Kemon początek nowej drogi !!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-09-18, 00:58   #31
Figurka
Przyczajenie

Smile Dot.: Kemon początek nowej drogi !!!

Cytat:
Napisane przez kasica_fryzjerka86 Pokaż wiadomość
heheheh co? nie doświadczenie czyje??????? wiesz teraz sie okazało i nawet organizatorzy sie przyznali ,że szkolenie było złe ,że panowie szkolący nie tłumaczyli zbyt dobrze i jasno. na moim szkoleniu nie nie mówili o tym ze farba z kadusa a farba z kemona to jeden poziom róznicy.wychodzi na to że trafiłas na dobrego instruktora. a co do trwałej to tez było sprostowanie okazało sie ,że trwała była zbyt krótko trzymana dla tego tak wyszło ! na innym szkoleniu ale nie w moim mieście sprawdzali trwała i dłuzszy czas zastosowali niż na moim szkoleniu i ponoc trwała wyszła super acha a jezeli na twoim szkoleniu nie było trwałej to wychodzi na to ,że ty byłaś na dziwnym szkoleniu a nie ja :p faktem jest to ,że ja byłam na tylko jednym szkoleniu, a ty pewnie na wiekszej ilości!!!!! więc nie muszisz sie tak wymadrzać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! pozdrawiam
Jesli Cię uraziłam to bardzo przepraszam, mój wpis to nie było wymądrzanie się i zle to odebrałaś,wiem, że wielu fryzjerow boi się zmiany kadusa na kemona... i często sobie nie radzi...wpisałam się nie dlatego ,aby kogos krytykowac tylko ,aby podkreslic fakt ,że to nie jest zła marka, tylko brak wiedzy jak stosowac wiele produktów powoduje negatywne nastawienie...mam nadzieję, że na kolejnych szkoleniach znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania i zakochasz się w kemonie tak jak ja )
Powodzenia!!! )

Edytowane przez Figurka
Czas edycji: 2009-09-22 o 20:47
Figurka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 09:19   #32
kasica_fryzjerka86
Przyczajenie

Dot.: Kemon początek nowej drogi !!!

hmmmmmmmmm ja ciągle chwytając się po jakąś farbę z kemona, co raz to bardziej się zniechęcam kurde czerń nie ma dla mnie takiej głębi ,wychodzi ja poziom 2 a nie 1! a jak robiłam balejage z kafe i 3,cos tam , teraz nie pamietam dokładnie numeru no i oczywiscie blondzik to brązy przy myciu puściły kolor i jasne pasemka lekko sie zmieniły były takie przytłumione szare. wszystko rozrabiam jak trzeba. (brązy spłukiwałam jako pierwsze, blondy pozostawiałam w foli)
kasica_fryzjerka86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 20:21   #33
fryzjer86
Przyczajenie

PISZE DO KASICA...... nie wymadrzaj sie ze tak i takie tam bo widac jakie masz doswiadczenie ze potrzebowalas paru szkolen! sama jestem szkoleniowcem i sprawdzalam ta firme od drugiej str od podszewki i nikt w zyciu nie namowi mnie zebym robila szkolenie tej firmy i na niej pracowala! lepiej nic nie mowic i pracowac na tym co sie lubi poniewz ile jest fryzjerow tyle zdan , opin, gustów
fryzjer86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 20:41   #34
Figurka
Przyczajenie

Smile Dot.: Kemon początek nowej drogi !!!

Kemon jest naprawdę świetny... tylko trzeba poznać jego tajemnice...

Edytowane przez Figurka
Czas edycji: 2009-09-22 o 20:45
Figurka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 20:37   #35
marta9993
Przyczajenie

!!!!!!

Edytowane przez marta9993
Czas edycji: 2010-10-08 o 10:19
marta9993 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 08:56   #36
tala
Zadomowienie

Miałam ostatnio robiona kolorycje Kemonem, wczoraj moja siostra miala koloryzację. Jesteśmy bardzon zadowolone. Kolorki zgodne z tym czego oczekiwałysmy. Poza tym po myciu odżywką, niestety nie wiem jaką włosy były bardzo miękkie iz pieknym połyskiem.

Moja fryzjerka jest mile zaskoczona zmianą Kadusa na Kemona.
tala jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 19:52   #37
Zuziunia
BAN stały

Widzę że dyskusję w większości. o tej firmie prowadzą osoby mające nie więcej niż kilka postów, myślę że to nicki konkurencji... sama już nie wiem.. a i same nicki są podobne no ale nic.

Moja mama była dzisiaj farbowana Kemonem i kolorek super.
Fryzjerka miała na głowie blond- bardzo ładny tez Kemon
no i ja jestem zapisana na koloryzację więc zobaczymy.

Fryzjerka mówiła o zupełnie innych proporcjach, pracuje już 3 miesiące na tej firmie, bo wcześniej Kadus i mówi że jest zadowolona.
Zuziunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 14:39   #38
karolajki84
Przyczajenie

Ja używałam kosmetyków do włosów z serii Manya, ale wtedy była to firma Catzy a nie kemon. I byłam zadowolona. Włosy po płynie zwiększającym objetość naprawdę się unosiły, lakier potrafił utrzymać włosy wiele godzin, a do tego jak one pachnął.
jedynie żel do prostowania włosów nie był dobry.
karolajki84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 17:39   #39
Zuziunia
BAN stały

Dla mnie farby to porażka, od listopada nie mogę doprowadzić włosów..
po farbie są porowate... koloryzacji nie zamykają... szkoda gadać
Zuziunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 11:30   #40
Jazzlyn
Zadomowienie

Parę miesięcy temu miałam robiony balejaż bardzo bardzo jasnym złotym blondem i ciemnym blondem (nie wiem jakie dokładnie to były kolory, ale na palecie był dosyć duży kontrast) w salonie Kemon, kolor wyszedł ładny, ale praktycznie jednolity Nie wiem czy to ta ciemniejsza farba nie chwyciła czy fryzjerka jeszcze nie do końca wiedziała jak pracować z ich farbami :P Włosy nie były zniszczone, kolor nawet trwały, ale raczej już się nie zdecyduje na farbowanie u nich.
Za to przed prostowaniem nakładała mi na włosy jakiś malinowy krem włosy pięknie pachniały do następnego mycia, wiecie co to mogło być?
Jazzlyn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 17:33   #41
Summer9
Przyczajenie

Ok. dwóch miesięcy temu zakupiłam sobie szampon i odżywkę, wymienionej firmy. I jedno wiem na pewno: NIGDY WIĘCEJ! Nie dość, że obciążają włosy to strasznie szybko się przetłuszczają. Jedyny plus to zaspach i konsystencja.
Summer9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 22:28   #42
fryzj
Przyczajenie

To masz jakiegoś strasznego pecha - nie znam nikogo narzekającego na tłustość kosmetyków Kemon. Może po prostu masz źle dobrany kosmetyk?
fryzj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 10:00   #43
fryzjerkk
Przyczajenie

bardzo częstym "efektem" złego stosowania masek jest właśnie obciążenie i przetłuszczanie
najczęściej za duża ilość produktu i nie odpowiedni czas stosowania
często też nie wypłukanie maski powoduje taki nie chciany efekt

a co do
Dla mnie farby to porażka, od listopada nie mogę doprowadzić włosów..
po farbie są porowate... koloryzacji nie zamykają... szkoda gadać

to wina fryzjera nie farb, farby są o.k.
fryzjerkk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 12:38   #44
Fajny Jarek
Przyczajenie

Exclamation Dot.: Kemon początek nowej drogi !!!

Witam, czy miłe Panie mogłyby mi powiedzieć ile kosztuje farba Kemona z serii Actyva, czy każdy kolor jest w takiej samej cenie? Przeszukałem internet, ale nikt nigdzie nie podaje cen.
Całkiem przypadkiem stałem się posiadaczem większej ilości tych farbek i chętnie sprzedałbym je po promocyjnej cenie, tylko nie mam pojęcia za ile. Z góry dziękuje!
Fajny Jarek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 10:49   #45
fryzjerkk
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Fajny Jarek Pokaż wiadomość
Witam, czy miłe Panie mogłyby mi powiedzieć ile kosztuje farba Kemona z serii Actyva, czy każdy kolor jest w takiej samej cenie? Przeszukałem internet, ale nikt nigdzie nie podaje cen.
Całkiem przypadkiem stałem się posiadaczem większej ilości tych farbek i chętnie sprzedałbym je po promocyjnej cenie, tylko nie mam pojęcia za ile. Z góry dziękuje!

ktoś zrobił Cię w jajo
farb Actyva już nie ma (a w Polsce nigdy nie było) i mogą być przeterminowane
więc nikt Ci ceny nie poda
z tego co mi wiadomo nie będzie możliwości sprzedaży farb Kemon przez internet
fryzjerkk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 23:17   #46
patrycja350
Zadomowienie

tez pracowałam na różnorodnych firmach itp wiec chciałam z tej wypróbować cos do prostowania..jakie sa opinie? Bo osobiście to mi pasuje krem z TIGI S factor Smoothing Lusterizer
Co do farb ja uwielbiam KEUNE,DAVINESA i JUNGLE FEAVER.
.

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''

15.06.2009- FRYZJERKA

patrycja350 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 16:39   #47
gazelaa
Zadomowienie

Mam pytanie czy pasta freestyle lub zero graviti ta jest nowa czy sa mocne ?? i czy przde wszystkim sa warte swojej ceny?
gazelaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 01:06   #48
dagulec24
Przyczajenie

Hej pracuje na Kemonie od ponad miesiaca. wczesniej pracowalam na kilku innych firmach. Kazda ma swoje plusy i minusy. Ogołem Komon bardzo mi sie podoba, choc farby sa dosyc trudne, wymagaja wprawy i dosyc duzego doswiadczenia fryzjera efekty sa naprawde zadowalajace. Wlosy blyszcza, nie sa suche, kolorki ladne, choc troche ich malo i na palecie klientki nie widza wiekszej roznicy pomiedzy poziomami i niektorymi odcieniami (mam na mysli przyklad dzisiejszej klientki, ktora nie widziala roznicy pomiedzy 5.3, a 4 cos, nie pamietam co, w kazdym badz razie jest chyba troche w lewo od 5.3 na palecie HD) - nie przywiazywalam wiekszej uwagi, bo klient pokazuje jaki chce miec kolor wyjsciowy, a co ja jej klade to moja tajemnica farby sa naprawde trudne i nie polecalabym ich dla fryzjerek, ktore zaczynaja prace w zawodzie. Kosmetyki- lubie krem do prostowania, fluid fioletowy, jedwab, (jest dobry do cienkich wloskow, bo ich nie obciaza) paste ta kwadratowa (do krotkich, ekstrawaganckich, meskich fryzur- jednym slowem, takich z pazurem jest super.!) i lakier "mokry" super nablyszcza i jest bardzo mocny. Szampon i odzywka musza byc odpowiednio dobrane do rodzaju wlosa, aby zaspokoily potrzebe klienta, ALE nie obwiniajcie fryzjera, ze zle doradzil, jezeli bylyscie u niego tylko raz czy dwa, fryzjer tez nie jest w stanie wejsc wglab wlosa i zobaczyc czego dokladnie mu potrzeba, swoje rady opiera na doswiadczeniach oraz wiedzy teoretycznej dotyczacej danego kosmetyku. Brakuje mi jeszcze takich kosmetykow (moze poprostu nie mamy ich na stanie) fluidu wygladzacajcego konce (dokladnie takiego jak ma OSiS schwarzkopfa) sprayu zabezpieczajacego przed dzialaniem wyskiej temperatury, chroniacego przed wilgocia, wygladzajacego (tej samej firmy) oraz kremu na objetosc, ktory naklada sie bezposrednio u nasady (ktory tez jest z OSiS) ten, ktory ma kemon nie jest taki fajny. Szampony i odżywki sa ok, chociaz ja wole uzywac w salonie maski zamiast odzywki (leschera na przyklad) a szmpon lubie z ce-ce, wiec tyle z mojej strony. Mimo wszystko lubie Kemona. W podsumowaniu farby kemona maja u mnie 8 na 10, kosmetyki do stylizacji podobnie, ale nie ma rzeczy idealnych;P
dagulec24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 01:35   #49
karinci
Przyczajenie

Witam, miałam do czynienia z Kemonem kiedy był rozprowadzany przez firmę Catzy.
Wrażenia?? Hmm- farby mnie nie zachwyciły, co do stylizacji lubiłam używać żelu Cosmo, fluidu na objętość, pasty do fryzur ekstremalnych.
Rzeczywiście cena tych kosmetyków znacznie wzrosła.
Osobiście bardzo lubię produkty włoskich firm i obecnie pracuję na firmie Alfaparf, Selective, ostatnio dołączył Matrix i chyba przy tym zostanę- Pozdrawiam
karinci jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 09:16   #50
nevershoutnever
Raczkowanie

Hej dziewczyny, zainteresował mnie ten produkt: http://hairpro.pl/KEMON_NUOVA_FIBRA_...150_ml-99.html
Ma ktoś może jakieś doświadczenia z tą linią kosmetyków?
nevershoutnever jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 19:24   #51
Ania8000
Raczkowanie

Wczoraj byłam u fryzjerki, która pracuje na Kemonie. Zrobiła mi kolor 9.03 złocisty blond. Jak dla mnie wyszedł za jasny, uważam że powinna go trzymać 5 min. krócej. Kolor jest ciekawy, nie żółty, leciuteńko wpada w rudawe złoto, ale ogólnie za jasny i będę miała problem z widocznością odrostów. Włosy nie wydają się być zniszczone. Ale to dopiero minął 1 dzień. Dziś je będę myła i wtedy zobaczę.
Ania8000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 18:08   #52
Fig1
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez nevershoutnever Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, zainteresował mnie ten produkt: http://hairpro.pl/KEMON_NUOVA_FIBRA_...150_ml-99.html
Ma ktoś może jakieś doświadczenia z tą linią kosmetyków?
Witam jest to linia odbudowująca włosy suche zniszczone po lecie jak również
zabiegami fryzjerskimi. Jest to kuracja którą stosuje się w salonie fryzjerski a do dalszej pielęgnacji szampon i maska lub odżywka. Odbudowuje włosy nie tylko powierzchownie ale od wewnątrz .
Fig1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 10:42   #53
szyszus
Przyczajenie

Witam, czy ktoś używał/stosował tą farbę ? http://fryzjerpolski.pl/kemon-nayo-l...yzacja-wlosow/ Czy możecie coś więcej napisać o tej koloryzacji? Jakie wrażenia?
szyszus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 21:10   #54
Fig1
Przyczajenie

Ja używam tej farby i moje klientki są zadowolone. Farba nie ma zapachu , łatwo się rozrabia, włosy po koloryzacji są miękkie, lśniące, odżywione.
Można tą farbą rozjaśniać to 4-5 tonów i nie ma problemów z kryciem siwych włosów. Przy stosowaniu aktywatora 12% skóra nie szczypie.
Nie pozostawia też śladów na skórze czy na konturach, a to ważne przy ciemnych kolorach bo klientka wychodząc z salonu nie musi iść do domu
żeby domyć skórę.
Najważniejsze to, że nie zawiera amoniaku i PPD jest
dobrym rozwiązaniem dla alergików i kobiet w ciąży. Kolor długo utrzymuję się na włosach.
Stary 2012-01-27, 09:46   #55
usako2
Przyczajenie

Witam, jutro idę na farbowanie właśnie farbą kemon nayo, w związku z tym mam pytanie, czy powinnam z rana umyć włosy, żeby farba była nakładana na czyste, czy mogę sobie darować i iść z lekko przetłuszczoną czuprynką? Przy farbach z amoniakiem, które troszku włosom szkodzą jest wręcz zalecane nie mycie, żeby była jakaś warstwa ochronna (tak słyszałam), ale skoro ta farba nie szkodzi to już nie wiem :/
usako2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 13:19   #56
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez usako2 Pokaż wiadomość
Witam, jutro idę na farbowanie właśnie farbą kemon nayo, w związku z tym mam pytanie, czy powinnam z rana umyć włosy, żeby farba była nakładana na czyste, czy mogę sobie darować i iść z lekko przetłuszczoną czuprynką? Przy farbach z amoniakiem, które troszku włosom szkodzą jest wręcz zalecane nie mycie, żeby była jakaś warstwa ochronna (tak słyszałam), ale skoro ta farba nie szkodzi to już nie wiem :/
Możesz iść z nieumytymi
Stary 2012-01-27, 13:49   #57
usako2
Przyczajenie

Dzięki i sorka za to moje pewnie głupie pytanie, ale musiałam się upewnić
Stary 2012-01-30, 10:18   #58
usako2
Przyczajenie

Jestem po farbowaniu kemon nayo, odcień 9.2 wymieszana z jaśniejszym blondem z 8. kolorek wyszedł fajny, nie ma żółtego odcienia, ale mam wrażenie, że zmył się trochę (myłam 2 razy od farbowania) i mam prześwity mojego poprzedniego koloru :/ Ale farba ma fajny zapach, nie niszczy włosów, są fajne miękkie i chętnie dam jej kolejną szansę Zastanawiam się czy można ją gdzieś kupić, żeby w domu sobie zafarbować? Czy fryzjer bez przeszkolenia kemon może ją nabyć?
Stary 2012-01-30, 17:05   #59
Fig1
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez usako2 Pokaż wiadomość
Jestem po farbowaniu kemon nayo, odcień 9.2 wymieszana z jaśniejszym blondem z 8. kolorek wyszedł fajny, nie ma żółtego odcienia, ale mam wrażenie, że zmył się trochę (myłam 2 razy od farbowania) i mam prześwity mojego poprzedniego koloru :/ Ale farba ma fajny zapach, nie niszczy włosów, są fajne miękkie i chętnie dam jej kolejną szansę Zastanawiam się czy można ją gdzieś kupić, żeby w domu sobie zafarbować? Czy fryzjer bez przeszkolenia kemon może ją nabyć?

Na szczęście firma dba o nasze interesy czyli fryzjerów i farbę NaYo można kupić tylko u przedstawicieli kemona.
Stary 2012-05-22, 20:50   #60
magda bajtek
Wtajemniczenie

Witam!
Dziewczyny napiszcie czy miałyście farbowane włosy kremem koloryzującym kemon yo.coloring!?
magda bajtek jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości