Prze鈍ity blondu po farbowaniu na br您. - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-07-18, 12:54   #1
niczka87
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 628

Prze鈍ity blondu po farbowaniu na br您.

Cze嗆.

M鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny blond/jasny br您. Kiedy bardzo d逝go mia豉m baleyage [oczywiscie blond - rozjasniaczem], potem zdecydowa豉m si pomalowa na br您, p騧niej znowu pasemka rozja郾iaczem i potem zn闚 wchodzenie na br您, troche tego by這. Od momentu, gdy zacz窸am malowa w這sy na br您 po ok 2tyg dzieje si z nimi co dziwacznego, bo tak: maluje na br您, wychodz bardzo ciemne, niekiedy pod czarne podchodz, a po ok 2tyg wida na nich prze鈍ity blondu, wygl康a to tak jakby w這sy by造 "niedomalowane" dobrze, aczkolwiek dopiero po jakim czasie od malowania. Wiadomo kolor si zmywa, zdaje sobie z tego spraw, ale dlaczego mam prze鈍ity blondu, skoro w這sy od ok p馧 roku maluje na ciemny br您? Czym to mo瞠 by spowodowane? Dodam, 瞠 maluj w這sy palette albo garnier.
Stary 2009-07-18, 13:23   #2
eyo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 16 421
Dot.: Prze鈍ity blondu po farbowaniu na br您.

tym, 瞠 rozja郾iacz wyzera kolor w w這s闚 i z niego wszelkie kolory zmywaj sie b造skawicznie i niczym tego nie pokryjesze wzgl璠nie trwale tak naprawd - problem zniknie jak zetniesz to co rusza豉 rozja郾iaczem

Pr璠zej czy p騧niej cmentarze s pe軟e wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-18, 13:37   #3
niczka87
Zakorzenienie

Eyo, moja mama te miala baleyage [rozja郾iaczem] bardzo d逝go, potem farbowa豉 na br您 i kolor sie trzyma elegancko zawsze. Dlatego mnie to dziwi i nie wiem ocb.
Stary 2009-07-18, 15:13   #4
eyo
Zakorzenienie

to dziwne jest raczej u Twojej mamy a nie u ciebie - poczytaj na forum bo tutaj si ka盥y raz na jaki czas 瘸li, 瞠 mu farba po rozja郾iaczu nie trzyma

15.02.2017 ♥
Stary 2009-07-18, 17:21   #5
niczka87
Zakorzenienie

ok dzi瘯i Eyo
Stary 2009-07-18, 17:27   #6
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Ja rowniez mialam rozjasniane wlosy i za pierwszymu dwoma malowaniami blond mi przeswitywal, ale pozniej juz nie. Nawlizaj wlosy i pielegnuj, to na pewno wiesz, ale moze byc tak ze masz suche wlosy i kolor sie nie trzyma. Ponadto Palette powszechnie jest "zla" Ja robilam Lorealem Majirelem - moze sprobuj zmienic farbe, to tez sporo daje. I nie myj wlosow szamponem przeciwlupiezowym ani oczyszczajacym, to wyplukuje kolor
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-18, 19:36   #7
dziewcze22
BAN sta造

Wiadomo軼i: 18
Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez niczka87 Poka wiadomo嗆
Cze嗆.

M鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny blond/jasny br您. Kiedy bardzo d逝go mia豉m baleyage [oczywiscie blond - rozjasniaczem], potem zdecydowa豉m si pomalowa na br您, p騧niej znowu pasemka rozja郾iaczem i potem zn闚 wchodzenie na br您, troche tego by這. Od momentu, gdy zacz窸am malowa w這sy na br您 po ok 2tyg dzieje si z nimi co dziwacznego, bo tak: maluje na br您, wychodz bardzo ciemne, niekiedy pod czarne podchodz, a po ok 2tyg wida na nich prze鈍ity blondu, wygl康a to tak jakby w這sy by造 "niedomalowane" dobrze, aczkolwiek dopiero po jakim czasie od malowania. Wiadomo kolor si zmywa, zdaje sobie z tego spraw, ale dlaczego mam prze鈍ity blondu, skoro w這sy od ok p馧 roku maluje na ciemny br您? Czym to mo瞠 by spowodowane? Dodam, 瞠 maluj w這sy palette albo garnier.
Witaj!!!!!
Na pocz徠ek powiem tak: STOP FARBOM PALETTE!!!!
Jest to najgorsza farba na rynku i to nie jest tylko wy陰cznie moja opinia!
Skoro farbujesz ju w這sy od tak dlugiego czasu na br您 i nic..to moze czas odwiedzi dobry salon fryzjerski
Tw鎩 pigment we w這sie jest po prostu tak wyp逝kany i trza cos temu zaradzi.proponowa abym profesjonalne farby.a potem oczywi軼ie odpowiednia pielegnacj!
Czyli szampon i od篡wka do wlosow farbowanych(w 瘸dnuym wypadku 2w1)to tylko obci捫a wlosy...........
Pamietaj rownie 瞠 stosowanie szampon闚 przeciw逝pie穎wych i ro郵innych r闚nie wyp逝kuje kolor..........
Jak masz jeszcze jakie pytani to pisz
Pozdrawiam
dziewcze22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-18, 23:46   #8
niczka87
Zakorzenienie

Nie stosuj szampon闚 przeciw逝pie穎wych
a co do rodzaju farb to slysz r騜ne opinie: 瞠 garnier z豉, bo br您 robi si zielony, 瞠 joanna wysusza w這sy, 瞠 palette najmocniej niszczy, jednocze郾e slysz帷, 瞠 palette si na w這sach d逝go trzyma, 瞠 londa to najgorsza farba...ble ble ble, tak瞠 co osoba to opinia stosuj od篡wki itd, fakt mam wysuszone w這sy, ale pierwszo s造sz, aby to mia這 jaki wp造w na trzymanie si. farby na w這sach ;> czy farba loreal ta z drogerii - ok 20z b璠zie lepsza? ;> bo narazie nie mam funduszy na te dro窺ze...
Stary 2009-07-19, 09:51   #9
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Garnierem maluje moja Mama i bardzo sobie chwali.
Sprobuj zainwestowac w jakies maseczki nawilzajace, z wytrawionych wlosow farba schodzi, sprobuj maske Kallosa mleczna, ma litr pojemnosci a kosztuje moze 20z
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-19, 10:36   #10
eyo
Zakorzenienie

mi na rozja郾ianych garnier sp造n掖 po miesi帷u...

co do pallete to te zawsze mysla豉m, 瞠 paskudztwo si tak w瞠ra, 瞠 nie puszcza

btw - profesjonalne farby mo瞠sz kupi np. na allegro, dzieywczyny tutaj o nich sporo pisz a koszt te nie b璠zie szalony

15.02.2017 ♥
Stary 2009-07-19, 11:39   #11
stricte
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 385

zgadzam si z przedm闚czyniami - to normalne, 瞠 blond prze鈍ituje i wydaje mi si, 瞠 ju zawsze b璠zie nieco inny ni pozosta貫 - nierozja郾iane w這sy. Z czasem ta r騜nica w kolorze i wyp逝kiwaniu b璠zie coraz mniejsza tak瞠 cierpliwo軼i.

Polecam r闚nie zmian farb. Nie wszystkie profesjonalne farby s drogie, je郵i nie sta Ci na te pro z L'oreala to mo瞠 jakiej innej firmy fryzjerskiej? Farb profesjonaln mo瞠sz kupi nawet za ok 20 z
Na pewno b璠 lepsze od tych sklepowych.
stricte jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-19, 13:48   #12
niczka87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Garnierem maluje moja Mama i bardzo sobie chwali.
Sprobuj zainwestowac w jakies maseczki nawilzajace, z wytrawionych wlosow farba schodzi, sprobuj maske Kallosa mleczna, ma litr pojemnosci a kosztuje moze 20z
Stosuj kallosa mlecznego ju 2 lata, maski na w這sy te staram si k豉嗆 raz na tydzien, dwa tyg - wiadomo nie zawsze si pami皻a

Je瞠li chodzi o farby fryzjerskie to s lepsze bo....? mniej niszcz w這sy? d逝瞠j si trzymaj na w這sach?

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:25.