że to platynowy blond jest wyjątkowy, daje anielski efekt, pięknie rozświetla twarz i łagodzi rysy, a szkody jakie wyrządza nadrabia wizualnym efektem?
Czekam na Wasze opinie i głosy w sondzie.
Dla ułatwienia dołączam kilka fotek

1. Platynowy blond
Zależy, co komu pasuje. Mnie podobają się z platynowych: 4 i 5. Apropo foto 4 to mam podobny odcień. Nie wiedziałam, że to już platyna. Dla mnie to taki kolorek, jaki mają małe dziewczynki
A z naturalnych to kolory: 1,2 i 6. I piękne, zdrowe włosy.

---------- Dopisano o 03:28 ---------- Poprzedni post napisano o 03:27 ----------

Cytat:

Piękny jest ten drugi.

Cytat:
Chodzi mi o kolorek, który ma dziewczyna po lewej stronie.
Zastanawiam się nad 3 farbami:
1. L'oreal Excellence 03 Superrozjaśniający blond popielaty
2. L'oreal Excellence 9.1 bardzo jasny blond popielaty
3. L'oreal Recital Preference Superrozjaśniający blond popielaty
Moje naturalne włosy to średni mysi blond, obecnie rozjaśniony do poziomu 9-10, z tym że pod spodem są nieco ciemniejsze i całość jest trochę zniszczona. Nie wiem czy 03 excellence nie rozjaśni mi ich za bardzo, gdyż nie chcę bałych włosów, natomiast boję się że 9.1 wyjdzie mi jak zwykły mysi blond. Nie wiem też ile powinnam trzymać farbę, aby włosy wystarczająco mi się rozjaśnily...
Witaj, ja taki bardzo podobny kolor uzyskałam Loreal Recital Stockholm. Najpierw kolor wychodzi jak na próbniku, czyli zimny, ale po 2-3 myciach jest właśnie taki. 9,1 Loreal Excellence wychodzi ciemniej. Jestem naturalną dosyć jasną blondynką a 03 Excellence wychodzi lekko błękitnie...

Cytat:
Mi się wydaje, że to chłodny jasny brąz z jaśniejszymi o kilka tonów refleksami. Marzę o takim kolorku, ale takie cudo na głowie chyba sporo kosztuje, ja niestety muszę farbować włosy sama w domu.
Mnie uświadomił fryzjer w kolorach, aczkolwiek nie jestem "szpecem"
To jasny blond z jasnym brązem pod spodem z bardzo jasnym blondem. Pełno refleksów różnych blondów na jasnym brązie.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-11-04 o 09:22 Powód: post pod postem
daylight jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 03:41   #29
daylight
BAN stały

Dot.: Jak uzyskać taki odcień

to jakiś bardzo zimny bardzo bardzo jasny blond. Miałam podobny po Alfaparf 10,21 bardzo bardzo jasny popielato - perłowy, na 6% wodzie, bo mam swoje dosyć jasne.
daylight jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości