Oriflame-balsamy jakie mają zapachy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-07-24, 21:11   #1
anii7
Przyczajenie

Oriflame-balsamy jakie mają zapachy?

Mam nadzieję,że pomożecie mi z zakupie.

Chciałabym kupić balsam/mleczko z Oriflame. Mam kilka na oku, ale nie wiem jakie mają zapachy.
Ostatnio kupiłam balsam Silk Satin Radiance(nie wiedząc jaki ma zapach..) szybko się wchłania, ma małe złociste drobinki...ale niestety leży na półce, zapach mi nie odpowiada taki niby korzenny.

Lubię balsamy/mleczka które dobrze nawilżają, i szybko wchłaniają sie, nie pozostawiając lepkiej warstwy na skórze. A zapachy delikatne, świeże.
Czy któryś z nich polecacie i jakie mają zapachy?
1. Ultra bogate mleczko do ciała
2. Ultra bogaty krem do ciała
3. Swedish Spa ( lotion na noc )
4. Oriflame Body Lotion with Firming Pea Extract - Ujędrniający balsam z ekstraktem z groszku

a może coś innego polecacie, lepszego?
anii7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 10:32   #2
milajla
Raczkowanie

Dot.: Oriflame-balsamy jakie mają zapachy?

1, 2, 4 - mi zapachy odpowiadają Poza tym te produkty są naprawdę świetne! 3 - czaiłam się na niego, ale tutaj spotkałam się właśnie z opiniami, że śmierdzi.
Stary 2009-07-25, 12:55   #3
anii7
Przyczajenie

Dzięki.

Możesz bardziej sprecyzować zapach? czy np. jest kwiatowy, słodki? Jeżeli są delikatne, to będzie mi to odpowiadać.

Zastanawiam się, który będzie lepszy, czy Ultra bogate mleczko ( nr 1 ), czy krem(nr 2)? Z opisu, krem podobno dodatkowo ujędrnia skórę, a ja lubię mieć gładką skórę czy rzeczywiście tak jest?

Edytowane przez anii7
Czas edycji: 2009-07-25 o 12:56 Powód: dopis wypowiedzi
Stary 2009-07-25, 14:10   #4
milajla
Raczkowanie

Osobiście polecam najbardziej 1 i 4 - zużyłam już tego po dwie butle i nadal będę kupować Działanie jest rewelacyjne, po obu kosmetykach skóra jest nawilżona i gładziutka, szybko się wchłaniają. Zapach jest przyjemny (przynajmniej dla mnie), ale czuć go dość intensywnie i przez jakiś czas utrzymuje się na skórze. Myślę, że warto spróbować.

A jeżeli chodzi o kwestię zapachu lekkiego, wesołego i odświeżającego (z innej beczki) - Dove go fresh - balsam idealny
Stary 2009-07-25, 15:37   #5
anii7
Przyczajenie

Dziękuję
Chyba zdecyduję się na mleczko, bo opinie na wizażu ma bardzo dobre, a jeżeli zapach jest delikatny, to mam nadzieję,że będzie to dobry wybór
Dove go fresh- próbowałam, zapach ładny, nawet bardzo, ale z nawilżeniem kiepsko sobie radzi, dla mnie jest taki sobie
Stary 2009-07-25, 16:27   #6
milajla
Raczkowanie

No fakt - ten Dove z nawilżeniem kiepsko sobie radzi, ale jako taki przyjemny dodatek na dzień jest świetny
Stary 2009-07-26, 14:04   #7
jolaa15
Przyczajenie

Ja gorąco polecam:
1.) Oriflame Body Lotion with Firming Pea Extract - Ujędrniający balsam z ekstraktem z groszku;
2.) Ultra Rich Body Milk - Ultra bogate mleczko do ciała.
Obydwa mają łagodny, delikatny zapach i świetnie nawilżają, z tym że 1. ma 200ml a 2. 400ml. Są bardzo dobre na suchą skórę.
Jeśli chcesz możesz mieć je taniej
jolaa15 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 18:54   #8
anii7
Przyczajenie

Thumbs down Dot.: Oriflame-balsamy jakie mają zapachy?

Cytat:
Napisane przez jolaa15 Pokaż wiadomość
Ja gorąco polecam:
1.) Oriflame Body Lotion with Firming Pea Extract - Ujędrniający balsam z ekstraktem z groszku;
2.) Ultra Rich Body Milk - Ultra bogate mleczko do ciała.
Obydwa mają łagodny, delikatny zapach i świetnie nawilżają, z tym że 1. ma 200ml a 2. 400ml. Są bardzo dobre na suchą skórę.
Jeśli chcesz możesz mieć je taniej
Właśnie nad nimi się zastanawiam. Mają b. dobre opinie i chętnie je wypróbuję. Najpierw chciałabym wypróbować mleczko, ale na allegro jest tylko ultra bogaty krem do ciała.
Co do tańszej ceny jestem na tak! Gdzie mogę je kupić?
Stary 2009-07-27, 16:54   #9
jolaa15
Przyczajenie

A wiec mogę ci wręczyć taka kartę, która upoważnia do 30% zniżki na wszystkie kosmetyki z oriflame. Dzięki niej będziesz miała swój nr i hasło oraz możliwość logowania się na stronie i zamawiania dla siebie kosmetyków przez Internet. Zbierając zamówienia również dla innych - zarabiasz Jesteś zainteresowana posiadaniem takiej karty?
Stary 2009-07-27, 17:24   #10
anii7
Przyczajenie

Czy ta karta to jest wpisanie się do oriflame? Słyszałam,że kosztuje to 19 zł i należy regularnie zamawiać, a w moim przypadku zamówienia będą sporadyczne. Tylko dla siebie, ewentualnie czasami może trafić się większe zamówienie. Dlatego nie wiem,czy ma to sens...Dzisiaj okazało się,również że mam nieprzewidziane wydatki, mleczko mogę zamówić dopiero pod koniec sierpnia...
Powiedz mi jak jest z tą karta wraz ze wszystkimi kosztami, bo może opłaci mi się...hmm nie wiem
Stary 2009-07-27, 18:43   #11
jolaa15
Przyczajenie

Tak, jest to wpisanie się do oriflame i w tym czasie kosztuje to 19zł ale nie trzeba zamawiać co katalog. Wystarczy że się zamówi raz w roku Nie ma też obowiązku zamawiania na określoną kwotę, a zniżka jest nawet jak się zamówi tylko jeden produkt. W każdej chwili możesz zrezygnować i porostu przestać zamawiać, bez żadnych konsekwencji
Jeśli jesteś zainteresowana to wyślij ma na e-maila swoje imię, nazwisko i adres, ja wysle ci taki wniosek, jesli go wypelnisz i odeslesz mi, bede mogla cie zarejestrowac, podam ci twoj nr i haslo klubowicza i dostaniesz taka karte, o której pisałam wyżej
Stary 2009-07-29, 20:44   #12
anii7
Przyczajenie

Dziękuję za propozycję i pomoc w wyborze kosmetyku
Na razie nie będę zapisywać się do Oriflame, tyle co zamawiam, to wystarczy mi zakup na allegro.
Stary 2009-07-29, 20:55   #13
jolaa15
Przyczajenie

Ok, jeślibyś się zdecydowała to daj znać
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości