Kolczyk w brwi lublin? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-07-17, 13:44   #1
coco74
Przyczajenie

Talking

Kolczyk w brwi lublin?

Hej, mam pytanie chcę sobie zrobić kolczyka w brwi ale nie wiem czy jest jakiś Lublinie salon godny zaufania, na pewno nie pójdę na królewska i szopena do vallaha czy jakoś tak bo robiłam sobie języku i skończyło się to tak że musiałam wyjąc, oczywiście przeczytałam wszystko co trzeba wiedzieć na temat kolczykowania na www.wildcat.pl ale szukam salonu godnego zaufania, słyszałam dobre opinie na temat salonu undderground na ul. Ułanów 23 poradźcie coś!
Stary 2009-07-19, 23:25   #2
k4t3
Raczkowanie

Dot.: Kolczyk w brwi lublin?

Ja robiłam w języku na Chopina i nic mi nie było, znam kilka osób, którym również nic się nie działo. Może jesteś uczulona po prostu na stal chirurgiczną? Co Ci zrobili nie tak? Z tego co słyszę to niestety najlepszy i najbardziej godny zaufania zakład w okolicy...
k4t3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 01:36   #3
coco74
Przyczajenie

Dot.: Kolczyk w brwi lublin?

no teraz sobie zrobilam tam na ułanow 23 ijestem bardzo zadowwolona poniewaz pan mi dobrze zrobil kolczyka, w ogole nie spuchło a ponoć bardzo to puchnie, i nic nie boli tylko jak robił to bolało,ale nie samo kłucie tylko zaciśniete szczypce, a o tym salonie na krolewskiej mowil ze pani tam lubi głęboko robić kolczyka i nie zawsze chce sie zarosnąć bo tam jego jakas kolezanka robila, a on jej pozniej zrobil troche blizej i zagoilo sie ladnie, nie wiem moze to kwestia tego ze było zadaleko a moze czegoinnego, teraz jest w każdym bądź razie super:P Pomijając reakcje rodziców:P

Tagi
body piercing, kolczyk w brwi

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości