Potrzebna metamorfoza od zaraz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-07-21, 21:48   #1
kotiki
Przyczajenie

Potrzebna metamorfoza od zaraz

Postanowiłam zmienić swoje życie...
Zuciłam palenie, zaczełam ćwiczyć (chociaż po mimo to i tak przytyłam po rzuceniu palenia). Teraz przyszedł czas na zmianę wyglądu, ale kompletnie nie wiem jak się za to zabrać
dlatego proszę POMÓŻCIE!!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S6301816.jpg (88,8 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6301929.jpg (131,8 KB, 177 załadowań)
kotiki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 21:58   #2
gaddzinka
Raczkowanie

Dot.: Potrzebna metamorfoza od zaraz

Mysle ze powinnas malowac oczy jasnymi cieniami, bo beda Ci bardziej pasowac. W ciemnym makijazu oka Ci niekorzystnie (takie jest moje zdanie). Co do kolorku wlosow to niestety sie nie znam, napewno dzewczyny cos wymysla, ale napewno po zmianie bedziesz wygladac jeszcze ladniej niz teraz. Napisz cos wiecej na temat tego czy wlosy latwo Ci sie ukladaja, czy sa proste czy moze robia Ci sie fale, mysle ze to ulatwi wiele, co konkretnie chcialabys w sobie zmienic. Moze jakas grzyweczka?

książki wymiana: http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post22479911
gaddzinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 22:03   #3
kotiki
Przyczajenie

Mam kręcone włosy. z grzywką już raz próbowałam niestety wyglądałam koszmarnie
Stary 2009-07-21, 23:39   #4
All_that_jazz
Zakorzenienie

Popieram -jasny makijaż oka bo masz głęboko osadzone oczy i ciemne cienie sprawiają,że wyglądasz na zmęczoną.
Spróbuj cieni typu róż, biszkoptowy beż.
Beżowy kryjący korektor płynny pod oczy- bo masz cienie pod oczami.
Niewielkie ale jednak musisz je zatuszować zanim zaczniesz robić makijaż oka.W przeciwnym wypadku tylko je podkreślasz i niepotrzebnie się postarzasz.
Jasny, kryjący podkład-ujednolici cerę.
Jakiś sport- narty, rower lub siłownia.
Koniecznie jakieś ćwiczenia na ramiona-bo masz złą postawę i słabo zarysowane mięśnie ramion.
Co do fryzurki-podkreślaj kosmetykami naturalny skręt.
Może być bez grzywki.
Np. klasyczny paź w lokach może wyjść ładnie.

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Kręcone włosy najlepiej wyglądają w takich cięciach jak w załączniku.
Naturalny skręt można podkreślić półtrwałą zrobioną u fryzjera.
Czy mas zna włosach naturalny kolor? Bo mam wrażenie,że nie.
Patrze na ciebie i coś mi tu nie pasuje do twojego naturalnego typu urody.
Wyglądasz na wiosnę ale włosy mi nie pasują.
Musisz optycznie wyszczuplić szyję i ramiona.
Polecam zakrywać ramiona krótkim rękawkiem (może być 3/4 ale troszkę powinno go być) i dekolty V.
All_that_jazz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 00:12   #5
sweetish
Zakorzenienie

Sympatyczną masz buźkę oto kilka moich propozycji... jakoś tak 'podpasowałaś" mi pod L.Lohan... Wklejam propozycje kolorku i loczków((moim zdaniem nie powinnaś wiązać włosów-nie każda z nas może pochwalić sie kreconymi włoskami))

I coś jeszcze...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg page.jpg (33,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg page2.jpg (31,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg page3.jpg (31,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg page4.jpg (30,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg page5.jpg (31,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0.jpg (27,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (28,5 KB, 13 załadowań)

Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-07-22 o 10:38 Powód: post pod postem
sweetish jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 06:15   #6
cinema89
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

po pierwsze zrezygnowalabym z tej czerwieni zrobilabym ciemny braz z castinga albo caffe latte, jestes ladna na buzi, moze zacznij malowac oczy na troszke jasniejsze kolory, jesli lubisz czarna kredke to fajnie ja tez ja uwielbiam ale do tego sprobuj moze przeciagnac powieki cieniem bialym, czy jakims innym kolorem w ktorym czujesz sie dobrze, niekoniecznie ciemnym
cinema89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 11:20   #7
dottta
Zakorzenienie

Czerwony niekorzystnie podkreśla Twoją cerę Oczy masz też fatalnie pomalowane, za ciemno i ta kreska w środku ...

ps. Piękny kot
dottta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 11:31   #8
moonikaa44
Rozeznanie

Przede wszystkim włosy - myślę ,że jakiś jasny brąz doskonale by do Ciebie pasował!
Masz bardzo ładne oczy, ale w tym ciemnym makijażu wydają się przyćmione i zmęczone, powinnaś podkreślać je jaśniejszymi kolorami. Sama przed długi czas katowałam moje oczy ciemną kredką aż w końcu kiedyś pokusiłam się o jaśniejsze kosmetyki i okazało się , że w takim makijażu wyglądają o niebo lepiej Dlatego powinnaś spróbować )
moonikaa44 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 13:57   #9
Czarna Orchidea
Zakorzenienie

ja proponowalabym brąz...widac ze masz cerę z rozowym odcieniem a rudosci tylko niepotrzebnie to podkreslają.podkreslenie skrętu powinno zdac u Ciebie egzamin
szkoda,ze nie mozesz miec grzywki,wygladałabys najkorzystniej,ale znam ten bol chociaz mam w miare proste wlosy,to grzywka by mi sie rozwalała
nie maluj tak ciemno oczu,to tylko pomniejsza oczy a dodatkowo wyglądasz na zmęczona.wyprobuj biala kredke i jasne,perłowe cienie.
czarną zastąp fioletowa,brązowa czy grafitowa kredka(bo chyba masz zielone?),oczy wygladaja ładnie,są podkreslone
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P69df2df4555aeea9dd0471a3090c3b6f_67106677.jpg (75,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P69df2df4555aeea9dd0471a3090c3b6f_67106688.jpg (67,7 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P69df2df4555aeea9dd0471a3090c3b6f_67106697.jpg (76,2 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P69df2df4555aeea9dd0471a3090c3b6f_67106731.jpg (71,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P69df2df4555aeea9dd0471a3090c3b6f_67106777.jpg (71,4 KB, 9 załadowań)
Stary 2009-07-22, 18:44   #10
kotiki
Przyczajenie

Aktualnie maluje włosy na burgunt i dobrze się czuje w ciemnych kolorach włosów. Z natury jestem blądynką i farbowałam się wczesniej na brąz niestety nie podobało mi się to za bardzo
Jak myślicie czy mogę mieć nadal ciemniejszy kolor włosów?? Jak tak to najlepiej jakin kolor wybrać??
Stary 2009-07-22, 19:31   #11
aniaaa3
Raczkowanie

Według mnie ciemny kolor Ci pasuje, może nie koniecznie czerwień ale ciemny brąz, czy czekoladowy jest ok. Ja bym rozjaśniła nieco fryzurę jaśniejszymi pasemkami. I koniecznie noś rozpuszczone włosy - wyglądają bardzo kobieco. Co do makijażu to spróbuj używać grafitowej, szarej lub granatowej kredki do oczu zamiast czarnej. Cienie do powiek raczej jasne, pastelowe, ewentualnie zewnętrzną część powieki na jakiś ciemniejszy odcień. Poza tym jesteś bardzo ładna, masz dziewczęce rysy - wystarczy nadać trochę wyrazu całości i będzie super.
aniaaa3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 20:06   #12
kotiki
Przyczajenie

Tak wyglądam w rozpuszczonych....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S6301432.jpg (32,7 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie018 (2).jpg (18,7 KB, 20 załadowań)
Stary 2009-07-22, 20:10   #13
gaddzinka
Raczkowanie

A moze zacznij zapuszczac wlosy? Tez mam krecone i mam dlugie... i mysle ze im dluzsze loki tym fajniejszy efekt

książki wymiana: http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post22479911
gaddzinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 20:17   #14
kotiki
Przyczajenie

Do tej pory przez cały czas rozpuszczałam włosy, ale teraz lato...ciepło...A muszę przyznać, żę mam naprawdę dużo włosów, ale za to bardzo delikatnych...
próbowałam prostować włosy, ale już po 3 próbach miałam strasznie zniszczone włosy, zwłaszcza końcówki...
Stary 2009-07-23, 07:13   #15
aniaaa3
Raczkowanie

Po co na siłę zmieniać naturę? Loki są bardzo seksowne dodają kobiecości i uroku. W dodatku ładnie wyglądasz z nimi. Powinnaś zapuszczać włosy, podcinać zniszczone końcówki, pomyśleć o balejażu dla nadania trójwymiarowości fryzurze, może zmienić przedziałek albo z niego zrezygnować. Bardzo ładnie wyglądasz na drugim zdjęciu z rozpuszczonymi włosami. W upały oczywiście upinaj włoski. Będzie Ci na pewno wygodniej. Co do prostowania, to ciekawa jestem czy nie poskutkowałoby mleczko prostujące - są takie do których nie stosuje się prostownicy. Skoro masz delikatne włosy to może podziała? Od czasu do czasu możesz spróbować różnych takich specyfików Choć myślę, że powinnaś dbać o loki zamiast je prostować. O takie naturalne fale dość trudno a proste włosy ma każdy, ze mną włącznie. Też mam cienkie, delikatne włosy i mówię Ci ze wcale to nie wygląda tak dobrze...długie włosy wyglądają całkiem źle, choć tak bym chciała nosić do połowy pleców ;( z krótszymi jest lepiej ale trzeba masę pianek, lakierów i godzinę modelowania a i tak to wszystko trzyma się tylko chwilę, a jak wieje to nawet krócej :\
aniaaa3 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości