Jak farbowac w這sy ? - Forum Wizaz.pl

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-07-17, 23:09   #1
wahey
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 68
GG do wahey Send a message via Skype™ to wahey
Question Jak farbowac w這sy ?

witam mam pytanie - ostatni ( pierwszy ) raz farbowa豉m w這sy jaki miesi帷 temu u fryzjerki. na rudo. w這sy myj codziennie, wi璚 m鎩 kolor jest ju bardzo nieciekawy, wyblak造, w dodatku mam ju odrosty.

chcia豉bym tym razem zafarbowac w這sy w domu - sama. mam ju farb, jednak.. tu pojawia si pytanie : jak farbowac w這sy ? przypominam, 瞠 mam ju odrosty..

mo瞠 mam nanie軼 farb najpierw na odrosty, poczekac 10-20 minut (gdzie tak czyta豉m), a nast瘼nie " wylac " farb na w這sy i tak je, no wiecie " pomi皻olic " - jak podczas mycia i pozostawic na reszt czasu?

dodam, 瞠 nie mam nikogo do pomocy, wi璚 je郵i mia豉bym robic to szczoteczk, to nie mia豚y mi kto pom鏂 przy farbowaniu ty逝.. prosz o pomoc ! pozdrawiam

wahey jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-18, 01:46   #2
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 360
Dot.: Jak farbowac w這sy ?

w kazdej farbie jest instrukcja!
niektore sie naklada na wilgotne wlosy, niektore na suche.
np.ferie loreala nakladasz na wilgotne wlosy + masz dozownik a farbe rozprowadzasz reka. wiekszosc jednak sie naklada pedzlem.

pierw na odrost, potem na reszte.

poczytaj t ulotke dolaczona do opakowania, ona naprawde do czegos sluzy
Stary 2009-07-18, 02:05   #3
wahey
Raczkowanie

untouchable - czytanie ulotki zawartej w pude趾u wydaje mi si logiczne, wi璚 nie zak豉daj z g鏎y, 瞠 nie czyta豉m je郵i jednak pytam, oznacza to, 瞠 mam pewne w徠pliwo軼i.

Stary 2009-07-18, 07:51   #4
eyo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 886

Cytat:
Napisane przez wahey Poka wiadomo嗆
untouchable - czytanie ulotki zawartej w pude趾u wydaje mi si logiczne, wi璚 nie zak豉daj z g鏎y, 瞠 nie czyta豉m je郵i jednak pytam, oznacza to, 瞠 mam pewne w徠pliwo軼i.
a jakie masz w徠piliwo軼i ?!

my nie wiemy jak masz t farb wi璚 sk康 mamy wiedzie jak si j nak豉da

napisz niejasne dla ciebie zdanie z ulotki to ci mo瞠my rozja郾i, wr騜kami za to nei jeste鄉y

Pr璠zej czy p騧niej cmentarze s pe軟e wszystkich.

Rico - Yorkshire Terrier Biewer
eyo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-18, 10:45   #5
wahey
Raczkowanie

mam farb Garnier 100% Color 743. nie oczekuj od nikogo, 瞠 b璠zie " wr騜k ", tym bardziej od Ciebie. je郵i nie masz jak mi pom鏂, to po prostu zostaw to bez komentarza

Stary 2009-07-18, 10:54   #6
eyo
Zakorzenienie

Cytat:
mam farb Garnier 100% Color 743. nie oczekuj od nikogo, 瞠 b璠zie " wr騜k ", tym bardziej od Ciebie. je郵i nie masz jak mi pom鏂, to po prostu zostaw to bez komentarza

ja bym jednak by豉 wdzi璚zna gdyby mi nie rozkazywa豉
bo widze jednak si mojej rady pos逝cha豉 i nazw poda豉

chcesz to sobie czytaj nei chcesz to strzel foszka - garnierem mia陰m robionme w這sy, 豉two si rozprowadza ale k豉d豉m z tego co pami皻am na suche bo chyba tak g這si ulotka, z g這wy nie sp造wa na szcz瘰cie

z tym, 瞠 par spraw : nie lepiej by這 wzi望 od fryzjerki namiary na farb kt鏎ej ona u篡豉 ? Na jaki kolor k豉dziesz t farb ?
bo si obawiam, 瞠 jak ta farbe po這篡sz nawet i na ca貫 w這sy potem a na reszcie masz porzadn fryzjersk to mo瞠 by problem z jednolitym kolorem - lepiej kupi chocia瘺y na allegro to co k豉d豉 ci fryzjerka ni tak kombinowa
dalej co do samych opdrost闚... nie wiem jak inni ale generalnie poj璚ia nie mam jak ktokolwiek czymkolwiek chce sobie sam po這篡 farb na same odrosty z ty逝 g這wy.. mo瞠 kto potrafi ale dla mnie to awykonalne. Mo瞠 wpisz w youtube - farbowanie w這s闚 to wyskocz ci tutoriale to sobie popatrzysz jak si nak豉da

Stary 2009-07-18, 12:12   #7
tennyo4
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 541

Wszystko jest mo磧iwe

Ja sama farbuj w這sy, r闚nie ty g這wy i jako mi si ta sztuka udaje (farbuj na do嗆 ciemne br您y a mam sporo siwizny).
Po na這瞠niu przodu pochylam g這w i rozdzielaj帷 pasemka nak豉dam na ty. Do rozdzielania u篡wam ko鎍闚ki od aplikatora farby i palc闚, 瞠by nie 穎nglowa dodatkowo grzebieniem. Nak豉dania p璠zelkiem ani sobie ani komu nie lubi bo wg mnie jest to niepor璚zne - ale to akurat kwestia wprawy i gustu.

Wahey je瞠li zamierzasz ufarbowa w這sy na taki kolor jak poprzednio (tak mniej wi璚ej, bez wi瘯szych zmian) to post瘼uj tak jak pisz w ulotce o farbowaniu z widocznymi odrostami.
Farba po這穎na na kr鏒szy czas na ko鎍闚ki powinna od鈍ie篡 im kolor, ale nie przyciemni ich za bardzo.

Ostatnio robi豉m tak operacj mojej siostrze - do tej pory farbowa豉 u fryzjera na ciemny br您 (naturalnie ma 鈔edni). Farbowa豉m Castingiem ober篡n - najpierw ja郾iejsze odrosty a potem na 10 min. (wg instrukcji) ciemniejsze ko鎍闚ki - kolorek z豉pa idealnie i r闚no.
tennyo4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-18, 12:21   #8
eyo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tennyo4 Poka wiadomo嗆
Wszystko jest mo磧iwe

Ja sama farbuj w這sy, r闚nie ty g這wy i jako mi si ta sztuka udaje (farbuj na do嗆 ciemne br您y a mam sporo siwizny).
Po na這瞠niu przodu pochylam g這w i rozdzielaj帷 pasemka nak豉dam na ty. Do rozdzielania u篡wam ko鎍闚ki od aplikatora farby i palc闚, 瞠by nie 穎nglowa dodatkowo grzebieniem. Nak豉dania p璠zelkiem ani sobie ani komu nie lubi bo wg mnie jest to niepor璚zne - ale to akurat kwestia wprawy i gustu.

Wahey je瞠li zamierzasz ufarbowa w這sy na taki kolor jak poprzednio (tak mniej wi璚ej, bez wi瘯szych zmian) to post瘼uj tak jak pisz w ulotce o farbowaniu z widocznymi odrostami.
Farba po這穎na na kr鏒szy czas na ko鎍闚ki powinna od鈍ie篡 im kolor, ale nie przyciemni ich za bardzo.

Ostatnio robi豉m tak operacj mojej siostrze - do tej pory farbowa豉 u fryzjera na ciemny br您 (naturalnie ma 鈔edni). Farbowa豉m Castingiem ober篡n - najpierw ja郾iejsze odrosty a potem na 10 min. (wg instrukcji) ciemniejsze ko鎍闚ki - kolorek z豉pa idealnie i r闚no.
wiesz z ciemniejszym odcieniami to nie takie problem ale tutaj mowa o ja郾iejsze farbie wi璚 trzeba bardziej uwa瘸
ciemne kolory na og馧 r闚no wygl康aj a jasne to niestety ;/ odrosty wychodza jak chc

Stary 2009-07-18, 12:42   #9
tennyo4
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 541

Cytat:
Napisane przez eyo Poka wiadomo嗆
wiesz z ciemniejszym odcieniami to nie takie problem ale tutaj mowa o ja郾iejsze farbie wi璚 trzeba bardziej uwa瘸
ciemne kolory na og馧 r闚no wygl康aj a jasne to niestety ;/ odrosty wychodza jak chc
Ja nie m闚i, 瞠by nie uwa瘸
I nie zgodz si z Tob - ja farbuj w gamie br您闚 (鈔ednie - ciemne) i wiem, 瞠 odrosty te wychodz jak chc , ko鎍闚ki czerniej itp.
Dlatego je瞠li ju to na wcze郾iej farbowanych w這sach trzeba now farb trzyma kr鏒ko bo 豉pi kolor zdumiewaj帷o szybko i intensywnie.
Tak przynajmniej wynika z mojego sm皻nego do鈍iadczenia bo nie raz mia豉m nier闚ny kolor.
tennyo4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-18, 14:14   #10
eyo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tennyo4 Poka wiadomo嗆
Ja nie m闚i, 瞠by nie uwa瘸
I nie zgodz si z Tob - ja farbuj w gamie br您闚 (鈔ednie - ciemne) i wiem, 瞠 odrosty te wychodz jak chc , ko鎍闚ki czerniej itp.
Dlatego je瞠li ju to na wcze郾iej farbowanych w這sach trzeba now farb trzyma kr鏒ko bo 豉pi kolor zdumiewaj帷o szybko i intensywnie.
Tak przynajmniej wynika z mojego sm皻nego do鈍iadczenia bo nie raz mia豉m nier闚ny kolor.
hehe to wi璚 wszystko zalezy od w這sa bo u mnie dla odmiany jak robi豉m ciemne kolory to zawsze wychodzi這 r闚no a teraz jasne ;/ jak nie 鄴速e to pomara鎍zowe albo jeszcze jakie inne

Stary 2009-07-18, 15:26   #11
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
trzeba tez czytac ze zrozumieniem.

no sama raczej nie ufarbujesz, ja mam wlosy sredniej dlugosci, na sucho bym nie dala rady, jedynie wlasnie farby na wilgotne umiem sama klasc.

nakladaj farbe pedzlem, oddzielajac pasma. po uplywie 20 minut albo 30, zalezy ile ci tam pisze, naloz farbe na reszte wlosow. rowniez pedzlem, pasmo po pasmie.

nie zaczynaj u gory farbowania bo bedziesz miec jasniejszy przod, tam sa delikatniejsze wloski. tak samo jak masz grzywke, pofarbuj j na koncu.

inna sprawa nie wiadomo czy kolor masz taki sam jaki robila ci fryzjerka. mozesz pominac kwestie etapowego farbowania odrosty/calosc i odrazu pofarbowac cale. ja generalnie nie cackam sie w odrosty, chyba ze nie chce farbowac calych wlosow i uzywam tego samego koloru.
Stary 2009-07-19, 09:26   #12
wika9090
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

czesc mam takie pytanie chcia豉bym przefarbowac sie na taki kolor http://i44.tinypic.com/qsnmeo.jpg moj naturalny kolor to taki mysi ciemny blond i tu pojawia sie moje pytanie czy na moich w這sach moze wyjsc taki kolor? a moze znacie jakies farby po ktorych uzyskam taki efekt ? aa jezeli nie w tym temacie to z gory przepraszam
wika9090 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-19, 12:08   #13
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez wika9090 Poka wiadomo嗆
czesc mam takie pytanie chcia豉bym przefarbowac sie na taki kolor http://i44.tinypic.com/qsnmeo.jpg moj naturalny kolor to taki mysi ciemny blond i tu pojawia sie moje pytanie czy na moich w這sach moze wyjsc taki kolor? a moze znacie jakies farby po ktorych uzyskam taki efekt ? aa jezeli nie w tym temacie to z gory przepraszam
tak moze wyjsc. kolor wyglada jak miedziany blond. ale miedziane blondy u mnie akurat wychodzily ciemniej i bardziej rudo.

hmm mi sie wydaje ze powinnas sprobowac ze zlotym blondem.
moze z garniera? http://i164.photobucket.com/albums/u...08291_pack.jpg
Stary 2009-10-19, 20:23   #14
ziperka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

od jakiegos czasu farbuje w這sy w domu i u gory zawsze wychodz mi jasniejsze badz bardziej wyraziste teraz mam u gory bardzo jasny rudy konce ciemniejsze.. chce ufarbowac w這sy na karmelow czekalade wellatona.. co zrobic zeby wysz這 w miare r闚no? prosze o pooomoc
ziperka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-01, 16:15   #15
kasiiaa_1990
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

witam. moje naturalne w這sy to ciemny blond. od 2 lat robie pasemka rozjasniaczem, wlosy pociemnia造 mi jeszcze bardziej(w sensie odrosty), zniszczy造 si troche, zauwazylam,ze wypadaja tylko te potraktowane rozjasniaczem i postanowi豉m pofarbowac ca這sc (bo z dwojga z貫go ponoc farba lepsza niz rozjasniacz). tak wiec chcia豉m miec ca貫 blond, ale nie jak po rozjasniaczu tylko bardziej naturalne, zblizone do naturalnego. Uda豉m sie do fryzjera, bo stwierdzilam ze nie dla mnie takie eksperymenty iiiiiiiiiiiiiiiiii wyszlam w z馧tych, czubek g這wy mam siwy...najpierw nalozyla mi rozjasniacz na odrosty(bo niby tak trzeba, to klocic sie nie klocilam, bo potem nalozyla farbe, ktora miala dac naturalny blond)jestem po prostu za豉mana!;/ chce sobie je przefarbowac na jakis inny np. cappucino czy jakis ciemny blond/jasny braz... u fryzjera by豉m dzisiaj, moge juz sobie np. jutro pofarbowac?? wyjda takie jak powinny czy farba nie przyjmie sie na tych z馧to-bia造ch wlosach?;(
na jakims firum wyczyta豉m,ze moga wyjsc zielone po nalozeniu farby na farbe...to mozliwe?
kasiiaa_1990 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-01, 20:34   #16
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kasiiaa_1990 Poka wiadomo嗆
witam. moje naturalne w這sy to ciemny blond. od 2 lat robie pasemka rozjasniaczem, wlosy pociemnia造 mi jeszcze bardziej(w sensie odrosty), zniszczy造 si troche, zauwazylam,ze wypadaja tylko te potraktowane rozjasniaczem i postanowi豉m pofarbowac ca這sc (bo z dwojga z貫go ponoc farba lepsza niz rozjasniacz). tak wiec chcia豉m miec ca貫 blond, ale nie jak po rozjasniaczu tylko bardziej naturalne, zblizone do naturalnego. Uda豉m sie do fryzjera, bo stwierdzilam ze nie dla mnie takie eksperymenty iiiiiiiiiiiiiiiiii wyszlam w z馧tych, czubek g這wy mam siwy...najpierw nalozyla mi rozjasniacz na odrosty(bo niby tak trzeba, to klocic sie nie klocilam, bo potem nalozyla farbe, ktora miala dac naturalny blond)jestem po prostu za豉mana!;/ chce sobie je przefarbowac na jakis inny np. cappucino czy jakis ciemny blond/jasny braz... u fryzjera by豉m dzisiaj, moge juz sobie np. jutro pofarbowac?? wyjda takie jak powinny czy farba nie przyjmie sie na tych z馧to-bia造ch wlosach?;(
na jakims firum wyczyta豉m,ze moga wyjsc zielone po nalozeniu farby na farbe...to mozliwe?
mozesz jutro pofarbowac. ocen kondycje swoich wlosow po prostu. farba sie przyjmie ale zalezy jaki kolor nalozysz, i pewnie bedzie sie szybciej wyplukiwac. chcesz sie pozbyc zolci to uzyj jakiegos opalizujacego odcienia farby
Stary 2010-04-02, 23:14   #17
kasiiaa_1990
Przyczajenie

pofarbowalam sobie wczoraj na ciemny blond....w efekcie wyszly mi br您owe ( a nawe kilka odcieni;/) z dwojga zlego to i tak 100 razy lepiej wygladam, chociaz 1szy raz w zyciu mam ciemne wlosy. Licze na to,ze po kilku/kilkunastu myciach kolor sie wyp逝cze i pofarbuje na blond jakis naturalny. stosowalam casting creme gloss
Stary 2010-04-03, 07:26   #18
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
pofarbowalam sobie wczoraj na ciemny blond....w efekcie wyszly mi br您owe ( a nawe kilka odcieni;/) z dwojga zlego to i tak 100 razy lepiej wygladam, chociaz 1szy raz w zyciu mam ciemne wlosy. Licze na to,ze po kilku/kilkunastu myciach kolor sie wyp逝cze i pofarbuje na blond jakis naturalny. stosowalam casting creme gloss
casting sie wyplucze szkoda ze sie nie doradzilas wczesniej ktory odcien chcesz nalozyc to bym ci napisala ze wyjdzie braz
Stary 2010-04-04, 13:04   #19
kasiiaa_1990
Przyczajenie

to dobrze,ze sie wyp逝cze nie to zebym cos miala do brunetek...ale strasznie dziwnie sie czuje, po kilkadziesiat razy na dzien patrze w lustro i stale nie wierze...
tak wiec czekam az sie wyp逝cze w豉sciwie to z dnia na dzien wydaja mi sie jasniejsze...a dopiero 3 dni temu farbowa豉m, byc moze na rozjasniaczu slabo sie trzymaja... ale jak juz pofarbuje na blond(tez z castingu) to bedzie sie trzymal? czy po 4 myciach bede miala znowu bialo siwo zo速e wlosy?? bo jak mam farbowac sie co 2 tyg to zrobie sie lysa,a tego raczej bym nie chciala xD

no moglam sie spytac moglam....ale w sytuacji w jakiej bylam to chyba kazdy kolor byl lepszy
a wymysli豉m sobie,ze jak pomieszam ciemny blond z takim jasnym to wyjdzie posredni
Stary 2010-04-04, 13:18   #20
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
to dobrze,ze sie wyp逝cze nie to zebym cos miala do brunetek...ale strasznie dziwnie sie czuje, po kilkadziesiat razy na dzien patrze w lustro i stale nie wierze...
tak wiec czekam az sie wyp逝cze w豉sciwie to z dnia na dzien wydaja mi sie jasniejsze...a dopiero 3 dni temu farbowa豉m, byc moze na rozjasniaczu slabo sie trzymaja... ale jak juz pofarbuje na blond(tez z castingu) to bedzie sie trzymal? czy po 4 myciach bede miala znowu bialo siwo zo速e wlosy?? bo jak mam farbowac sie co 2 tyg to zrobie sie lysa,a tego raczej bym nie chciala xD

no moglam sie spytac moglam....ale w sytuacji w jakiej bylam to chyba kazdy kolor byl lepszy
a wymysli豉m sobie,ze jak pomieszam ciemny blond z takim jasnym to wyjdzie posredni

z rozjasnianych wlosow na poczatku kazda farba sie bedzie szybciej wyplukiwac. z mojej obserwacji blondy castinga do trwalych nie nalez. mowie o miodowym i slonecznym blondzie (cos takiego, nawz dokaldnych nie pamietam). i te dwa odcienie zawsze splukiwaly sie na rudo. mysle ze znajdziesz duzo lepsze i trwalsze blond farby, zajrzyj do watku o blond farbach
Stary 2010-04-06, 20:27   #21
Katia25
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 640

Nie wiem czy ktos tu zaglada ,ale zaryzykuje
Potrzebuje szybkiej pomocy z farbowaniem wlosow
Otoz mam dosc spory odrost (rude naturalne wlosy)reszta wloskow blond ,chce zrobic cale na rudo jak tego dokonac by wyszly rownomiernie?Czy mam nalozyc najpierw na odrost ,i potrzymac chwilke a potem reszta wloskow?Nigdy nie robilam sama wlosow stad moje moze glupie pytanie.
Z gory dziekuje za kazda pomoc!!!!!!!!!!!

Ok nikt nie odpisal na moje pytanie ,farbe mam juz na glowie...Oby cos z tego wyszlo....

Edytowane przez Katia25
Czas edycji: 2010-04-06 o 21:58
Katia25 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-06, 22:53   #22
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Katia25 Poka wiadomo嗆
Nie wiem czy ktos tu zaglada ,ale zaryzykuje
Potrzebuje szybkiej pomocy z farbowaniem wlosow
Otoz mam dosc spory odrost (rude naturalne wlosy)reszta wloskow blond ,chce zrobic cale na rudo jak tego dokonac by wyszly rownomiernie?Czy mam nalozyc najpierw na odrost ,i potrzymac chwilke a potem reszta wloskow?Nigdy nie robilam sama wlosow stad moje moze glupie pytanie.
Z gory dziekuje za kazda pomoc!!!!!!!!!!!

Ok nikt nie odpisal na moje pytanie ,farbe mam juz na glowie...Oby cos z tego wyszlo....
no i jak wyszlo?
Stary 2010-04-06, 23:10   #23
Katia25
Wtajemniczenie

Na razie ciezko ocenic czekam na swiatlo dzienne
Ogolnie jak na pierwszy raz chyba nie jest zle Ale poczekam z ocena do rana.
Stary 2010-04-24, 23:40   #24
Katia25
Wtajemniczenie

Chcialam tylko dodac ze wyszlo naprawde fajnie ,jestem bardzo zadowolona
Stary 2011-05-03, 12:43   #25
lavanyaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36

Cze嗆 dziewczyny, musz podci望 ko鎍闚ki, pierwszy raz ufarbuj w這sy (w dodatku sama) i chcia豉bym zrefundowa im to saun u fryzjera. W jakiej kolejno軼i wykona to wszystko?

Pozdrawiam
lavanyaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-29, 16:32   #26
Malinka_gosiaczek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 258

mam pytanie chcia豉bym zafarbowa w這sy ale nie wiem jakiej firmy kupi farb?
Malinka_gosiaczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-03, 11:32   #27
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Malinka_gosiaczek Poka wiadomo嗆
mam pytanie chcia豉bym zafarbowa w這sy ale nie wiem jakiej firmy kupi farb?
chcesz po prostu pofarbowac, niewazne na jaki kolor? to wybierz na chybil trafil

jesli oczekujesz porady to powiedz jaki masz wyjsciowy kolor czy naturalny czy frbowany czy masz odrosty-w jakim kolorze, i jaki kolor chcesz uzyskac.
Stary 2011-08-05, 09:43   #28
Malinka_gosiaczek
Raczkowanie

wyj軼iowy naturalny nie farbowany br您 jak my郵 cel: lekko o 2 tony w g鏎,
Stary 2011-08-08, 10:47   #29
untouchable
Wtajemniczenie

no to jak chcesz przyciemnic wlosy to nie ma problemu. Ja lubie farby loreala. i pamietaj, ze farby wychodza przewaznie ciemniej, zwykle braz= czarny a juz jasny braz wychodzi ciemno. I zwracaj uwage na nazwy bo jak wybierzesz np kasztanowy braz to bedzie rudawy, a ciezko sie pozbyc rudego polysku z wlosow.
Stary 2011-08-10, 16:29   #30
Malinka_gosiaczek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez untouchable Poka wiadomo嗆
no to jak chcesz przyciemnic wlosy to nie ma problemu. Ja lubie farby loreala. i pamietaj, ze farby wychodza przewaznie ciemniej, zwykle braz= czarny a juz jasny braz wychodzi ciemno. I zwracaj uwage na nazwy bo jak wybierzesz np kasztanowy braz to bedzie rudawy, a ciezko sie pozbyc rudego polysku z wlosow.

dzi瘯i napisz jaki efekt nie chce po造sku rudego, popatrz dzi na p馧k sklepow... zobaczymy co tam daj
Odpowiedz

Tagi
farbowanie, koloryzacja, odrosty, rude, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:58.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a