Wróć   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Utwórz własną lub dołącz do grupy wsparcia we wspólnym odchudzaniu lub wspólnej diecie.
Dopuszczamy tutaj jedynie diety oparte na zasadach zdrowego odżywiania. W uproszczeniu - wszystkie diety powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-07-22, 12:20   #1
Kasandra18
Raczkowanie

Krople odchudzające HERBAPOL???

Witam
Mam pytanie czy ktoś prubował już odchudzania z kroplami odchudzającymi firmy Herbapol?? Z tego co słyszałam jest to odpowiednik kropli z niemiec B-01. Czy ktoś może napisać jak to działa i czy wogule chudnie się na tym??

Znowu zaczynam walkę z dietą Dukana i chce jeszcze wspomagac się tymi kroplami!!

Kasandra18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 13:45   #2
CandyGirl89
Raczkowanie

Dot.: Krople odchudzające HERBAPOL???

Moja Mama się z nimi odchudzała. Bardzo jej pomogły, tyle, że w tym czasie jeździła jeszcze na rowerze od 50 do 100 km dziennie (dobra jest??!!). Dużo schudła, ale nie wiem czy w dużej mierze dzięki kroplom czy dzięki rowerow
CandyGirl89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 13:56   #3
Kasandra18
Raczkowanie

Hehe chyba dzięki rowerom, ćwiczenia czynią cuda!!!! A była na jakieś diecie też??

Stary 2009-07-22, 15:08   #4
CandyGirl89
Raczkowanie

Raczej nie była na diecie, dalej wsówała ciacha, czekoladki i inne słodkości... Tylko nie jadła kolacji.

Poza tym dziękuję za odwiedzenie mojego wątku
CandyGirl89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 07:14   #5
renata2r
Raczkowanie

Cześć! Piłam te krople z wodą w zeszłym roku, albo jeszcze rok wcześniej już nie pamięam. Jeśli pomogłyby mi to napewno zapamiętałabym datę co do godziny. Ale niestety. Mają miętowy smak i dodaje się je do wody, więc super na upały bo orzeźwia, no i jesteś zmuszona pić wodę, a jak wiadomo to podstawa przy odchudzaniu. Jednak bez diety i wysiłku fizycznego nie licz na cuda. Jako plus dodam że są bardzo wydajne, bo ja piłam przez jakieś 2-3 tyg razem z mamą, a nie ubyło nawet pół buteleczki. Cena też niewielka bo około 15 zł.

Jeśli masz zamiar ograniczyć niezdrowe jedzenie i dorzucić jakieś ćwiczenia to spróbuj jest to preparat w pełni ziołowy więc raczej nie szkodliwy. Zaszkodzić nie powinien, a kto wie może nawet pomoże. Powodzenia!
renata2r jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 08:01   #6
Kasandra18
Raczkowanie

Wiem o tym, że trzeba dobrze i zdrowo się odżywiać bo bez tego nie ma mowy żeby schudnąć. Już nie wierze w specyfiki na odchudzanie (bez det) które by skutecznie odchudziły. Wydałam na nie majątek!! Dieta jeszcze raz dieta , ale nie taka żeby komuś nie smakowalo jedzienie jeśli ktoś nie lubi np. owoców można to jakoś zastąpić. Przecież można tak dobrać dietę żeby każdemu indywidualnie smakowało. Bo jeśli tak nie będzie to nie wytrwamy długo i zniechęcimy się!!
A co do kropli to wiem że są odpowiednikami kropli z niemiec B-01, króre kosztuja w polsce ok 70Ł podobno skuteczne!!
A ja znalazłam inne krople które mają taki sam skład co wyżej wymienone krople, czyli: Naturalne olejki eteryczne z mięty pieprzowej(10%), Koper włoski(10%), melisa(10%), oraz kminku (5%) a także alkohol etylowy 69% (65%).
Podobno tka kompozycja jest innowacyjna!! I ja za nie zapłaciłam tylko 13,50zł w ziołowym sklepie. I nie chce ich używać jako specyfik na cud odchudzanie tylko chce żeby mnie wspomógł!!

Stary 2009-07-23, 09:27   #7
saming
Zakorzenienie

Ja używałam kropli odchudzających Fevolit (ziołowe), i cudów wiadomo nie działały - ale nie chciało mi się po nich jeść słodyczy. Naprawdę. Więc uważam, że są warte uwagi, bo w końcu to po słodyczach tyjemy (przynajmniej większość ), a jak ich nie jemy to... chudniemy!

saming jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 10:56   #8
mimee
Raczkowanie

witaj Kasandranie wiem czy mnie pamiętasz z dukana???ja dalej walczę, ale juz nie tak skutecznie jak na początku też zastanawiałam się nad tymi kroplami - poczytałam , poszperałam i wydaje mi się, ze warto spróbować. majątku na nie wydamy, a jedyne co zaryzykowac można to spadek wagina allegro jest ładny opis skuteczności, składu itd.
meta - 63
givenchy ange ou demon tendre
wymianka http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=513746

cel realizuje się poprzez działanie
machina ruszyła
mimee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 09:58   #9
sirpa
Raczkowanie

http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/opinie/HERBAPOL-Kr...1de5c54ba044cc

poczytajcie sobie
Stary 2009-07-29, 08:17   #10
Kasandra18
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mimee Pokaż wiadomość
witaj Kasandranie wiem czy mnie pamiętasz z dukana???ja dalej walczę, ale juz nie tak skutecznie jak na początku też zastanawiałam się nad tymi kroplami - poczytałam , poszperałam i wydaje mi się, ze warto spróbować. majątku na nie wydamy, a jedyne co zaryzykowac można to spadek wagina allegro jest ładny opis skuteczności, składu itd.
Pamietam cię!!! Ja oczywiście wruce do tej diety bo to była jedyna przy której tak długo wytzymałam ale musialam zrezygnować Gdyby nie to dzis byłabym już strzupła dziewczyną, ale mowi się trudno. Pije te krople i narazie nie widze ubytku wagi, ale nie mam wzdętego brzucha, więcej siusiam i nie puchnę!! Zobaczymy co będzie dalej.
Do kropli przekonała mnie cena 13,50zł i z tego co wyczytałam starcza na jakieś 2 miesiące!!

Stary 2010-09-07, 22:24   #11
martuha24
Rozeznanie

Hej Dziewczyny!! Widze ze wątek wygasl i nikt juz tu nie pisze ale zaryzykuje moze ktos sie odezwie...
Zakupilam krople odchudzajace z Herbapolu zamierzam je wprowadzic w zycie...mozecie powiedziec czy zadziałały na Was?? I czy w trakcie @ tez mozna pic ta wode z tymi kropelkami??
Pozrowionka.
martuha24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 10:26   #12
Karolina2627
Przyczajenie

Witajcie, mam pytanie dotyczące kropli B01, właśnie obecnie przebywam w Niemczech i się zastanawiam nad kupnem ich, wiecie może czy są skuteczne, lub znacie kogos może kto ich używał?
Karolina2627 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 19:25   #13
piani
Przyczajenie

Dziewczyny, jak ktos wynajdzie skuteczny srodek na odchudzanie, to pol roku pozniej caly swiat bedzie o tym wiedzial. Cala reszta to pic na wode i sprzedawanie zludzen.
piani jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 12:37   #14
nattkaa16
Przyczajenie

GG do nattkaa16

Witam.
Mam zamiar jutro kupić te krople odchudzające, ale nie wiem jak zmotywować się do działania i z jakiej diety skorzystać;( a niestety muszę schudnąć do świąt wielkanocnych, bo zostanie mi założenie prześcieradła na wesele...
Stary 2011-03-17, 16:34   #15
Haneczka
Raczkowanie

Witam dziewczyny!moje zdanie jest takie:zaszkodzić nie zaszkodzą,a pomogą na pewno-mają 100% naturalny skład bez żadnych chemicznych pasukudztw,do tego nie kosztuję dużo-naprawdę warto spróbować!
Oczywiście nie wskoczy się po miesiącu ich używania w rozmiar 36 z 46 ale na pewno poprawi się po nich przemiana materii.Przeważnie nie docenia się siły leczniczej ziół,tymczasem w wielu przypadkach ich działanie jest bardzo skuteczne.Ja zioła Herbapolu zamówiłam w aptece i zamierzam stosować-ponadto od dziś używam zioła szwedzkie-zobaczymy jaki będzie efekt
Haneczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 09:52   #16
olilea
Przyczajenie

ja właśnie wczoraj kupiłam sobie te kropelki i zamierzam je regularnie pić,chociażby dlatego że mam często wzdęcia (niestety) i biorę leki które działają "zaparciowo" wiec postanowiłam je spożywać gdyż wiem że doskonale poprawiają przemianę materii. ogólnie nie jestem gruba mam 164 i ważę 58 kg ,odżywiam się zdrowo,nie używam żadnych "chemicznych "przypraw,jem pełnoziarniste pieczywko ( w małych ilościach) uwielbiam wszelkiego rodzaju warzywa wiec jem dużo surówek,...owoców itd,staram się nie jeść tłustych i smażonych potraw ,a mimo to mój brzuch jest często wzdęty ,ale mam już tak od najmłodszych lat,rano brzuch jest normalny zjem coś i zaraz robi się piłeczka dlatego też mam wielka nadzieje że kropelki mi pomogą a przy okazji może waga spadnie mi do Sylwestra do moich wymarzonych 55 kg
olilea jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości