Wróć   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Wymiana doświadczeń, porady

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-07-19, 11:52   #1
ViOLcIa
Raczkowanie

Unhappy Zapalenie przydatków i brak miesiączki- pomocy :(

Od kilku dni mam bóle w podbrzuszu, promieniują już na lewą stronę krzyża, ból podczas opróżniania,białe i obfite upławy, ogólne złe samopoczucie jakbym miała się za chwilę rozpaść i jest mi strasznie słabo... a na dodatek mam 37 dzień cyklu, okres powinien być tydzien temu... czy jest możliwe że miesiączka nie pojawiła się dlatego że mam zapalenie jajników? jeszcze nigdy okres mi się nie spoźniał aż tyle dni....dodam że współżyję z chłopakiem, przez cały okres płodny stosowaliśmy prezerwatywy,jedynie w mój 28 dzień cyklu pozwoliliśmy sobioe na stosunek bez zabezpieczenia. od kilku lat stosuję kalendarzyk i nigdy nie miałam żadnego problemu... (wiem, że mogę usłyszec słowa że jestem nieodpowiedzialna, ale to moja indywidualna sprawa, a chłopak z którym współżyję jest osobą z którą chcę spędzić resztę życia). i w zwiążku z tym pytanie..... czy możliwe jest abym była w ciąży? zadnych innych objawów u siebie nie zaobserowałam, typu ból piersi.... bo na mdłości to jeszcze za wcześnie.... bardzo proszę o szybką odp!!!

ViOLcIa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 12:33   #2
hammie
Zakorzenienie

Dot.: Zapalenie przydatków i brak miesiączki- pomocy :(

mysle ze bol moze byc od zapalenia jajnikow a nie od ciazy... jesli okres nie nadajdzie to udaj sie do ginekologa
Stary 2009-07-19, 17:25   #3
QsQs
Zadomowienie

Dot.: Zapalenie przydatków i brak miesiączki- pomocy :(

Miesiączka opoznic sie moze z roznych przyczyn. Ciaza jednak jest rowniez możliwa skoro był stosunek niezabezpieczony. I jeszcze coś - skąd wiesz, ze 28 d.c. był niepłodny jeśli stosujesz tylko kalendarzyk a cykl Ci sie jeszcze nie skoczył?
QsQs jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości